Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Я ще можу якось сприймати фішизоідів чоловічої статі, таким насрати на жінок, для них то "річ", "сасуд для жізні", вони й не задумуються про них. Ну дурень, то дурень.
А од жіночої статі ідіоток, які іншим намагаються заборонити розпоряжатися своїм тілом, я взагалі відмовляюсь розуміти, навіть не кажу про той треш та корупцію, який твориться з підпільними абортами і що иед.страх.компанії лобіюють заборону, інакше це їм прийдеться покривати; проти легалізації аборту і жінка - значить Тупа Пі Звізда. Без варіантів.

Де я писала, що я проти абортів?

Я просто пишу, що аборт - вбивство. Те, що аборти дозволені, не означає, що аборти ок.
   
Да хоть сто порций, каждый дрочит как он хочет. Я хочу, чтобы у женщин был выбор - помереть ради ребенка или сделать аборт, выздороветь и родить ещё десяток. Но вы ж хотите как в Польше !

Я ніяк не хочу. Слава Богу, мені не довелося робити їх, але я за те, що якщо хтось хоче, то хай це буде легально і відкрито.

Але разом з цим я продовжую наполягати - що аборт є вбивством у принципі, біологічно, морально і етично.
   
Офіційна заява стосовно слів Папи на тему одностатевих цивільних союзів у документальному фільмі "Франциск"

Цитувати
на Римському кінофестивалі було представлено документальний фільм "Франциск". У ньому містяться слова папи Франциска, що виражають його особисту думку про «підтримку одностатевих цивільних союзів».

У зв'язку з цим нагадуємо, що вчення Католицької Церкви щодо гомосексуальних стосунків та їхнього юридичного визнання залишається незмінним. Про це свідчить ряд документів.

Конгрегація віровчення Католицької Церкви ясно висловлюється у документі «Щодо проєктів можливості юридичного визнання союзів серед гомосексуальних людей» (2003 рік): «Церква вчить, що повага до гомосексуальних людей жодним чином не може призвести до схвалення гомосексуальної поведінки або до юридичного визнання одностатевих союзів. Загальне благо вимагає, щоб закони визнавали, сприяли та захищали шлюбний союз як основу сім'ї, первинну клітину суспільства».

Що стосується осіб, які мають гомосексуальні нахили, Папа Франциск завжди висловлюється про них словами, сповненими милосердя, в якому є «повнота справедливості й найясніше вираження Божої правди» (Amoris Laetitia 311). Підтвердженням цього є його слова: «Ми всі люди, маємо гідність, якщо людина має ту чи іншу тенденцію, то це не забирає її людської гідності».

Апостольська Адгортація Святішого Отця Франциска «Радість Любові» (Amoris Laetitia) наголошує на тому, що для пропозицій зрівняти гомосексуальні стосунки з подружжям «немає жодних підстав для порівнянь чи аналогій, навіть далеких, гомосексуальних стосунків із Божим планом щодо подружжя і родини» (Amoris Laetitia 251).

Огорнімо молитвою нашу Церкву та Святішого Отця!

+Єпископ Віталій Кривицький SDB

Голова Комісії у справах засобів масової інформації при Конференції Римсько-Католицьких Єпископів України

https://kmc.media/2020/10/22/oficiyna-zayava-stosovno-sliv-papy-na-temu-odnostatevykh-cyvilnykh-soyuziv-u-dokumentalnomu-filmi-francysk.html?fbclid=IwAR2EuFIBA3xWYSr7lH8e-WgfJUqhmUZ33KtQnbIk4mx_78s6EEZvXTBbG1Q
   
Де я писала, що я проти абортів?

Я просто пишу, що аборт - вбивство. Те, що аборти дозволені, не означає, що аборти ок.

а штовхання людини на голодну смерть в разі відмови від аборта то не вбивство?
мене перспектива годувати всіх отих шльондрівських дітей аж ніяк не радує
тож не хоче народжувати, нехай робить що вважає за потрібне
звісно з попередженням про можливі наслідки для здоров*я
А розмірковування про вбивства в таких випадках то вже вибач махровий цинізм і ханжество.
   
а штовхання людини на голодну смерть в разі відмови від аборта то не вбивство?
мене перспектива годувати всіх отих шльондрівських дітей аж ніяк не радує
тож не хоче народжувати, нехай робить що вважає за потрібне
звісно з попередженням про можливі наслідки для здоров*я
А розмірковування про вбивства в таких випадках то вже вибач махровий цинізм і ханжество.
То за вбивста бомжів теж не варто навіть справи відкривати?
   
а штовхання людини на голодну смерть в разі відмови від аборта то не вбивство?
мене перспектива годувати всіх отих шльондрівських дітей аж ніяк не радує
тож не хоче народжувати, нехай робить що вважає за потрібне
звісно з попередженням про можливі наслідки для здоров*я
А розмірковування про вбивства в таких випадках то вже вибач махровий цинізм і ханжество.

Це ніяк не відміняє того факту, що аборт - це вбивство. Просто називай речі своїми іменами, причина аборту не має ніякого значення.
   
Оля Тейлор, якщо вона справді була католичкою могла б піти через несприйняття Бергольйо до седеваків або SSPX/ Чому так відразу до баптистів???
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Це ніяк не відміняє того факту, що аборт - це вбивство. Просто називай речі своїми іменами, причина аборту не має ніякого значення.
Факт в тому, що аборт - це вбивство ембріону/плоду/чого завгодно, але не людини і не дитини. Людина потенціальна - це не тільки ембріон, але й  сперматозоїд також.
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

То за вбивста бомжів теж не варто навіть справи відкривати?
А хіба бомж не має нервової системи ? Чи він не людина ? Чи він потенційна людина ? Що з ним не так ? От з ембріоном все не так.
Зверніть увагу на перехід дитина-людина. Нема (як у метелика) фізично цього переходу і ми використовуємо 16-17-18-21 день народження (точніше - 0:0 дня народження). Дуже смішно, звісно, спостерігати, як за один секс з особою садять в тюрму на багато років, а за той самий секс через 15 хвилин - ніхто й вухом не веде, але - такий консенсус. І це - нормально.
   
А хіба бомж не має нервової системи ? Чи він не людина ? Чи він потенційна людина ? Що з ним не так ? От з ембріоном все не так.
Зверніть увагу на перехід дитина-людина. Нема (як у метелика) фізично цього переходу і ми використовуємо 16-17-18-21 день народження (точніше - 0:0 дня народження). Дуже смішно, звісно, спостерігати, як за один секс з особою садять в тюрму на багато років, а за той самий секс через 15 хвилин - ніхто й вухом не веде, але - такий консенсус. І це - нормально.
Ну от в поляків конценсус вважати бластоцисту людиною. Чому вам не подобається такий конценсус?
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Ну от в поляків конценсус вважати бластоцисту людиною. Чому вам не подобається такий конценсус?
Потому что это глупый антинаучный консенсус. Он приносит страдания, бедность и смерти реальных взрослых людей и детей.
   
Потому что это глупый антинаучный консенсус. Он приносит страдания, бедность и смерти реальных взрослых людей и детей.
Ну бомжі на вулиці певно теж страждають. Принаймі частина з них. Плюс люди які їх бачать деколи отримують сильні душевні страждання.
   
Плацента, обычная плацента при родах стоит от $30,000 до $50,000. Да... "выбросили в ведро". Бгг...
негри в африці як пронюхають інтерес будуть мільйонерами :lol:
   
Ну от в поляків конценсус вважати бластоцисту людиною. Чому вам не подобається такий конценсус?

нема в поляків такого консенсусу
є релігійна пропаганда, яку десь половина суспільства не підтримує
   
негри в африці як пронюхають інтерес будуть мільйонерами :lol:

прикинь в Україні виплата на дитину трішки більше 40 тис грн і ті розтягують на три роки
і кожного разу плацента 30 тис дол і у відро  :lol:
ну добре породіллі дурні, але держава то  :laugh: як лоханулась
   
Я помню десь є тема тяпнична про шлюб у 3 , а потім хтось стверджував що церква не дозволить, я казав що церква цей процес очолить, от і приклад що вона це планує з 12 року. Очолити процес легалізації стосунків різного сексу.

Останні дні. А може це відтягує час останніх днів.
   
У деяких людей dyslexia ? Мова йде про цивільний шлюб/союз.
   
Оля Тейлор, якщо вона справді була католичкою могла б піти через несприйняття Бергольйо до седеваків або SSPX/ Чому так відразу до баптистів???

Наступна роль в пошуках себе - convert.
   
а штовхання людини на голодну смерть в разі відмови від аборта то не вбивство?
мене перспектива годувати всіх отих шльондрівських дітей аж ніяк не радує
тож не хоче народжувати, нехай робить що вважає за потрібне
звісно з попередженням про можливі наслідки для здоров*я
А розмірковування про вбивства в таких випадках то вже вибач махровий цинізм і ханжество.
нє так все просто. Якби шльондри дивились в голодні очі дітей, вони б не роздвигали ноги для брутальної гопоти і інших девіантів що роблять вагіни мокрими, кинуть палочку і побіжать далі. А так жіноцентричні суспільства уможливлюють і підсилюють чорну сторону жіноцтва. Абортами все не обмежується. По суті жіноцтво вимагає таке суспільне підсилення своєї тваринної сутності.
   
У деяких людей dyslexia ? Мова йде про цивільний шлюб/союз.
саме так, не церковний, не під венець
   
саме так, не церковний, не під венець

Але ж деякі з великою впертістю продовжують приписувати до церковного шлюбу.
   
негри в африці як пронюхають інтерес будуть мільйонерами :lol:

Так и есть. Только не собственно негры а абортарии. Каждый год к берегам Африки подплывают добрые врачи на специализированых судах и делают аборты всем желающим. В порядке сострадания.
   
А научный консенсус прост - жизнь начинается при зачатии. В этот момент определяется набор хромосом. Спорить в этом смысле особенно не о чём.
   
Але ж деякі з великою впертістю продовжують приписувати до церковного шлюбу.
може не знають, що то таке. Папа підтвердив канонічну позицію католицької церкви. Тобто все навпаки))
   
може не знають, що то таке. Папа підтвердив канонічну позицію католицької церкви. Тобто все навпаки))


А где в церковном каноне упоминаются однополые браки?
   
А где в церковном каноне упоминаются однополые браки?
там взагалі не згадуються громадянські шлюби, ніякі
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

Так и есть. Только не собственно негры а абортарии. Каждый год к берегам Африки подплывают добрые врачи на специализированых судах и делают аборты всем желающим. В порядке сострадания.
Да, точно, я что-то такое припоминаю, а еще ее сына одевают в костюм хуйло, и люди становятся в очередь, чтобы насиловать ее четырехлетнего мальчика, а она должна здесь молчать, потому что если она скажет об этом, то ее объявят сумасшедшей
   
там взагалі не згадуються громадянські шлюби, ніякі

Вот именно. А Папу с ними несёт. Хотя вроде его работа не пистеть о суетном а готовить людей к восхождению в царство Божие.
   
Вот именно. А Папу с ними несёт. Хотя вроде его работа не пистеть о суетном а готовить людей к восхождению в царство Божие.
де не де у протестантів вінчаються. Папа відмовив у цьому праві католицьким гомосекам. Весь зміст топіку))
   
де не де у протестантів вінчаються. Папа відмовив у цьому праві католицьким гомосекам. Весь зміст топіку))

Мало ли кто где венчается. Мне важно что бы у нас в приходе не венчали. У меня сыновья. И когда Папа такое брякает мне совершенно не хочется отвечать на их удивлённые вопросы.
   
Факт в тому, що аборт - це вбивство ембріону/плоду/чого завгодно, але не людини і не дитини. Людина потенціальна - це не тільки ембріон, але й  сперматозоїд також.

Ні, це підміна понять, щоб виправдати вбивство людини на її ранніх стадіях розвитку. Це як казати, що старі - це людина колишня.

Про смерматозоїд і яйцеклітину ми вже сто раз обсудили. Досить.
   
Мало ли кто где венчается. Мне важно что бы у нас в приходе не венчали. У меня сыновья. И когда Папа такое брякает мне совершенно не хочется отвечать на их удивлённые вопросы.
папа "брякнув" що католики вінчати гомосеків не будуть
   
папа "брякнув" що католики вінчати гомосеків не будуть

Да довольно понятно что это вопрос времени. Какие такие "гражданские союзы", семьи второго сорта что ли. Просто сразу он откровенно такое брякнуть не может, паству надо приучить к мысли
   
Какие такие "гражданские союзы", семьи второго сорта что ли.
невінчані, світські
   
Ну это Папу волновать вообще не должно. Но тем не менее волнует. Я лично думаю что он гей и поэтому тема ему очень близка.  Постоянно мусолит.
   
Ну это Папу волновать вообще не должно. Но тем не менее волнует. Я лично думаю что он гей и поэтому тема ему очень близка.  Постоянно мусолит.
ну не вийде нічого роздути з того, що сказав папа. Релакс, нарешті))
   
ну не вийде нічого роздути з того, що сказав папа. Релакс, нарешті))

Да кто раздувает? Он сказал то что сказал - гейские браки это хорошее дело. Он типичный политик. Всё надеется что его NYT похвалит.  За дырявую задницу.
   
Факт в тому, що аборт - це вбивство ембріону/плоду/чого завгодно, але не людини і не дитини. Людина потенціальна - це не тільки ембріон, але й  сперматозоїд також.

The Unborn Victims of Violence Act, passed in 2004, defines a fetus as a "child in uterus" and a person as being a legal crime victim "if a fetal injury or death occurs during the commission of a federal violent crime."[13] In the U.S., 38 states have laws with more harsh penalties if the victim is murdered while pregnant.[14][15] Some of these laws defining the fetus as being a person, "for the purpose of criminal prosecution of the offender" (National Conference of State Legislatures, 2008). Laci Peterson, murdered in 2002, is one of the more high-profile homicides

Поясніть це.
   
Re: Папа Франциск запропонував для геїв аналог шлюбу

The Unborn Victims of Violence Act, passed in 2004, defines a fetus as a "child in uterus" and a person as being a legal crime victim "if a fetal injury or death occurs during the commission of a federal violent crime."[13] In the U.S., 38 states have laws with more harsh penalties if the victim is murdered while pregnant.[14][15] Some of these laws defining the fetus as being a person, "for the purpose of criminal prosecution of the offender" (National Conference of State Legislatures, 2008). Laci Peterson, murdered in 2002, is one of the more high-profile homicides

Поясніть це.
Поясняю - многие животные берегут беременных, мы - не исключение. Беременность жертвы - отягчающее для убийцы, все. Никто и нигде не предявляет человеку, подмешавшему постинор женщине, обвинение в убийстве.
   
Поясняю - многие животные берегут беременных, мы - не исключение. Беременность жертвы - отягчающее для убийцы, все. Никто и нигде не предявляет человеку, подмешавшему постинор женщине, обвинение в убийстве.
людина значить це особливе животне що не переймається загрозою бєрємєності зі сторони жіноцтва. Не знаю як в Україні а в США підмішати щось подрузі в кофій щоб зробився викидиш це вбивство другої ступені в 38 штатах, при тому що аборт тою самою подругою не тільки не карається а субсидизується, і робиться все можливо щоб жінка не переймалась абортом і сприймала аборт не те що піти посрать, а як привід до гордості навіть.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія