Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Шановні **(діаспора і співчуваючі Україні , збір коштів на ретранслятор, для 54-ї)

Nativi збирає на оцей девайс



Я можу в п'ятницю привезти в Варшаву.

Ціна питання £1500, з мене сотка.

Є бажаючі допомогти?

Останнє редагування: 24 квітня 2022 14:08:48 від JudgeDredd
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо
dmp

+ давай paypal в DM, бо загубив вже.
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо
den

П.с.

Може там і рації є ?
Моторола 4400
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

П.с.

Може там і рації є ?
Моторола 4400
на radiotrader.co.uk є і моторола 4400 і Hytera яка дешевший бренд, але треба точно розуміти вимоги.
чим ті Моторола 4400/4800 такі класні що всі саме  їх хочуть?
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо
den

там
на radiotrader.co.uk є і моторола 4400 і Hytera яка дешевший бренд, але треба точно розуміти вимоги.
чим ті Моторола 4400/4800 такі класні що всі саме  їх хочуть?

Я хз
Одним хайтера норм пішла ( ніби та сама моторола по параметрах ), ще й в Україні є де купити
А інші тіки моторолу
Якої хрін де дістати
Типу будуть за 2-3 тижні в Україні

Але як насправді ... Ну всі в курсі що то довше
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

А інші тіки моторолу
Якої хрін де дістати
Типу будуть за 2-3 тижні в Україні
Ну то давайте замовляйте, я привезу за тиждень
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

+ давай paypal в DM, бо загубив вже.
Як бажаючі натеруться, я дам. Як ні, то ні. Просто так не хочу брати бабло.
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо
dmp

Як бажаючі натеруться, я дам. Як ні, то ні. Просто так не хочу брати бабло.

Добре, сотка за мною, якщо що.
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

Пане Юхим, з мене сто на Paypal.
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

Добре, сотка за мною, якщо що.

плюсую ще сто
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

Можу скинути по wu на картку. Скиньте в приват фотку картки.
   
До уваги українців Мордорщини, знайшов на теренах мордорівців:
Если на крейсере случился пожар и украинцы ни при чем, то странно что пожар не мог возниктнуть в другом месте.
Еще мне странно, что по всей России нет миллиона пожаров, миллионы украинцев вроде бы есть, а пожаров нет. Непорядок.
Ни на что не намекаю. Не намекаю на то что долг каждого украинца России устраивать хотя бы один пожар в день на своем предприятии, соседнем предприятии, ну в мусорном баке в конце то концов. Не намекаю на то что можно жечь сухую траву, леса, склады и так далее.
Вот каждый украинец (если он живет в России) утром, протерев глаза, должен думать о том что он сегодня не будет поджигать в стране проживания. И вечером после того как помолится, должен вспомнить что за день он удержался и не пожег ровным счетом ничто то что мог бы поджечь. Более того, он даже в интернете не искал как проще всего смастерить поджигалку. :)
Всем спокойного дня, не горите.
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

До уваги українців Мордорщини, знайшов на теренах мордорівців:
Если на крейсере случился пожар и украинцы ни при чем, то странно что пожар не мог возниктнуть в другом месте.
Еще мне странно, что по всей России нет миллиона пожаров, миллионы украинцев вроде бы есть, а пожаров нет. Непорядок.
Ни на что не намекаю. Не намекаю на то что долг каждого украинца России устраивать хотя бы один пожар в день на своем предприятии, соседнем предприятии, ну в мусорном баке в конце то концов. Не намекаю на то что можно жечь сухую траву, леса, склады и так далее.
Вот каждый украинец (если он живет в России) утром, протерев глаза, должен думать о том что он сегодня не будет поджигать в стране проживания. И вечером после того как помолится, должен вспомнить что за день он удержался и не пожег ровным счетом ничто то что мог бы поджечь. Более того, он даже в интернете не искал как проще всего смастерить поджигалку. :)
Всем спокойного дня, не горите.

Примірявся до "руського" магазину недалеко))—
Зайшов про всяк випадок запитався як вони відносяться до війни——
Відповідь була однозначно проукраінська))
Пощастило))
Всім))
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

Nativi збирає на оцей девайс
...

по-1) зі скріншота Хфоми - на сайті radiotrader.co.uk це нібито https://www.radiotrader.co.uk/shop/duplexers/hytera-rd625-dk08-u1-duplexer-kit-25w.htm (але ціна інша? бачу 300ф.)

по-2) наскільки я розумів, що nativi шукає інший(?) девайс а саме:

https://lockers.com.ua/rd625-tsifrovoj-retranslyator-hytera-rd625/?utm_source=google&utm_campaign=Smart_Racii&utm_medium=cpc&gclid=EAIaIQobChMIqKiP_OeT9wIVg0WRBR2kNgKeEAQYASABEgJe9fD_BwE

нужен такой цифровой ретранслятор Хайтера, есть в наличии на складах.  цена 72000грн.


він же?
https://www.radiotrader.co.uk/shop/digital-repeaters/hytera-rd625.htm

£1170

Цитата: nativi
да такой


Останнє редагування: 24 квітня 2022 02:52:49 від T.Blair.
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

До уваги українців Мордорщини, знайшов на теренах мордорівців:
Если на крейсере случился пожар и украинцы ни при чем, то странно что пожар не мог возниктнуть в другом месте.
Еще мне странно, что по всей России нет миллиона пожаров, миллионы украинцев вроде бы есть, а пожаров нет. Непорядок.
Ни на что не намекаю. Не намекаю на то что долг каждого украинца России устраивать хотя бы один пожар в день на своем предприятии, соседнем предприятии, ну в мусорном баке в конце то концов. Не намекаю на то что можно жечь сухую траву, леса, склады и так далее.
Вот каждый украинец (если он живет в России) утром, протерев глаза, должен думать о том что он сегодня не будет поджигать в стране проживания. И вечером после того как помолится, должен вспомнить что за день он удержался и не пожег ровным счетом ничто то что мог бы поджечь. Более того, он даже в интернете не искал как проще всего смастерить поджигалку. :)
Всем спокойного дня, не горите.

Щось мені підказує що на Раїсі цього року в тайзі горітиме і так непогано бо глобальне потепління
Саме тому вони і полізли на південь України за водою і жратвою, бо років за 20-30 лаптям може тупо бути нічого їсти із за посух (одна з причин)
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

...
блєать, тут що гілка про тайгу. не засмічуй.
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

 Можливо я неправий, але незнайомим не готовий нічого перераховувати.
Щонеділі в церкві залишаю в спеціальній скринці.
Ось приготував зараз $1,000.00, йду на нічну відправу, знову там залишу.
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

Можливо я неправий, але незнайомим не готовий нічого перераховувати.
Щонеділі в церкві залишаю в спеціальній скринці.
Ось приготував зараз $1,000.00, йду на нічну відправу, знову там залишу.

Хома збирає для нашої справи. Якщо ви не готови нічого відправляти, то навіщо писали то? Щоб і іншим не дати? Ви шкіднівник?

Зайшов такий красивий, помахам пресом перед носом, і  вийшов... Маладца.Красава...

З святом вас, Христос Воскрес!
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

З Фомой все просто. Мусить знайти повістку і дійти нарешті до військомата.
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

Хома збирає для нашої справи. Якщо ви не готови нічого відправляти, то навіщо писали то? Щоб і іншим не дати? Ви шкіднівник?

Зайшов такий красивий, помахам пресом перед носом, і  вийшов... Маладца.Красава...

З святом вас, Христос Воскрес!

Дякую, навзаєм.
   
Примірявся до "руського" магазину недалеко))—
Зайшов про всяк випадок запитався як вони відносяться до війни——
Відповідь була однозначно проукраінська))
Пощастило))
Всім))

Ги-ги

А то б Сирьога їм надавав чортів! )
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

Отже, на ранок маємо
1) Хома
2) Dmp
3) Treg
4) Came Tak

Маємо 25%

Щонеділі в церкві залишаю в спеціальній скринці.
Ми також допомагаємо, пане Хабаровськ. Але це не означає що не можемо скинутись ще по трохи.
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

по-1) зі скріншота Хфоми - на сайті radiotrader.co.uk це нібито https://www.radiotrader.co.uk/shop/duplexers/hytera-rd625-dk08-u1-duplexer-kit-25w.htm (але ціна інша? бачу 300ф.)
Ти почни обирати hytera 470, а потім побачиш що сайт запропонує додати. Там є дуплексер, і антена і кронштейн. Голий девайс 1200.
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

Ти почни обирати hytera 470, а потім побачиш що сайт запропонує додати. Там є дуплексер, і антена і кронштейн. Голий девайс 1200.
дуплекс, антена, кронштейн, кабель - все те, що в дод.комплектацію входить - теж потрібно!

Хома, дякую тобі дуже!
   
Примірявся до "руського" магазину недалеко))—
Зайшов про всяк випадок запитався як вони відносяться до війни——
Відповідь була однозначно проукраінська))
Пощастило))
Всім))
Серя, скільки в день заробляєш?
Кинь соточку на перемогу, не збіднієш
   
Можливо я неправий, але незнайомим не готовий нічого перераховувати.
Щонеділі в церкві залишаю в спеціальній скринці.
Ось приготував зараз $1,000.00, йду на нічну відправу, знову там залишу.
Церква потратить на якусь гуманітарку.
І що значить - незнайомим?? Це нашим військовим збирають наші форумчани, з якими Ви спілкуєтесь!
Ну , Хабаровск є Хабаровск, гени не проп'єш
   
Церква потратить на якусь гуманітарку
+100500. Церква допоможе постраждалим. Військові роблять так щоб постраждалих не було.
   
Тут про Фому уже почти полные паспортные данные выкладывали
   
Тут про Фому уже почти полные паспортные данные выкладывали
Не викладали, але за 500 баксів фотку паспорта дам.
   
Не викладали, але за 500 баксів фотку паспорта дам.
я,тебя уже видела. Мне и непаспортная фотка сойдет
   
я,тебя уже видела. Мне и непаспортная фотка сойдет
Пошту почитай
   
Не викладали, але за 500 баксів фотку паспорта дам.

 :lol:  (tu)
   
Шопінг ліст

   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

дуплекс, антена, кронштейн, кабель - все те, що в дод.комплектацію входить - теж потрібно!
ок, якщо ви точно знаєте що це саме те що треба. і Фома вибрав все згідно вашого замовлення.

готовий вкласти gbp100. Фомі на брит. рах в фунтах. чи на ПейПел
   
готовий вкласти gbp100. Фомі на брит. рах в фунтах. чи на ПейПел
(tu) потроху іде прогрес. Щось тут шопінгіст зайшов, відписав і звалив. Це ж недорого порівняно з усім шикарним.
   
Можу перевести Наталі суму, еквівалентну 50$, на гривневу карточку (1700грн), бо пейпелом не користуюсь. А вона би перекинула Хомі по пейпелу. Такий варіант підійде?
   
Можу перевести Наталі суму, еквівалентну 50$, на гривневу карточку (1700грн), бо пейпелом не користуюсь. А вона би перекинула Хомі по пейпелу. Такий варіант підійде?
Я думаю що у неї завжди знайдеться на що витратити 50, дякую! Мені ці 50 перекидати не треба, їй зайвий геморой + пейпалу свого нема.
   
Re: Шановні ковбасники, давайте допоможемо

Примірявся до "руського" магазину недалеко))—
Зайшов про всяк випадок запитався як вони відносяться до війни——
Відповідь була однозначно проукраінська))
Пощастило))
Всім))
MixMarkt?  Не вірю
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія