Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Автомобілі з "придністровськими" номерами.

Автомобілі з "придністровськими" номерами.

Хто знає на якій підстваві автомобілі із номерами Придністров'я потрапляють в Україну ?  Бачив декілька таких в Одеській і Миколаївській областях.
Свідотство про реєстрацію мого автомобіля на кордоні мало не на зуб пробували, а тут автомобілі зареєстровані невідомо де і невідомо ким (маю на увазі що ПМР Україною не визнана) вільно проходять кордон і катаються по Україні. Чи може є якісь угоди з цього приводу ? Просто цікаво.
   
Може переставляють для форсу.
   
Хто знає на якій підстваві автомобілі із номерами Придністров'я потрапляють в Україну ?

На підставі домовленості між Молдовою та ПМР в кінці 2018 року, вони не лише по Україні,  а навіть шляхами ЄС  можуть їздити.
Через пару років, аналогічно у Києві побачимо автономери "ДНР/ЛНР".
   
Re: Автомобілі з "придністровськими" номерами.

На підставі домовленості між Молдовою та ПМР в кінці 2018 року, вони не лише по Україні,  а навіть шляхами ЄС  можуть їздити.
Через пару років, аналогічно у Києві побачимо автономери "ДНР/ЛНР".
Вони можуть їздити про отриманні так званих "нейтральних" номерів, а не на номерах ПМР.
   
На підставі домовленості між Молдовою та ПМР в кінці 2018 року, вони не лише по Україні,  а навіть шляхами ЄС  можуть їздити.
Через пару років, аналогічно у Києві побачимо автономери "ДНР/ЛНР".
Вот живой пример как страна содействует сепаратизму на собственных территориях.Молдава не,в этом плане,уникальная нация.Уже отказались бы и не морочили людям голову.
   
Вот живой пример как страна содействует сепаратизму на собственных территориях.Молдава не,в этом плане,уникальная нация.Уже отказались бы и не морочили людям голову.


у них прехидент, аналог Медведчука.
   
На підставі домовленості між Молдовою та ПМР в кінці 2018 року, вони не лише по Україні,  а навіть шляхами ЄС  можуть їздити.
тут деякі фупчики стверджували , що в Одесі автівки з придністровськими нумерами засвітилися немало разів задовго до кінця 2018
   
Re: Автомобілі з "придністровськими" номерами.

Тю, я в Києві їх щодня 1-2 бачу
   
Re: Автомобілі з "придністровськими" номерами.

це такий собі варіант блях

як думаєте скільки б українців зареєструвались як ДНРівці, щоб розмитнити бляху за копійки? думаю що багато.

от і думайте...україна це мачеха для козаченьок, а не ненька. небачені податки для утримання УССРівського апарату протиральщіків штанів.
   
Вони можуть їздити про отриманні так званих "нейтральних" номерів, а не на номерах ПМР.
По Молдові вони можуть й на своїх номерах  пересуватися, тому скоріше усього молдовські та наші погранці, які спільно чергують на пунктах, просто закривають на це очі, особливо якщо водій має український паспорт.
А в принципі тобі не пофуй? ))
   
Re: Автомобілі з "придністровськими" номерами.

Через пару років, аналогічно у Києві побачимо автономери "ДНР/ЛНР".
Та чому аж через кілька років. Такими темпами здачі національних інтересів України зеленою командою думаю, що побачимо вже наступного року.
   
По Молдові вони можуть й на своїх номерах  пересуватися, тому скоріше усього молдовські та наші погранці, які спільно чергують на пунктах, просто закривають на це очі, особливо якщо водій має український паспорт.
А в принципі тобі не пофуй? ))

не пофуй.

якби Україна завжди відносилась до пмр-ів як до чогось незрозумілого і не законого, то може б  і свого не мала б.
   
це такий собі варіант блях

як думаєте скільки б українців зареєструвались як ДНРівці, щоб розмитнити бляху за копійки? думаю що багато.

от і думайте...україна це мачеха для козаченьок, а не ненька. небачені податки для утримання УССРівського апарату протиральщіків штанів.

до речі так.
були б бляхарі на різний смак, і польскі, і литовські.. і "днрівські"

   
За номера ПМР надо жёстко банить.
   
Вони можуть їздити про отриманні так званих "нейтральних" номерів, а не на номерах ПМР.
по Україні вони їздять с 1992 на своїх номерах і зараз так само
   
Вот живой пример как страна содействует сепаратизму на собственных территориях.Молдава не,в этом плане,уникальная нация.Уже отказались бы и не морочили людям голову.
Україна до 2014 сприяла сепаратизму в РМ і його розвитку . Антюфеев якій в міжнародному розшуку на запрос РМ спокійно по Украіні їздив,і в 2014 сокійно з Тірасполя в ДНР переїхав
на керівницьтво МГБ ДНР
РМ поїзда пускала в обхід ПМР  --і хто був проти -- Україна
ПМР можно було ще 30 рокив назад заблокувати по авто --но звідкі авто в ПМР? --через теріторію України
Все забеспеченя ПМР це УкраЇна
Який сенс було РМ по номерам бодатись якшо їх Україна пускала ,а РМ в разі автоблокади з ПМР діставала по 300 км крюк на РФ?
Дорога на Одессу була через ПМР, наКаушани грунтовка,а з Могілева Подольского натрассу Одесса Киев дороги напеано і зараз нема --разбомблена

Тут з ПМР у України розкривается сенс присливля --не рий другому яму--сам потрапиш
   
Re: Автомобілі з "придністровськими" номерами.

по Україні вони їздять с 1992 на своїх номерах і зараз так само
Так от мене і цікавить якими документами регламентується перетин кордону України автомобілями з такими номерами. Ці номери видані органами влади утворення, яке Україна не визнала, як державу. Які документи регламентують юридичну силу таких реєстраційних знаків автомобілів ?

Останнє редагування: 7 серпня 2019 16:41:14 від Влад
   
Так от мене і цікавить якими документами регламентується перетин кордону України автомобілями з такими номерами. Ці номери видані органами влади утворення, яке Україна не визнала, як державу. Які документу регламентують юридичну силу таких реєстраційних знаків автомобілів ?
не маю відповіді на ваше питаня
Україна дуже хотіла нашкодити РМ і щоб РМ не обїедналась з Румунией
Вона все робила за для виживаня ПМР , напевно думая що кацапи грабують і вбивають  тільки молдован і грузин. "Гремучие змеи кусают только трусов... (из дневника Штирлица). "
А виявилось шо не тільки. Ось воно як!Несподівано! :D




Останнє редагування: 7 серпня 2019 16:49:27 від bassarabia
   
тут деякі фупчики стверджували , що в Одесі автівки з придністровськими нумерами засвітилися немало разів задовго до кінця 2018

Всю жизнь. С начала образования ПМР
   
Re: Автомобілі з "придністровськими" номерами.

Тю, я в Києві їх щодня 1-2 бачу
Мало того, я в Киеве сегодня видел на белом длинном лимузине))
   
Всю жизнь. С начала образования ПМР

Более того, некоторые (в основном жители одесского региона) имели автомобиль на приднестровских номерах (т.е. без украинской регистрации), купленный по-дешевке где-нить в Бендерах или Тирасполе и свободно на нем разъезжали по Украине, пользуясь известной нормой закона. Важно было только не реже раза в три месяца выезжать в ПМР и заезжать обратно для обнуления начала отсчета. В основном так делали (или делают до сих пор?) те, у кого есть в ПМР родственники. Один мой знакомый долгое время владел таким авто, но потом устал бояться ментов (не всегда получалось выехать туда вовремя) и то ли продал, то ли зарегистрировал.

Какие нормы позволяют это делать - не знаю. Равно как не знаю, почему жители ПМР могли въезжать в Украину, не имея в паспорте отметки о выезде из Молдовы. Сейчас В Кучурганах вроде совместный Молдавско-Украинский пункт пропуска и формально такой проблемы уже нет, но этот пункт там появился только в прошлом году. Свободно пересекали границу там всегда.
   
"До чего довёл страну этот фигляр ПэЖэ"(с)
   
Re: Автомобілі з "придністровськими" номерами.

Питання, навіщо їх Україна до себе пускає?
А потім будемо волати що "номери ДНР" недійсні!
Самі потураємо сепаратизму кацапському.
   
Re: Автомобілі з "придністровськими" номерами.

Питання, навіщо їх Україна до себе пускає?
А потім будемо волати що "номери ДНР" недійсні!
Самі потураємо сепаратизму кацапському.

Всі бляхарі голосували за Зе!, бо Порошенко намагався заборонити бляхи і навести з ними порядок.
   
Re: Автомобілі з "придністровськими" номерами.

Через пару років, аналогічно у Києві побачимо автономери "ДНР/ЛНР".

#вызаэтопроголосовали
   
Re: Автомобілі з "придністровськими" номерами.

Мало того, я в Киеве сегодня видел на белом длинном лимузине))
той лімузін вже пару років весілля катає
   
Re: Автомобілі з "придністровськими" номерами. Нове

Более того, некоторые (в основном жители одесского региона) имели автомобиль на приднестровских номерах (т.е. без украинской регистрации), купленный по-дешевке где-нить в Бендерах или Тирасполе и свободно на нем разъезжали по Украине, пользуясь известной нормой закона. Важно было только не реже раза в три месяца выезжать в ПМР и заезжать обратно для обнуления начала отсчета. В основном так делали (или делают до сих пор?) те, у кого есть в ПМР родственники.
ні вже не роблять, пару років назад термін скоротили  ,я розмовлял в Одеской області з мужіком який мав тачку на номерах ПМР він сказав ....мабуть до трех днів, і він устав їздить на митницю і продав


В Помідоріі на Кучурганах  евробляхи в Украіну завозили ,в мене знайомий дві завіз для когось,на поток було діло поставлено , громадяне РМ ,ПМР і навить з Беларусіі автобуси завозили  і виїзжали на бляхах до помідоровців і назад,а митниця кришевала процес

Останнє редагування: 7 серпня 2019 20:27:50 від bassarabia
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія