Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чемпіонат Європи по футболу 2020 :warning2:

Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

а точно

а шведи грають на газпром арені з польшею
скоріш за все стадіон буде вболівати проти пшеків))вони у кацуапів входять у вісь фашистів разом з нами
ні. Я думаю ми перші у світі "фашисти". Для них краще хай Польща пройде, ніж ми.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Дасаєв був фантастично обдарований кіпер а ля де хеа із нині діючих

легкий, літучий, із фономенальною реакцією. міг би мабуть і в легкій атлетиці рекорди ставити.
коли у Дасаєва був кураж, то забити йому можна було хіба як ван Бастен. Дасаєв і Чанов два геніальні воротарі були, хоча обоє емоційно нестабільні.
просто якісь совковий аналоговнет !
 нвіть не знаю як той Богдан Стеля чі то був Дукатам (вже не помятаю хто тоды в Стауа стояв) був володарем кубку чемпіонів а а аналоговнетне чудо- Дасаев володів хіба що кубком СРСР
якжеж так?
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

отже нам потрібна:

а) не нічия у матчі Еспанія - Словакія
б) не програш шведів у матчі Швеція - Польща

Вчора потрібна була одна умова - нічия, і то не впоралися :( сьогодні уже треба дві...
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Вчора потрібна була одна умова - нічия, і то не впоралися :( сьогодні уже треба дві...
Основна умова була не виконана передучора, а все решта, то лише примара надії. Інші збірні мають свої інтереси і всім чхати на те, яке місце займе ЗБУ.
Поляки будуть робити все, щоб потрапити в 1/8. І сили в них будуть, і настрій. На відміну від того, що продемонструвала наша збірна.

Може трапитись, що нам просто пощастить, але, як на мене, хай краще проходять ті збірні, які щось роблять для цього.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Основна умова була не виконана передучора

САМЕ ТАК  :(
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

шева должен уйти в отставку и пойти потренировать клуб втoрой лиги, если доверят.
не сумел он создать команду
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Кому что, а вшивому... С утра по всем новостям вой, не дали засветить мюнхенский стадион в цвета радуги. Твоюж. Засветим другие стадионы значит.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Для сборной Украины все решится сегодня. Вопрос прохода в 1/8 финала зависит от матчей других команд.
Команде Андрея Шевченко нужно, чтобы состоялось хотя бы одно событие из двух:
Польша сегодня не должна выиграть у Швеции, а в матче Испании и Словакии нужна победа одной из команд (коэф. 1.15), а также, чтобы не было счета 3:2, 4:3 и т.д.
Крупные поражения Португалии от Франции или же Германии от Венгрии (это очень маловероятно).
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

А шведам є за що битись? Далі по сітці які суперники якщо вони 3 в групі?
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

А шведам є за що битись? Далі по сітці які суперники якщо вони 3 в групі?
Переможець якоїсь з груп. Бельгія здається може бути.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Переможець якоїсь з груп. Бельгія здається може бути.
Ага наскільки я розібрався, то якщо вони другі - то на хорватів. Якщо 3 - або Бельгія або Нідерланди ... НМД шведам є за що битись з поляками
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Ну і перше місце шведам так само не зайве :)

Тоді буде верх ІРОНІЇ, якщо шведи виграють у поляків, вийдуть з 1 місця на нас і нам зіллють ...  :laugh:  Але це мрії, мрії  :shuffle:

Останнє редагування: 23 червня 2021 10:29:08 від Скептик
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Ну я так понял, шансы у нас минимальные

Наверное 10%
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Сьогодні бачила статтю про те що Австрія підозрює, що Україна навмисне не грала на полі. Але навіщо?
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

А шведам є за що битись? Далі по сітці які суперники якщо вони 3 в групі?
з першого місця краще виходити. звісно, ніж з третього.
Якщо з третього, здається на Бельгію або Голандію виходять. А якщо з першого, мабуть, на чехію чи на нас.
Але я не дуже розбираюсь. Поправте хтось, якщо помиляюсь
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:


Команде Андрея Шевченко нужно, чтобы состоялось хотя бы одно событие из двух:
Польша сегодня не должна выиграть у Швеции, а в матче Испании и Словакии нужна победа одной из команд (коэф. 1.15), а также, чтобы не было счета 3:2, 4:3 и т.д.



треба щоб обидва состоялись. одно нє катіт
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Сьогодні бачила статтю про те що Австрія підозрює, що Україна навмисне не грала на полі. Але навіщо?
щоб не потрапити в плейофф на Італію.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Сьогодні бачила статтю про те що Австрія підозрює, що Україна навмисне не грала на полі. Але навіщо?
Наверное по собственной дурости

Надеялись, что австрийцы им подыграют
Ничья выводила обе команды, плюс Австрия избегала Италию


По ходу матча все поняли, но не смогли ли перестроиться психологически
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Наверное по собственной дурости
сьогодні побачимо, хто дурніший. Якщо пройдем, усі будуть кричати які ми геніальні стратеги. якщо ні - так і буде.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

сьогодні побачимо, хто дурніший. Якщо пройдем, усі будуть кричати які ми геніальні стратеги. якщо ні - так і буде.
Да
Я об этом писал пару дней назад

Но это очень смелое решение было

Под удар репутацию свою поставил Шева

Никто бы его не осудил за проигрыш Италии

А за безвольный слив Австрии - получит по полной
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Кому что, а вшивому... С утра по всем новостям вой, не дали засветить мюнхенский стадион в цвета радуги. Твоюж. Засветим другие стадионы значит.
Дивно, сказали "УєФА поза політикою", тому Україні треба змінити написи на футболках щоб задовільнити газпромівських спонсорів - кацапів.
А тут теж політика, й УЄФА активно втручається.
Ну тобто, роблять що хочуть.
Це сором що така корумпована організація як УЄФА ще щось вирішує у 21 столітті.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Под удар репутацию свою поставил Шева
яка різниця злити зразу 0-1 Австрії, чи потім влетіти 0-5 Італійцям?
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Для сборной Украины все решится сегодня. Вопрос прохода в 1/8 финала зависит от матчей других команд.
Команде Андрея Шевченко нужно, чтобы состоялось хотя бы одно событие из двух:
Польша сегодня не должна выиграть у Швеции, а в матче Испании и Словакии нужна победа одной из команд (коэф. 1.15), а также, чтобы не было счета 3:2, 4:3 и т.д.
Крупные поражения Португалии от Франции или же Германии от Венгрии (это очень маловероятно).
Вчора дивився інтерв'ю з Малиновським та Зінченко.
Вони вже "втомилися" й подумками вже на Мальдивах зі своєю Владою Сєдан.
Тому пішли вони під три чорти на свої Мальдиви.
А Шевченко поїде тренувати в Італію подалі від цих кривоногих рахитів без мотивації, які не можуть зібратися нормально на гру.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Сьогодні бачила статтю про те що Австрія підозрює, що Україна навмисне не грала на полі. Але навіщо?
Тобто навіть Австрія очікувала від України кращої гри? :rotate:
Оце кривоногі вразили всіх неприємно.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

яка різниця злити зразу 0-1 Австрії, чи потім влетіти 0-5 Італійцям?
Проход в плей офф
Борьба до последнего

Всех возмущает сам слив австриякам, команда не играла

Если играет и проигрывает - это норм
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Проход в плей офф
Борьба до последнего

Всех возмущает сам слив австриякам, команда не играла

Если играет и проигрывает - это норм
Команда припинила грати ще в перерві гри з П.Македонією.
Щось там відбулося в роздягальні про що ми мабуть дізнаємося тільки після кінця кар'єри більшості гравців.
Наприклад вже відомо, що Лужний кинув в перерві бутсу в Шовковського за пройобаний гол з 35 метрів тоді в півфіналі проти Баварії у 1999.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

яка різниця злити зразу 0-1 Австрії, чи потім влетіти 0-5 Італійцям?
то йому незручно перед італійцями. Адже, він грав колись у Мілані здається
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

команда не играла
я перший тайм не бачив. тому не можу бути об'єктивним.
але по другому можу сказати, що не не грала, а не хотіла грати.
Було враження, що результат першого тайму нас влаштовує. Це тільки моє враження.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Тобто навіть Австрія очікувала від України кращої гри? :rotate:
Оце кривоногі вразили всіх неприємно.
нажаль не можу знайти статтю. Так, вони щось підозріло до цього поставились
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

сьогодні побачимо, хто дурніший. Якщо пройдем, усі будуть кричати які ми геніальні стратеги. якщо ні - так і буде.
Швидше за все зі стратегією все дуже погано складається, я навіть не виключаю, що частина гравців збірної показали стратегічно мляву гру з Австрією і Шева навіть може і не здогадується.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Ну я так понял, шансы у нас минимальные

Наверное 10%

Якщо рахувати по букм. коеф. то набагато вищі.

Словаччина Іспанія, коеф:15,5(1) 6,5(х) 1,23(2).
Імовір.подій(після норм. на букм. маржу): 0,06(1) 0,15(х) 0,79(2)
Нас влаштовує 1 і 2, що дає імовірність 0,06+0,79=0,85. Відкинемо імовірність перемог Іспанії, які нас не влаштують(3:2, 4:3...) і отримаємо імовірність сприятливого для нас результату в цьому матчі десь 0,8

Швеція Польща, коеф: 2,65(1) 3,55(х) 2,75(2)
Імовірність подій: 0,37(1) 0,27(х) 0,36(2). Нам підходять 1 і х, що  дає імовірність сприятливого результату 0,37+0,27=0,64

Оскільки нам потрібно щоб обидві описані вище незалежні події реалізувалися, то імовірність того, що 3 команда в цій групі матиме показники гірші ніш зб. України становить 0,8*0,64, тобто десь 50%

Але ж це просто цифри, а де футбол за ними? :)

Навіть якщо все вийде :peremoga: , так як нам потрібно,  беззуба гра в матчі з Австрією нікуди не пропаде. І її привид переслідуватиме нашу команду ще довго. :zrada:
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Вчора дивився інтерв'ю з Малиновським та Зінченко.
Вони вже "втомилися" й подумками вже на Мальдивах зі своєю Владою Сєдан.
Тому пішли вони під три чорти на свої Мальдиви.
А Шевченко поїде тренувати в Італію подалі від цих кривоногих рахитів без мотивації, які не можуть зібратися нормально на гру.
если Шевченко тренирует сам как тренировали его и требует как требовал от себя, то бежать ему нужно из нашего болота.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:




Владимир Тарнавский (исп. Vladimiro Tarnawsky; 19 августа 1939, Киев, Украинская ССР, СССР) — аргентинский футболист, вратарь.

Ещё ребёнком покинул СССР[3]. Его первым клубом был «Порвенир», в котором он играл с 1951 по 1956 год, проводя большую часть времени на скамье запасных[4]. С 1957 года по 1960 год играл за «Ньюэллс Олд Бойз». В 1960 году перешёл в «Сан-Лоренсо де Альмагро». Дебютировал за команду 17 апреля против «Велес Сарсфилда». В 1960 сыграл 5 матчей в Кубке Либертадорес, а команда дошла до полуфинала, где уступила уругвайскому «Пеньяролю». В 1961 году вместе с командой завоевал второе место в чемпионате Аргентине, уступив лишь «Расингу» из города Авельянеда. В 1963 году выступал за «Эстудиантес». Всего в чемпионате Аргентины сыграл 150 матчей. Позже играл в США за «Тризуб» из Филадельфии и «Беконс» (Бостон)[5].

В 1959 году провёл 1 матч за сборную Аргентины[6].
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Сьогодні бачила статтю про те що Австрія підозрює, що Україна навмисне не грала на полі. Але навіщо?
только болельщики и журналисты в Украине почему то такой хитрый план нашего руководства сборной , так и не восприняли с оптимизмом :)
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Ну я так понял, шансы у нас минимальные

Наверное 10%
Наоборот. Шансы просто ЖЫР.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

непоганий розбір на уа-фупбол кому цікаво: Шевченко пояснив провал з Австрією фізичною втомою. Але є свідчення провалу тренерської думки

https://www.ua-football.com/ua/ukrainian/national/1624435641-shevchenko-poyasniv-proval-z-avstriyeyu-fizichnoyu-vtomoyu-ale-ye-svidchennya-provalu-trenerskoyi-dumki.html
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Сьогодні бачила статтю про те що Австрія підозрює, що Україна навмисне не грала на полі. Але навіщо?
Чтобы не попасть под жосткое употребление итальянцами с особым цинизмом.
В натуре человека заложено чувство самосохранение . А попадать под итальяш - это все равно что самому булки раздвигать.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

треба щоб обидва состоялись. одно нє катіт
Да
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Да
Я об этом писал пару дней назад

Но это очень смелое решение было

Под удар репутацию свою поставил Шева

Никто бы его не осудил за проигрыш Италии

А за безвольный слив Австрии - получит по полной
При чем здесь "осуждение". Просто игрокам не приятно было на поле дураками и мальчиками для бритья чувствовать. А с итальяшами так бы и было. Кому приятно со счетом 4-0 проигрывать.
И насрать им на мое и твое осуждение . Было бы оно или нет.
Рассудили здраво с Шевой и решили: лучше уж совсем не выходить , чем выходить на итальянцев.
А шансы на выход - офигезные.
И я их понимаю.
   
Re: Чемпіонат Європи по футболу 2020  :warning2:

Проход в плей офф
Борьба до последнего

Всех возмущает сам слив австриякам, команда не играла

Если играет и проигрывает - это норм
Да ну его нах. Зачем было попадать под избиение младенцев.
И мне нафига было на это смотреть .
И тебе ..
Сам бы потом изгалялся бы после счета много-ноль...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія