Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Министра спорта надо нах увольнять

Re: Министра спорта надо нах увольнять

а я нех отіла лазити по канатах, скакати через козла і т.д. мені це не цікаво було.

А логарифмы учить цикаво было? Или историю Октябрьской революции?
Но тебя никто не спрашивал... и если не решала задачку, то двоешница и дебил, и это даже не обсуждается...

А тут не цикаво... комплексы...
А по поводу двоек по математике ни укого комплексов не было?
И нах тебе в жизни те логарифмы пригодились?

Не знаю ни одного человека, у которого в жизни были хоть какие-то проблемы от того, что он не знал закон Бойля-Мариотта, или не мог найти косинус угла 48 градусов...

Но на каждом шагу проблемы от того, что люди не имеют элементарных навыков для того, чтобы поддерживать свое здоровье при помощи физических упражнений...
Теперь им цикаво, но руки и ноги из жопы торчат как грабли... и у них комплексы...
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Но на каждом шагу проблемы от того, что люди не имеют элементарных навыков для того, чтобы поддерживать свое здоровье при помощи физических упражнений...
мені зробили довідку і звільнили від фіз-ри. але в секції я ходила, а потім на аеробіку.
а чoму саме спортивні дисципліни мають обо'язково бути, а не танці, аеробіка?
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

мені зробили довідку і звільнили від фіз-ри. але в секції я ходила, а потім на аеробіку.
а чoму саме спортивні дисципліни мають обо'язково бути, а не танці, аеробіка?
Хлопці не люблять ні танці, ні аеробіку)
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Хлопці не люблять ні танці, ні аеробіку)
трохи люблять. так само багато і хлопців і дівчат не люблять стрибання через козла, чи біг по колу.
в дитсадку танці були, то чого в школі на вибір не зробити танці/аеробіку.
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

мені зробили довідку і звільнили від фіз-ри. але в секції я ходила, а потім на аеробіку.
а чoму саме спортивні дисципліни мають обо'язково бути, а не танці, аеробіка?

Потому, что каждому ,не угодишь...
Ты ж не выбираешь что ты хочешь учить по физике химии, истории, а по физкультуре учителя должны танцевать и ублажать каждый piece of shit, которому внушили, что оно эксклюзивный piece of shit, и требует к себе особого отношения...
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Потому, что каждому ,не угодишь...
Ты ж не выбираешь что ты хочешь учить по физике химии, истории, а по физкультуре учителя должны танцевать и ублажать каждый piece of shit, которому внушили, что оно эксклюзивный piece of shit, и требует к себе особого отношения...
а-а, то ти напевне фізруком був. як я зразу не здогадалася  :D
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

трохи люблять. так само багато і хлопців і дівчат не люблять стрибання через козла, чи біг по колу.
в дитсадку танці були, то чого в школі на вибір не зробити танці/аеробіку.
Може тому що на клас виділяється тільки один вчитель фізкультури. Вчитель може поділити клас навпіл - одни грають у футбол, інші у баскетбол. Але поділити одні танцюють , інші грають технічно складно. Танці треба постоянно контролювати і корегувати , що роблять діти.
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

В 1996 году на 9м месте
2000 году на 21 месте
2004 на 13 месте
2008 на 12 месте
2012 на 15 месте
2016 на 31 месте
2020 пока на 43м

Це умовна класифікація. По кількості золота. А не по загальних результатах. Країна в якої два золота і жодного срібла буде вище за у в якої одне золото і двадцять срібних медалей. Логічніше рахувати за золото три бали, срібло два і бронзу один. Чи якось подібно. По моєму колись так і рахували.
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Може тому що на клас виділяється тільки один вчитель фізкультури. Вчитель може поділити клас навпіл - одни грають у футбол, інші у баскетбол. Але поділити одні танцюють , інші грають технічно складно. Танці треба постоянно контролювати і корегувати , що роблять діти.

Ты в школе на уроке физкультуры давно была?
Половина школ вообще не имеют спортзалов (сельские школы, а их большинство в Украине), а те что имеют, в них занимаются по 2-3 класса одновременно... потому, что "на 38 комнаток, всего одна уборная"... инфраструктура нулевая, а рехворматоры типа пекутся про здоровье нации и ставят 3 урока физкультуры в школе на 1500 детей с одним спортзалом 26Х13 если повезло... :facepalm:
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

А по поводу двоек по математике ни укого комплексов не было?
ніт, навіть навпаки - значить не ботан-заучка, а нормальний пацан
а от фізична слабкість , яка відразу ставала видною на уроках фіз-ри, вже була приводом для чмиренння.
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Може тому що на клас виділяється тільки один вчитель фізкультури. Вчитель може поділити клас навпіл - одни грають у футбол, інші у баскетбол. Але поділити одні танцюють , інші грають технічно складно. Танці треба постоянно контролювати і корегувати , що роблять діти.
любила танці з дитсадка. а в 9 чи 10 років не прийняли на бальні танці "па возрасту". моя багато плакаль.
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Ты в школе на уроке физкультуры давно была?
Половина школ вообще не имеют спортзалов (сельские школы, а их большинство в Украине), а те что имеют, в них занимаются по 2-3 класса одновременно... потому, что "на 38 комнаток, всего одна уборная"... инфраструктура нулевая, а рехворматоры типа пекутся про здоровье нации и ставят 3 урока физкультуры в школе на 1500 детей с одним спортзалом 26Х13 если повезло... :facepalm:
Научись нормально разговаривать, у меня ребенок школьник.
Но не в селе. А если речь про село, я просто буду молчать, потому что ни в советское время, ни сейчас в селе не бывала и не бываю. Если городского населения больше, а по статистике его почти 70%, то и городских школьников больше чем сельских. Так что я вполне логично рассуждаю про городских.
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

любила танці з дитсадка. а в 9 чи 10 років не прийняли на бальні танці "па возрасту". моя багато плакаль.
Цей совковий треш " по возрасту" бісив.
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Научись нормально разговаривать, у меня ребенок школьник.
Но не в селе. А если речь про село, я просто буду молчать, потому что ни в советское время, ни сейчас в селе не бывала и не бываю. Если городского населения больше, а по статистике его почти 70%, то и городских школьников больше чем сельских. Так что я вполне логично рассуждаю про городских.
сільські діти отримують фізичних вправ овердофіга і без спорту. в футбол в селах залюбки діти грають - "ганяють мяча".
взимку лижі, ковзани, хокей. звичайно це все без інфраструктури. інфраструктура природня.
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Цей совковий треш " по возрасту" бісив.
навіть в освіті таке було. студентом медиком можна було стати лише до 25 років.
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Це умовна класифікація. По кількості золота. А не по загальних результатах. Країна в якої два золота і жодного срібла буде вище за у в якої одне золото і двадцять срібних медалей. Логічніше рахувати за золото три бали, срібло два і бронзу один. Чи якось подібно. По моєму колись так і рахували.

Нaхyй ты мне тут это объясняешь? Ты думаешь никто этого не знает?

Но классифицируют именно по золоту. Поэтому Украина на 44 месте. А если бы хотя бы 2-3 бронзы стали золотом то поднялась бы в 20-ку
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

сільські діти отримують фізичних вправ овердофіга і без спорту. в футбол в селах залюбки діти грають - "ганяють мяча".
взимку лижі, ковзани, хокей. звичайно це все без інфраструктури. інфраструктура природня.

Ось як живуть сільські діти
, це рядом біля мого села
https://www.youtube.com/watch?v=LltslzeyyZU&ab_channel=DW%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%8E
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Общие результаты крайне неудовлетворительны

Це не общіє рєзультати, а лише одна золота медаль в підсумку. Все інше домисли, припущення і туга за мєльдонієвим совком. Невже коли Україна додала б ще одно чи два золота оцінка підготовки кардинально змінилась ?   Є команди що жодного золота не здобули. І голову попелом не посипають.
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Пишешь про спорт, а подразумеваешь физкультуру...

Я пишу про спорт. Какая еще нахер "физкультура"?

Я написал что любой 20-25 летний может вступить в любительский гребной клуб и стать олимпийцем через 2 года, ни разу не взявшись за весло до того. И таких примеров миллион,в любом спорте.

В Украине это невозможно.
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Ось як живуть сільські діти
, це рядом біля мого села
https://www.youtube.com/watch?v=LltslzeyyZU&ab_channel=DW%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%81%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D1%8E
в нас села доволі різні. я писала про звичайне маленьке село в глубинці.
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Давіде ,ахпере,розповідь хахлам ,нерозумним, про справжний спорт
Про Тиграна Петросяна
Про греків які олімпіаду і землі у вірмен вкрали які вірменам від Ноя дістались!
;o
Походу еще один шизоид на фупе детектед.
Реинкарнация Гайди до байды, если кто-то помнит?
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять
TC

Я пишу про спорт. Какая еще нахер "физкультура"?

Я написал что любой 20-25 летний может вступить в любительский гребной клуб и стать олимпийцем через 2 года, ни разу не взявшись за весло до того. И таких примеров миллион,в любом спорте.

В Украине это невозможно.

Огласите весь список. :)
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Нахрена?
Щоб розумів як спортивна машина працює.
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Смотрите, тут в Британии вы можете в 25 лет пойти и вступить в гребной клуб и даже стать олимпийцем, если есть желание и здоровье. Любой клуб, абсолютно. И даже теоритечески в 40 можете. А можете грести по пятницам с теми кто это делает для зодорвья. все платят одинаковые взносы. По крайней мере на данный момент на Олимпиае ест; несколько человек которые начали заниматься греблей на 3-4 курсах университета. Есть один чувак -вообще до 23 лет не знал,что такое гребля.Он нихрена не выиграл,но представлял свою страну впервые в истории. И квалифицировался, в отличие от наших. Все сам, тренера наняли только в последний год перед олимпиадой.
Ну спробуй пробігти 100м з рекордом, почавши в 23 роки.
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Показати зображення...
порахуй скільки спортсменів приймало участь. Скільки раз казати в цей раз було менше ніж зазвичай
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

[ Invalid Facebook URL ]

https://тсн/prosport/ukrayinski-sportsmeni-zavoyuvali-na-olimpiadi-v-tokio-bilshe-zolota-dlya-inshih-krayin-nizh-dlya-svoyeyi-1842955.html?fbclid=IwAR3q3TTZ3-7HzTFCtc_nHN9mnQhD2zbfBJ0qGUWK-1L33heaR-TCytwcLPM
   
як така красива жінка, як Оксана, закохалась (з її слів) в таке мурло... :eyes:
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

як така красива жінка, як Оксана, закохалась (з її слів) в таке мурло... :eyes:
А хто саме мурло?
   
А хто саме мурло?

так отой тип

   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

так отой тип

Показати зображення...
Так нормальний маланчик.
Ще й олімпіський чемпіон.
А що, краще було йти за негра, чи за грузина?
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Так нормальний маланчик.
Ще й олімпіський чемпіон.
А що, краще було йти за негра, чи за грузина?

просто за красивішого
але видно то не сучасна якість
і дітки пішли не в маму-красуню...
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

просто за красивішого
За красивого барана? :)
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

За красивого барана? :)

чого зразу барана
але ж красива жінка повинна дбати про красивих нащадків
а не знижувати рівень краси і українських генів в суспільстві
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

чого зразу барана
Зазвичай саме так.
Подивись на наших президентів, наприклад.
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Зазвичай саме так.
Подивись на наших президентів, наприклад.

тьху 3 рази!
не буду
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

тьху 3 рази!
не буду
диви, більш-менш негидні- це Кравчук, Ющенко, Зеленський.
Найбільш огидні: Кучма, Овоч, Порошок.

І хто з них розумніший?
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

https://www.pravda.com.ua/articles/2021/08/16/7303936/


міністр спорту розповів в інтерв’ю "Українській правді".
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

Норм. Все по делу..
   
Re: Министра спорта надо нах увольнять

https://www.pravda.com.ua/articles/2021/08/16/7303936/


міністр спорту розповів в інтерв’ю "Українській правді".

козел жидокацпський
камєнти тут: https://www.pravda.com.ua/news/2021/08/16/7303953/
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія