Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Рівняни підписали петицію проти ромів. (С) :X

Громада Татарбунар виперла циган з міста.  (tu)
   
Воно так просто не вирішиться. згадаймо ссср часи до перебудови. Тоді пожебракувати і не працювати було не так просто. Однак цигани ніде не ділися з своїм способом життя
циганки видно тоді багатодітними матерями числилися.  от як мужики від статті за тунядство відкошували? а строкову службу вони проходили?
   
Громада Татарбунар виперла циган з міста.  (tu)
нігуязє
   
Re: Рівняни підписали петицію проти ромів. (С)  :X

а чому зараз в індії є 4 касти плюс окремо каста недоторканих?
і цих недоторканих більше 15% населення?
ніхто не замислювався?

цигани - то індійські найбільші гівнюки, яки втікли зі своєї батьківщини та розлізлися по всьому світу.
вони не визнають ніякої державної влади і ніяких законів окрім своїх.
99.99% циган - злодії та правопорушники, яки паразитують у будь-якому суспільстві.

алоізієвич був занадто кардинальним у вирішенні циганської проблеми.
вистачило б хімічної кастрації 100% циган.

Нет, неприкасаемые ни при чем. Это подвергаемые гонениям люди, котогрые ничего плохого не делают. Определить по паспорту, кстати, их весьма легко. У них есть только имя. Никаких последующих Кумаров и Сингхов нет. Но кроме каст существуют еще и племена, как например, были, а может, и сейчас остались оссассины, они же гашишины. В интернет архиве можено найти книжки британских офицеров с описанием индийских племен. Там приводятся и племена, полностью добывавшие хлеб насущный за счет разбоя, воровства, похищения детей и прочих криминальных дел.

Останнє редагування: 14 червня 2021 21:31:33 від Kilkenny
   
Re: Рівняни підписали петицію проти ромів. (С)  :X

  Мо не в тему: Німці при Адольфу Алоізовичу знали, що неповноцінних (циган, євреїв, калік, іхніх "ворогів народу" і т. д. знищують в газових камерах. А з іншого боку: в людей було достатньо міндобрив та дешевого мила.  :gigi:
  Загалом німці підпримували ідею чистоти нації.  ;)
  Та знали вони загалом і про газові камери, і про Циклон Б....
  Ну і...  :shuffle:
  І ви знаєте чим те все закінчилося...
  Історія вчить тому... що нічому вона нікого не вчить. (с)  Не моя (С)  ;)
   
Re: Рівняни підписали петицію проти ромів. (С)  :X

  Рівняни вимагають зайнятися ромами, які жебракують разом з немовлятами (ВІДЕО)
https://rivnepost.rv.ua/news/rivnyani-vimahayut-zaynyatisya-romami-yaki-zhebrakuyut-razom-z-nemovlyatami-video
  Пригадалося в тему про мораль ромів:
  Циган каже циганці: Як же дивно влаштований світ! Колись ти мені була сестрою, пізніше жінкою а он нещодавно вже стала тещею!"  :gigi:
   
Циган каже циганці: Як же дивно влаштований світ! Колись ти мені була сестрою, пізніше жінкою а он нещодавно вже стала тещею!"
як в королівських європейських династіях до ХХ століття. :gigi:
   
Я, я знаю, що треба іздєлать! Писать чєлобітну Петру! Зупинив расєю, зупинить плохіх ромів! Баро...
   
Я, я знаю, що треба іздєлать! Писать чєлобітну Петру! Зупинив расєю, зупинить плохіх ромів! Баро...
:facepalm1:
   
Моё предложение цыганам, которые хотят, чтобы их называли ромами:

В своём населённом пункте опубликуйте данные о том, сколько вас проживает, сколько вы платите налогов, сколько получаете социалки.

Это же так просто.
И не нужно будет говорить, что в каждом народе есть не лучшие представители...
Даже если кто-то считает, что вы живёте воровством, зарабытываете на наркотиках, и в почёте у вас аферисты.
А вы так им просто бах и сухие цифры.

Слабо?

І жовту кібітку кожному на одяг нашити.
   
Re: Рівняни підписали петицію проти ромів. (С)  :X

І жовту кібітку кожному на одяг нашити.
Если это твоё предложение, то я против.
А по сути моего возразить нечего?

   
Франція під ноль табор циганова зрівняла, якщо до теми більльше 100к попрошаєк в мінус,двійні стандарти бл..я.
   
Re: Рівняни підписали петицію проти ромів. (С)  :X

  Чому грудні циганчата часто сплять на руках у циганки, котра жебрає?
  А ви чули в народі вислів "спить, як із маківкою"?
  Щоб грудна дитина спала селяни колись давали їй сароробну соску, змочену снодійним маком. От і... ;)
  Щоб знали: мак котрий вже у нас підпільно вирощують у селах називається снодійним. B-)
   
Повторюся: циганським дітям треба давати освіту й професію і проблема, за кілька десятирічь, зникне.
(Бо чого вони крадуть?  Бо іншого не знають, нічого не вміють).
   
Re: Рівняни підписали петицію проти ромів. (С)  :X

Свого часу, коли до ЄС вступили колишні соцкраїни, в Англію масово посунули цигани.  І стали жебракувати з дітьми.
Британці тупо стали відбирати дітей і все немає більше циган.
Причому це стосувалося всіх дітей. В Англії є закон про обов‘язкову освіту. Не ходить у школу? Батькам штраф. І після штрафу не ходить? Відібрати і віддати на перевиховання у прийомну родину.
   
Re: Рівняни підписали петицію проти ромів. (С)  :X

а чому зараз в індії є 4 касти плюс окремо каста недоторканих?
і цих недоторканих більше 15% населення?
ніхто не замислювався?

цигани - то індійські найбільші гівнюки, яки втікли зі своєї батьківщини та розлізлися по всьому світу.
вони не визнають ніякої державної влади і ніяких законів окрім своїх.
99.99% циган - злодії та правопорушники, яки паразитують у будь-якому суспільстві.

алоізієвич був занадто кардинальним у вирішенні циганської проблеми.
вистачило б хімічної кастрації 100% циган.
   
Re: Рівняни підписали петицію проти ромів. (С)  :X

а чому зараз в індії є 4 касти плюс окремо каста недоторканих?
і цих недоторканих більше 15% населення?
ніхто не замислювався?

цигани - то індійські найбільші гівнюки, яки втікли зі своєї батьківщини та розлізлися по всьому світу.
вони не визнають ніякої державної влади і ніяких законів окрім своїх.
99.99% циган - злодії та правопорушники, яки паразитують у будь-якому суспільстві.

Не 4 касты,а 4 варны .
Индийское общество делится на четыре варны - брахманы (жрецы, ученые), кшатрии (воины, правители), вайшьи (земледельцы, ремесленники, торговцы) и шудры (слуги, наёмные рабочие).
Древней Индии внутри варн началось расслоение, которое привело к образованию многочисленных каст.


https://ru.wikipedia.org/wiki/Список_индийских_ка ст
 Кстати.у цыган- ромов тоже существует до сих пор кастовая система.
 Когда к вам пристает цыганка- попрошака, предложите ей вам погадать- скорее всего она от вас отстанет. Попрошайкам запрещено гадать!

Останнє редагування: 23 червня 2021 09:33:51 від Георгиу
   
Re: Рівняни підписали петицію проти ромів. (С)  :X

 За висловлювання проти ромів можуть оштрафувати або посадити.
https://rivnepost.rv.ua/news/pyat-rokiv-pozbavlennya-voli-ta-shtraf-zahrozhut-tretyaku-za-vislovlyuvannya-pro-romiv
 8-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія