Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

виставляти владних брехливих крадіїв українолюбами - це приниження українців

Що таке українолюби і хто як і кого виставляє?
Можна якось детальніше?
   
Що таке українолюби і хто як і кого виставляє?
Можна якось детальніше?
можна. Наприклад, ви виставляєте. Саме ваш допис надихнув мене на відкриття цієї теми
   
це дуже важливо

зруйнувати асоціацію між українським патріотизмом і клептоманами
   
це дуже важливо

зруйнувати асоціацію між українським патріотизмом і клептоманами
так. Брехливий крадій не може бути патріотом за визначенням
   
це дуже важливо

зруйнувати асоціацію між українським патріотизмом і клептоманами


клептопатриотизм  :laugh:
   
можна. Наприклад, ви виставляєте. Саме ваш допис надихнув мене на відкриття цієї теми

На жаль жодної конкретики. Так не вийде змістовної дискусії.
   
На жаль жодної конкретики. Так не вийде змістовної дискусії.
яка взагалі може бути дискусія з людиною, яка вважає брехливого крадія справжнім українцем, взірцем для інших
   
яка взагалі може бути дискусія з людиною, яка вважає брехливого крадія справжнім українцем, взірцем для інших

Ви вже знайшли чесного українця?
Хіба ви не українець?
   
яка взагалі може бути дискусія з людиною, яка вважає брехливого крадія справжнім українцем, взірцем для інших

Тобто традиційний для юльків пустий набір слів і не готовність до серйозної дискусії.
Всі вже звикли.
   
Тобто традиційний для юльків пустий набір слів і не готовність до серйозної дискусії.
Всі вже звикли.
Юльки не здатні сформулювати свою власну думку.
Через вкрайи низький інтелект.
Приходько сама розумна серед них.


   
фундамент цього потворного явища - коли під вишиванками приховується злодійська суть - заклав ще Дрищ Хорунжівський
напевно багатьом з нас відтоді довелося доводити іншим, що Дрищ - це Паскуда, Нікчема, квінтесенція цих понять, але аж ніяк не символ Українця, яким він сам намагався себе виставити
   
фундамент цього потворного явища - коли під вишиванками приховується злодійська суть - заклав ще Дрищ Хорунжівський
напевно багатьом з нас відтоді довелося доводити іншим, що Дрищ - це Паскуда, Нікчема, квінтесенція цих понять, але аж ніяк не символ Українця, яким він сам намагався себе виставити

Українці тягнуть все що погано лежить.
Не залежно у вишиванках вони чи в кіпах.
Точно так само дають і беруть хабарі.


Останнє редагування: 3 січня 2019 16:43:07 від Vad_Sv
   
фундамент цього потворного явища - коли під вишиванками приховується злодійська суть - заклав ще Дрищ Хорунжівський
напевно багатьом з нас відтоді довелося доводити іншим, що Дрищ - це Паскуда, Нікчема, квінтесенція цих понять, але аж ніяк не символ Українця, яким він сам намагався себе виставити

А як Ви, пані Мирославо, характеризуєте коли деяка особа, яка ніколи особливо не пов'язувала себе з Україною, принципово не використовувала українську мову через політичну доцільність вмить стала патріоткою, україномовною, навіть зачіску у народному стилі собі зробила?
Як Ви це оцінюєте? Дякую.
   
А як Ви, пані Мирославо, характеризуєте коли деяка особа, яка ніколи особливо не пов'язувала себе з Україною, принципово не використовувала українську мову через політичну доцільність вмить стала патріоткою, україномовною, навіть зачіску у народному стилі собі зробила?
Як Ви це оцінюєте? Дякую.


от навіщо брехати?  семітські кудряшки у Петра Олексійовича самі проступили з віком, ніхто їх не накручував
а що він на людях став говорити українською, так робота така. Але синочкові бігати у футболочці Россія впєрьод він не забороняє. Все ж таки жіночка кацапка, та і невістка теж.
   
А як Ви, пані Мирославо, характеризуєте коли деяка особа, яка ніколи особливо не пов'язувала себе з Україною, принципово не використовувала українську мову через політичну доцільність вмить стала патріоткою, україномовною, навіть зачіску у народному стилі собі зробила?
Як Ви це оцінюєте? Дякую.
Хм...А та особа на додаток до вищеперерахованого часом не закликала українців вибачитися перед євреями?...
Зачіска?...Нєєєєє..Петя наче завжди був кучерявим і з золотими зубами у кращих традиціях свого народу...
тоді не знаю..Про кого ви? Хто це такий, що не пов"язував себе з Україною, принципово не послуговувався Українською, і раптом став патіотом?
   
от навіщо брехати?  семітські кудряшки у Петра Олексійовича самі проступили з віком, ніхто їх не накручував
а що він на людях став говорити українською, так робота така. Але синочкові бігати у футболочці Россія впєрьод він не забороняє. Все ж таки жіночка кацапка, та і невістка теж.

У вас дітей мабуть немає.
А якщо є то вони мабуть точно юльки :)
   
Хм...А та особа на додаток до вищеперерахованого часом не закликала українців вибачитися перед євреями?...
Зачіска?...Нєєєєє..Петя наче завжди був кучерявим і з золотими зубами у кращих традиціях свого народу...
тоді не знаю..Про кого ви? Хто це такий, що не пов"язував себе з Україною, принципово не послуговувався Українською, і раптом став патіотом?

Про Юлю звісно.
Юлькам треба все прямо говорити, інакше вони про Пєтю або про Юща будуть тараторити.
Прошивка така. :)

   
Хм...А та особа на додаток до вищеперерахованого часом не закликала українців вибачитися перед євреями?...
Зачіска?...Нєєєєє..Петя наче завжди був кучерявим і з золотими зубами у кращих традиціях свого народу...
тоді не знаю..Про кого ви? Хто це такий, що не пов"язував себе з Україною, принципово не послуговувався Українською, і раптом став патіотом?

Юлічка у 1997 році

   
У вас дітей мабуть немає.
А якщо є то вони мабуть точно юльки :)
Розумієте...як би пояснити, щоб було зрозуміло?...Коли дитина змалечку у родині чує, що на північному сході від України - лютий ворог, що вже давно не приховує своє мети загарбання певних територій України, то цій дитині у будь-якому віці нема потреби пояснювати, що позувати на весь світ у футболці RUSSIA - то не комільфо. Такій дитині у голову не прийде навіть доторкнутися до подібного лайна, перепрошую.
   
Розумієте...як би пояснити, щоб було зрозуміло?...Коли дитина змалечку у родині чує, що на північному сході від України - лютий ворог, що вже давно не приховує своє мети загарбання певних територій України, то цій дитині у будь-якому віці нема потреби пояснювати, що позувати на весь світ у футболці RUSSIA - то не комільфо. Такій дитині у голову не прийде навіть доторкнутися до подібного лайна, перепрошую.

Якесь дивне розуміння про про позування на весь світ.

Ваші діти теж юльки?



Останнє редагування: 3 січня 2019 17:06:44 від Vad_Sv
   
У вас дітей мабуть немає.
А якщо є то вони мабуть точно юльки :)

троє

а що, "россія впєрьод" це суто дитяча забава?
   
Хм...А та особа на додаток до вищеперерахованого часом не закликала українців вибачитися перед євреями?...
Зачіска?...Нєєєєє..Петя наче завжди був кучерявим і з золотими зубами у кращих традиціях свого народу...
тоді не знаю..Про кого ви? Хто це такий, що не пов"язував себе з Україною, принципово не послуговувався Українською, і раптом став патіотом?


Мирославо, а Ви і досі вибачаєтеся перед євреями підтримуючи онуку Абрама Капітельмана?
   
Як же не любити країну у якій так комфортно красти?
   
троє

а що, "россія впєрьод" це суто дитяча забава?

Це суто дитяча справа.
Так ваші діти юльки?
   
сабж, панове

Че сказать хотел болезный?
   
Як же не любити країну у якій так комфортно красти?

Я теж люблю цю країну.
Хоч українці  тягнуть все що не прибите, і вважають нормою відкати.
   
Це суто дитяча справа.
Так ваші діти юльки?


двоє ще не голосують
один ще навіть не балакає
а старший оце вчора сказав, що за зеленського голосуватиме
   
двоє ще не голосують
один ще навіть не балакає
а старший оце вчора сказав, що за зеленського голосуватиме

Чому не за Юлю?
   
Якесь дивне розуміння про про позування на весь світ.

Ваші діти теж юльки?
Моя дитина у 14-річному віці ледь не відморозила ніжки на Майдані
А потім Дрищара Хорунжівський зухвало плюнув і їй у вічі теж, коли року не пройшло, а він повернув антиукраїнську ПР у політику
і дитина поступово ставала все більш аполітичною (((
на вибори щоправда завжди ходила - голосувала на власний розсуд - то за Юлю, то за Тягнибока
а тепер вже мене питає : я їду до консульства голосувати, за кого треба?..

Якщо 17-річний хлопчик не розуміє, що фото де він у футболці RUSSIA відразу ж буде викладено до мережі (це я називаю - позувати на фото на весь світ) - і це на фоні того як його однолітки життя кладуть під паРашними снарядами за мирне небо над Україною...то просто дивно, що такий хлопчик автоматично не отримав статус "персона нон грата" для в"їзду в Україну
   
Мирославо, а Ви і досі вибачаєтеся перед євреями підтримуючи онуку Абрама Капітельмана?
а та "онука" закликала до чогось подібного?
   
Чому не за Юлю?


а чому за Юлю?
мій політичний вибір це враження від діяльності Тимошенко в уряді 2000 і 2005
він тоді ще надто малий був

у нього інший життєвий досвід, його поколінню світогляд Зеленського ближче
   
Моя дитина у 14-річному віці ледь не відморозила ніжки на Майдані
А потім Дрищара Хорунжівський зухвало плюнув і їй у вічі теж, коли року не пройшло, а він повернув антиукраїнську ПР у політику
і дитина поступово ставала все більш аполітичною (((
на вибори щоправда завжди ходила - голосувала на власний розсуд - то за Юлю, то за Тягнибока
а тепер вже мене питає : я їду до консульства голосувати, за кого треба?..

Якщо 17-річний хлопчик не розуміє, що фото де він у футболці RUSSIA відразу ж буде викладено до мережі (це я називаю - позувати на фото на весь світ) - і це на фоні того як його однолітки життя кладуть під паРашними снарядами за мирне небо над Україною...то просто дивно, що такий хлопчик автоматично не отримав статус "персона нон грата" для в"їзду в Україну

Сімнадцятирічна дитина багато чого ще не розуміє.
Якщо у вас є діти то ви це маєте розуміти теж.
   
а чому за Юлю?
мій політичний вибір це враження від діяльності Тимошенко в уряді 2000 і 2005
він тоді ще надто малий був

у нього інший життєвий досвід, його поколінню світогляд Зеленського ближче

Тоді дивно чому ви вчинки дитини прив'язуєте до особистості батька.
Це зовсім інше покоління, для цих дітей війна поки що лише гра на комп'ютері.
   
Дивно що пєтрушки ніц не заперечують що падло краде...  :facepalm1:
   
Че сказать хотел болезный?
Тобі з твоєю хворобливістю не зрозуміти... Лікуйся...  :facepalm1:
   
Сімнадцятирічна дитина багато чого ще не розуміє.
Якщо у вас є діти то ви це маєте розуміти теж.
напевно цей 17-річний також багато чого не розумів?
   
напевно цей 17-річний також багато чого не розумів?
Показати зображення...

Ви думаєте цей юнак без гріха?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія