Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Как часто вы варите борщ?

Re: Как часто вы варите борщ?

.

Я не відчуваю, що його смак прогіршився за такий час.

В мене нема часу кожних три-чотири дні варити новий борщ.
Менше пишіть маячню в інтернеті - і буде час!
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Ну так, для загального розвитку: як добитися стерильності ложки в домашніх умовах? Абсолютний нуль, вакуум, висока температура, ультрафіолет, радіація?

Я кладу ложку в горнятко з водою і в мікрохвильовку на три хвилини. Ложка після того така гаряча, що аж трохи пальці обпікає.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Я кладу ложку в горнятко з водою і в мікрохвильовку на три хвилини. Вона після того така гаряча, що аж трохи пальці обпікає.

Круто, але так банально. Я думав якісь високі і космічні технології застосовуються.
   
Re: Как часто вы варите борщ?



Круто, але так банально. Я думав якісь високі і космічні технології застосовуються.

Дуже доступний метод.

Якщо ложка прокипить у киплячій воді хоч хвилину, то всім бактеріям на ложці -- хана, ложка стає стерильною.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Дуже доступний метод.

Якщо ложка прокипить у киплячій воді хоч хвилину, то всім бактеріям на ложці -- хана, ложка стає стерильною.
Ой, не знаєте Ви мікробів..
Та є такі, що ні кип'ятіння ( тим більше 1 хвилину!!), ні заморожування не бояться...
А борщ Ваш - теж кипятите щоразу до " стерильності"?
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Ой, не знаєте Ви мікробів..
Та є такі, що ні кип'ятіння ( тим більше 1 хвилину!!), ні заморожування не бояться...
А борщ Ваш - теж кипятите щоразу до " стерильності"?

Я практично перевірив, що після таких моїх заходів борщ два-три тижні залишається стерильним. Можу ще в кінці двох тижнів перекип'ятити сам борщ.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Просто за ради цікавості: скільки років  може зберігатися в  погребі законсервована в склянці щавля для зеленого борщу?
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Ви будете сміятись, шановні украінці, але деякі  люди, які емігрували з України в часи другої світової війни, дійсно, заморожують тут все, і насамперед так звані «перші страви», для нас це звучить дико . А ще відвари з гороху чи фасолі, чи з костей, чи ще чорт знає з чого. А потім додають це, перепрошую, гімно, в наступні страви. Мовляв, ми «щадимо», тобто вони таким чином щось економлять. Вони навчають своїх дітей, і деякі (далеко не всі) діти це засвоюють.
Як на мене, американські так звані звичайні продукти, їжа, навіть попередньо незаморожені - це корм для скота.
Ікра, деякі сорти риби, манго - єдине, що смачніше в США в порівнянні з Україною.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Ви будете сміятись, шановні украінці, але деякі  люди, які емігрували з України в часи другої світової війни, дійсно, заморожують тут все, і насамперед так звані «перші страви», для нас це звучить дико . А ще відвари з гороху чи фасолі, чи з костей, чи ще чорт знає з чого. А потім додають це, перепрошую, гімно, в наступні страви. Мовляв, ми «щадимо», тобто вони таким чином щось економлять. Вони навчають своїх дітей, і деякі (далеко не всі) діти це засвоюють.
Як на мене, американські так звані звичайні продукти, їжа, навіть попередньо незаморожені - це корм для скота.
Ікра, деякі сорти риби, манго - єдине, що смачніше в США в порівнянні з Україною.

Перепрошую, ви дурниці розказуєте. Американці зовсім не економлять на їжі. Може є деякі придурки, але це виняток.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Я кладу ложку в горнятко з водою і в мікрохвильовку на три хвилини.
ложка металева чи дерев"яна?
   
Re: Как часто вы варите борщ?

ложка металева чи дерев"яна?

Металева.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Металева.

У мікрохвильовці?
   
Re: Как часто вы варите борщ?

У мікрохвильовці?
вас це лякає? Спробуйте. Небезпечно гріти те, де можуть бути наведені токі в тонкому шарі, як то золоті обідки. Або веделкі, там гострі закінчення. Я чай грію завжди з ложкою. То запобіжник різкого вскіпання з вибрсом рідини.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

вас це лякає? Спробуйте. Небезпечно гріти те, де можуть бути наведені токі в тонкому шарі, як то золоті обідки. Або веделкі, там гострі закінчення. Я чай грію завжди з ложкою. То запобіжник різкого вскіпання з вибрсом рідини.
от же ж.. - вік живи, вік вчись. завжди уникала металеві речі в мкрхв класти. і що, металеві миски теж мoжна, чи слоїк з кришкою-твіст?
а що ще можна: чавун, алюміній?
   
Re: Как часто вы варите борщ?

от же ж.. - вік живи, вік вчись. завжди уникала металеві речі в мкрхв класти. і що, металеві миски теж мoжна, чи слоїк з кришкою-твіст?
а що ще можна: чавун, алюміній?

Загалом не можна класти металеві речі у мікрохвильовку. Ложки -- це виняток.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

от же ж.. - вік живи, вік вчись. завжди уникала металеві речі в мкрхв класти. і що, металеві миски теж мoжна, чи слоїк з кришкою-твіст?
а що ще можна: чавун, алюміній?

Нічого не можна. Спалиш мікрохвильовку.  :-)o
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Я чай грію завжди з ложкою.

Навіщо гріти чай? Чи ти його заварюєш цілу каструлю - на три тижні )
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Навіщо гріти чай? Чи ти його заварюєш цілу каструлю - на три тижні )

Ви його зі мною поплутали. Це я варю борщ на три тижні. Я варю борщ-конценрат. Я додаю до нього трохи більше солі і оцту. Це також його консервує. Коли я споживаю борщ, я його розводжу водою.


Нічого не можна. Спалиш мікрохвильовку.  :-)o

Дещо можна, а дещо -- не можна. Якщо покласти в мікрохвильовку ложку чи виделку разом з їжою, то нічого не станеться.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Ви його зі мною поплутали. Це я варю борщ на три тижні. Я варю борщ-конценрат. Я додаю до нього трохи більше солі і оцту. Це також його консервує. Коли я споживаю борщ, я його розводжу водою.


Дещо можна, а дещо -- не можна. Якщо покласти в мікрохвильовку ложку чи виделку разом з їжою, то нічого не станеться.
Хай бог милує..
Ще й оцет.. :facepalm:
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Хай бог милує..
Ще й оцет.. :facepalm:
Краще вже б мовчав.  :D
   
Re: Как часто вы варите борщ?

А чим пікислити борщ? Якщо в мене є багато томатної пасти, то я її кладу у борщ.

Ви дивуєтесь, бо ви не знаєте рецептів борщу:

https://zaxid.net/pitniy_chervoniy_borshh_retsept_dnya_n1541718

https://www.lifehacker.ru/classic-borshcht

Останнє редагування: 14 травня 2022 09:31:06 від Slawv
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Хай бог милує..
Ще й оцет.. :facepalm:

А чим пікислити борщ? Якщо в мене є багато томатної пасти, то я її кладу у борщ.

Ви дивуєтесь, бо ви не знаєте рецептів борщу:

https://zaxid.net/pitniy_chervoniy_borshh_retsept_dnya_n1541718

https://www.lifehacker.ru/classic-borshcht

https://www.russianfood.com/recipes/recipe.php?rid=107392

Ви дивуєтесь, бо ви не знаєте рецептів борщу. :facepalm:  :facepalm:  :facepalm1:




Останнє редагування: 14 травня 2022 09:46:17 від Slawv
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Ви дивуєтесь, бо ви не знаєте рецептів борщу:
У жінки в кулінарній енциклопедії, біля 50 рецептів борщу.
Як не звари - все буде правильно  :gigi:
Аби смачно і родина їла!
   
Re: Как часто вы варите борщ?

У жінки в кулінарній енциклопедії, біля 50 рецептів борщу.
Як не звари - все буде правильно  :gigi:
Аби смачно і родина їла!
(tu) тим більше що щоразу борщ інакший виходить,
ну принаймні у мене... :blush2:
   
Re: Как часто вы варите борщ?

   Мій борщ:




Він дуже смачнющий, тому я половину його вже з'їв.

Останнє редагування: 21 травня 2022 00:13:17 від Slawv
   
Re: Как часто вы варите борщ?

А чим пікислити борщ? Якщо в мене є багато томатної пасти, то я її кладу у борщ.

Ви дивуєтесь, бо ви не знаєте рецептів борщу:

https://zaxid.net/pitniy_chervoniy_borshh_retsept_dnya_n1541718

https://www.lifehacker.ru/classic-borshcht

https://www.russianfood.com/recipes/recipe.php?rid=107392

Ви дивуєтесь, бо ви не знаєте рецептів борщу. :facepalm:  :facepalm:  :facepalm1:

Рецепт борщу на Рашіан фуд?  8-:

Ти часом не кацап?
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Рецепт борщу на Рашіан фуд?  8-:

Ти часом не кацап?

І знову мене найбільшого антикацапа на цьому форумі обісрали кацапом.

Йди лікуватися.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Та да. Треба бути головним антикацапом, щоб шаройобитися по кацапопаблікам, шукаючі, як поїсти рідне, та лагідно так кацапістан звати якоюсь "єблівушкою". Гініралісімус антікацапській, всі бачять.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Дивлюсь на ютубчику такий канал українського кухаря. Рекомендую. Просто, швидко, зрозуміло.

Готуємо страви с Шефкухарем - назва каналу

Ось його борщ

   
Re: Как часто вы варите борщ?

Та да. Треба бути головним антикацапом, щоб шаройобитися по кацапопаблікам, шукаючі, як поїсти рідне, та лагідно так кацапістан звати якоюсь "єблівушкою". Гініралісімус антікацапській, всі бачять.

Ти би знав як кацапи мене проклинали, коли я на кацапських форумах постив слово "єблівушка", то ти би таких дурниць не писав....
Вони плачучи писали, що навіть у Львові таких "дегенератів" нема, мовляв, тільки в Канаді такі живуть, які називають кацапію єблівушкою.

Останнє редагування: 22 травня 2022 19:48:16 від Slawv
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Дивлюсь на ютубчику такий канал українського кухаря. Рекомендую. Просто, швидко, зрозуміло.

Готуємо страви с Шефкухарем - назва каналу

Ось його борщ https://www.youtube.com/watch?v=l93S5xLaWog

Це не борщ, а якась зупа овочева. Борщ повинен складатися на 80-90 відсотків з самих червоних буряків.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Ти би знав як кацапи мене проклинали, коли я на кацапських форумах постив слово "єблівушка", то ти би таких дурниць не писав....
Вони плачучи писали, що навіть у Львові таких "дегенератів" нема, мовляв, тільки в Канаді такі живуть, які називають кацапію єблівушкою.
багато хто вірить.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

багато хто вірить.
Хто багато хто вірить? Що ви мали на увазі?

Кацапам дуже не сподобалося, коли я кацапію називав словом "єблівушка".
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Це не борщ, а якась зупа овочева. Борщ повинен складатися на 80-90 відсотків з самих червоних буряків.
знову еблівушкознавец смокче. Ця страва в них зветься "втароє". Херово вас вчять на кацапокухарях.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

знову еблівушкознавец смокче. Ця страва в них зветься "втароє". Херово вас вчять на кацапокухарях.

Ти сам не знаєш, що ти несеш. Вдарся головою в стінку!

В нікого навіть в кацапів нема такої страви під назвою "втароє".

Останнє редагування: 22 травня 2022 20:11:17 від Slawv
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Ти сам не знаєш, що ти несеш. Вдарся головою в стінку!

В нікого навіть в кацапів нема такої страви під назвою "втароє".
точно кацап.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

точно кацап.

Це ти є кацап. Кацап в кацапській степені.
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Що, кацапе, гарно вас смажать? Ето теж зветься "втароє", стогне ваша єблівкшка?  Надати фотку ебучої тазової кістки кацапа?
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Що, кацапе, гарно вас смажать? Ето теж зветься "втароє", стогне ваша єблівкшка?  Надати фотку ебучої тазової кістки кацапа?

Йди, кацапе, полікуватися до свого психіатра. :)
   
Re: Как часто вы варите борщ?

Яка цікава гілка.

Еволюція з часів Пожрапосралича не стояла на місці.

Борщ на три тижні зі стерильною ложкою - це хіт.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія