Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нове дно толерастії - «індивідуми з шийкою матки» :facepalm1:

То ви мало ще в житті бачили. Ось навскидку:

http://tattooshki.ru/wp-content/gallery/tatuirovki-babochki/bant-na-intimnom-meste.jpg


Але кращий вигляд має ось таке татуювання  :gigi:

https://cs11.pikabu.ru/post_img/2018/09/14/10/1536947065123445577.png

або ось таке:

https://cs10.pikabu.ru/post_img/2018/09/14/10/1536946313124096531.png
мені бантик більш сподобався
   
та ні. Я лише про аналогію дошкульності.
отже ніяк нас назвати не можна можливо тому що ми зроблени по Образу і Подобі Бога якого теж ніяк не можна назвати а менструатори то вже вторинний продукт :angel:
   
дивишся на це все і розумієш: настав час китайцям захопити світ і вибити всю цю дурь.

чекаємо на мудрого Сі.

вони і з мусульманами швидко розберуться і з єврогейським деграданством.

Останнє редагування: 1 серпня 2020 11:39:37 від DeL1T
   
Re: Нове дно толерастії - «індивідуми з шийкою матки» :facepalm1:
Did

отих індивідумів з маткою?

сучка думала шо буде писати і вчити всіх як жити
Судячі з культури цього допису полемізувати тут немає сенсу.
   
Re: Нове дно толерастії - «індивідуми з шийкою матки» :facepalm1:

мені бантик більш сподобався
:gigi: а мені котячі глазки - собі придивляюся.
   
Алексей Мочанов
21 июля ·
А тем временем: что происходит
в мире и с Джоан Роулинг?
 Роулинг написала свой ставший уже легендарным твит:

““Люди, которые менструируют”. Кажется, было какое‑то слово для этих людей. Помогите-ка вспомнить. Wumben? Wimpund? Woomud?” (прим. - исковерканные вариации слова «женщина» («woman»).)

а жінки в клімаксі то вже чоловіки? ;o
   
в Кентакі був скандал - три чорношкірі чуваки почали перехід в протилежну стать і одночасно виграли всі призові місця в легкій атлетиці в штаті

Странно, ассоциация атлетики установила максимальный уровень тостестерона в крови, даже для товарищей с маткой...
   
То ви мало ще в житті бачили. Ось навскидку:

http://tattooshki.ru/wp-content/gallery/tatuirovki-babochki/bant-na-intimnom-meste.jpg


Але кращий вигляд має ось таке татуювання  :gigi:

https://cs11.pikabu.ru/post_img/2018/09/14/10/1536947065123445577.png

або ось таке:

https://cs10.pikabu.ru/post_img/2018/09/14/10/1536946313124096531.png
Татуювання ніщітаюцца.  (P)
   
Но, как говорили многие женщины до меня, женщина – это не костюм. Женщина – это не идея в голове мужчины. Женщина – это не розовый мозг, любовь к «Джимми Чу» или любым другим сексистским идеям, которые сейчас почему-то называют прогрессивными. Кроме того, «инклюзивный» язык, который называет женщин «менструаторами» и «людьми с вульвой», многие женщины считают бесчеловечным и унизительным. Я понимаю, почему транс-активисты считают этот язык уместным и добрым, но для тех из нас, кому грубые мужчины плевали вслед и выкрикивали оскорбления, он не нейтрален, но враждебен и отчужден”.

Самой Роулинг неприятно когда ее гнобят. Или гнобят женщин. Но шанса даже при этом она не упускает шанса погнобить мужчин.

Ведь если женщинам еще как то можно защищать себя от нападок трансов, БЛМ и прочей херни, то белым мужчинам уже шансов нет
   
то белым мужчинам уже шансов нет

Танунах... Хто и де нападает на белых мужчин?
   
а навіщо це все ?

   
а навіщо це все ?

Если ты про сиэнэн твит, то у них проблема... Не могут они обращаццо к "женщинам", бо некоторые лица с шейкой матки настаивают на том, что они либо мужчины, либо неопределившиеся... И обращение только к женщинам выглядит как дискриминация... И может привести к потери рекламных доходов...

Звучит забавно, конечно... Но трагедии я в этом не вижу...
   
Re: Нове дно толерастії - «індивідуми з шийкою матки» :facepalm1:

Если ты про сиэнэн твит, то у них проблема... Не могут они обращаццо к "женщинам", бо некоторые лица с шейкой матки настаивают на том, что они либо мужчины, либо неопределившиеся... И обращение только к женщинам выглядит как дискриминация... И может привести к потери рекламных доходов...

Звучит забавно, конечно... Но трагедии я в этом не вижу...
і вони це роблять своєю особистою проблемою, а розмазують на всіх
   
і вони це роблять своєю особистою проблемою, а розмазують на всіх

То что большинство из них жертвы дефицита внимания и дивианты с травмами развития - сомнений нет... Но и проблем особо с их чувствительностью у меня лично нет... Я уже давно для себя определился, что нормальных людей с отсутствием каких либо травм очень мало и мы очень скучные... С ростом потребности в развлекательных материалах, нормальные становяццо маргиналами... Современный мир СМИ - жёсткое соревнование среди выблядкофф...
   
Re: Нове дно толерастії - «індивідуми з шийкою матки» :facepalm1:

Если ты про сиэнэн твит, то у них проблема... Не могут они обращаццо к "женщинам", бо некоторые лица с шейкой матки настаивают на том, что они либо мужчины, либо неопределившиеся... И обращение только к женщинам выглядит как дискриминация... И может привести к потери рекламных доходов...

Звучит забавно, конечно... Но трагедии я в этом не вижу...

 :facepalm1:

І ніхто не читав статті на яку посилається СНН, класика жанру.

СНН використовує мову оригіналу із журналу American Cancer Society,  а стаття в журналі наукова, і написана для лікарів (а не для широкої публіки), де розкриваються нові вказівки для лікарів щодо тестів на рак шийки матки.
Як і в будь-якій науковій публікації, визначення повинно бути максимально точним, тому і написали що скринінг на рак шийки матки потрібно проводити всім у кого є "шийка матки".

А довбойоби роздули з того всесвітній скандал.  :suicide2:
   

Откуда столько агрессии и что это за “люди, которые менструируют”?
Это особи, ожидающие климакс
   
:facepalm1:

І ніхто не читав статті на яку посилається СНН, класика жанру.

СНН використовує мову оригіналу із журналу American Cancer Society,  а стаття в журналі наукова, і написана для лікарів (а не для широкої публіки), де розкриваються нові вказівки для лікарів щодо тестів на рак шийки матки.
Як і в будь-якій науковій публікації, визначення повинно бути максимально точним, тому і написали що скринінг на рак шийки матки потрібно проводити всім у кого є "шийка матки".

А довбойоби роздули з того всесвітній скандал.  :suicide2:
яка різниця хто роздуває цю срану толерастію?
Ви багато не-жінок знаєте з шийкою матки?
   
Ріноманітний, років 5 тому і 10 слово слово пропаганда писала про геїв... Найшли іншу групу для демонізації.
   
Самой Роулинг неприятно когда ее гнобят. Или гнобят женщин. Но шанса даже при этом она не упускает шанса погнобить мужчин.

Ведь если женщинам еще как то можно защищать себя от нападок трансов, БЛМ и прочей херни, то белым мужчинам уже шансов нет
як у вас зпрацювало. пунктик.

Роулінг дуже чітко артикулює "грубьіх мужчин", а не чоловіків загалом.
це важливо.
   
Re: Нове дно толерастії - «індивідуми з шийкою матки» :facepalm1:

а жінки в клімаксі то вже чоловіки? ;o
:weep: да.
   
Re: Нове дно толерастії - «індивідуми з шийкою матки» :facepalm1:

Татуювання ніщітаюцца.  (P)
:rotate: щітаюцца.
   
Re: Нове дно толерастії - «індивідуми з шийкою матки» :facepalm1:

яка різниця хто роздуває цю срану толерастію?
Ви багато не-жінок знаєте з шийкою матки?

Я знаю багато жінок у яких відсутня шийка матки, бо їм видалили матку з медичних показань.
Ти пропонуєш їх також направляти на скинінг, чи ти хочеш перестати вважати їз жінками, після операції по видаленню матки?
   
Re: Нове дно толерастії - «індивідуми з шийкою матки» :facepalm1:

як у вас зпрацювало. пунктик.

Роулінг дуже чітко артикулює "грубьіх мужчин", а не чоловіків загалом.
це важливо.

Я можу сказати одне: соціальні платформи - це зло!

Бо одні пишуть не думаючи, а інші потім то роздувають до вселенського масштабу.
Одна справа, коли ти сидиш в компанії друзів, бухаєш і в розмові видаєш щось, і зовсім інше, коли ці ж самі слова видаються на весь світ.
   
Я знаю багато жінок у яких відсутня шийка матки, бо їм видалили матку з медичних показань.
Ти пропонуєш їх також направляти на скинінг, чи ти хочеш перестати вважати їз жінками, після операції по видаленню матки?
ці жінки прекрасно знають, що у них нема що скрінити і стаття їх не стосується
Це вийняток
   
Судячі з культури цього допису полемізувати тут немає сенсу.

то твоя родичка?
ні? я так і думав
а то що сучку обізвав сучкою - ну то така правда життя -
коли вона запрошувала міліони біженців в ЄС при цьому відмовилася приймати хоч одного в свої резиденції - це як називається?
чи її постійні наїзди на білих чоловіків котрі згідно до неї є основним злом сучасного світу - це що?
   
як у вас зпрацювало. пунктик.

Роулінг дуже чітко артикулює "грубьіх мужчин", а не чоловіків загалом.
це важливо.

ага, не чоловіків загалом
лише білих чоловіків
   
Странно, ассоциация атлетики установила максимальный уровень тостестерона в крови, даже для товарищей с маткой...

странно що ти не бачив будову тіла чоловіка та жінки - почни хоча б скелету та пропорцій, розмах рук-ніг до тулуба, центр ваги і так далі
потім перейди до хімічного складу крові в чоловіків та жінок і особливо в атлетів - у тому спорті такі нюанси є визначальними
об"єм легенів, швидкість відновлення після занять і тд і тп -
недавно вон 13 літні пацани з якогось занюханого американського клубу обіграли з розгромним рахунком чімпіонок світу по футболу  :lol:
   
Re: Нове дно толерастії - «індивідуми з шийкою матки» :facepalm1:

ці жінки прекрасно знають, що у них нема що скрінити і стаття їх не стосується
Це вийняток

 :facepalm:

Стаття для лікарів, а не для ідіотів в твітері,  і це офіційні (!) рекомендації від American Cancer Society для лікарів, тому визначення повинні бути чіткі.


Останні 150 років всюди пишуть, що загальній публіці не можна читати спеціалізовану медичну літературу, бо люди роблять абсолютно неправильні висновки.

Якщо ти не лікар, то ця стаття не для тебе, і твої намагання вказати лікарям, які терміни використовувати, - це прояв повного невігластва.  :punish:
   
чемпіон - ка в бігу з Кентакі - з тестостероном там все в "нормі" але по іншим характеристикам  :lol:
збоку індивіди з шийками матки - також "атлети"

зверніть увагу на ширину тазу в "індивідів з маткою" , м"язи рук і просто - зріст -
зліва така - "якого юха я тут - все ж і так вже зрозуміло хто переможе"



Останнє редагування: 1 серпня 2020 14:21:48 від ivan ukrainets1
   
щасливий ва переможець -

   
а це в Огайо - "індивіди з матками"

   
а це чемпіон-ка з боротьби з Техасу - 17 літній хлопець котрий почав перехід в іншу стать і стане "індивідумом з маткою"

перемігмогла всіх інших "індивідів з матками" в своїй категорії - що тут скажеш?  молодець!

   
Re: Нове дно толерастії - «індивідуми з шийкою матки» :facepalm1:

Ось іван кацапський бот#1 - це якравий приклад таких ідіотів, що не розуміють суті статті і починають постити маячню.
   
Ось іван кацапський бот#1 - це якравий приклад таких ідіотів, що не розуміють суті статті і починають постити маячню.


татусь, поделись своими знаниями и персональным опытом. каково оно матку отращивать? :)
   
Re: Нове дно толерастії - «індивідуми з шийкою матки» :facepalm1:

Цікаве спостереження, гіанні відразу з'явився у цій гілці, але жодного разу не написав у гілці "Канада, доброе утро!".
І це чувак, який за легендою пише з Канади. Дивно, ні?

   



вот здесь о смене секса. кто не видел, рекомендую...
   
Цікаве спостереження, гіанні відразу з'явився у цій гілці, але жодного разу не написав у гілці "Канада, доброе утро!".
І це чувак, який за легендою пише з Канади. Дивно, ні?

 татусь, я пишу с ольгино. ты давно меня разоблачил. ветка не об этом. тут об индивидуумах с маткой. то бишь о тебе :)
   
Re: Нове дно толерастії - «індивідуми з шийкою матки» :facepalm1:
Пшениця

"X- та Y- хромосомні"
   
Re: Нове дно толерастії - «індивідуми з шийкою матки» :facepalm1:

"X- та Y- хромосомні"

В даному випадку таке визначення не підійде, бо є багато жінок (Х-хромосоми), у яких видалили матку з медичних показань.
Коли мова йде про скринінг раку шийки матки, то це стосується лише тих, у кого є матка, саме так і написали в статті American Cancer Society, всі інші визначення в даному випадку не точні і не відповідають вимогам до офіційних рекомендацій.
   
то якщо це все диктується толерантністю, навіщо принижувати і гнобити слова «man» і «woman»?
Був би я жінкою, після такого визначення я б вважав, що мене розглядають як частину тіла, як шийку матки на ногах
Чому все на догоду лише всяким геям і трансам?
Чому тільки їх не можна принижувати?

Тому що геї та трансжінки - то чоловіки з чоловічою гендерною соціалізацією. Можуть і вломити.

А жінки звикли мовчки обтиратись.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія