Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Київводоканал пропонує пити воду з-під крана замість бутельованої

Если только не верховодка. а  хотя бы Полтава.
;o я читала, что полтавский -самый паршивый горизонт. Менше 200м все гадость.
На даче скважина 50м, железом прет и выпадает на стенках. Улучшается, если большой разбор летом.
   
Если только не верховодка. а  хотя бы Полтава.

Полтава єто 25 м. у нас в Козине. У меня 64
   
;o я читала, что полтавский -самый паршивый горизонт. Менше 200м все гадость.
На даче скважина 50м, железом прет и выпадает на стенках. Улучшается, если большой разбор летом.

200 м? Это если вы в лесниках на горе наверное. Там такие глубины бурят, ибо метров 100 только гора
   
Полтава єто 25 м. у нас в Козине. У меня 64
Бучакский горизонт... это хорошо. 60- 90 метров
 Ещё лучше Сеноманский горизонт ,ещё глубже.
   
200 м? Это если вы в лесниках на горе наверное. Там такие глубины бурят, ибо метров 100 только гора
Не, это теоретически, чтобы выйти ниже полтавского горизонта.
Дача у меня на бывших заливных лугах, насыпная земля.
А на киевском бювете написано, что глубина скважины 200 с копейками
   
У Київводоканалі порадили киянам пити воду з-під крана замість купівлі бутельованої води. Там запевняють, що вода з-під крана «цілком» безпечна: вона проходить всі стадії обробки й знезараження.

Вода відповідає Державним санітарним правилам і нормам, запевняють в компанії. Також ця вода має природний склад мінералів. 40% всієї води очищається без застосування хлору і не має сторонніх смаків і запахів. При цьому у водоканалі звинуватили постачальників бутельованої води у відсутності документів і недотриманні стандартів. На їхню думку, вона часто не очищається належним чином і може бути небезпечною.
Труби якими вона тече небезпечні
У централізовану систему Києва вода надходить з трьох джерел: Десенка (60%), Дніпро (30%) і артезіанських джерел (10%). Щодня якість води перевіряють за 22 показниками – головна лабораторія Київводоканалу аналізує понад 70 проб води. У Київводоканалі заявляли, що легкий запах хлору у води – це нормально. Там також пояснювали, що наявність осаду під час кип’ятіння свідчить про наявність солей кальцію і магнію

Голова Ради з урбаністики Києва Віталій Селик розповів «Громадському», що воду у Києві очищають непогано. Ще кілька років тому для цього використовували європейські реагенти. Також воду на виході щокілька годин перевіряють у лабораторії.

Користувачі Facebook, де з’явився допис, відреагували критично. Більшість містян поскаржилось на якість води з-під крану, наприклад, що фільтри для зворотного осмосу забиваються дуже швидко.

У 2019 році «Хмарочос» провів власний експеримент. Ми взяли два зразки води – один набрали на Дніпровській очисній станції відразу процесу фільтрації, другий – з-під крана в житловому будинку на вулиці Дмитрівській. Воду здали на експертизу в незалежну сертифіковану лабораторію «Субос». Виявилось, по багатьох стандартах (вміст алюмінію, нітритів, водневий показник, кількість аміаку) вода з водогону відповідає не лише українським вимогам, а і ЄС.

Крім того, водопровідна вода з Дмитрівської майже в 4,5 раза жорсткіша за показники ЄС – при нормі 1,2 ммоль/літр в країнах Європи у водопровідної води у Києві цей показник складає 5,2 ммоль/літр.
   
;o я читала, что полтавский -самый паршивый горизонт. Менше 200м все гадость.
На даче скважина 50м, железом прет и выпадает на стенках. Улучшается, если большой разбор летом.
Да,но лучше.чем верховодка со всеми гадостями - удобрениями.скотомо гильниками.выгребны ми ямами.кладбищами и тд.
 Только для полива огорода и сада.
Воду с железом вне нормы ПИТЬ КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕЛЬЗЯ!!!!! А с марганцем ОСОБЕННО НЕЛЬЗЯ! По медданным.если беременная женщина будет пить воду с марганцем больше норм СанПина,то её ребёнок практически гарантированно будет дебилом.

Останнє редагування: 30 липня 2021 12:00:11 від Георгиу
   
У Львові воду з крану може пити хіба що камікадзе  :(
   
У Львові воду з крану може пити хіба що камікадзе  :(
Если дать постоять часик водному раствору водки 1:1 с водопроводной водой в открытой посуде,то можно пить... :)
   
Воду с железом вне нормы ПИТЬ КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕЛЬЗЯ!!!!!
Це ж гемоглобін!
Яблука, гранатовий сік!
   
ПИТЬ КАТЕГОРИЧЕСКИ НЕЛЬЗЯ!!!!!
Снова бред. Вопрос в обьеме воды в рационе и насколько превышение.
   
Це ж гемоглобін!
Яблука, гранатовий сік!
Человеческий организм устроен так.что всё железо "складируется" для возмещения кровопотерь во время  охоты и конфликтов.И удалить его можно только при помощи регулярных кровопусканий.
 Избыток железа приводит к целому спектру  различных заболеваний с их с большим списком.
   
Человеческий организм устроен так.что всё железо "складируется" для возмещения кровопотерь во время  охоты и конфликтов.И удалить его можно только при помощи регулярных кровопусканий.
 Избыток железа приводит к целому спектру  различных заболеваний с их с большим списком.

Поэтому полезны пиявки
   
У Львові воду з крану може пити хіба що камікадзе  :(
У Львові, на відміну від центру та сходу України вода береться з свердловин, а не з річки. То ж невідомо, де кращої якості вона: в крані, чи в баньці.  :S
   
У Львові, на відміну від центру та сходу України вода береться з свердловин, а не з річки. То ж невідомо, де кращої якості вона: в крані, чи в баньці.  :S

З таким станом водопроводних труб, як у Львові - вже похер де вона там береться.

Пс: у свердловинах теж вода різна буває.
   
З таким станом водопроводних труб, як у Львові - вже похер де вона там береться.

Пс: у свердловинах теж вода різна буває.

Стан водопровідних труб скрізь однаковий. Колись я працював у цій сфері та навіть в кінці 80-х, початку 90-х проводили дослідження у Львові. Пам'ятаю, коли подавали воду 3 години з ранку та 3 години ввечері... Якість води, коли вона береться з свердловини - найкращий варіант. Колись додавалась така кількість хлору в воду, щоб до кінцевого споживача активний хлор залишався у воді. Що зараз роблять соросята - мені не відомо.
   
Поэтому полезны пиявки
Вода с пиявками? То есть болотная?
   
У Львові воду з крану може пити хіба що камікадзе  :(
я кипячу.
охолоджую. і тоді пю.

на чай не дуже. Особливо в Личаківському р-ні.
Сихів - там краща вода для чаю.
   
я кипячу.
охолоджую. і тоді пю.
(tu)
   
я кипячу.
охолоджую. і тоді пю.

на чай не дуже. Особливо в Личаківському р-ні.
Сихів - там краща вода для чаю.
При плохой воде для чая.может выручить немного питьевой соды на кончике ножа в заварник.
   
я кипячу.
охолоджую. і тоді пю.

(tu)
   
Человеческий организм устроен так.что всё железо "складируется" для возмещения кровопотерь во время  охоты и конфликтов.И удалить его можно только при помощи регулярных кровопусканий.
 Избыток железа приводит к целому спектру  различных заболеваний с их с большим списком.
Тут має рятувати лейкемія.
Так?
   
При плохой воде для чая.может выручить немного питьевой соды на кончике ножа в заварник.
Ти дамаєш, що солона вода для чаю краще, ніж кисла?
   
У Київводоканалі порадили киянам пити воду з-під крана замість купівлі бутельованої води. Там запевняють, що вода з-під крана «цілком» безпечна: вона проходить всі стадії обробки й знезараження.

Вода відповідає Державним санітарним правилам і нормам, запевняють в компанії. Також ця вода має природний склад мінералів. 40% всієї води очищається без застосування хлору і не має сторонніх смаків і запахів. При цьому у водоканалі звинуватили постачальників бутельованої води у відсутності документів і недотриманні стандартів. На їхню думку, вона часто не очищається належним чином і може бути небезпечною.

У централізовану систему Києва вода надходить з трьох джерел: Десенка (60%), Дніпро (30%) і артезіанських джерел (10%). Щодня якість води перевіряють за 22 показниками – головна лабораторія Київводоканалу аналізує понад 70 проб води. У Київводоканалі заявляли, що легкий запах хлору у води – це нормально. Там також пояснювали, що наявність осаду під час кип’ятіння свідчить про наявність солей кальцію і магнію

Голова Ради з урбаністики Києва Віталій Селик розповів «Громадському», що воду у Києві очищають непогано. Ще кілька років тому для цього використовували європейські реагенти. Також воду на виході щокілька годин перевіряють у лабораторії.

Користувачі Facebook, де з’явився допис, відреагували критично. Більшість містян поскаржилось на якість води з-під крану, наприклад, що фільтри для зворотного осмосу забиваються дуже швидко.

У 2019 році «Хмарочос» провів власний експеримент. Ми взяли два зразки води – один набрали на Дніпровській очисній станції відразу процесу фільтрації, другий – з-під крана в житловому будинку на вулиці Дмитрівській. Воду здали на експертизу в незалежну сертифіковану лабораторію «Субос». Виявилось, по багатьох стандартах (вміст алюмінію, нітритів, водневий показник, кількість аміаку) вода з водогону відповідає не лише українським вимогам, а і ЄС.

Крім того, водопровідна вода з Дмитрівської майже в 4,5 раза жорсткіша за показники ЄС – при нормі 1,2 ммоль/літр в країнах Європи у водопровідної води у Києві цей показник складає 5,2 ммоль/літр.

мариупольской водички из-под крана попить не желаете?
   
Тут був чоловік що замірив чистоту води тдс метром. Вода з водопроводу ще трохи і буде як із річки по наявностю ртуті

ТДСметр не умеет определять ртуть в воде.
   
Знаю... :) А он разве работает? Его  закрывали...
 Но у бюветной воды свой недостаток. Так называемый " рост". В смысле рост  вездесущей биологической жизни.
 В общем мы к ней привычны и обычно без последствий.
 Поэтому я всё же рекомендую.как минимум для детей,любую воду кипятить. Кстати у бутилированной,обратноосмотической есть тоже самое.
 Неизбежная жизнь на поверхности мембран. И продукты её жизнедеятельности в  очищенной воде.

пан про УФ-обработку слышал?
   
При плохой воде для чая.может выручить немного питьевой соды на кончике ножа в заварник.
Старий рецепт шкільних кухарів :)
   
Ти дамаєш, що солона вода для чаю краще, ніж кисла?
Я знаю. что нормой для питьевой воды есть пресная вода с общим сухим остатком 1 грамм /литр.Однограммовка.
 Чай лучше заваривается в щелочной среде.
   
пан про УФ-обработку слышал?
Я у вас на экзамене? Знаю.
   
Чай лучше заваривается в щелочной среде.
Тобто чай на "Поляні Квасовій" буде смачнішим за чай на воді з Десни?
   
Тобто чай на "Поляні Квасовій" буде смачнішим за чай на воді з Десни?
В щелочной воде чай заваривается до густокоричневого цвета... экстрация кислых дубильных веществ идёт полнее.
   
я кипячу.
охолоджую. і тоді пю.

на чай не дуже. Особливо в Личаківському р-ні.
Сихів - там краща вода для чаю.

На Сихові дуже жорстка.
Через деякий час чайник стає просто непридатним для використання через відкладення солей.
Водою з крана тільки миюся і для господарських потреб.
Для пиття і готування їжи - бутильована.

Для акваріума відстоюю мінімум півтори доби.

Все хочу осмос придбати, але руки не доходять(((
   
В щелочной воде чай заваривается до густокоричневого цвета... экстрация кислых дубильных веществ идёт полнее.
Ти не плутаєш часом екстракцію з нейтралызацію?

А густий коричневий колір- це просто ознака поганого чаю.
   
Якщо кип'ятити, то можна, чого.

https://vodokanal.kiev.ua/yak%D1%96st-vodi

Начеб-то показники в нормі.

от тікі "є нюанс" (с)
показники заміряються на виході зі станції очистки
А це зовсім не те ж саме, що у крані вдома
   
Бутилированная вода обычно после обратноосмотической обработки, то-есть по содержанию солей приближается к дистиллированной.
 Что  есть очень плохо для организма человека по многим причинам.
 Поэтому я регулярно даю совет киевлянам- пейте воду из под крана, НО ТОЛЬКО КИПЯЧЕНОЙ В ЧАЙНИКЕ СО СНЯТОЙ КРЫШКОЙ. Тогда из воды удаляется хлор и летучие органические соединения.

какой бред
все нормальные поставщики воды, давно добавляют в обратный осомос все необходимые минералы и даже йод (по желанию) , например у моего можно выбирать
мягкая - мало солей
нормльная
природная - больше солей типа имитация родника
природная + йод

Останнє редагування: 30 липня 2021 15:29:03 від smx
   

На Сихові дуже жорстка.
Через деякий час чайник стає просто непридатним для використання через відкладення солей.
Слишком много гидрокарбонатов кальция. которые при нагреве распадаются в виде мела- карбоната  кальция и улетучивающегося при нагреве углекислого газа.
 Это процесс идёт и без нагрева при кипячении. а и  при отстаивании. В осадок выпадает муть, всё тот же мел. Поэтому можно воду "отстаивать",например в ведре. Прзрачную воду аккуратно сливать для употребления, а воду с мутью выливать вон.
 О количестве железа в воде можно косвенно  судить  по цвету накипи- чем коричневее накипь, тем больше железа в исходной воде.
 Чайник можно очищать от накипи известными химическими способами.
   
а воду с крана пить нельзя!
там железо ржавчена и какие-то масла
у меня ванна желтая после того как наберу просто ванну
и никакое кипячение железо и остальное не уберет !
   
а воду с крана пить нельзя!
Жалію, що мешканці Рейкьявіка, Копенгагена чи Ню Йорка цього не знають.
   
На Сихові дуже жорстка.
Через деякий час чайник стає просто непридатним для використання через відкладення солей.
Водою з крана тільки миюся і для господарських потреб.
Для пиття і готування їжи - бутильована.

Для акваріума відстоюю мінімум півтори доби.
митися теж є різния. від одеської води шкіра, як атлас, волосся об'ємне, шовковисте.
і прати добре.
але пити її неможливо.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія