Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

#ВО "Свобода", "провокатори від влади", "третя сила", "ФСБ"? Шукаємо винних

Re: ВО Свобода вмерла.

Нереально - вот пример - вия, левандович...
Они же как и юльки - у них атрофировалось критическое мышление...
Згоден. вони зациклені на пропаганді. На більше розуму та інтелекту не вистачає.
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Не будеш, після "Свободи" візьмуться за ПС...
Прийдеться за Оппо Блок... :gigi:
Пішов нахуй косата мартишка.
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Делаем ставки:
а) когда закроют говнохаризматика Тягныбока
б) в какую говнострану оно съебётся после выхода под залог
 B-)

нічо йому не буде.  :D
посадять виконавців яких упіймали.
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Делаем ставки:
а) когда закроют говнохаризматика Тягныбока
б) в какую говнострану оно съебётся после выхода под залог
 B-)
Тягныбока не закроют  :( . Найдут козлов отпущения, как обычно  :X
   
Re: ВО Свобода вмерла.

прийде осінь - все покаже...
а і не забудьте: на осінніх виборах голосуєте за Опозиційний Блок!

а шо -є різниця :S
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Ну и отлично.
Верхушка свободы естественно гандоны.
Но уровень народа очень даже неплохой.
Вот у какой то партии появится целая армия активных людей.
Я могу предположить что в батькивщыны, ибо сегодня слышал такое высказывание, мол посмотрим что батькивщина намутит.

А если собрать всех приличных простых людей под руководством приличной верхушки то это же какая сила получилась бы.
Но увы.  Верхушки все гнилые.
Ідіот.де ти "прілічную верхушку" в сьогоднішніх умовах бачиш? Знову на граблі чи вибір з старої колоди :facepalm1:  партія .як хроче вижити повинна ЗНИЗУ провести очистку(навіть бунт і поголовний вихід) від просравшихся і "жирних" старих кадрів верху.І вибрати цілком НОВУ (з низових членів) раду.нехай будуть помилки і оргнесуразиці спочатку.але є надія,що не святі горшки ліплять.Кращі і здібніші викристалізуються.П ричому потрібні ті,які в совку були малюками-тих ще КГБ чи пропаганда совка не зіпсула.
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Штришок к молодому активу свободовцев, через полчаса после взрыва молодь в футболках "Свобода" сворачивая флаги на ходу, идут, посмеиваются и рассказывают друг другу как ментов отделали клево... Надо было на видео снять. Я до сегодня был достаточно лоялен к ним, хотя чрезмерный радикализм напрягал даже во время Майдана.
:X
зачем далеко ходить? у нас тут своя есть пламенная борцыца Вия, мать 2х детей, которая радовалась, что "мало гнид пострадало под ВР"...
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Пішов нахуй косата мартишка.
Кусай за х..й.
Тут все робиться как завещал великий Хуйло, починаючи від Білого і
закінчать всіма патріотичними організаціями...
А підставити у наш час можна любу політичну силу...
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Нереально - вот пример - вия, левандович...
Они же как и юльки - у них атрофировалось критическое мышление...

Или просто на зп, в Свободе есть адекватные люди, думаю некоторые из них после сегодня сделают для себя выводы...
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Помните как юноша в маске под Радой бил нацгвардейцев железной цепью?.. Свободовский сынок.. А как его привезли в райотдел-начался вой, что он инвалид второй группы и вообще ребенок.. Получил бы тогда по заслугам-сейчас бы до такого не дошло..
і федорович з азіровим і пшонкою до сих пір були б на місцях.
"Суко, вас как дичь гонят по коридору на флажки, а вы ведетесь..."
 
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Вихід для ВО Свобода.
1. Злиття з ПС (але без Тягнибока) як структурний (наприклад ідеологічний) підрозділ.
2. Скликати надзвичайний з"їзд де гучно зкинути к єбєням ВСЮ Політ раду і особливо Тягнибока , вождя хуєва. Влаштувати вселенську порку їм. Іоголосити оновлення. Таке собі покаяння за дії ідіотів на чолі партії. Думаю громадськість зрозуміє і дасть другий шанс.
3. Або саморозпуск і перереєстрація.З новою назвою і остаточно без Тягнибока.
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Свобода сыграла свою роль в Истории Украины блестяще.
Переворот сознания - главная заслуга.

Радует , что были достигнуты цели абсолютно противоположные, тем что задумывали ее родители спонсоры B-)
Поэтому проект и будет закрыт

Така сама думка й в мене про Свободу.

А вмерла вона вже на Майдані, коли не змогла усунути тремтячого Тягнибока від керування революційним процесом.

Останнє редагування: 31 серпня 2015 17:48:05 від VikS
   
Между прочим, не удивляйтесь...

 Между прочим, не удивляйтесь..... если после сегодняшнего прискорбного случая, хуйло не попытается разыграть карту галичанского сепаратизма.
Эти галичанские харизматики такие способные...

Спасибо за внимание

Останнє редагування: 31 серпня 2015 17:44:52 від Capitain Cubs
   
Re: ВО Свобода вмерла.

:X
зачем далеко ходить? у нас тут своя есть пламенная борцыца Вия, мать 2х детей, которая радовалась, что "мало гнид пострадало под ВР"...

Мля, это, вообще, нацизм какой-то...  Они, как гитлеровцы после ночи длинных ножей - страшно.
   
Re: ВО Свобода вмерла.

а шо -є різниця :S

Для тебе? Напевно нема...
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Класно!
Те, що не зміг зробити бандит янукович, те легко зробив "демократ" Порошенко...

Слідуючим буде ПС.
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Вихід для ВО Свобода.
1. Злиття з ПС (але без Тягнибока) як структурний (наприклад ідеологічний) підрозділ.
2. Скликати надзвичайний з"їзд де гучно зкинути к єбєням ВСЮ Політ раду і особливо Тягнибока , вождя хуєва. Влаштувати вселенську порку їм. Іоголосити оновлення. Таке собі покаяння за дії ідіотів на чолі партії. Думаю громадськість зрозуміє і дасть другий шанс.
3. Або саморозпуск і перереєстрація.З новою назвою і остаточно без Тягнибока.

 :K
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Кусай за х..й.
Тут все робиться как завещал великий Хуйло, починаючи від Білого і
закінчать всіма патріотичними організаціями...
А підставити у наш час можна любу політичну силу...
Відкушу по саму шию. Докаркаєся.
Нєхуй кивати на хуйла і виправдовувати вбивство побратимів. Ви обісрались апокаліптично. Вихід - відставка Тягнибока і покаянний надзвичайний з"зд з тотальним оновленням політ ради.
   
Re: ВО Свобода вмерла.

:X
зачем далеко ходить? у нас тут своя есть пламенная борцыца Вия, мать 2х детей, которая радовалась, что "мало гнид пострадало под ВР"...

Вспоминается классический анекдот.


-Петро, а пішли москалів поб'ємо?
-А якщо вони нас?
-А нас то за що?


 Пэтро, а пэтро а пийдем москалей убиват
- А як мы узнаемо шо это москаль?
- А спросим у нэго по русски "сколько время" - ответит по русски - от он и москаль!
- Ну пойдем.
....
подходят к прохожему в Киеве
- Извините, а не подскажете сколько время?
тот достает обрез
-Давно я вас москалей пиджидаю!
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Класно!
Те, що не зміг зробити бандит янукович, те легко зробив "демократ" Порошенко...

Слідуючим буде ПС.

Ну не порівнюйте Яника та Пороха, при всій одіозності Пороха інтелекту йому не займати.
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Класно!
Те, що не зміг зробити бандит янукович, те легко зробив "демократ" Порошенко...

Слідуючим буде ПС.
Не буде. Там розумніші керманичі. Там немає вождя Тягнибока. А це вже запорука успіху.
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Класно!
Те, що не зміг зробити бандит янукович, те легко зробив "демократ" Порошенко...

Слідуючим буде ПС.

Що значить ПС? ПС давно вже. Наступні Самопоміч...
   
Re: ВО Свобода вмерла.
RSP

Ідіот.де ти "прілічную верхушку" в сьогоднішніх умовах бачиш? Знову на граблі чи вибір з старої колоди :facepalm1:  партія .як хроче вижити повинна ЗНИЗУ провести очистку(навіть бунт і поголовний вихід) від просравшихся і "жирних" старих кадрів верху.І вибрати цілком НОВУ (з низових членів) раду.нехай будуть помилки і оргнесуразиці спочатку.але є надія,що не святі горшки ліплять.Кращі і здібніші викристалізуються.П ричому потрібні ті,які в совку були малюками-тих ще КГБ чи пропаганда совка не зіпсула.

Ты дочитывай а не кричи прочитав первое слово.
Кстати я согласен с тобой.
Не во всем но в целом да.
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Вихід для ВО Свобода.
1. Злиття з ПС (але без Тягнибока) як структурний (наприклад ідеологічний) підрозділ.
2. Скликати надзвичайний з"їзд де гучно зкинути к єбєням ВСЮ Політ раду і особливо Тягнибока , вождя хуєва. Влаштувати вселенську порку їм. Іоголосити оновлення. Таке собі покаяння за дії ідіотів на чолі партії. Думаю громадськість зрозуміє і дасть другий шанс.
3. Або саморозпуск і перереєстрація.З новою назвою і остаточно без Тягнибока.
Це все зовнішня мішура.Спочатку визначіться що ви будуєте і ЯК.А то проубєте (у програмі скрутити націоналізм з совковим поглядом на всю економіку + все це без покрокових і зрозумілих для ВСІХ шляхів по виконанню).І тупою (дуже привабливою для гіперактивної молоді) пропагандою і діями,що стають проблемою при стику з реаліями ДОРОСЛОГО політжиття.не хочете того втрачати-відділіть молодіжну організацію з всією тою мішурою.але не тягніть то на СЕРЙОЗНІ міфропри
ємства типу сьогоднішнього.тут ідотів з зашкаленим тостестероном і дубовою головою не повинно було бути....не буде мізків-буде так завжди.
   
Re: ВО Свобода вмерла.
v10

Делаем ставки:
а) когда закроют говнохаризматика Тягныбока
б) в какую говнострану оно съебётся после выхода под залог
 B-)
эти статьи залога не предусматривают. поэтому делать ноги ему надо вчера.
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Шкода порядних свободівців.
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Ветка прозрения...
и не только в Свободе дело..
тут много сказано интересного..
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Ідіот.де ти "прілічную верхушку" в сьогоднішніх умовах бачиш? Знову на граблі чи вибір з старої колоди :facepalm1:  партія .як хроче вижити повинна ЗНИЗУ провести очистку(навіть бунт і поголовний вихід) від просравшихся і "жирних" старих кадрів верху.І вибрати цілком НОВУ (з низових членів) раду.нехай будуть помилки і оргнесуразиці спочатку.але є надія,що не святі горшки ліплять.Кращі і здібніші викристалізуються.П ричому потрібні ті,які в совку були малюками-тих ще КГБ чи пропаганда совка не зіпсула.

Люто плюсую. Очищення партій повинно починатись знизу - з первинних організацій. А верхівка хай утвориться внаслідок чесної конкуренції керівників низових організацій. І змінювати її потрібно після кожних виборів.
   
Re: ВО Свобода вмерла.
RSP

Вихід для ВО Свобода.
1. Злиття з ПС (але без Тягнибока) як структурний (наприклад ідеологічний) підрозділ.
2. Скликати надзвичайний з"їзд де гучно зкинути к єбєням ВСЮ Політ раду і особливо Тягнибока , вождя хуєва. Влаштувати вселенську порку їм. Іоголосити оновлення. Таке собі покаяння за дії ідіотів на чолі партії. Думаю громадськість зрозуміє і дасть другий шанс.
3. Або саморозпуск і перереєстрація.З новою назвою і остаточно без Тягнибока.

Стисняюсь спросить. А с фарион и с мирошниченком?

Может ещё и с Тенюхом, адмираллиссимусом?
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Така сама думка й в мене про Свободу.

А вмерла вона вже на Майдані, коли не змогла усунути тремтячого Тягнибока від керування революційним процесом.
(tu)
Один  теж написав,Україна Не Росія.
А пізніше дивувався.
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Свобода свій електорат звичайно мобілізує, але ті помірні симпатики, що залишились, підуть від них.
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Відкушу по саму шию. Докаркаєся.
Нєхуй кивати на хуйла і виправдовувати вбивство побратимів. Ви обісрались апокаліптично. Вихід - відставка Тягнибока і покаянний надзвичайний з"зд з тотальним оновленням політ ради.
Ти мені не погрожуй...
Я не "Свободівець" це по перше,
а по друге, те що робиться , тільки сліпі не бачуть...
Той хто кинув гранату повинен бути покараний по всій строгості Закону...
А те що, у "Свободі" дійсно багато славних людей , то це правда.
Так ,як правда, що тих хто війну привів в Украіну, нікого не покарали...
Та і я впевнений що слідуючі будуть ПС...
Уже пробували, але поки що не вийшло...
 
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Ты дочитывай а не кричи прочитав первое слово.
Кстати я согласен с тобой.
Не во всем но в целом да.
Ми тебе знаємо,"від вітру коливаючогося і шукаючого притулку".ти вже скільки ідолів і "прілічних партій" поміняв? не надоїло головою гулі бити? досі не зрозумів,що в болоті золота НЕМА.на то треба ДОВГе і спеціальне середовище,щоб воно(золото) утворилося.А то далі вудки прийдеться красти по штабах. :) Хоть якийсь зиск.
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Класно!
Те, що не зміг зробити бандит янукович, те легко зробив "демократ" Порошенко...

Слідуючим буде ПС.
талановитий.
а трактор пам'ятаєте?
)
там все було ПРОРАХОВАНО! заздалегідь домовлено і підготовлено.

трактор з повтіря ж не виникає, як і воділа, як і пєтрушка на ньому.
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Шкода порядних свободівців.
(tu)  :-B
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Свобода, как свобода, а вот тягнибок идёт нафиг. Кстати хочу напомнить как он уговаривал Майдан разойтись
   
Re: ВО Свобода вмерла.

Такие смешные в этой ветке ребята попадаются))) Кто то верил сволоте с ее тягнисраковым тягнибаксом???

Она умерла для меня когда тягныпадло стояло на приеме у яныка в дни разгара майдана и с улыбочкой низкокланяясь пожимал тому кощлу рученку. Самое смешное что головка из трех братьев горынычей именно у представителя сволоты была ниже всего наклонена
   
Re: ВО Свобода вмерла.
RSP

Ми тебе знаємо,"від вітру коливаючогося і шукаючого притулку".ти вже скільки ідолів і "прілічних партій" поміняв? не надоїло головою гулі бити? досі не зрозумів,що в болоті золота НЕМА.на то треба ДОВГе і спеціальне середовище,щоб воно(золото) утворилося.А то далі вудки прийдеться красти по штабах. :) Хоть якийсь зиск.

Дурачок вы батенька.
Я не поменял ничего из своего мнения.
Ориентируяюсь исключительно на ситуативных политиков при которых народу Украины будет лучше.
И не я виноват что политики у нас все гандоны.
   
Re: ВО Свобода вмерла.

не знаю чи вмерла, але за кого голосувати вже не знаю
   
Re: ВО Свобода вмерла.

самокопипаст
мая мася  :X

то вийку, оказывается, порошенко нанял? или оппоблок? или сразу фсб?
а охрану тягнибока - тоже? а самого тягнибока?

Тягнибок наполягає, що свободівці поводилися під Радою мирно
Понеділок, 31 серпня 2015, 17:41

Версія для друкуКоментарі0
Лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок стверджує, що люди, які демонстрували агресію та застосовували зброю під Верховною Радою у понеділок, були не свободівцями, а провокаторами від влади.
Про це він заявив у коментарі "Українській правді".
"Свободівці, які прийшли на акцію протесту під стіни українського парламенту, це були люди, які прийшли протестувати з партійною символікою і українською символікою … Наші люди не приходили зі штахетами, наші люди не приходили з міліцейськими палками і гранатами", – наполягає він.
За словами Тягнибока, першими силу застосували правоохоронці, які, на його думку, отримали відповідний наказ.
"Зрозуміло, що коли пішла агресія з боку правоохоронних органів, реакція суспільства однозначно була. І ця влада повинна чітко розуміти, що суспільство не буде чекати і не буде терпіти, коли та влада знущається з людей і обманює. Це вже все наслідки", – вважає він.
На його думку, зброю з боку мітингувальників застосували найняті владою провокатори.
"Ці вибухові пристрої, які кидалися, стовідсотково я можу гарантувати, це була провокація зі сторони влади. Влада була зацікавлена, щоб була кров, і щоб потім тією кров'ю прикрити (те, що проголосували депутати)", – заявив він.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія