Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

пожартував синуля

пожартував синуля

«Был последний учебный день. Отец, проходя мимо комнаты сына, увидел, что все убрано и даже застелена кровать. Казалось, сын собрал свои вещи и уехал. Подозрения отца усилились, когда он заметил письмо на пустом столе. На нем рукой сына было выведено «Папе». Дрожащими руками мужчина открыл конверт и прочитал:

«Дорогой отец,

Вынужден письменно сообщить, что мне пришлось уйти из дому вместе с моей новой девушкой, так как я знал, что вы с мамой устроите скандал. Я ее очень люблю. Но я знал, что вы не одобрите наши отношения из-за ее пирсинга, татуировок, байкерской одежды и того, что она намного старше меня. Но дело не только в чувствах. Она беременна.
Ее зовут Сара. Она уверена, что мы будем счастливы вместе. Ведь у нее есть трейлер в лесу и целая гора дров, которой хватит на всю зиму. Мы мечтаем завести много детей. Сара открыла мне глаза на тот факт, что марихуана на самом деле не так уж и вредна. Мы планируем выращивать ее для себя и продавать другим, чтобы у нас хватало денег на кокаин — он тоже безвреден в умеренных дозах. А тем временем мы будем молиться о том, чтобы было найдено лекарство от СПИДа, потому что надо вылечить Сару — она этого заслуживает!

Не волнуйся, пап, мне уже 15, я сумею о себе позаботиться. Однажды мы придем в гости, чтобы познакомить вас с внуками.

С любовью, твой сын Джошуа.

P.S. Пап, я все это выдумал. Я у Джейсона. Просто хотел напомнить тебе, что есть вещи и похуже, чем плохие оценки в школьном табеле (он на кухонном столе). Позвони, когда можно будет вернуться! Люблю вас!»
   
Re: пожартував синуля

Увы, в 15 лет знать родительские страхи невозможно, поэтому "письмо" - художественный свист
   
Re: пожартував синуля

 :facepalm1:
   
Re: пожартував синуля

   
Re: пожартував синуля

   
Re: пожартував синуля

Увы, в 15 лет знать родительские страхи невозможно, поэтому "письмо" - художественный свист


ох йопт...  ну звичайно ж це літературний жарт
   
Re: пожартував синуля

   
Re: пожартував синуля
ALF

Не волнуйся, пап, мне уже 15, я сумею о себе позаботиться. Однажды мы придем в гости, чтобы познакомить вас с внуками.

С любовью, твой сын Джошуа.

P.S. Пап, я все это выдумал. Я у Джейсона. Просто хотел напомнить тебе, что есть вещи и похуже, чем плохие оценки в школьном табеле (он на кухонном столе). Позвони, когда можно будет вернуться! Люблю вас!»


P.P.S. Пап, я тебя еще раз обманул (я такой, да..) - все ещё хуже, прости.. Я ушел в Блок Юлии Тимошенко.. Не поминай лихом, табель выбрось.. Не звони.
   
Re: пожартував синуля

P.P.S. Пап, я тебя еще раз обманул (я такой, да..) - все ещё хуже, прости.. Я ушел в Блок Юлии Тимошенко.. Не поминай лихом, табель выбрось.. Не звони.


шо в головах у порохоботів твориться  :lol:
   
Re: пожартував синуля

P.P.S. Пап, я тебя еще раз обманул (я такой, да..) - все ещё хуже, прости.. Я ушел в Блок Юлии Тимошенко.. Не поминай лихом, табель выбрось.. Не звони.
БГГГГ. Реакция Вассермана положительная. Амбулаторному лечению не подлежит.
От ето пацана бомбануло. От одного Ника олдбой разошлись старые швы. :lol:
   
Re: пожартував синуля
ALF

шо в головах у порохоботів твориться  :lol:

 :D  :love:
   
Re: пожартував синуля
ALF

БГГГГ. Реакция Вассермана положительная. Амбулаторному лечению не подлежит.
От ето пацана бомбануло. От одного Ника олдбой разошлись старые швы. :lol:

Поздравляю тебя, беспорядочное..  :weep: :lol:
   
Re: пожартував синуля

Диагноз подтвержден - безсвязная речь, стропила провалились, в макитре ветер свищет. Кроме на самдурак ни на что не способен. Помнит только имена юля и петя. Представляет эпидемиологическую опасность. Это животное из Киева? надо бы объявить розыск.
   
Re: пожартував синуля
ALF

Диагноз подтвержден - безсвязная речь, стропила провалились, в макитре ветер свищет. Кроме на самдурак ни на что не способен. Помнит только имена юля и петя. Представляет эпидемиологическую опасность. Это животное из Киева? надо бы объявить розыск.

 (tu)

 вона - працює!

:love:  :-B

 :D
   
Re: пожартував синуля

(tu)  вона - працює! :love:  :-B  :D


таке враження, що ти повісишся через неї
ну не можна бути таким іпонутим на одній персоні  :weep:
   
Re: пожартував синуля

P.P.S. Пап, я тебя еще раз обманул (я такой, да..) - все ещё хуже, прости.. Я ушел в Блок Юлии Тимошенко.. Не поминай лихом, табель выбрось.. Не звони.
Цей хлопець очевидно потребує допомоги психіатра
   
Re: пожартував синуля

(tu)

 вона - працює!

:love:  :-B

 :D
Яке ти тіки дурко. Наліпило смайлів, бо в голові, як у бубоні - аж гуде. Спасибо тебе, Боже, шо я не порохобот.
   
Re: пожартував синуля
ALF

таке враження, що ти повісишся через неї
ну не можна бути таким іпонутим на одній персоні  :weep:

та не вгадав ти ні разу..

ніц не маю фанатичного в плані ЮВТ.

зауваж - написав не "Масаса", "сучкаблох(с) спортсмейн,  чи ще якоїсь фігні персонально.

просто за 5-ть років від послідовників ЮВТ не бачив нічого доброго по відношенню до Збройних Сил України..

Тобто.. сам розумієш, правда?

Тільки ото потоки гівна від вас течуть..

Армія при чому?

Бійці при чому?

Ви серете і серете.. Все вашій теті недогода..

А щось добре хоть сказати можете?


Що скажеш навпроти, шановний мій співвітчизнику?

ПС - вішайся сам, дурню.. грош тобі ціна як психологу, чи хто ти там в цьому плані..

Останнє редагування: 10 грудня 2018 22:12:06 від ALF
   
Re: пожартував синуля

колись у студентські роки моя подруга загубила взяту без спросу материну золоту обручку (чи то перстень, російською було "колєчко")
не через знання материної психології а випадково вийшло як по писаному
вона прийшла додому чорніше за хмару й почала мямлити що не знає навіть як сказати, що в неї трапилось таке, чому вже не зарадиш - і далі в такому ж контексті зі сльозами на очах - ні, я навіть не знаю як сказати...тут таке...
коли мати вже була на грані істерики - "що трапилось, донечка?????" - видавила: "я загубила твоє колєчко"
як мати була щаслива! "колєчко? падумаєш, колєчко! навіщо мені це колєчко! не переймайся!"
 
   
Re: пожартував синуля
ALF

На ще тебе нємножко - нямай, хруню -

 :love:  (P)  :-)o


 :weep:

 :lol:
   
Re: пожартував синуля

просто за 5-ть років від послідовників ЮВТ не бачив нічого доброго по відношенню до Збройних Сил України..
уточнення: особисто від олдбоя не просто  нічого доброго - а якраз багато дуже недоброго про армію
   
Re: пожартував синуля
ALF

уточнення: особисто від олдбоя не просто  нічого доброго - а якраз багато дуже недоброго про армію

а я, власне, саме про це...
   
Re: пожартував синуля

та не вгадав ти ні разу..

ніц не маю фанатичного в плані ЮВТ.

зауваж - написав не "Масаса", "сучкаблох(с) спортсмейн,  чи ще якоїсь фігні персонально.

просто за 5-ть років від послідовників ЮВТ не бачив нічого доброго по відношенню до Збройних Сил України..

Тобто.. сам розумієш, правда?

Тільки ото потоки гівна від вас течуть..

Армія при чому?

Бійці при чому?

Ви серете і серете.. Все вашій теті недогода..

А щось добре хоть сказати можете?


Що скажеш навпроти, шановний мій співвітчизнику?

ПС - вішайся сам, дурню.. грош тобі ціна як психологу, чи хто ти там в цьому плані..
   
Re: пожартував синуля

уточнення: особисто від олдбоя не просто  нічого доброго - а якраз багато дуже недоброго про армію


ви ж як усі ватники маєте дуже спотворену картину реальності
для вас і Україна, і армія то Порошенко. Ну в крайньому випадку іще Муженко із Хомчаком. І то доки вони вірні Порошенку.

а для мене Україна і армія то солдатіки, кістки яких і досі собаки донецькими степами тягають. Для вас то селфі клептомана під час екскурсії, а для мене чорні поліетиленові вонючі мішки, з яких стікає те, що іще недавно молодими хлопцями було

для вас добро то лайки і брехня про неіснуючі успіхи і нереальні перспективи, а для мене добро, це якщо хоч одного упиря дебільного вдасться зняти і менше крові проллється через його тупість

тому ми ніколи не порозуміємось, бо для вас добро це зовсім інше ніж для мене


Останнє редагування: 10 грудня 2018 22:26:07 від OldBoy
   
Re: пожартував синуля

ви ж як усі ватники маєте дуже спотворену картину реальності
для вас і Україна, і армія то Порошенко. Ну в крайньому випадку іще Муженко із Хомчаком. І то доки вони вірні Порошенку.

а для мене Україна і армія то солдатіки, кістки яких і досі собаки донецькими степами тягають. Для вас то селфі клептомана під час екскурсії, а для мене чорні поліетиленові вонючі мішки, з яких стікає те, що іще недавно молодими хлопцями було

для вас добро то лайки і брехня про неіснуючі успіхи і нереальні перспективи, а для мене добро, це якщо хоч одного упиря дебільного вдасться зняти і менше крові проллється через його тупість

тому ми ніколи не порозуміємось, бо для вас добро це зовсім інше ніж для мене
:weep: піздун-казкарь
   
Re: пожартував синуля
ALF

ви ж як усі ватники маєте дуже спотворену картину реальності
для вас і Україна, і армія то Порошенко. Ну в крайньому випадку іще Муженко із Хомчаком. І то доки вони вірні Порошенку.

а для мене Україна і армія то солдатіки, кістки яких і досі собаки донецькими степами тягають. Для вас то селфі клептомана під час екскурсії, а для мене чорні поліетиленові вонючі мішки, з яких стікає те, що іще недавно молодими хлопцями було

для вас добро то лайки і брехня про неіснуючі успіхи і нереальні перспективи, а для мене добро, це якщо хоч одного упиря дебільного вдасться зняти і менше крові проллється через його тупість

тому ми ніколи не порозуміємось, бо для вас добро це зовсім інше ніж для мене

а чого ти такі підміни робиш - "ватники" ?

ти б ото тихенько скосив око на те, хто і як про ЮВТ протискує..нє?

ваткою не смердить тобі?

і про мішки пиши, та не записуйся - думаю, якби ти хлопчину- солдата  з мішка би вийняв - то не мерзив би так по скотьськи.. так думаю..

упирі при владі  і мене достали не менше твого, але є речі які не те що би непозволив мерзити -це, власне, Збройні сили України,

а і грош би мені була ціна якщо би я почав таке робити..

це останній бастіон держави і мій власний..

без них вже не буде нічого..

тому і не переношу гнид які мерзять і серуть на армію..

Неіснуючі успіхи, кажеш? Нереальні перспективи, так?  От скажи, гнида ти , чи варто солдатам тебе персонально захищати, га?
   
Re: пожартував синуля
ALF

Цей хлопець очевидно потребує допомоги психіатра

спи.. і не джвинди..
   
Re: пожартував синуля

ватники це ж не тому, що за росію
ватники це тому, що ментальна копія російських ватників

які люблять якусь ефемерну росію з її величчю "дєди всєм пісти давалі", і серуть за неї в каментах в інтернеті, як і наші порохоботи
але при тому відверто зневажають життя конкретних людей, котрі і є суттю тієї росії, чи в нашому випадку україни

от ви вата і є
і цього не виправити ніякими безвізами і ніякими папірцями про асоціацію, це порода така
   
Re: пожартував синуля
ALF

ти з теми не з"їжджай, несолідно в такому віці так себе поводити - понасирати і звалити.

і зрідка ще  з"явитись аби насране ще й порозмазувати і знову хутко щезнути..

хочеш відповідати - цитуй, кому відповвідаєш, на який допис.

тобі пишуть прямо, спокійно і чітко.

і так само запитують.


а якщо ні - то  нема чого набори букв генерувати - який сенс в тому?

   
Re: пожартував синуля

ватники це ж не тому, що за росію
ватники це тому, що ментальна копія російських ватників

які люблять якусь ефемерну росію з її величчю "дєди всєм пісти давалі", і серуть за неї в каментах в інтернеті, як і наші порохоботи
але при тому відверто зневажають життя конкретних людей, котрі і є суттю тієї росії, чи в нашому випадку україни

от ви вата і є
і цього не виправити ніякими безвізами і ніякими папірцями про асоціацію, це порода така

   
Re: пожартував синуля

та не вгадав ти ні разу..

ніц не маю фанатичного в плані ЮВТ.

зауваж - написав не "Масаса", "сучкаблох(с) спортсмейн,  чи ще якоїсь фігні персонально.

просто за 5-ть років від послідовників ЮВТ не бачив нічого доброго по відношенню до Збройних Сил України..

Тобто.. сам розумієш, правда?

Тільки ото потоки гівна від вас течуть..

Армія при чому?

Бійці при чому?

Ви серете і серете.. Все вашій теті недогода..

А щось добре хоть сказати можете?


Що скажеш навпроти, шановний мій співвітчизнику?

ПС - вішайся сам, дурню.. грош тобі ціна як психологу, чи хто ти там в цьому плані..

Де тут про армію?  :fool:

«Был последний учебный день. Отец, проходя мимо комнаты сына, увидел, что все убрано и даже застелена кровать. Казалось, сын собрал свои вещи и уехал. Подозрения отца усилились, когда он заметил письмо на пустом столе. На нем рукой сына было выведено «Папе». Дрожащими руками мужчина открыл конверт и прочитал:

«Дорогой отец,

Вынужден письменно сообщить, что мне пришлось уйти из дому вместе с моей новой девушкой, так как я знал, что вы с мамой устроите скандал. Я ее очень люблю. Но я знал, что вы не одобрите наши отношения из-за ее пирсинга, татуировок, байкерской одежды и того, что она намного старше меня. Но дело не только в чувствах. Она беременна.
Ее зовут Сара. Она уверена, что мы будем счастливы вместе. Ведь у нее есть трейлер в лесу и целая гора дров, которой хватит на всю зиму. Мы мечтаем завести много детей. Сара открыла мне глаза на тот факт, что марихуана на самом деле не так уж и вредна. Мы планируем выращивать ее для себя и продавать другим, чтобы у нас хватало денег на кокаин — он тоже безвреден в умеренных дозах. А тем временем мы будем молиться о том, чтобы было найдено лекарство от СПИДа, потому что надо вылечить Сару — она этого заслуживает!

Не волнуйся, пап, мне уже 15, я сумею о себе позаботиться. Однажды мы придем в гости, чтобы познакомить вас с внуками.

С любовью, твой сын Джошуа.

P.S. Пап, я все это выдумал. Я у Джейсона. Просто хотел напомнить тебе, что есть вещи и похуже, чем плохие оценки в школьном табеле (он на кухонном столе). Позвони, когда можно будет вернуться! Люблю вас!»
   
Re: пожартував синуля
ALF

Де тут про армію?  :fool:


Температуру маєш, Додо, чи що? :love:

По УДО тебе з стаціонару випустили?

Чи втік, хитрован? :acute:

Ух, праказнік! :pooh_lol:
   
Re: пожартував синуля

ти з теми не з"їжджай, несолідно в такому віці так себе поводити - понасирати і звалити.

і зрідка ще  з"явитись аби насране ще й порозмазувати і знову хутко щезнути..

хочеш відповідати - цитуй, кому відповвідаєш, на який допис.

тобі пишуть прямо, спокійно і чітко.

і так само запитують.


а якщо ні - то  нема чого набори букв генерувати - який сенс в тому?


ну ти ж генеруєш повну куйню якусь в темі про жартівливе оповідання, просто зайшов і напердів у муку
а тепер іще якісь тут вимоги ставиш у чужій темі, де по-свинськи себе повів

а я тебе взагалі не знаю, хто ти...  якісь три букви. Не можу пригадати від тебе ні одного зв'язного тексту щоб ти якусь власну думку виказав, чи ідею якусь
тому звертаюсь не до тебе персонально, бо не можу роздивитись персону без мікросокпу, а звертаюсь до вас як категорії,  поняття

для вас "гидити на армію" то писати правду, коли вона приносить біль і сором. А для мене факт, що без усвідомлення реальності немає прогресу. Якщо все добре, то і міняти нічого не треба. В реальності все гірше і гірше, а на словах все краще і краще. Наче ніхто не "гидить" а ситуація наближається до невідворотної катастрофи. Так і має діяти справжній ворог: присипляти пильність, створювати теплу інформаційну ванну, виправдовувати відверті провали і заохочувати слабкість.

ви серед українців як Штірліц серед німців

"...Те, кому я безусловно верю, открыто говорят о трагизме положения,тупости наших военных, кретинизме Рибентроппа, о болване Геринге и том страшном, что нас ждет, если русские ворвутся в Берлин... А Штирлиц отвечает - ерунда, все хорошо, дела развиваются нормально..
Любовь к Родине и Фюреру заключается не в том, чтобы слепо врать друзьям по работе..
Я спросил себя: а не болван ли он? У нас ведь много тупиц, бездумно повторяющих абракадабру Геббельса..

Нет, он не болван...Тогда почему же он неискренен? 0н или никому не доверят, или чего-то боится, или что-то затевает...
И хочет быть кристально чистым..
А что он затевает в таком случае? И не свяжется ли он с нейтралами, оппозиционерами и иными негодяями?..."
   
Re: пожартував синуля

ALFатер - в простонародье бак для мусора
   
Re: пожартував синуля
ALF

ALFатер - в простонародье бак для мусора

Извиняюсь -то от Вас камень в мой огород?
   
Re: пожартував синуля

ви ж як усі ватники маєте дуже спотворену картину реальності
для вас і Україна, і армія то Порошенко. Ну в крайньому випадку іще Муженко із Хомчаком. І то доки вони вірні Порошенку.

а для мене Україна і армія то солдатіки, кістки яких і досі собаки донецькими степами тягають. Для вас то селфі клептомана під час екскурсії, а для мене чорні поліетиленові вонючі мішки, з яких стікає те, що іще недавно молодими хлопцями було

для вас добро то лайки і брехня про неіснуючі успіхи і нереальні перспективи, а для мене добро, це якщо хоч одного упиря дебільного вдасться зняти і менше крові проллється через його тупість

тому ми ніколи не порозуміємось, бо для вас добро це зовсім інше ніж для мене
так, ми ніколи не порозуміємось

це стало остаточно ясно після ваших відвертостей у одній недавній темі
хто не в курсі - тезисно:
що мир і дрючба з росією нам потрібні за будь-яку ціну
і що шкода,  що росія очевидно не задовольниться гарантіями невступу україни до нато, бо там не дурні сидять
тож доведеться дати ту ціну, яку росія запросить
при тому ви ж розумієте, яку ціну росія запросить: перелік вимог озвучувался неодноразово

вам шкода солдатиків, що загинули за україну
мені теж шкода
але якщо україна фактично позбудеться незалежності - то вони загинули даремно

так що дійсно "для вас добро це зовсім інше ніж для мене"
   
Re: пожартував синуля

так, ми ніколи не порозуміємось

це стало остаточно ясно після ваших відвертостей у одній недавній темі
хто не в курсі - тезисно:
що мир і дрючба з росією нам потрібні за будь-яку ціну
і що шкода,  що росія очевидно не задовольниться гарантіями невступу україни до нато, бо там не дурні сидять
тож доведеться дати ту ціну, яку росія запросить
при тому ви ж розумієте, яку ціну росія запросить: перелік вимог озвучувался неодноразово

вам шкода солдатиків, що загинули за україну
мені теж шкода
але якщо україна фактично позбудеться незалежності - то вони загинули даремно

так що дійсно "для вас добро це зовсім інше ніж для мене"


брехня
груба і примітивна
не виходить у вас бути патріотами, щоб відчувати свою патріотичність доводиться спочатку оббрехати опонента і виставити його агентом Кремля
це іще раз говорить про вашу ватну суть
ваші російські колеги теж починають зі звинувачень у прислужництві держдепу і т.п.
фу  :bueee:
   
Re: пожартував синуля
ALF

ну ти ж генеруєш повну куйню якусь в темі про жартівливе оповідання, просто зайшов і напердів у муку
а тепер іще якісь тут вимоги ставиш у чужій темі, де по-свинськи себе повів

а я тебе взагалі не знаю, хто ти...  якісь три букви. Не можу пригадати від тебе ні одного зв'язного тексту щоб ти якусь власну думку виказав, чи ідею якусь
тому звертаюсь не до тебе персонально, бо не можу роздивитись персону без мікросокпу, а звертаюсь до вас як категорії,  поняття

для вас "гидити на армію" то писати правду, коли вона приносить біль і сором. А для мене факт, що без усвідомлення реальності немає прогресу. Якщо все добре, то і міняти нічого не треба. В реальності все гірше і гірше, а на словах все краще і краще. Наче ніхто не "гидить" а ситуація наближається до невідворотної катастрофи. Так і має діяти справжній ворог: присипляти пильність, створювати теплу інформаційну ванну, виправдовувати відверті провали і заохочувати слабкість.

ви серед українців як Штірліц серед німців

"...Те, кому я безусловно верю, открыто говорят о трагизме положения,тупости наших военных, кретинизме Рибентроппа, о болване Геринге и том страшном, что нас ждет, если русские ворвутся в Берлин... А Штирлиц отвечает - ерунда, все хорошо, дела развиваются нормально..
Любовь к Родине и Фюреру заключается не в том, чтобы слепо врать друзьям по работе..
Я спросил себя: а не болван ли он? У нас ведь много тупиц, бездумно повторяющих абракадабру Геббельса..

Нет, он не болван...Тогда почему же он неискренен? 0н или никому не доверят, или чего-то боится, или что-то затевает...
И хочет быть кристально чистым..
А что он затевает в таком случае? И не свяжется ли он с нейтралами, оппозиционерами и иными негодяями?..."

ти далі продовжуєш обсирати всіх, хамити, і ніякої відповіді на питання , які були раніше не збираєшся відповідати?

"я тебе знаю/не знаю/ти хто ттакий/ три букви "-  ти, хмирю, не втрачай гонору і позицій -  бо за таку мережеву поведінку тебе нахуй вигнати треба..
прикинь - тут вибори не за горами, а один дурак завалить всю богадельню на ФУПі..

ПС - Тобі і Твому зомбаку Дідусю  - ебанати, будьте простішими і якось по-людьски хоть сформулюйте те, що Ви відстоюєте..

Може, і толк вийде..

Але з такими йобнутими придурками/активістами, як ти, Йобдло, і Діцдусь - то певно, толку не буде..

Думаю, якщо би ЮВТ знала, як ви, еблани дурні , її дискредитуєте навіть тут - на ФУПІ -  ВОНА  би вам яйца відкрутила нафіг...

Таким  деятелям..

А мирослава би захавала яєчню по итогу..(((

І сльоза би стікала по її неголеній щоці..

   
Re: пожартував синуля

якийсь сільський філософ, судячи по розірваному мисленню і бідному словниковому запасу  :laugh:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія