Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Модерації досі немає і можливо не буде

Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Тобто ті хто стверджують що їх опоненти не люди і їх треба вішати на бігбордах мають модеруватися в реалі?
Правоохоронні органи і так модерують в реалі погрози вбивством, хіба ні?
І чому повинно бути інакше? Ті хто когось хочуть вішати повинні розуміти, що можуть втратити свободу.
Хоча я особист підтримую суди лінча, але виключно через нездатність держави забезпечити рівність всіх
перед законом.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Погляди Кадри мені огідні. Ну так вже сталося. Однак, на відміну від вас, поганого піздючья, ельфе, асмердей, косташу, вона не бот і іі погляди я поважаю. Нема переходу на особистості, образ. Ви ж, без того не можете. Добре. Я теж так вмію.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Ви, асмердею, посилаете нaxyй, но без повагі. Гівно ви, а не людина.
   
Тебя, Муму, даже Вовчика мопс не "поважает". А уж послать тебя нафуй - богоугодное дело. :lol:
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде


менш за все, вашоі повагі шукаю, піздючье. Ганьба то.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

у беггі найогидніша і найнеприродніша  українська на фупі  :)  [ua]  (tu)
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

у беггі найогидніша і найнеприродніша  українська на фупі  :)  [ua]  (tu)
саме так. Перепрошую.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

саме так. Перепрошую.

візьми якусь цікаву українську художню книгу - і читай читай читай - велику . тільки так ти зможеш прокращити свою українську. раджу наприклад чорну раду кауліша. велика і написана гарною українською. художня якість парвда не дуже. або візьми переклади української іноземної класики - перекладачі в епоху ссср відмінно володіли українською . наприклад твори еміля золя чи того ж бальзака. там і гарна українська - і великі, і художня цінність)
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Заспокойтеся, всьому свій час.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

візьми якусь цікаву українську художню книгу - і читай читай читай - велику . тільки так ти зможеш прокращити свою українську. раджу наприклад чорну раду кауліша. велика і написана гарною українською. художня якість парвда не дуже. або візьми переклади української іноземної класики - перекладачі в епоху ссср відмінно володіли українською . наприклад твори еміля золя чи того ж бальзака. там і гарна українська - і великі, і художня цінність)
за пораду дякую. Та якось, з часом, як буде той час, розберуся.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Погляди Кадри мені огідні. Ну так вже сталося. Однак, на відміну від вас, поганого піздючья, ельфе, асмердей, косташу, вона не бот і іі погляди я поважаю. Нема переходу на особистості, образ. Ви ж, без того не можете.
дякую за об"єктивність  :drinks:
насправді я пишаюся тим що оте бруднороте підле кодло не сприймало мене на ДД,
і якби вони визнали мене за свою, я від сорому і приниження застрелилася б із кривої шаблі :D
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

дякую за об"єктивність  :drinks:
насправді я пишаюся тим що оте бруднороте підле кодло не сприймало мене на ДД,
і якби вони визнали мене за свою, я від сорому і приниження застрелилася б із кривої шаблі :D
не об'ективність то, а просто світоспійнятя. Ви з вашою юлею, як з торбою. Що заважає, та і кінути вже якось шкода. Далеко занесли. Кідайте.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

не об'ективність то, а просто світоспійнятя. Ви з вашою юлею, як з торбою. Що заважає, та і кінути вже якось шкода. Далеко занесли. Кідайте.
поки ми з Юлею обидві живі, я буду її підтримувати скрізь,
це єдиний політик який гідний керувати Україною.
   
Тут мне постоянно всякие "вываженые" терпилы рассказывают, что мол не хочешь читать чью-то писанину — ставь в игнор, и пусть себе пишет дальше сколько хочет. Но плять накуй вот вам что я постоянно вижу на экране в куче веток — одни и те же плодовитые дятлы, которым в жизни больше нечем заняться, долбят про одно и то же. Причем у фригидной берегыни — 52 поста за сегодня уже, а у тех двоих пока меньше 30, видно спали долго, но сейчас догоняют



Растаман, допили форум, поставь лимит!!! Давай хоть месяц поэксперементируем, а потом устроим разбор полетов с голосовалкой — хорошо это или плохо.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Давай хоть месяц поэксперементируем
це цілком прийнятна пропозиція
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Тут мне постоянно всякие "вываженые" терпилы рассказывают, что мол не хочешь читать чью-то писанину — ставь в игнор, и пусть себе пишет дальше сколько хочет. Но плять накуй вот вам что я постоянно вижу на экране в куче веток — одни и те же плодовитые дятлы, которым в жизни больше нечем заняться, долбят про одно и то же. Причем у фригидной берегыни — 52 поста за сегодня уже, а у тех двоих пока меньше 30, видно спали долго, но сейчас догоняют


Растаман, допили форум, поставь лимит!!! Давай хоть месяц поэксперементируем, а потом устроим разбор полетов с голосовалкой — хорошо это или плохо.
згоден. Правільно. Мене та косташу програмно обмежити 10 - 15 постами. Обидвома руками! Растич, зробить це.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

згоден. Правільно. Мене та косташу програмно обмежити 10 - 15 постами. Обидвома руками! Растич, зробить це.

Растаманчику за такі експерименти власник обидві руки відірве! Що більше лайна контенту на фупі, то більше показів реклами. Що більше показів реклами... Сподіваюся, далі зрозуміло? :D
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Довбні переймаються модерацією, коли взагалі невідомо чи буде форум чи не буде? Новий власник буде платити за хост, чи просто відключить форум як непотрібний УП?
   
візьми якусь цікаву українську художню книгу - і читай читай читай - велику . тільки так ти зможеш прокращити свою українську. раджу наприклад чорну раду кауліша. велика і написана гарною українською. художня якість парвда не дуже. або візьми переклади української іноземної класики - перекладачі в епоху ссср відмінно володіли українською . наприклад твори еміля золя чи того ж бальзака. там і гарна українська - і великі, і художня цінність)
БГГГГ. В макитру без дна сколько воды не наливай - пустой и останется. :laugh:

Останнє редагування: 15 червня 2021 20:24:47 від SOUTH BLOOD
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

БГГГГ. В макитру без дна сколько воды не наливай - пустой и останется. :laugh:
а скотину та сволоту, скількі не виховуй, такою і лишиться. Бгггг.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Колись на форумі міг і по пів дня звичати. Було купа цікавих тем, та реального обговореня. Зараз всюди 'свині-жаби', і додатково третина першої сторінки засрана номерним, жирним і мамчуром. Просто гидко заходити, по привичці інколи зайду, щоб переконатися, що нічого не змінилося, і втікаю.
Цікаво, як ольгінцям ще не надоїло тут тусуватися? Реальних баталій тут вже не буде, донбасянин по інтелекту вдвічі вищий за 90% тутешніх дописувачів, що залишилися :bueee:
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Растаман, допили форум, поставь лимит!!!
:fuck:
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

:fuck:
повністю підтримую.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Тут мне постоянно всякие "вываженые" терпилы рассказывают, что мол не хочешь читать чью-то писанину — ставь в игнор, и пусть себе пишет дальше сколько хочет. Но плять накуй вот вам что я постоянно вижу на экране в куче веток — одни и те же плодовитые дятлы, которым в жизни больше нечем заняться, долбят про одно и то же. Причем у фригидной берегыни — 52 поста за сегодня уже, а у тех двоих пока меньше 30, видно спали долго, но сейчас догоняют


Растаман, допили форум, поставь лимит!!! Давай хоть месяц поэксперементируем, а потом устроим разбор полетов с голосовалкой — хорошо это или плохо.
хм... думав це мій скрін. Тіки у мене кадра не заігнорена.
А ваще да, якби зафуярити таку фуйню, шо якшо користувач заігнорований скажімо більше ніж половиною дописувачів форума, то шоб йому встановлювався ліміт або якісь обмеження. І нафуй та модерація
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Тут мне постоянно всякие "вываженые" терпилы рассказывают, что мол не хочешь читать чью-то писанину — ставь в игнор, и пусть себе пишет дальше сколько хочет. Но плять накуй вот вам что я постоянно вижу на экране в куче веток — одни и те же плодовитые дятлы, которым в жизни больше нечем заняться, долбят про одно и то же. Причем у фригидной берегыни — 52 поста за сегодня уже, а у тех двоих пока меньше 30, видно спали долго, но сейчас догоняют


Растаман, допили форум, поставь лимит!!! Давай хоть месяц поэксперементируем, а потом устроим разбор полетов с голосовалкой — хорошо это или плохо.
да. У меня так же. Но как модератор я никого из них бы не забанила. Я бы наверное ни одного человека бы на фупе из нынешних не выкинула бы. Три дня на протрезветь может.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

да. У меня так же. Но как модератор я никого из них бы не забанила. Я бы наверное ни одного человека бы на фупе из нынешних не выкинула бы. Три дня на протрезветь может.
краще на завжди. То до людей причісляє. Баньте.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Всяке асмердейське піздючье хай живе. Забаньте людей. То в стілі попередньоі тутешньоі влади.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

да. У меня так же.
із цими ж самими?  :-B
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

із цими ж самими?  :-B
честно тебя тоже хотелось заигнорить за зубожильство и фен неподеленный между бабами. Но ты иногда смешно пишешь
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

честно тебя тоже хотелось заигнорить за зубожильство и фен неподеленный между бабами
фен отдав давно.
відправив поштою.
і хз як ти читала ту історію, але там мене баби хотіли розвести, бо обмдві сказали шо то її фен. А фен бляха один. А їх бляха аж двоє. Теж мені
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

от дивіться, Медведылло дав картинку з урлом. А вони при цитуванні відображаються повністю. Тепер сторінка складається з цієї картинки. А Медведылло сам же скаржився на овеквотинг. Такі діла
   
Всяке асмердейське піздючье хай живе. Забаньте людей. То в стілі попередньоі тутешньоі влади.
Муму, ты кажется начало ссаться, шо Герасим таки тебя утопит? :gigi:
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Муму, ты кажется начало ссаться, шо Герасим таки тебя утопит? :gigi:
чому ви так вважаете, асмердею?
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

Це вам, асмердею, під другім ником треба залізти. А мене забанять, то пофіг.
   
чому ви так вважаете, асмердею?
Да потому шо ты, калич горбатая, только тут и чувствуешь себя значительным. Тыняешься по веткам, неся многозначительную, бессмысленную фуйню.
Настолько пустопорожнюю, что даже твои дружки  - поросята относятся к тебе как реквизиту. :laugh:
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

у мене кадра не заігнорена.
це неподобство, Мирося тобі цього не вибачить  :X

А ваще да, якби зафуярити таку фуйню, шо якшо користувач заігнорований скажімо більше ніж половиною дописувачів форума, то шоб йому встановлювався ліміт або якісь обмеження. І нафуй та модерація
навіть якщо увесь світ проти тебе, але ти не порушуєш правил,
ніхто не має права тебе банити чи обмежувати у правах.
а те що ти пропонуєш, то лайтова версія схеми для вижирання неугодних з мікросоціуму..
більш жорстку, мерзотну і підлу аналогічну схему в свій час
проюзали на ДД Мирослава із состашу при допомозі кодла неадекватів та їх ручного модера -
організували голосувалку за вічний бан неугодної їм Таміли,
яку забанити відбалди відмовлявся модер бо вона не порушувала правил.
Двічі їм це не вдавалось і тоді Мирослава знайшла вихід -
масово тиражувала у приватах наклепи на Тамілу і вмовляла юзерів викинути її з форуму на цій підставі.
Так вони добрали до більшості декілька наївних довірливих які не були в курсі подій бо заходили рідко.
Чим закінчилось панування цієї зграї на Дурдомі - всім відомо, форум загинув.
Якщо організувати подібний процес тут, Мирослава із состашу активізуються
і бріхнями, підлостями та інтригами розколотять тут таку кашу
що полиються фонтани бруду, розгорнеться справжня війна між юзерами
з умовляннями заігнорити того чи іншого їх опонента
і ФУП перетвориться в Дурдом з відповідним фіналом. Воно нам нада?
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

как модератор я никого из них бы не забанила. Я бы наверное ни одного человека бы на фупе из нынешних не выкинула бы.
 Три дня на протрезветь может.
(tu) брудноротих агресивних неадекватів банити треба,
інакше вони залиють форум своїм лайном і невдовзі взагалі втоплять його,
як це вони зробили з Дурдомом.
А тих юзерів які правил не порушують але читати їхні пости вам неприємно
бо ви не згодні з ними, можете ігнорувати якщо просто обминати не вдається.
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

от дивіться, Медведылло дав картинку з урлом. А вони при цитуванні відображаються повністю. Тепер сторінка складається з цієї картинки. А Медведылло сам же скаржився на овеквотинг. Такі діла
Медведилло вважає що йому можна все і завжди,
а тих хто йому не подобається, треба всіляко притісняти -
логіка хуйло, один в один :facepalm:
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

і ФУП перетвориться в Дурдом з відповідним фіналом.


О, знову в сотий раз одне й те ж простирадло про те, що відбувалося на іншому форумі кілька років тому і стєнанія скривджденої Кадри :facepalm:

Вона, мабуть, не уявляє собі, як набридла фупчекам  постійним скигленням та розчісуванням своїх шелудивих вавок. :bueee:

Кадра  вже сама перетворила ФУП на Дурдом своїми вічними воплями.

У яку гілку не зайде Кадра, обов'язково знайде можливість почати ридати та звинувачувати своїх кривдників. Ось, наприклад, навіть в цій гілці.  :weep:

Що цікаво, її тут взагалі ніхто не чипляв, але з неї сипляться тужливі розповіді про давні обідки, як з драного лантуха.


Останнє редагування: 16 червня 2021 13:57:29 від шуша
   
Re: Модерації досі немає і можливо не буде

 Дівчатка, не сваріться.
 Назовні ви однакові. B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія