Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Гордон vs Арестович по вагнеровцам :buba: :)

Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Cмотрел только что по каналу Украина24 интервью Гордона у Голованова каждую неделю по вторникам. Первую часть передачи Гордон рассказывает о провале спецоперации по вагнеровцам где помимо всего еще и достается Арестовичу за его позицию в которой он отрицает сам факт проведения такой операции. Гордон назвал Арестовича шарлатаном и позором для Украины за его нахождение в трехсторонней контактной группе. И тут во второй части передачи включается Арестович и вступает в дискуссию с Гордоном после завершения которой на Гордоне лица не было  :D Его закатали прямо в асфальт  в прямом эфире :D  Советую всем посмотреть, кто часто как и я читает форум ФУП - все аргументы которые приводил Арестович , к моему удивлению, тут озвучивались и не раз.


 
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Да просто Дима привык в своих интервью к тепличным условиям, когда ему подыгрывают. Похихикать, вспомнить знакомых кобзонов и тому подобное. К грызне он не привык.
не та порода.
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Дай угадаю... Люся напомнил гордону про пирамидки?
А какое єто имеет отношениеик делу ?
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

 :facepalm: мбугага, педрилы смотрите с 1-10. там арестович размазал гондона как кусок гавна прилипшего к подошве с этой мифической операцией.  :gigi: а теперь вопрос кто подставил этих даунов, бутусова, гондона, арьева, луцика и пидру с этой операцией  :lol: это же позор на всю оставшуюся жизнь  :lol: 
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Вообще, у меня в комнате домашние сидели смотрели это интервью. Хотел их наругать, что бы не мешали немножко подготовиться к работе на завтра. Потом появился Арестович, и работа пошла побоку. Он реально Гордона утыкал "нескладушками"... :) Я ни за того, ни за другого, но Гордон смотрелся печально... :)
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Єрмак і Демченко остаються за дужками...
І американці не вірять Зеленському, дивіться самі:

План
Гарний
Із 12 пунктів
Підписали
з американської сторони багато хлопців і дівчат
з української сторони - ні один із СН, ІМХО
https://www.atlanticcouncil.org/news/press-releases/kyiv-security-forum-atlantic-council-statement-on-strengthening-us-ukraine-relations/
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)
den

Цікаво що ні перший ні другий нічого не знають про цю операцію чи "операцію" окрім виступів в змі

Хрісто вірно сказав - "а він ( Гордон ) звідки знає?"

Таке ж питання і до арестович
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Арестович манипулирует, а Гордон не имеет компетенции и опыта чтобы опровергнуть Арестовича
Конкретно Арестович предполагает что все бывшие бойцы под контролем ФСБ. Это ошибка. Строить свою доказательную базу на этом - чистая манипуляция
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Цікаво що ні перший ні другий нічого не знають про цю операцію чи "операцію" окрім виступів в змі

Хрісто вірно сказав - "а він ( Гордон ) звідки знає?"

Таке ж питання і до арестович
обидва читали інтернет )
   
Той випадок,  коли обоє визивають огиду...  один тягне мазу за грьобане гидотне   коло зеленського ( євреї ж),  інший- хуйляцька підстилка  :(
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Арестович манипулирует, а Гордон не имеет компетенции и опыта чтобы опровергнуть Арестовича
Конкретно Арестович предполагает что все бывшие бойцы под контролем ФСБ. Это ошибка. Строить свою доказательную базу на этом - чистая манипуляция
Арестович пожалуй один из немногих кто по делу сказал по этому вопросу. Даже не знал что он бывший военный и закончил серьёзное военное училище.
 Гордон журналист писдапол
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Арестович манипулирует, а Гордон не имеет компетенции и опыта чтобы опровергнуть Арестовича
Конкретно Арестович предполагает что все бывшие бойцы под контролем ФСБ. Это ошибка. Строить свою доказательную базу на этом - чистая манипуляция
я еще видео не смотрела но хочу заметить что Арестовичу не нужно ничего доказывать. Гордон еще ни одного доказательства не предьявил
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Вместо того что бы создать в конце концов в парламенте комиссию по вагнеровцам
Зеботы тянут сюда шоу довгоносикiв
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Ботва почему то думает что я буду смотреть ахметовский канал с двумя пи-расами
   
Даже не знал что он бывший военный и закончил серьёзное военное училище.
А ще є випускником:
Цитувати
"Інститу́т релігі́йних нау́к св. Томи́ Акві́нського — вищий навчальний заклад у Києві, філіал Папського Університету св. Томи Аквінського (Анґелікум).[1] Інститут не видає дипломів державного зразка."
Мабуть такий самий "серйозний військовий", як Семенченко.
Прикольно те, шо Арестович був помічником Корчинського в його братстві, мабуть їх об'єднувала схибленість на релігії.

Останнє редагування: 17 березня 2021 08:21:22 від птах Сорока
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Дальше стоять на том что не было никакой операции.. ну это глупо мои зелени друзи
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

А ще є випускником:
Мабуть такий самий "серйозний військовий", як Семенченко.
Прикольно те, шо Арестович був помічником Корчинського в його братстві, мабуть їх об'єднувала схибленість на релігії.
Ну с интервью я не увидел что он зашторен на религии или прочей лабуде.
 Не известно ещё в качестве кого и от кого он был в корчинского))))
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Посмотрел..
Я ссамого начала не верил в ни какую спец операцию.
Кто..кто там ее мог планировать исполнять..
Киоск отжать или наехать на маршрутчиков могут спланировать..
Свидетельство тому 14 год, крым донбасс, а шо после 14 года пришли профи?
Самолет вышки транзит вербовка.. - это сюжет для кино в наших реалиях..
Но я не претендую, подождем дальнейших событий.
Арестович тоже щеки дул.
Спец службы.. я я я ... Охренный знаток. Спец агент
Гордон писдобол - так у него такая профессия..
Так что ордон убедительней, красивая история хотя бы.. типо мы работаем!
У нас спец операции! И профи! :)


   
Дальше стоять на том что не было никакой операции.. ну это глупо мои зелени друзи
Тим не менш, про цю операцію ми знаємо переважно від Бутусова, якихось більш вагомих доказів, що до того білоруського двіжняку Україна реально мала якийсь стосунок, нема.
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Про вагнеровцев уже было несколько веток
в одной из них профильной мы уже сто раз обсуждали эту тему
Что нового мне лично может сказать торговец пирамидками и любитель перевоплощения ( чаще всего в генерал-маера секретных войск  и девочку люсю по вызову )
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

 :facepalm: теперь даже самый последний дегенерат не сможет сказать что  операция была. ну не считая педрил, но там особый случай, двухжопный. вместо головы вторая жопа  :weep:
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Но хуйловско-прихильники певної політсили ботва прожолжает плясать на этой теме
причем одни и те же ватные дегенераты
   
Ну с интервью я не увидел что он зашторен на религии или прочей лабуде.
Не известно ещё в качестве кого и от кого он был в корчинского))))

"Не зашторен", тому що професійний балабол, навіть крутіше за Семенченка, який також свого часу міг непогано-переконливо позаганяти лабуду.
Люсєнька й до віськового училища й після нього грав в театрі й у всякій фуєті, має розвинені акторські здібності. Логічно, шо він Гордона  розкатає в асфальт.
Ну й на Корча  він працював мабуть також, бо надрочився красиво  звиздіти про "православну революцію"
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

При этом прихильники певної політсили гандоны которые монополизировали власть
благодаря таким же одноклеточным дегенератам боятся даже создать парламентскую комиссию
не говоря уже о серьезном служебном расследовании с участием оппозиции
   
не говоря уже о серьезном служебном расследовании с участием оппозиции
опизиція це ОПЗЖ чи шо?  :gigi:
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

"Не зашторен", тому що професійний балабол, навіть крутіше за Семенченка, який також свого часу міг непогано-переконливо позаганяти лабуду.
Люсєнька й до віськового училища й після нього грав в театрі й у всякій фуєті, має розвинені акторські здібності. Логічно, шо він Гордона  розкатає в асфальт.
Ну й на Корча  він працював мабуть також, бо надрочився красиво  звиздіти про "православну революцію"
Может быть). Я вообще первый раз о нем услышал))
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

 Но в любом случае он дело говорит.
Самое интересное что скажет Грозев
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)
den

опизиція це ОПЗЖ чи шо?  :gigi:
ЮВТ голос ЄС
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

опизиція це ОПЗЖ чи шо?  :gigi:
Это только прихильники певної політсили гниды из ОПЗЖ делают оппозицию
для украинцев опзж враги ( впрочем такие же враги как и нынешняя власть )
   
Может быть). Я вообще первый раз о нем услышал))
ШО?
За часів Петра у  самий розпал АТО, тут переможно-відповзаючі висери цього  "військового ікспєрда Люсєнькі" постили чи не щодня на багато сторінок.
А тих, хто дуже скептично ставився до цих висерів - банили нах.
Як ти міг   лише зараз "перший раз" про нього чути? :-o

для украинцев опзж враги ( впрочем такие же враги как и нынешняя власть )
Тим не менш формально вони опозиція бо вважай, шо без фальсифікацій набрали ніфуйово ватних голосів.
Якби не Зелепень та не відсутність Лугандону з Кримом  - набрали б мінімум  40%.

Останнє редагування: 17 березня 2021 08:39:42 від птах Сорока
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

ШО?
За часів Петра у  самий розпал АТО, тут переможно-відповзаючі висери цього  "військового ікспєрда Люсєнькі" постили чи не щодня на багато сторінок.
А тих хто дуже скептично ставився до цих висерів - банили нах.
Як ти міг  зараз "перший раз" про нього чути? :-o
Семенченко помню. А его нет. Может и читал, не отрицаю, и даже коментил. Но шоб в гугл залезть и глянуть то первый раз))).
 
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Пох что там пиzдятГордон и Аристович: ждем доклада Белингкэт
   
Ботва почему то думает что я буду смотреть ахметовский канал с двумя пи-расами

саме так
два редиска на олігархічному каналі і сєпаром-ведучим
офуєть, дайте два
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Шо, сука, страшно?

Обговорення провалу спецоперації із затримання бойовиків ПВК "Вагнер" є порушенням закону України про державну таємницю і може мати кримінальні наслідки.

Про це позаштатний радник глави Офісу президента Олексій Арестович заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Відповідно до Закону України "Про захист державної таємниці" сам факт проведення або непроведення операцій такого роду є державною таємницею. Будь-яка особа, яка говорить, що операція була або яка говорить, що операції не було, здійснює діяння, яке за своїми ознаками порушує вказаний закон України. Це кримінальний злочин. Тому кількість людей, які бігають просторами нашої неосяжної батьківщини і розповідають, чи була ця операція чи ні, у мене викликає, певним чином, острах", - сказав Арестович.

Він додав, що особисто не коментує це питання.Джерело: https://censor.net/ua/n3253774
   
так шо, Бутусича посадять?
і правильно, а ти не пи..ди
хоча навряд
бо Арестович сам пи..дюк первостатейний
   
Но шоб в гугл залезть и глянуть то первый раз))
Та навіть тут багато інфи наводили про Люсеньку.
Кадр ще той з лгбтшної тусовки, тим не менш ніфуйово знайшов спільну мову з Корчинським, який демонстративно  виступає проти гамасєків. :gigi:

Але на той  факт чи була та операція чи ні, це ніяким чином не впливає.
Просто Люсєнька набагато вправніше вміє звиздіти, аніж Гордон. От він його й "перезвиздів".

Ось до речі прикольно:



"Украинские националисты, как и российские собираются защищать русскоязычное население Крыма" :weep:

Останнє редагування: 17 березня 2021 08:53:57 від птах Сорока
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)
den

Та навіть тут багато інфи наводили про Люсеньку.
Кадр ще той з лгбтшної тусовки, тим не менш ніфуйово знайшов спільну мову з Корчинським, який демонстративно  виступає проти гамасєків. :gigi:

Але на той  факт чи була та операція чи ні, це ніяким чином не впливає.
Просто Люсєнька набагато вправніше вміє звиздіти, аніж Гордон. От він його й "перезвиздів".
Гордон - не актор
Арестович - професійний актор
Дійсно тут справа в акторському мистецтві
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Та навіть тут багато інфи наводили про Люсеньку.
Кадр ще той з лгбтшної тусовки, тим не менш ніфуйово знайшов спільну мову з Корчинським, який демонстративно  виступає проти гамасєків. :gigi:

Але на той  факт чи була та операція чи ні, це ніяким чином не впливає.
Просто Люсєнька набагато вправніше вміє звиздіти, аніж Гордон. От він його й "перезвиздів".

Ось до речі прикольно:

https://www.youtube.com/watch?v=VB8tLGPb-Dw
"Украинские националисты, как и российские собираются защищать русскоязычное население Крыма" :weep:
Спасибо!
Интересно)
   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Ботва почему то думает что я буду смотреть ахметовский канал с двумя пи-расами

Ботвє ( та і всім) ти нах не нужен, брателло
Сосі себя сам (td)

   
Re: Гордон vs Арестович по вагнеровцам  :buba:  :)

Василь Сергійович Грицак розповідає, який Порошенко курва і зрадник!
Він все знав про Медведчука ще в 2015 році
https://youtu.be/iMCj207d6VA?t=6110
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія