Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Атеисты добрее верующих

Re: Атеисты добрее верующих

Якби  не було Бога, то не було би і атеїстів.
   
Re: Атеисты добрее верующих

ну так, ось я наприклад за це літо десь кількам десяткам встиг спасти життя ... так як це в основному були літні люди - скоріш за все вони були вірунами ( так як із-за корони і закритих кордонів роботи по моїй основній спеціальності немае - допомогаю сестрі ночами чиргуючи в лікарні)...

а що зробив ти за це літо? сидів на фупі агитуючи за коміка і бьючи лоба в молитвах?
найдобріший з загалом добрих атеїстів!!!!! :laugh:
   
Re: Атеисты добрее верующих

Якби  не було Бога, то не було би і атеїстів.
в огороді бузина, в Киеві вуйко  [D]
   
 :weep: Re: Атеисты добрее верующих

Так, так добріші - особливо були добрими жиди - комуністи
   
Re:  :weep: Re: Атеисты добрее верующих

Так, так добріші - особливо були добрими жиди - комуністи
   
Re:  :weep: Re: Атеисты добрее верующих

Так, так добріші - особливо були добрими жиди - комуністи
Комуністи атеїстами не були, хоч такими себе і називали. Комуністична ідеологія це теж релігія.
   
Re: Атеисты добрее верующих

в огороді бузина, в Киеві вуйко  [D]
А так ти про добрих атеїстів?

Согласно некоторым источникам, общее число христианских жертв при советской власти оценивается в пределах от 12 до 20 миллионов. Во время Великой чистки было казнено не менее 106 300 русских священнослужителей . Гонения на христиан в Советском Союзе - https://ru.qaz.wiki/wiki/Persecution_of_Christians_in_the_Soviet_Union
Можеш ще погуглити добрих атеїстів в Китаї, чи Північній Кореї - просто няшки.
   
Re:  :weep: Re: Атеисты добрее верующих

Комуністи атеїстами не були, хоч такими себе і називали. Комуністична ідеологія це теж релігія.
Як це не були? В Бога не вірили і заперечували Його існування, то хто вони?
   
Re:  :weep: Re: Атеисты добрее верующих

Комуністи атеїстами не були, хоч такими себе і називали. Комуністична ідеологія це теж релігія.
релігія це віра в надприродне
   
Re:  :weep: Re: Атеисты добрее верующих

Як це не були? В Бога не вірили і заперечували Його існування, то хто вони?
Вони в вашого бога не вірили, а вірили у своїх. Така собі боротьба ідеологій.
   
Re:  :weep: Re: Атеисты добрее верующих

релігія це віра в надприродне
А ленін живеє всех живих. А культи, а заповіді? Свої святі і пророки.
   
Re:  :weep: Re: Атеисты добрее верующих

релігія це віра в надприродне
Він просто не помітив що розмова про атеїстів і віруючих а не про релігійних і не релігійних
   
Re:  :weep: Re: Атеисты добрее верующих

Вони в вашого бога не вірили, а вірили у своїх. Така собі боротьба ідеологій.
спробуйте обійтись без метафор і алегорій
   
Re:  :weep: Re: Атеисты добрее верующих

А ленін живеє всех живих. А культи, а заповіді? Свої святі і пророки.
є ще культ здорового способу життя і з заповідями :D
   
Re:  :weep: Re: Атеисты добрее верующих

Він просто не помітив що розмова про атеїстів і віруючих а не про релігійних і не релігійних
Так комуністи проводили репресії не тому, що не вірили. А тому що був конфлікт ідеологій. В атеїстів вітсутня ідеологія, просто не вірим в надприроднє і все.
   
Re:  :weep: Re: Атеисты добрее верующих

Так комуністи проводили репресії не тому, що не вірили. А тому що був конфлікт ідеологій. В атеїстів вітсутня ідеологія, просто не вірим в надприроднє і все.
Атеїзм не є невірою в надприродне, атїзм це заперечення існування Бога.
Я зустрічав атеїстів які вірять в надприродне, наприклад вірять що існують привиди.
   
Re: Атеисты добрее верующих

просто не вірим в надприроднє
точніше, вірим у його відсутність. І все))
   
Re: Атеисты добрее верующих

точніше, вірим у його відсутність. І все))
Вірим доказам, а не фантазіям.   ;)

Останнє редагування: 23 жовтня 2020 02:17:12 від Oleksandr
   
Re: Атеисты добрее верующих

Атеїзм не є невірою в надприродне, атїзм це заперечення існування Бога.
Як можна звперечувати те чого не існує?
Я зустрічав атеїстів які вірять в надприродне, наприклад вірять що існують привиди.
То не атеїсти, то скоріше агностіки. Доречі прихильники інших релігій теж можуть заперечувати існуіання вашого бога, наприклад язичники. Але ж вони не атеїсти?
   
Re: Атеисты добрее верующих

Вірим дрказам, а не фантазіям.   ;)
Тобто у вас є докази що життя на Землі почалось з нічого а от доказів існування Бога нема?
   
Re: Атеисты добрее верующих

Тобто у вас є докази що життя на Землі почалось з нічого
Чому з нічого?  :S
а от доказів існування Бога нема?
Пока нема. У вас є? Давайте обговорим.
   
Re: Атеисты добрее верующих

А так ти про добрих атеїстів?

Согласно некоторым источникам, общее число христианских жертв при советской власти оценивается в пределах от 12 до 20 миллионов. Во время Великой чистки было казнено не менее 106 300 русских священнослужителей . Гонения на христиан в Советском Союзе - https://ru.qaz.wiki/wiki/Persecution_of_Christians_in_the_Soviet_Union
Можеш ще погуглити добрих атеїстів в Китаї, чи Північній Кореї - просто няшки.
гей папуасе прочитай ще раз цю тему . для тупорилих даунів що досі вірять в діда мороза, непорочне зачатття, й воскресіння з мертвихі... повторюю:
комуняки створили свою релігію - Віру У Світле Майбутне і зачистили комуняцкими методами конкурентів ... і що цікаво - це якраз в багатьох випадках було масово підтримано простими людьми (які й слів таких як атеїзм не знали), так як жирні пихаті попи, що жили за рахунок селян, всіх задовбали ... вже тоді прості люди бачили що церква до віри немае ніякого відношення... також незабуваем що дійсно серед верхівкі більшовиків було багато іудеїв що могли репресіями помститися православній церкві за освячені погроми...
 але ніколи совок незабороняв віру... а коли наситив верхівку церков своїми сексотами, і коли в народа похитнувся красносракий вождізм - комуняки всілякр почали агітувати за православья (як інструмент маніпулювання тупорилим бидлом), і на даний час - переважна більшість комуністів "щирі" хрестьяни

   
Re: Атеисты добрее верующих

гей папуасе прочитай ще раз цю тему . для тупорилих даунів що досі вірять в діда мороза, непорочне зачатття, й воскресіння з мертвихі... повторюю:
комуняки створили свою релігію - Віру У Світле Майбутне і зачистили комуняцкими методами конкурентів ... і що цікаво - це якраз в багатьох випадках було масово підтримано простими людьми (які й слів таких як атеїзм не знали), так як жирні пихаті попи, що жили за рахунок селян, всіх задовбали ... вже тоді прості люди бачили що церква до віри немае ніякого відношення... також незабуваем що дійсно серед верхівкі більшовиків було багато іудеїв що могли репресіями помститися православній церкві за освячені погроми...
 але ніколи совок незабороняв віру... а коли наситив верхівку церков своїми сексотами, і коли в народа похитнувся красносракий вождізм - комуняки всілякр почали агітувати за православья (як інструмент маніпулювання тупорилим бидлом), і на даний час - переважна більшість комуністів "щирі" хрестьяни
Доброго атеїста видно з далеку.
Відкрию тобі секрет, більшість попів і є атеїстами. Не треба рівнятися дійсно віруючих до попів.
   
Re: Атеисты добрее верующих

Вірим доказам, а не фантазіям.   ;)
доведи відсутність
   
Re: Атеисты добрее верующих

гей папуасе прочитай ще раз цю тему . для тупорилих даунів що досі вірять в діда мороза, непорочне зачатття, й воскресіння з мертвихі... повторюю:
комуняки створили свою релігію - Віру У Світле Майбутне і зачистили комуняцкими методами конкурентів ... і що цікаво - це якраз в багатьох випадках було масово підтримано простими людьми (які й слів таких як атеїзм не знали), так як жирні пихаті попи, що жили за рахунок селян, всіх задовбали ... вже тоді прості люди бачили що церква до віри немае ніякого відношення... також незабуваем що дійсно серед верхівкі більшовиків було багато іудеїв що могли репресіями помститися православній церкві за освячені погроми...
 але ніколи совок незабороняв віру... а коли наситив верхівку церков своїми сексотами, і коли в народа похитнувся красносракий вождізм - комуняки всілякр почали агітувати за православья (як інструмент маніпулювання тупорилим бидлом), і на даний час - переважна більшість комуністів "щирі" хрестьяни
знов цей добріший атеїст :lol:
   
Re: Атеисты добрее верующих

доведи відсутність
Відсутність чого?
   
Re: Атеисты добрее верующих

Відсутність чого?
надприродного
   
Re: Атеисты добрее верующих

Якби  не було Бога, то не було би і атеїстів.
Ну да, ну да. Если б не было деда Мороза, не было б и неверующих в него.
Если б не было алкоголиков, не было бы и трезвенников.
Если б не было НЕХ, не было б отрицателей существования НЕХ. (НЕХ - Неведомая Ебанная Хуйня)
   
Re: Атеисты добрее верующих

надприродного
Якщо довести існування надприроднього, то воно перестане таким бути. Колись вірили що блискавки кидає Зевс, вам потрібно довести, що то не його робота?
   
Re: Атеисты добрее верующих

надприродного
Нафуя это делать ? Бремя доказательства лежит на утверждающем. Я вот уверен (ибо верую всем сердцем) что борщ есть пища богов. Докажи что это не так.
   
Re: Атеисты добрее верующих

Якщо довести існування надприроднього, то воно перестане таким бути. Колись вірили що блискавки кидає Зевс, вам потрібно довести, що то не його робота?
мені про надприродне, якщо ваша ласка
   
Re: Атеисты добрее верующих

Нафуя это делать ? Бремя доказательства лежит на утверждающем. Я вот уверен (ибо верую всем сердцем) что борщ есть пища богов. Докажи что это не так.
от чому
Вірим доказам, а не фантазіям.   ;)
олександр стверджує, що має докази про неіснування надприродного. Хай же їх пред'явить
   
Re: Атеисты добрее верующих

точніше, вірим у його відсутність. І все))

безграмотний папуасе напиши собі на лобі:
ми ЗНАЕМО що біблія це збірка еврейських казок, людина виникла в результаті еволюції, ісусик - літературний персонаж, мухамед був педофілом, будда помер від розладу шлунка... церква це інститут для маніпуляції свідомості  :K

різні теорії виникненна всесвіту е рівноцінні, і та яка тобі подобаеться - сугубо твое особисте діло

тверження що світ виник за 7 днів 30 тисяч років назад, що людина виникла з глини, а жінка з ребра ... з вуст дорослої людини - говорить про розумову відсталість.  і непотрібно розповідати казочки про алегорії і тд. коли церква мала владу- за таку "алегорію" вас би добрі самаритяни спалили.
   
Re: Атеисты добрее верующих

от чому
олександр стверджує, що має докази про неіснування надприродного. Хай же їх пред'явить
Я такого не стверджував, я стверджую, що відсутні докази існування надприродного.
Про яке надприродне явище у вас є докази, щоб я мав їх заперечити?
   
Re: Атеисты добрее верующих

безграмотний папуасе напиши собі на лобі:
ми ЗНАЕМО що біблія це збірка еврейських казок, людина виникла в результаті еволюції, ісусик - літературний персонаж, мухамед був педофілом, будда помер від розладу шлунка... церква це інститут для маніпуляції свідомості  :K

різні теорії виникненна всесвіту е рівноцінні, і та яка тобі подобаеться - сугубо твое особисте діло

тверження що світ виник за 7 днів 30 тисяч років назад, що людина виникла з глини, а жінка з ребра ... з вуст дорослої людини - говорить про розумову відсталість.  і непотрібно розповідати казочки про алегорії і тд. коли церква мала владу- за таку "алегорію" вас би добрі самаритяни спалили.
найдобріший з атеїстів альтруїстично витрачає свій час на безграмотних папуасів, вау! :laugh:
   
Re: Атеисты добрее верующих

Я такого не стверджував, я стверджую, що відсутні докази існування надприродного.
Про яке надприродне явище у вас є докази, щоб я мав їх заперечити?
оце хто стверджував?
Вірим доказам, а не фантазіям.   ;)
   
Re: Атеисты добрее верующих

 Тупий валянок ІЗя не розуміє, що без християнської релігії не булоб цивілізації. 
   
Re: Атеисты добрее верующих

Нафуя это делать ? Бремя доказательства лежит на утверждающем. Я вот уверен (ибо верую всем сердцем) что борщ есть пища богов. Докажи что это не так.
хочу вас попередити - все що пише костя-папуас, це лише постійне, зациклене, повторювання одних і тих саме тверджень ... щоб з ним спілкуватися  представте собі дитину з вадами розвитку що завчила напамьять словник з античної хореографії й чим дуже пишаеться  :patsak:
   
Re: Атеисты добрее верующих

Тупий валянок ІЗя не розуміє, що без християнської релігії не булоб цивілізації. 
:laugh: папуасе - розкажи це китайцям ... і почитай що таке Темні Віки
   
Re: Атеисты добрее верующих

оце хто стверджував?
У вас є докази існування надприродного? Чи ви ще досі вірите, що блискавка надприродне явище і я вам маю надати докази, що природне? Яких ви доказів від мене хочете?

Останнє редагування: 23 жовтня 2020 03:05:09 від Oleksandr
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія