Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Розвиток просторового мислення у дитини.

Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

Якесь адове задротство для 10 років  :facepalm:  Хай дитина вчить англійську ходить у басейн і харчується добре. 
   
Той малюнок не відповідає умові задачі, бо за умовою площина повинна проходити лише через середину В1С1.

Нет там такого. смотри рисунок etochtodа
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

маленьким діткам давати гратися у лего, шоби вони шось будували самі, так в них розвиватиметься просторове мислення.
для простих задачок брати прості коробки з-під чогось і крутити їх з усіх боків і розлядати всі поверхні і всі лінії. брати ще якісь предмети і поміщати їх всередину і теж роздивлятися - в якій площині перебувають і відносно до чого.
і це ще накреслити можна.
мені аж цікаво стало, я знайшла ось шо:


   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

Задача сформульована неправильно

Вот и я про это же.
А что тут говорят, что якобы середина ребра лежит на самом ребре... Это имхо., Некоторое лукавство.

Я считаю, что в условии задачи нарушили трактовку условия. Фраза "через середину ребра В1С1.....это лишня фраза. Чтобы запутаться.
Аналогично могли трактовать:
.......через любую точку на ребре В1С1
...... через ребро В1С1
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

Що порадите ? якісь книжки ? "тренажери" ?
Чи це уроджене: або є, або немає ?
В принципі, сумніваюсь, бо навіть звичайний музичний слух можна загострити до абсолютного   [ua]
Vse mozna,
Ya v shkoli navchyvsia rozviazuvaty zadachi z stereometrii bez kreslen'.
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

так. у моего ребенка треугольная призма в 34 задании. возможно  зно и пробное зно чем то отличаются
нарисовал он все с первой попытки. решил в уме и сразу писал в чистовик) но решил неправильно
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

Дитині поки 10, але вже зараз помічаю, що логіка та алгебра - як насіння, а от геометрія...І сам говорить: не люблю.
Хочу просто привчити :)

Це задача не для 10 річного віку а для 13 річного. Це - геометрія яку вивчають у 7 класі.
А просторове мислення та здатність орієнтуватися у просторі розвиває Minecraft
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

окрім кута
да, поняла свою ошибку. спасибо.
   
Що порадите ? якісь книжки ? "тренажери" ?
Чи це уроджене: або є, або немає ?
В принципі, сумніваюсь, бо навіть звичайний музичний слух можна загострити до абсолютного   [ua]

Бокс
   
Аффтар, почни з того, що нехай дитина наліпить із паперу геометричні фігури - від просто кубика до складного додекаедра.

Я в третьому класі сама створювала викрійку і потім її склеювала як об*ємну фігуру жіночої туфельки на високому каблучку, тому для мене креслення, тригонометрія - це як насіння було у старших класах.

Хто-знає - може воно не всім і дається.  :umnik2:

Хто з вас у сім*ї гуманітарій? Якщо мама, то син також буде гуманітарієм. А донька піде по стопах батька з точними науками. Складне діло - генетика.

Не муч дитину - нехай вивчає гуманітарні науки.


У моєї куми дитя у школі ледве на трійку знало математику, зате дуже легко давалися іноземні мови і інші гуманітарні науки - зара майже на диплом з відзнакою тягне в інязі. Так що, тут не вгадаєш..
   
Бокс
бег надежней
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

Що порадите ? якісь книжки ? "тренажери" ?
Чи це уроджене: або є, або немає ?
В принципі, сумніваюсь, бо навіть звичайний музичний слух можна загострити до абсолютного   [ua]

Дум 3, раньше был десцент  (tu)
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

Ничего в условии не напутано. Положение плоскости определяется 3мя точками, не принадлежащими одной прямой: поэтому дано ребро АД и 3я точка - середина второго ребра.
Не знаю, насколько сыну будет интересно: мне отец с дошкольных лет рисовал 2 проекции, я должна была нарисовать 3ю, и пока это были простые конструкции - сложить из кубиков. Награда - барбариска,  гы, мотивировала  зверски. Я обожала папины юморные математические задачки, он был мастак их придумывать, типа как в учебнике Остера. Ни в школе, ни в институте не имела проблем ни с черчением, ни с начерталкой.
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

Дитині поки 10, але вже зараз помічаю, що логіка та алгебра - як насіння, а от геометрія...І сам говорить: не люблю.
Хочу просто привчити :)
Нам колись порадили, розвивати те, до чого має хист. Якщо любить математику, то наймайте репетиторів з математики. Не мучте дитину, тим, що їй не подобається.
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

Ничего в условии не напутано. Положение плоскости определяется 3мя точками, не принадлежащими одной прямой: поэтому дано ребро АД и 3я точка - середина второго ребра.
Не знаю, насколько сыну будет интересно: мне отец с дошкольных лет рисовал 2 проекции, я должна была нарисовать 3ю, и пока это были простые конструкции - сложить из кубиков. Награда - барбариска,  гы, мотивировала  зверски. Я обожала папины юморные математические задачки, он был мастак их придумывать, типа как в учебнике Остера. Ни в школе, ни в институте не имела проблем ни с черчением, ни с начерталкой.
а в работе пригодилось?
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

Ничего в условии не напутано. Положение плоскости определяется 3мя точками, не принадлежащими одной прямой:

Ну вот и я наконец разобрался. Таки да, вынужден признать, что условия задачи не нарушены.
Пришлось чуть порыться он лайн.
Вот серьезная работа по параллелепипеду и секущей его плоскости.
Приношу извинение Всем, чьи мнения подверг сомнению

https://www.docme.su/doc/554227/parallelepiped.-secheniya-ego
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

Ничего в условии не напутано. Положение плоскости определяется 3мя точками, не принадлежащими одной прямой: поэтому дано ребро АД и 3я точка - середина второго ребра.
Не знаю, насколько сыну будет интересно: мне отец с дошкольных лет рисовал 2 проекции, я должна была нарисовать 3ю, и пока это были простые конструкции - сложить из кубиков. Награда - барбариска,  гы, мотивировала  зверски. Я обожала папины юморные математические задачки, он был мастак их придумывать, типа как в учебнике Остера. Ни в школе, ни в институте не имела проблем ни с черчением, ни с начерталкой.
При бажанні можна було ще більше ускладнити задачу, але навіщо?
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

а в работе пригодилось?
это пригодится всегда. это учит нестандартно и масштабно думать.
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

Одним словом задачка написана так як і більшість екзаменаційних білетів з водіння. Вроді все правильно за чіткими правилами, але нафіга.
Щоб зняти бали у відповіді ща те що не довів , що B1C1 належить площині?
Але найбільше не розумію як це вирішувати десятилітній дитині.
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

людина стверджує, що задачка є "бредовою", а напевно ж у школі був відмінник з геометрії
Відмінник з геометрії, це з розряду виграв змагання за відсутності суперників, чи як це розуміти?
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

Ну тут саме геометрія...Простор ове мислення. У тата воно просто чудове - і, доречі, і ліпить він теж добре. Але син - і ліпить не дуже і геометрія також....
Це ж пов'язані речі ?
...дуже пов’язані...треба змінити тата, щоб у нього просторового мислення - ніякого...тоді син буде просторово розвинений...генети ка... :smile3:
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

Що порадите ? якісь книжки ? "тренажери" ?
Чи це уроджене: або є, або немає ?
В принципі, сумніваюсь, бо навіть звичайний музичний слух можна загострити до абсолютного   [ua]

Можна почати з розвитку абстрактного мислення)



Просторове підтягнеться  (tu)
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

Просторове підтягнеться
ні
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

там написано, проходит через точку, не через ребро.
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

.
а в работе пригодилось?
[/quote]
Вообще-то я по образованию инженер-кораблестроитель, без начерталки тяжко было бы, последнии работы в этом качестве были как раз по разверткам носовых оконечностей для заводика в Чехии.
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

Вообще-то я по образованию инженер-кораблестроитель
Так ви фахівець по корабельним соснам? Тут у форумчан  багато питань по цій темі.
   
Це задача не для 10 річного віку а для 13 річного. Це - геометрія яку вивчають у 7 класі.
А просторове мислення та здатність орієнтуватися у просторі розвиває Minecraft

Ой...та то я просто прочитала про вчорашню проблема - а у мене в сім'ї є випускник  - і замислилась.
Майнкраф був його життям з 7 до 9-ти :) зараз він увесь в стратегіях та метро :)
   
Аффтар, почни з того, що нехай дитина наліпить із паперу геометричні фігури - від просто кубика до складного додекаедра.

Я в третьому класі сама створювала викрійку і потім її склеювала як об*ємну фігуру жіночої туфельки на високому каблучку, тому для мене креслення, тригонометрія - це як насіння було у старших класах.

Хто-знає - може воно не всім і дається.  :umnik2:

Хто з вас у сім*ї гуманітарій? Якщо мама, то син також буде гуманітарієм. А донька піде по стопах батька з точними науками. Складне діло - генетика.

Не муч дитину - нехай вивчає гуманітарні науки.


У моєї куми дитя у школі ледве на трійку знало математику, зате дуже легко давалися іноземні мови і інші гуманітарні науки - зара майже на диплом з відзнакою тягне в інязі. Так що, тут не вгадаєш..

Гуманітарій я. Але син показує хороші результати в алгебрі, мені до нього далеко  :laugh:
Фігури вирізає і клеїть  - але це вже під наглядом тата. Найкраще за все у нього виходять бізнес-плани  - задовбав уже мене своїм планом торгувати лимонадом в миргородському парку, потім був план заснування клінікі, теперь зупинився на тому, що буде фінансистом і буде просто керувати інвестиціями  :weep:  Тобто амбіції зростають із місяця в місяць  :weep: Математику та мови вчить натхненно, бо каже, що без цього не може буде бізнесменом :)))
   
Нам колись порадили, розвивати те, до чого має хист. Якщо любить математику, то наймайте репетиторів з математики. Не мучте дитину, тим, що їй не подобається.

Ну що значить "не мучте" ?? дитина повинна розвиватися гармонійно. Архітектором він не буде, це ясно. Але я хочу дати йому цілісну уяву про світ...
   
Ничего в условии не напутано. Положение плоскости определяется 3мя точками, не принадлежащими одной прямой: поэтому дано ребро АД и 3я точка - середина второго ребра.
Не знаю, насколько сыну будет интересно: мне отец с дошкольных лет рисовал 2 проекции, я должна была нарисовать 3ю, и пока это были простые конструкции - сложить из кубиков. Награда - барбариска,  гы, мотивировала  зверски. Я обожала папины юморные математические задачки, он был мастак их придумывать, типа как в учебнике Остера. Ни в школе, ни в институте не имела проблем ни с черчением, ни с начерталкой.

 :gigi: а у мене з 2 класу ось ця книжка була настільною:



Купувала у книжковому магазині сама - сподобалося у назві слово "віночки". Про що вона - вже піздніще розібралася.
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

Так ви фахівець по корабельним соснам? Тут у форумчан  багато питань по цій темі.
Вопрос по коэффициенту упругости или пределу усталости при циклических нагрузках?
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

яка тут тригонометрія? теорема піфагора
   
Вопрос по коэффициенту упругости или пределу усталости при циклических нагрузках?

Ви агент під прикриттям чи хто? ;)
Не існує "прєдєла усталості" в матеріалів, лише прєдєл міцності при циклічних навантаженнях ;)
   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

Ви агент під прикриттям чи хто? ;)
Не існує "прєдєла усталості" в матеріалів, лише прєдєл міцності при циклічних навантаженнях ;)
Выносливости, выносливости, да-да
   
Бяка, я нормально просторове уявлення розвивати, коли почав працювати в CAD-системах, а це вже 20 років мені було. Досі простіше зрозуміти щось, зробивши самому 3D-модель, ніж подивитись креслення. Тому вважаю, що це може розвинутися з часом. А діти у своєму віці самі знайдуть ігри для розвитку)
   
 :gigi: мабуть вже пора дитині давати в руки паяльника, каніфоль, олово, кислоту, проволоку і нехай вона сама паяє геометричні фігури - так і просторова уява розвинеться.
   
:gigi: мабуть вже пора дитині давати в руки паяльника, каніфоль, олово, кислоту, проволоку і нехай вона сама паяє геометричні фігури - так і просторова уява розвинеться.

3д олівець значно простіше у використанні :)
   
3д олівець значно простіше у використанні :)

 :gigi:  да, прикольний.

   
Re: Розвиток просторового мислення у дитини.

Напевно, то для малечі... Але може на певні думки навести...

https://www.turbosquid.com/ru/Search/3D-Models/free/kid
   
3-тя сторінка  :facepalm:  у пацана попадос  :cray:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія