Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Нарешті, і я приєднався до лижного братства! :super:

Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

Пин, есть еще под Киевом комплекс Гвоздов.

https://otdih.info/gvozdov/
   
Вони ж на горрелке готуються, шкварчать)
Ну я зрозуміла що ви їх з пательнею в рюкзачку везете до зупинки на сніданок? Не замерзають за 6 км.?
   
Та ладно лижники-фуфлижники  :pooh_lol:
Для бордерів бугель взагалі окремий вид спорту :)
Правильні бордери і на крісельці завал організують "влегкую"  :D
   
Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

На территории комплекса есть три горнолыжные трассы. Две из них предназначены для продвинутых и одна – детская или для новичков. Трассы имеют протяженность – 220 и 200 метров и ширину 40 и 60 метров. Детская трасса имеет длину всего — 50 м. Есть специально отведённая зона для катания на сноубордах и санках.

В комплексе Гвоздов есть трасса для сноутюбинга. Подняться на склоны можно на бугельном подъёмнике или по лестнице.

Горнолыжный комплекс Гвоздо подъёмник

На трассах работают ратраки, для утрамбовки снега и системы искуственного оснежения склонах.

В Гвоздове есть лыжная школа, где можно взять уроки у профессиональных инструкторов.

Телефон для справок 063-677-59-07, 063-677-58-40

При въезде в комплекс есть парковка для автомобильного транспорта.

С 2021 года въезд на территорию комплекса  — 100 грн.

Цена катания на лыжном склоне :

10:00 -16:00  разовый подъём-25 грн;

16:00 -21:00  разовый подъём-30 грн;

10:00 -21:00  детский разовый подъём-20 грн.

Горнолыжный комплекс Гвоздов трассы

10:00 -22:00 разовый подъём в выходные и праздничные дни —50 грн;

10:00 -22:00 детский разовый подъём в выходные и праздничные дни-30 грн.

Цена на сноутюбинг :

Сноутюбинг работает:
З 10:00 до 19:00 по будням
З 10:00 до 20:00 по выходным

Стоимость катаниия за час
300 грн — по будням
400 грн — в выходные и праздничные дни
   
Ня!
Зате на темній бордерській стороні є пєчєнькі і варєнькі :)
я розгорнуто обґрунтую)
Бордери зло бо:
1) вони паразити розбивають траси та набивають бугри;
2) траекторія їх руху непередбачувана та не піддається ніякому аналізу;
3) ніколи не знаєш, коли бордер плюхнеться перед тобою на п'яту точку
    чи вигулькне вже сидячим в найнесподіваніший момент.
4) бордер на витягу це взагалі пєстня...
Це загальновідомі бордеропорочащі факти, але є ше й сікрєтні..
5) як правило кожен бордер може катати на лижах,
    i, як правило, кожен лижник катати на борді не може.
    Ну "ніколи навчитися", або "от шо там цікавого"
    чи "ну його нафіг там падать больно"..
   А звідси заздрість і класова злость))
   
Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

Ну я зрозуміла що ви їх з пательнею в рюкзачку везете до зупинки на сніданок? Не замерзають за 6 км.?

Ні не встигають. До того ж вони обернуті в сумці для горелкі, спецій, та кружки.
   
Правильні бордери і на крісельці завал організують "влегкую"  :D
Нічого сідати на крісло до бордерів ще й втулитись обовязково скраєчку, а потім при зїзді наїхати лижею на борда,  спотикнутись і перекрити всі маневри, потім впасти і розкласти навколо тищщу предметів - лижі, палиці, маски, шапки і рюкзаки. Бордери хоч як падають, то компактненько :)

ЗІ я майстер спорту по їзді на бугелі :)
 
   
Нічого сідати на крісло до бордерів ще й втулитись обовязково скраєчку, а потім при зїзді наїхати лижею на борда,  спотикнутись і перекрити всі маневри, потім впасти і розкласти навколо тищщу предметів - лижі, палиці, маски, шапки і рюкзаки. Бордери хоч як падають, то компактненько :)

ЗІ я майстер спорту по їзді на бугелі :)
:D  вони їхали, пятеро, на кріслі попереду, а я один вслід за ними. І гепнулись вони хором  коли я зійшов з крісла. То був цікава перевірка вміння кататися на одній нозі  :D
   
:D  вони їхали, пятеро, на кріслі попереду, а я один вслід за ними. І гепнулись вони хором  коли я зійшов з крісла. То був цікава перевірка вміння кататися на одній нозі  :D
Ну я як? Впорались? Трохи адреналіну не завадить  :laugh:
Та і лижники буває падають цілими сім'ями або бухими компаніями :) навіть частіше бо їх більше :)
   
Ну я як? Впорались? Трохи адреналіну не завадить  :laugh:
Та і лижники буває падають цілими сім'ями або бухими компаніями :) навіть частіше бо їх більше :)
Головне було не ткнути в когось із них палицею, а так проїхав те "лежбище тюленей" без проблем.  :D

 
   
я розгорнуто обґрунтую)
Бордери зло бо:
1) вони паразити розбивають траси та набивають бугри;
2) траекторія їх руху непередбачувана та не піддається ніякому аналізу;
3) ніколи не знаєш, коли бордер плюхнеться перед тобою на п'яту точку
    чи вигулькне вже сидячим в найнесподіваніший момент.
4) бордер на витягу це взагалі пєстня...
Це загальновідомі бордеропорочащі факти, але є ше й сікрєтні..
5) як правило кожен бордер може катати на лижах,
    i, як правило, кожен лижник катати на борді не може.
    Ну "ніколи навчитися", або "от шо там цікавого"
    чи "ну його нафіг там падать больно"..
   А звідси заздрість і класова злость))
Типу лижники траси не розбивають  :weep:
Оті бугри на Тростяні то бордери нагребли?
Траекторія передбачувана, якщо є бажання передбачувати :)
Не кожен бордер може на лижах бо страаашно
   
Головне було не ткнути в когось із них палицею, а так проїхав те "лежбище тюленей" без проблем.  :D
О, точно ці лижники зі своїми гострими піками, які воги погано контролюють, так і бережись, щоб не встромили
   
О, точно ці лижники зі своїми гострими піками, які воги погано контролюють, так і бережись, щоб не встромили
Насправді купа знайомих катає на борді  :-B  а на Пилипці колись у складі "сводного отряда" 12 чоловік (лижники і борди) славно відкатали два дні по цілині і в "трубах". Дізнався що шукати борд який десь пірнув (дівчина невдало стрибнула) із лижниками зручніше  :D
   
Це ж відео всі мабуть бачили?  :)


До речі, сьогодні жоден сноубордист не впав на підйомі, зате лижників деяких ( чесно кажучи, й мене один раз) бугель ріжком чіпляв за куртку  :D
   
о. Уже снаряга круче) Молодец.
Маску купи наконец.
И да. Бугель это тоже еще та наука))
Народ сьогодні весь катав без масок, навіть у кого були. Два чи три початківців бордерів були в масках, вони весь час падали, може то й треба їм)
Лижні штани реально супер зручна річ в морози, я в них уже і по місту ходжу)
   
Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

Насправді купа знайомих катає на борді  :-B  а на Пилипці колись у складі "сводного отряда" 12 чоловік (лижники і борди) славно відкатали два дні по цілині і в "трубах". Дізнався що шукати борд який десь пірнув (дівчина невдало стрибнула) із лижниками зручніше  :D
:-B
Та мати знайомого лижника і на плоскачах непогано,  який підвезе чи підпихне :)
   
Типу лижники траси не розбивають  :weep:
Оті бугри на Тростяні то бордери нагребли?
Траекторія передбачувана, якщо є бажання передбачувати :)
Не кожен бордер може на лижах бо страаашно

на Тростяні бугри..  то ті, шо нада бугри.
Їх сікрєтні ратраки спеціально набивають
в сікретний час ноччу.  Для прєлєсті природної
та шоб ніженки буковельські
зубами цокали та не задавались
   
Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

на Тростяні бугри..  то ті, шо нада бугри.
Їх сікрєтні ратраки спеціально набивають
в сікретний час ноччу.  Для прєлєсті природної
та шоб ніженки буковельські
зубами цокали та не задавались
Вони як підтануть, а потім підмерзнуть, так не те, що поцокаєш, а всі пломби з зубів розгубиш поки спустишся
Це якщо піднявся і бугелем тобі штані не розірвало (є там місцинки, де підіймає над поверхнею той бугель)
   
Вони як підтануть, а потім підмерзнуть, так не те, що поцокаєш, а всі пломби з зубів розгубиш поки спустишся
Це якщо піднявся і бугелем тобі штані не розірвало (є там місцинки, де підіймає над поверхнею той бугель)

та знаю я ті місцинки і відчуття взльоту)
Здається розповідав, як колись там піднімався бугелем,
а зверху нісся на спині хлопчина
збиваючи піднімантів мов кеглі..
Страйк точно назбивав
   
 :) Цікаво послухати розповіді бувалих. Головне, що я раніше на такі історії майже не реагував. Поки сам не спробував)
Це типу як розказувати нєженкам-парашутистам після АФФ про те, як "дєдушка" стрибав з круглими д1-5у. Або планеристам взагалі про будь-які стрибки з парашутом  :D
   
Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

В вас, пане, дуже задоволене хлебало. Радію за вас. Я того майже не вмію, а зараз, з коліном моім, то вже і вчитися запізно. Хоча, начебто не бурдюк із жиром, та - запізно.
   
В вас, пане, дуже задоволене хлебало. Радію за вас. Я того майже не вмію, а зараз, з коліном моім, то вже і вчитися запізно. Хоча, начебто не бурдюк із жиром, та - запізно.
В мене до речі теж після Буковелю коліно боліло три тижні.. звісно, не аж так, щоб робити операцію, але відчутно... Просто ніколи такого раніше не було, я щодня проходжу чи пробігаю 10-12 км і нормально, а це зараза, якийсь дискомфорт почався. Почитав, що це за біль збоку коліна, його причини і вирішив поки-що не йти до лікарів, а зайнятися відповідальним самолікуванням) ну і наче пройшло майже (може, то не від вправ, а від часу скоріше))
Сьогодні боявся, що не дасть кататися. Але ні, все нормально. Мабуть, то був наслідок одного з падінь в Буковелі, коли на мене ще попадали зверху. До речі, при виході з підйомника  :D
   
Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

В мене до речі теж після Буковелю коліно боліло три тижні.. звісно, не аж так, щоб робити операцію, але відчутно... Просто ніколи такого раніше не було, я щодня проходжу чи пробігаю 10-12 км і нормально, а це зараза, якийсь дискомфорт почався. Почитав, що це за біль збоку коліна, його причини і вирішив поки-що не йти до лікарів, а зайнятися відповідальним самолікуванням) ну і наче пройшло майже (може, то не від вправ, а від часу скоріше))
Сьогодні боявся, що не дасть кататися. Але ні, все нормально. Мабуть, то був наслідок одного з падінь в Буковелі, коли на мене ще попадали зверху. До речі, при виході з підйомника  :D

У меня от лыжного бега присуствует боль в коленях, незначительная. Это отголоски велотуров
   
В вас, пане, дуже задоволене хлебало. Радію за вас. Я того майже не вмію, а зараз, з коліном моім, то вже і вчитися запізно. Хоча, начебто не бурдюк із жиром, та - запізно.

не факт, пане beggy, що запiзно. Cпробуйте)
Колись їхали на Бук групою туристичною i потягом.
Так от з нами в купе пара була зворушлива:
вона - десь пiд 50, невисока, доволi струнка, як на свiй вiк, жiночка..
Зате ВIН.. Надколоритна фiгура.
Росту богатирського, рокiв мабуть десь 60, ваги за 100 з великим гаком
та ще й хропiнням розважав нас всю нiч.
Стоматолог, здається, з Лохвицi.
Прикольний такий дядько, але ж лижi..
Ми все думали чи здужає вiн до витягу дiйти з такою статурою.
А потiм зустрiли людей день на третiй..
Вона з лижами в руках, зате ВIН...
На отакiй ось штуцi

Переможно-гордо-радiсно з виглядом покорювача вершин)
I не на "сiмцi" учбовiй, мiж iншим))
   
Доречi, в мене питання визрiло.
Мабуть до панi Ю-ли, бо таке враження,
що вона була СКРIЗЬ:
хто катав на Пилипцi-Подобовцi?
Як воно там i з чим порiвняти можна?
Теоретично я то знаю, але цiкавi
свiдчення очевидцiв
   
О, дядечка зі сноубайком теж бачив, на 14-й. Мабуть, іншого, цей був худющий і молодший. Думав, що він зараз як полетить, усіх порве)) а по факту майже його обігнав, і це на 3 день після того, як став на лижі!
Найшвидшими виявились саме звичайні лижники на двох лижах, звісно, якимись "про", з просунутими скілами..
Хтозна, я на чорних гірках не бачив, як і на чому їздять, але підозрюю, що теж лижники там всіх обганяють
   
О, дядечка зі сноубайком теж бачив, на 14-й. Мабуть, іншого, цей був худющий і молодший. Думав, що він зараз як полетить, усіх порве)) а по факту майже його обігнав, і це на 3 день після того, як став на лижі!
Найшвидшими виявились саме звичайні лижники на двох лижах, звісно, якимись "про", з просунутими скілами..
Хтозна, я на чорних гірках не бачив, як і на чому їздять, але підозрюю, що теж лижники там всіх обганяють

там дядька бачити треба було.
Людинi реально навiть ходити було важко
через надлишкову вагу.
А на тому лiсапетi возсiдав
з виразом повного дитячого щастя на обличчi)
   
Доречi, в мене питання визрiло.
Мабуть до панi Ю-ли, бо таке враження,
що вона була СКРIЗЬ:
хто катав на Пилипцi-Подобовцi?
Як воно там i з чим порiвняти можна?
Теоретично я то знаю, але цiкавi
свiдчення очевидцiв
Ні з чим, там нема катання по трасам.
Взагалі. Або по лісу, якщо з витягів, або з Гемби.
Гора красива, Боржава красива, Магура красива, Шипіт красивий, траси хтось проклав красиво, снігу повно, але за трасами не доглядають і їхати по ним неможливо, бо там навіть не бугри а ковзанка з наждачкою.
Витягів 2 - повільне крісло і швидкий класний бугель. На кріслі черги бо привозять туристів і цілі екскурсії дитячих класів з Румунії і Мад'ярщини. На бугелі черг не буває, бо навіть лижники падають з нього, як груші, швидкий і ухил там пристойний. Багато новачків.
Є ще пара бугелів на Магурі - зовсім примітивні гірки, кататись нема де, один не бачила ніколи щоб працював. Це про Пилипець.
Подобовець 2 бугеля, ратрачать, можна катнуть заради цікавості  Непогано, але тільки на Подобовець їхати імхо не варто
Не була там років з 4 може щось змінилось
   
ЗІ В Україні не була на Красії, якось не складалось.
Та і зі снігом жесть останнями роками, так що залишається високий Драгобат (але минулого року аж з лютого!!!), або Буковель
   
Ні з чим, там нема катання по трасам.
Взагалі. Або по лісу, якщо з витягів, або з Гемби.
Гора красива, Боржава красива, Магура красива, Шипіт красивий, траси хтось проклав красиво, снігу повно, але за трасами не доглядають і їхати по ним неможливо, бо там навіть не бугри а ковзанка з наждачкою.
Витягів 2 - повільне крісло і швидкий класний бугель. На кріслі черги бо привозять туристів і цілі екскурсії дитячих класів з Румунії і Мад'ярщини. На бугелі черг не буває, бо навіть лижники падають з нього, як груші, швидкий і ухил там пристойний. Багато новачків.
Є ще пара бугелів на Магурі - зовсім примітивні гірки, кататись нема де, один не бачила ніколи щоб працював. Це про Пилипець.
Подобовець 2 бугеля, ратрачать, можна катнуть заради цікавості  Непогано, але тільки на Подобовець їхати імхо не варто
Не була там років з 4 може щось змінилось

я Подобовцем зацiкавився тому,
що трохи шапочно знайомий з оцiєю от людиною
https://www.youtube.com/channel/UCF9S6ao6lcK7unZGEOOGIJQ
Ну як знайомий.. В тирнетi декiлька разiв спiлкувався та по телефону.
Так от в них там база i запрошували
   
Я його знаю, ну так, знакомство на рівні прівєт-как діла
Ну то де йому бути, як не на Гембі, він вчить позатрасовому катанню, колись давно ще на Драгобраті вони були в зовсім безсніжні роки.
   
Я його знаю, ну так, знакомство на рівні прівєт-как діла
Ну то де йому бути, як не на Гембі, він вчить позатрасовому катанню, колись давно ще на Драгобраті вони були в зовсім безсніжні роки.

я в шоцi з людей, якщо чесно.
У мене дружина на нього перша пiдписалась в Фейсбуках
i доводить iнфу менi постiйно за вранiшнiм кофiєм..
Сьогоднi вони в Подобовцi, через днiв три вже в Банско,
а наступне вiдео вже з Туреччини днiв через декiлька..
А тут грiхи навiть в Буковель, частiше нiж 5 днiв на рiк, не пускають :sad:
   
Re: Нарешті, і я приєднався до лижного братства!  :super:

Доречi, в мене питання визрiло.
Мабуть до панi Ю-ли, бо таке враження,
що вона була СКРIЗЬ:
хто катав на Пилипцi-Подобовцi?
Як воно там i з чим порiвняти можна?
Теоретично я то знаю, але цiкавi
свiдчення очевидцiв

Якщо вам поскітурити-пофрірайдити, то Пилипець найкращий курорт в Україні (якщо є сніг). Там найкращий пухляк і ліс для катання

Але початківцю обов'язково треба їздити з людиною, що знає маршрути.

Звичайно, буковельщики будуть розчаровані.
   
я розгорнуто обґрунтую)
Бордери зло бо:
1) вони паразити розбивають траси та набивають бугри;
2) траекторія їх руху непередбачувана та не піддається ніякому аналізу;
3) ніколи не знаєш, коли бордер плюхнеться перед тобою на п'яту точку
    чи вигулькне вже сидячим в найнесподіваніший момент.
4) бордер на витягу це взагалі пєстня...
Це загальновідомі бордеропорочащі факти, але є ше й сікрєтні..
5) як правило кожен бордер може катати на лижах,
    i, як правило, кожен лижник катати на борді не може.
    Ну "ніколи навчитися", або "от шо там цікавого"
    чи "ну його нафіг там падать больно"..
   А звідси заздрість і класова злость))

 :facepalm: дегенерат хахлаватный, ты хоть раз видел бордера вблизи или все берёшь из книжки как кататься под дождем ?  :weep:  :gigi:
   
я в шоцi з людей, якщо чесно.
У мене дружина на нього перша пiдписалась в Фейсбуках
i доводить iнфу менi постiйно за вранiшнiм кофiєм..
Сьогоднi вони в Подобовцi, через днiв три вже в Банско,
а наступне вiдео вже з Туреччини днiв через декiлька..
А тут грiхи навiть в Буковель, частiше нiж 5 днiв на рiк, не пускають :sad:
Ну так молодці :) можна лише позаздрити, повикатують усі сняги гсди, нєнавіжу  :X
В мене теж раніше виходило в горах в сумі не менше місяця, пару років щось не виходить :(
А взагалі хотілось розпочати кар'єру професійного скібанщика (це такий снігозалежний бомж) але не склалась :)))
   
:facepalm: дегенерат хахлаватный, ты хоть раз видел бордера вблизи или все берёшь из книжки как кататься под дождем ?  :weep:  :gigi:

блдь) Это ж надо таким созданием быть тупым и желчным)
Дедушко, я бы хотел на тебя на трассе посмотреть :D
Иди нахер, кароч. Упиздень нещастный
   
Якщо вам поскітурити-пофрірайдити, то Пилипець найкращий курорт в Україні (якщо є сніг). Там найкращий пухляк і ліс для катання

Але початківцю обов'язково треба їздити з людиною, що знає маршрути.

Звичайно, буковельщики будуть розчаровані.
я не з понтових)
Я починав катати в Лумшорах в 2005-му,
а там iз свєцкого лоску був лиш витяг самопальний бугельний)
Пiсля цього катав в Синяку, потiм Закопане два роки i два роки Ясна.
Лиш пiсля цього на Бук потрапив
   
блдь) Это ж надо таким созданием быть тупым и желчным)
Дедушко, я бы хотел на тебя на трассе посмотреть :D
Иди нахер, кароч. Упиздень нещастный

мбугага  :facepalm: теоретик гуглакатания, жоподиванный эксперт по лыжам, раскусили тебя, ублюдок. только на посмотреть видосики на ютьбе все что ты умеешь. что насцут тебе в твои ватные мозги, то и проецируешь на фуп
   
Ну так молодці :) можна лише позаздрити, повикатують усі сняги гсди, нєнавіжу  :X
В мене теж раніше виходило в горах в сумі не менше місяця, пару років щось не виходить :(
А взагалі хотілось розпочати кар'єру професійного скібанщика (це такий снігозалежний бомж) але не склалась :)))

я ото й заздрю сиджу)
Хоча в цьому теж кайф є.
Сидиш в теплi нi клятий, нi м'ятий,
ноги не болять.. I заздриш)
Менi п'ять днiв насичено-iнтенсивного катання
з головою достатньо.
Але потiм максимум через тиждень знов ломка.
Пробував Новiй Швейцарiї чи Сорочиному яру оскому збивати,
але воно не те зовсiм
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія