Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Моторошний липкій жах повзє по мені коли я їду по вулиці

Перше що кидається в очі це пусті вітрини без магазинів в будинках
а там вчора були цірюльні магазыни і вони зачінилися люди в розпачі що роботи як жити
сьогодні в смітнику знайшли до тисячі листів запрошення до виборів. такого не можу згадати щоб хтось викинув у смітник почту
якщо цє зробив листоноша то його посадять на 25 років
якщо це вкрали торбу у листоноші то посадять крадія на 25 років
на вулиці немає машин сьогодні в мене забрали на ремонт трансмісіі машину за 1700 дол а ранішє такий ремонт коштував 3900 дол
жах повний жах
   
Засипай ставок на бекярді та розробляй місце для городу вирощувати буряки та бульбу, скоро настане натуральне хазяйство
   
Засипай ставок на бекярді та розробляй місце для городу вирощувати буряки та бульбу, скоро настане натуральне хазяйство

Цє булоб останім що зробив тікаючі з Америкі ось так зараз треба міркувати
   
Вот победит афрокоммунистка с этим старым Альцгемером...ото начнется.... Жаль,почти по всему миру.
   
Вот победит афрокоммунистка с этим старым Альцгемером...ото начнется.... Жаль,почти по всему миру.

Я не вірю собі що колись такє скажу але Трамп нас всіх довів до піздєца в реальном його слові
похєр хто і як керуватеме тількі би не трамп
   
Я не вірю собі що колись такє скажу але Трамп нас всіх довів до піздєца в реальном його слові
похєр хто і як керуватеме тількі би не трамп
==========================================
  Ну-ну...  В 1917 теж так думали. Потім їли один одного. Но ти не сци...Ніггери тебе вбьють значно раніше.
   
Я не вірю собі що колись такє скажу але Трамп нас всіх довів до піздєца в реальном його слові
похєр хто і як керуватеме тількі би не трамп

ты в нью йорке. или нью джерси? у вас там на местах, кто у власти? до речи, ожидай от местных властей второго локдауна...
   
Перше що кидається в очі це пусті вітрини без магазинів в будинках
а там вчора були цірюльні магазыни і вони зачінилися люди в розпачі що роботи як жити
сьогодні в смітнику знайшли до тисячі листів запрошення до виборів. такого не можу згадати щоб хтось викинув у смітник почту
якщо цє зробив листоноша то його посадять на 25 років
якщо це вкрали торбу у листоноші то посадять крадія на 25 років
на вулиці немає машин сьогодні в мене забрали на ремонт трансмісіі машину за 1700 дол а ранішє такий ремонт коштував 3900 дол
жах повний жах

напомни, кто толкает идею голосования по почте? неужто трамп?
   
==========================================
  Ну-ну...  В 1917 теж так думали. Потім їли один одного. Но ти не сци...Ніггери тебе вбьють значно раніше.

Не мели дурниць
   
напомни, кто толкает идею голосования по почте? неужто трамп?

так цей покідьок трамп все це робить
він ділетант і не вміє керувати країною його місце за гратами і добром він  не підє
   
ты в нью йорке. или нью джерси? у вас там на местах, кто у власти? до речи, ожидай от местных властей второго локдауна...

Як би ти знав з якою швидкістью ми готуємося до другоїхвилі ковіду
закуповуємо всі запобіжні засоби
ця хвороба містична
   
так цей покідьок трамп все це робить
він ділетант і не вміє керувати країною його місце за гратами і добром він  не підє

ты, серьезно? трамп толкает голосование по почте?  :fool:
   
Не мели дурниць
================================
Це теж казали,а все йде по колу. Зміни,звичайно є,але це більше гаджети. Люди залишилися тими ж...  Он Шаблезуб все переверта з ніг на голову: Трамп ляпнув і біржи посипалися. Ні Це біржи посипалися,а він про це ляпнув. Привода зростання не нема. Було невеличке пожвавлення у літку. І все...
   
Не мели дурниць

ты бы прислушался к вольдемару. он прав... :)
   
я фуєю шо у таких темах ще й пишуть. Тьху.
   
Стадія номер 3 дестабілізації країни ворога: криза. 

Трампоїд це буде робити ще 5 років.
   
Якщо боргів нема можеш спати спокійно і прикидувать що у кого змародьорити.
   
у пончика чердак совсем поехал
может пора похудеть?
   
Я не вірю собі що колись такє скажу але Трамп нас всіх довів до піздєца в реальном його слові
похєр хто і як керуватеме тількі би не трамп

+ Трамп це чмо!
   
Олд Вуде, до чого тут Трамп? у нас Трудо все хоче закрити, але в нашій провінції все працює. Ресторани відкриті, магазини, школи і все поки ок. В лікарнях дуже мало хворих, смертність низька.

Так само в тих штатах, де керують консерватори.

Вибирайте консерваторів, а не огидних покидьків, як Куомо і Де Блазіо.
   
якщо цє зробив листоноша то його посадять на 25 років
Ну прямо так зразу на 25. :weep:
   
Re: Моторошний липкій жах повзє по мені коли я їду по вулиці
Пшениця

Коли я в березні 2020 побачив банани по 25 центів, шийну вирізку по 3 бакси за кіло, рибні консерви по 29 центів (звичайна ціна 1.29) ну і т.д., і бензин подешевшав вдвічі, то теж зрозумів, що надвигається *опа.
Набрав тоді мороженої полуниці, малини, вишень, м"яса і решти майже задурно, зекономивши більше 2 тисяч. 104 кг м"яса по долару кіло купив (типу, платиш одразу 104 бакси, а тоді раз на 2 тижня їдеш забираєш по 2 кіла на фермі на протязі 2 років). Фермери не знали куди м"ясо дівати, продавали оптом отак дешево.
Але стрьомно це все. Прямо ніби як могилою тхне кругом.
Кажу тобі, купуй саджанці розробляй город, вчись пекти хліб і різати редиску на салат  :gigi:
   
Олд Вуде, до чого тут Трамп? у нас Трудо все хоче закрити, але в нашій провінції все працює. Ресторани відкриті, магазини, школи і все поки ок. В лікарнях дуже мало хворих, смертність низька.

Так само в тих штатах, де керують консерватори.

Вибирайте консерваторів, а не огидних покидьків, як Куомо і Де Блазіо.

З цим важко не погодитись!
   
Коли я в березні 2020 побачив банани по 25 центів, шийну вирізку по 3 бакси за кіло, рибні консерви по 29 центів (звичайна ціна 1.29) ну і т.д., і бензин подешевшав вдвічі, то теж зрозумів, що надвигається *опа.
Набрав тоді мороженої полуниці, малини, вишень, м"яса і решти майже задурно, зекономивши більше 2 тисяч. 104 кг м"яса по долару кіло купив (типу, платиш одразу 104 бакси, а тоді раз на 2 тижня їдеш забираєш по 2 кіла на фермі на протязі 2 років). Фермери не знали куди м"ясо дівати, продавали оптом отак дешево.
Але стрьомно це все. Прямо ніби як могилою тхне кругом.
Кажу тобі, купуй саджанці розробляй город, вчись пекти хліб і різати редиску на салат  :gigi:

Це де? у нас, навпаки, жрачка і особливо м"ясо подорожчали. На порядки зріз чек з Суперстору.
   
На порядки зріз чек
Ти точно прихильниця Петра? Бо про порядки уявлення як у прихильники певної політсили
   
Re: Моторошний липкій жах повзє по мені коли я їду по вулиці

Перше що кидається в очі це пусті вітрини без магазинів в будинках
а там вчора були цірюльні магазыни і вони зачінилися люди в розпачі що роботи як жити
сьогодні в смітнику знайшли до тисячі листів запрошення до виборів. такого не можу згадати щоб хтось викинув у смітник почту
якщо цє зробив листоноша то його посадять на 25 років
якщо це вкрали торбу у листоноші то посадять крадія на 25 років
на вулиці немає машин сьогодні в мене забрали на ремонт трансмісіі машину за 1700 дол а ранішє такий ремонт коштував 3900 дол
жах повний жах

Якщо ти ще йдеш сам, а не тебе везуть ногами вперед, то не все так погано і значить у вас ще залишились ресурси черговий раз зачинитись на карантин.
   
Re: Моторошний липкій жах повзє по мені коли я їду по вулиці

Це де? у нас, навпаки, жрачка і особливо м"ясо подорожчали. На порядки зріз чек з Суперстору.

Тут згодний. В нашому кутку США, весною та літом під час першого карантину, деякі продукти харчування значно подорожчали. Пам’ятаю момент коли стейки тунця чи риби меч коштували дешевше за фарш.
   
Тут згодний. В нашому кутку США, весною та літом під час першого карантину, деякі продукти харчування значно подорожчали. Пам’ятаю момент коли стейки тунця чи риби меч коштували дешевше за фарш.

У нас були масові зараження і навіть смерті на м"ясокомбінатах, деякі тимчасово закривалися,  що не могло не вплинути на ціну м"яса.
   
Re: Моторошний липкій жах повзє по мені коли я їду по вулиці
Пшениця

Це де? у нас, навпаки, жрачка і особливо м"ясо подорожчали. На порядки зріз чек з Суперстору.
О, так, ціни вже повернулися. Момент тоді був десь пару тижнів всього, коли вся логістика була паралізована. Їздь по фермах і домовляйся.
Цього року парники на розсаді піднялися. Ніколи раніше так не розкуповували. Ніхто нікуди особливо не подорожував, то чому б і не зайнятися власним городом. Черги зайти в крамницю з розсадою по 25-30 метрів були. Розкупили морозілки, хлібопічки, дріжджі, різні надувні матраси і дитячі круги, велосипеди ну і решту, щоб відпочивати місцево. Пляжі були переповнені, хмари велосипедистів, всі ходили по трейлах по тайзі. Тайга перетворилася на 5 авеню в НьюЙорку. Філіпіни смалили барбекю по всіх парках, трясця їхній матері. Провінція вся відпочивала місцево.

Останнє редагування: 7 жовтня 2020 08:18:35 від Пшениця
   
Я не вірю собі що колись такє скажу але Трамп нас всіх довів до піздєца в реальном його слові
похєр хто і як керуватеме тількі би не трамп
Ай лове ю!
 (tu)  (tu)  (tu)
   
альо! шо буде з доляром?!
   
Перше що кидається в очі це пусті вітрини без магазинів в будинках
а там вчора були цірюльні магазыни і вони зачінилися люди в розпачі що роботи як жити
сьогодні в смітнику знайшли до тисячі листів запрошення до виборів. такого не можу згадати щоб хтось викинув у смітник почту
якщо цє зробив листоноша то його посадять на 25 років
якщо це вкрали торбу у листоноші то посадять крадія на 25 років
на вулиці немає машин сьогодні в мене забрали на ремонт трансмісіі машину за 1700 дол а ранішє такий ремонт коштував 3900 дол
жах повний жах
   
Трамп не політик
Трамп є бізнесмєн
Трамп шоумєн
а не лідер націі
Трамп перетворив інстітут президенства в фіглярство
   
Олд Вуде, до чого тут Трамп? у нас Трудо все хоче закрити, але в нашій провінції все працює. Ресторани відкриті, магазини, школи і все поки ок. В лікарнях дуже мало хворих, смертність низька.

Так само в тих штатах, де керують консерватори.

Вибирайте консерваторів, а не огидних покидьків, як Куомо і Де Блазіо.

 :facepalm1:

Новий рецепт захиститись від КОВІДу - стань консерватором/республіканцев і тебе вірус не візьме, сам супрім лідер це сказав.

Трампонуті - це релігійна секта.
   
альо! шо буде з доляром?!

Виборець зеббіла переживає за долар  :facepalm1: . Рублі купуй!
   
:facepalm1:

Новий рецепт захиститись від КОВІДу - стань консерватором/республіканцев і тебе вірус не візьме, сам супрім лідер це сказав.

Трампонуті - це релігійна секта.

За кожну твою брехню і наклепи тобі і твоїм нащадкам вилізе у 10-кратному розмірі.
   
Re: Моторошний липкій жах повзє по мені коли я їду по вулиці

На минулому тижні у WSJ була стаття про стан бізнесів в NYC біля Times Square. Цифри були шокуючи - з ~150 готелів навкруги, назавжди зачинили свої двері більше половини, у тому числі великі мережеві готелі на 400 кімнат. З 180 ресторанів зачинились назавжди кожен 3-й.

Під кирівництві місцевих демократів, місто перетворилось у привід. А винуватий Трамп, що буквально казав що «заходи від коронавірусу не мають бути спричинити більше зла за сам короновірус».
   
Единствення группа людей в NYC оказалась с яйцами.

   
А винуватий Трамп, що буквально казав що «заходи від коронавірусу не мають бути спричинити більше зла за сам короновірус».

Вот и BBC об этом же говорит. Поздновато, но хоть что-то.


   
горэ насуважться
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія