Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Суд над богом - или он просто был на нашей стороне

Цікаве відео, не бачив раніше ...
мо хто знає з якого то фільму ?

щось в цьому є про що там говорять



Останнє редагування: 16 вересня 2019 18:18:25 від Luxetenebris
   
знайшов, фільм так і називається .. "Суд над богом"
   
тут уже было.

порохоботы оказывается тупее евреев в этом сюжете, они так и не поняли, что Зеленский это их рук дело
   
тут уже было.

порохоботы оказывается тупее евреев в этом сюжете, они так и не поняли, что Зеленский это их рук дело

офтоп , по темі ... буду видаляти
   
Не все так просто. Это самый простой взгляд на ветхий завет/тору.
   
тут уже было.

порохоботы оказывается тупее евреев в этом сюжете, они так и не поняли, что Зеленский это их рук дело

Гитлер теж свого часу прийшов до влади демократичним шляхом
I пiдтримка народа була офуiтельна
I народ наче здурiв
А потiм каявся, ми не цього хотiли,
ми про те не знали, не здогадувалися що так буде
Пройшло декiлька десятелiть поки той народ вилiкувався





   
Не все так просто. Это самый простой взгляд на ветхий завет/тору.

логічний погляд
   
логічний погляд
Не.
   
Не.

так
   
по-перше, вважається, що Бог зла не створив і що ні Він його винуватець. 
Зло виникає з зловживання свободою створених Їм істот, які внаслідок гріхопадіння відпали від початкового досконалості і Бога і тепер завдають страждань собі і своїм ближнім.

по друге - ніякий суд над Богом неможливий і безглуздий хоча б в силу неспівмірності того хто судить і Бога

I взагалі, мабуть, тому про релігію і говорять як про віру, а не про знання і науку. 
«Вірую, бо абсурдно»
що в кінцевому підсумку все, навіть найважчі страждання послужать на благо, якщо зуміти їх винести до кінця

   
Re: Суд над богом - или он просто был на нашей стороне

так
Понимаешь, судить о религии, а в данном случае о торе на основании фильма как бы не совсем правильно. Это тоже самое что доказывать лётчику операясь на фильм допустим "Экипаж" там ведь тоже люди в форме ходят, слова правильные говорят и самолёт вполне реальный, он до сих пор стоит в Кривом Роге. Но все понимают что это глупо . Или если ты скажешь шестикласснику что сумма углов треугольника равна 300 , то он подумает что дядя того))).
 Так и с религией, мало кто знает какой объём трудов надо изучить что бы понять что написано в том же ветхом завете/торе, и насколько эти труды фундаментальны
   
Re: Суд над богом - или он просто был на нашей стороне
smx

Не все так просто. Это самый простой взгляд на ветхий завет/тору.

tracker
ну так изложи непростой взгляд, или какой там у тебя
было бы интересно почитать
   
Понимаешь, судить о религии, а в данном случае о торе на основании фильма как бы не совсем правильно. Это тоже самое что доказывать лётчику операясь на фильм допустим "Экипаж" там ведь тоже люди в форме ходят, слова правильные говорят и самолёт вполне реальный, он до сих пор стоит в Кривом Роге. Но все понимают что это глупо . Или если ты скажешь шестикласснику что сумма углов треугольника равна 300 , то он подумает что дядя того))).
 Так и с религией, мало кто знает какой объём трудов надо изучить что бы понять что написано в том же ветхом завете/торе, и насколько эти труды фундаментальны

там кiнець у тому фiльму ставить кiнець над судом
Евреi питають, так щож нам робить щоб протистоять ....
I cамi вiдповiдають - молитися !



   
Re: Суд над богом - или он просто был на нашей стороне

tracker
ну так изложи непростой взгляд, или какой там у тебя
было бы интересно почитать
Это долго ))). Если кратко, то Бог это константа, он не может быть злым или добрым... человек наделённый абсолютной свободой может входить в полосу Бога или удалятся от неё. Это регулируется простыми вещами, заповедями.
 Простой пример, заповедь не сотвори кумира, что ждало народы которые творили их, не будем залазить в дебри египетские))). Гитлер,Сталин, хуйло ...
был у меня период, когда меня выдернуло с того света чудо. Я по вероисповеданию православный, но проштудировал много книг по религиям. Больше всего времени потратил на иудейских мудрецов. Я точно понял что не зря это сделал )))
   
Re: Суд над богом - или он просто был на нашей стороне

Можно говорить что это глупость или дурь))), но сотворил народ кумира и все, пошёл обратный отсчёт )). По поводу синайского откровения и египетских казней есть такие же толкования.
   
по-перше, вважається, що Бог зла не створив і що ні Він його винуватець. 
Зло виникає з зловживання свободою створених Їм істот, які внаслідок гріхопадіння відпали від початкового досконалості і Бога і тепер завдають страждань собі і своїм ближнім.

Наш пан Бог - поліглот:
Бо створених Ним істот -
Настигло мовопадіння: їх рот
Звавілонізований! Отепер Сатана - антидот...
   
Это долго ))). Если кратко, то Бог это константа, он не может быть злым или добрым... человек наделённый абсолютной свободой может входить в полосу Бога или удалятся от неё. Это регулируется простыми вещами, заповедями.
 Простой пример, заповедь не сотвори кумира, что ждало народы которые творили их, не будем залазить в дебри египетские))). Гитлер,Сталин, хуйло ...
был у меня период, когда меня выдернуло с того света чудо. Я по вероисповеданию православный, но проштудировал много книг по религиям. Больше всего времени потратил на иудейских мудрецов. Я точно понял что не зря это сделал )))
а євангеліє в тому, що "Бог це світло, і нема в нім жодної темряви". Читали?
   
а євангеліє в тому, що "Бог це світло, і нема в нім жодної темряви". Читали?
Правильно. Зло - це відсутність світла. Бог не є добрим і не може бути злим. Він сам по собі добро. А там де його нема, там зло. Він не створював зло, зло існує, бо людина вирішила віддалитись від Бога. Бог дав людині свободу волі, відповідно не може заборонити бути там де Бога нема. Відповідно злу знайшлось місце у всесвіті.
   
Бог не є добрим
Він сам по собі добро.
незважаючи на цю цікаву і глибоку за змістом конструкцію, в Новому заповіті Бог прямо називається благим. Та і ймення Хрестос означає благий
   
Наш пан Бог - поліглот:
Бо створених Ним істот -
Настигло мовопадіння: їх рот
Звавілонізований! Отепер Сатана - антидот...


 (tu)  :)

   
а євангеліє в тому, що "Бог це світло, і нема в нім жодної темряви". Читали?

а на котрий день Бог створив Свiтло?
а на котрий Сонце?
не пригадаете?
 :)  :shuffle:


   
"Бог - це видимий людському оку спектр  електромагнітного випромінювання зірок і нема у ньому жодного електромагнітного випромінювання з довжинами хвилі поза значень від 390 до 750 нанометрів. Швидкість Бога у вакуумі таким чином - 299 792 458 м/с"
   
Re: Суд над богом - или он просто был на нашей стороне
smx

Это долго ))). Если кратко, то Бог это константа, он не может быть злым или добрым... человек наделённый абсолютной свободой может входить в полосу Бога или удалятся от неё. Это регулируется простыми вещами, заповедями.
 Простой пример, заповедь не сотвори кумира, что ждало народы которые творили их, не будем залазить в дебри египетские))). Гитлер,Сталин, хуйло ...
был у меня период, когда меня выдернуло с того света чудо. Я по вероисповеданию православный, но проштудировал много книг по религиям. Больше всего времени потратил на иудейских мудрецов. Я точно понял что не зря это сделал )))

наверное да, звучит очень даже разумно,
ну как для такой темы...

   
незважаючи на цю цікаву і глибоку за змістом конструкцію, в Новому заповіті Бог прямо називається благим. Та і ймення Хрестос означає благий
Христос - це "Помазанник" буквально. І переносно Месія, тобто Обраний, Chosen One.
   
незважаючи на цю цікаву і глибоку за змістом конструкцію, в Новому заповіті Бог прямо називається благим. Та і ймення Хрестос означає благий
В якому перекладі, якого тексту?
   
"Бог - це видимий людському оку спектр  електромагнітного випромінювання зірок і нема у ньому жодного електромагнітного випромінювання з довжинами хвилі поза значень від 390 до 750 нанометрів. Швидкість Бога у вакуумі таким чином - 299 792 458 м/с"
корчить?))
   
Христос - це "Помазанник" буквально. І переносно Месія, тобто Обраний, Chosen One.
я написав Хрестос, будь уважнішим
   
В якому перекладі, якого тексту?
наприклад, Від Матвія 19:17
   
наприклад, Від Матвія 19:17
Unus est bonus. Тут цілком можна перекласти як добро.
   
Unus est bonus. Тут цілком можна перекласти як добро.
беріть вже грецьку. Хоча я вказану вами різницю не вважаю предметом для суперечки
   
беріть вже грецьку. Хоча я вказану вами різницю не вважаю предметом для суперечки
Я би взяв, але сучасні переклади на грецьку робили з латини.
   
корчить?))
Спічить знову похамити у нейтральній темі?
   
Символізм духовного розвитку.
   
Я би взяв, але сучасні переклади на грецьку робили з латини.
Синайський кодекс
   
Re: Суд над богом - или он просто был на нашей стороне

а на котрий день Бог створив Свiтло?
а на котрий Сонце?
не пригадаете?
 :)  :shuffle:
пригадаЄте

   
сорри.кто смотрел фильм? чем суд закончился?
   
сорри.кто смотрел фильм? чем суд закончился?

кажуть молитвою до злого бога щоб той приняв знову їх сторону ....  :gigi:
   
офтоп , по темі ... буду видаляти
Це як?
   
Це як?

буду видаляти пости які не відповідають тематиці гілки
   
буду видаляти пости які не відповідають тематиці гілки
Ти модератор чи я щось пропустив і тепер є така функціональність в автора треду?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія