Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Арахамія згоден пустити воду в Крим в обмін на Донбас

все, поплив. вже приплітає Югославію до Украіни.

Бо кацапські методички...
   
у таких випадках треба зразу продовжувати фразою "а от я справжній українець"
і прикріпляти скан довідки про расову чистоту  8-)
я розумію, що трохи комплексуєте через вашу узбецькість... але нічим не можу допомогти, знову ж, можу тільки поспівчувать...
   
а тепер іще один шанс: поясніть принципову різницю між Косово і Кримом та Донбасом

чому Косово за протекторату США можна
а Криму під дулами російських солдатів не можна?

зможете?
   
я розумію, що трохи комплексуєте через вашу узбецькість... але нічим не можу допомогти, знову ж, можу тільки поспівчувать...


чому комплексую  :laugh:

у мене в узбецькому роду беки, досить старовинний рід
а в українському прості репані селяни

я люблю і тих і інших, і всіма горжусь, дуже достойні люди
по прямій лінії ні одного злочинця, ледаща, алкоголіка  (tu)

але нацизм так, це тупо і гидко
   
а тепер іще один шанс: поясніть принципову різницю між Косово і Кримом та Донбасом

чому Косово за протекторату США можна
а Криму під дулами російських солдатів не можна?

зможете?
запросто
https://uk.wikipedia.org/wiki/Quod_licet_Iovi,_non_licet_bovi
   
у таких випадках треба зразу продовжувати фразою "а от я справжній українець"
і прикріпляти скан довідки про расову чистоту  8-)

то ви рiшення Арахамii пiдтримуете?


   
И все прокацапские мляди играют фанфары. Очень показательно. Не возьмёте, сцуки.
   
то ви рiшення Арахамii пiдтримуете?
А вам ещё не понятно, чьи интересы здесь поддерживает этот субъект?
   
Re: Арахамія згоден пустити воду в Крим в обмін на Донбас

Уїпень-вівцейоп  :X

Вся ЗеЛень = виродки


Стаю їхнім відвертим ворогом, а раніше був готовий просто толерувати.

   
коли в Югославії різали один одного, а США почали бомбити Бєлград, це був внутрішній конфлікт
в результаті на історичних сербських землях утворилась албанська держава Косово, а серби мусульмани здобули свою окрему державу Боснію

це для прикладу
Ідіот, лікуйся...
   
Ідіот, лікуйся...
Ну по легенді полтавський доктор сам кого хоч вилікує....  B-)
   
то ви рiшення Арахамii пiдтримуете?


та це за щастя було б
але Росія ніколи на це піде
якби реально було б, то звичайно, тільки ідіот від такого шансу відмовиться без крові і жодних інших умов повернути собі такі території
коли клятий совок воював, так за якесь сране село чи висотку бувало по 10 тисяч солдат клали, а тут просто на шару
   
Ну по легенді полтавський доктор сам кого хоч вилікує....  B-)
Хай себе спробує...
   
Тут питання в тому, це Арахамія охренів в приватному порядку, чи зондує грунт для зеленех в цілому
   
Уїпень-вівцейоп  :X

Вся ЗеЛень = виродки


Стаю їхнім відвертим ворогом, а раніше був готовий просто толерувати.
(tu)
красиво сказав.



Зразу видно що поросебот пише.
Такий слог не проп'єш.
   
коли в Югославії різали один одного, а США почали бомбити Бєлград, це був внутрішній конфлікт
в результаті на історичних сербських землях утворилась албанська держава Косово, а серби мусульмани здобули свою окрему державу Боснію

це для прикладу
Ідіоте, так там щас тиша, бо твої улюбленці кацапи пішли. А на Донбасі шостий рік війна. Мабуть Порошенко виний, що не дав цю клоаку бомбити. Я би дала. Ще і тебе в ту рецервацію засунула.
   
(tu)
красиво сказав.



Зразу видно що поросебот пише.
Такий слог не проп'єш.

то ви рiшення Арахамii пiдтримуете?



   
Ідіоте, так там щас тиша, бо твої улюбленці кацапи пішли. А на Донбасі шостий рік війна. Мабуть Порошенко виний, що не дав цю клоаку бомбити. Я би дала. Ще і тебе в ту рецервацію засунула.


так і в Криму тиша
а що там Порошенко не дав бомбити?   :facepalm1:
це як ілюстрація ідіотизму, бо насправді в плані повітряного простору Україну дуже виручило потраплння кацапів у боїнг, як би цинічно це не звучало
бо на той час український авіафлот банально закінчувався. Такими темпами через пару місяців нічим було би літати, а не те що бомбити

коли повітря винесли за дужки, стало полегше
   
та це за щастя було б
але Росія ніколи на це піде
якби реально було б, то звичайно, тільки ідіот від такого шансу відмовиться без крові і жодних інших умов повернути собі такі території
коли клятий совок воював, так за якесь сране село чи висотку бувало по 10 тисяч солдат клали, а тут просто на шару

хелоу гараж
вирiшення Арахамii пiдтримуете?

   
запросто
https://uk.wikipedia.org/wiki/Quod_licet_Iovi,_non_licet_bovi


ну Росія так і діє
що ж вас не влаштовує, якщо ви цей принцип вважаєте нормою?
   
хелоу гараж
вирiшення Арахамii пiдтримуете?

ти чо, тупий?
я тричі в чотирьох реченнях написав
звичайно підтримую
   
то ви рiшення Арахамii пiдтримуете?
навіть хз шо він там рішив.
   
але Росія ніколи на це піде
:). Ну так росія ж хоче повернуть нам ордло аж пищить... чому не отримать такий профіт? А на шо ще росія не піде?  на розформування збройних сил ордло піде? віддасть контроль над кордоном? розформує маріонеткові уряди? дозволить вільний доступ усіх українських змі в ордло? дозволить доступ партій для проведення виборів? якщо за воду не піде то за що піде?
   
та це за щастя було б
але Росія ніколи на це піде
якби реально було б, то звичайно, тільки ідіот від такого шансу відмовиться без крові і жодних інших умов повернути собі такі території
коли клятий совок воював, так за якесь сране село чи висотку бувало по 10 тисяч солдат клали, а тут просто на шару
щось незрозуміло. ви тут впарюєте, що там гражданскій конфлікт. а тут вже "расіюшка би нам повернула". це як, якщо там гражданскій конфлікт, і місцеві косовари воюють і не хотять взад?
   
:). Ну так росія ж хоче повернуть нам ордло аж пищить... чому не отримать такий профіт? А на шо ще росія не піде?  на розформування збройних сил ордло піде? віддасть контроль над кордоном? розформує маріонеткові уряди? дозволить вільний доступ усіх українських змі в ордло? дозволить доступ партій для проведення виборів? якщо за воду не піде то за що піде?


на повернення Криму не піде
на повернення ОРДЛО без автономії
   
ти чо, тупий?
я тричі в чотирьох реченнях написав
звичайно підтримую

бiльш нема питань
дружОк
 :)

   
ну Росія так і діє
що ж вас не влаштовує, якщо ви цей принцип вважаєте нормою?
Усі так діють. безвідносно влаштовує це когось чи ні.
   
ці бля.і з ЗЕко манди вже не знають що їм ще злити кацапам, але так щоб їх українці не повбивали. То зондують чи не піти на прямі переговори з терористами то вибори в лугандоні без контролю кордону провести, то воду до криму пустити. Все ніяк їм не дають, але вони не зупиняються і продовжують свою справу - стараються бо в кого бізнес на кацапщині, а хто мабуть і напряму бабло отримує
   
ну Росія так і діє
що ж вас не влаштовує, якщо ви цей принцип вважаєте нормою?
а чого це НАС повинно влаштовувати? :facepalm:  зовсім вже ку-ку?
   
щось незрозуміло. ви тут впарюєте, що там гражданскій конфлікт. а тут вже "расіюшка би нам повернула". це як, якщо там гражданскій конфлікт, і місцеві косовари воюють і не хотять взад?


по секрету скажу, що неокупована частина Донбасу електорально нічим від окупованої не відрізняється
і можна себе довго бити "ушамі по щекам" і доводити до екстазу заклинаннями "це капітуляція, це кінець, нас зливають", але ситуацію із внутрішнім конфліктом в Україні не змінить ні ров із крокодилами, ні реінтеграція

тут виходи два: або подальший розкол, або відмова від претензій на культурну монолітність

не тому що мені так хочеться, а тому що це реалії
   
бiльш нема питань
дружОк
 :)
Гандон.Однозначно. Щас тількі Коломоя розвернеться.

Останнє редагування: 12 лютого 2020 01:43:37 від Chianti
   
надати зараз воду в Крим
це одинаково як пiсля згвалтування твоеi жiнки
сказати дякую

   
на повернення Криму не піде
на повернення ОРДЛО без автономії
А автономія ордло це типу усе як зараз тільки не стрілять? да? іще ж їм треба буде віддать повністю неокуповані райони дон. і луг. областей.. бо шо ж то за автономія? ну і іще 99.99% цих областей за жопоблок і т.п. так?
   
по секрету скажу, що неокупована частина Донбасу електорально нічим від окупованої не відрізняється
і можна себе довго бити "ушамі по щекам" і доводити до екстазу заклинаннями "це капітуляція, це кінець, нас зливають", але ситуацію із внутрішнім конфліктом в Україні не змінить ні ров із крокодилами, ні реінтеграція
але чомусь на украінському донбасі ніякого гражданского конфлікту немає. як і в іншим містах, які каци хитали в 2014. так і в сьогоднйшньому ордло і криму би було, якби рашисти туди не влізли.
   
Не так сказал дебил. Я бы дал воду в КРЫМ при выведении войск с Крыма - так правильнее, кто ему дал такие права? Просто сказочный долбоёб.
   
а чого це НАС повинно влаштовувати? :facepalm:  зовсім вже ку-ку?


це принцип психогігієни
якщо реальність не можеш змінити, треба її прийняти по факту, якою вона є
а якщо не можеш ні прийняти, ні змиритись, то виникає невроз

країна-невротик це занадто
   
по секрету скажу, що неокупована частина Донбасу електорально нічим від окупованої не відрізняється
:) ну дурню ж пишете. це як порівнювати електорально придністров'я з прилеглими до нього районами молдавії. або те саме з окупованими росією частинами грузії. там, в ордло, 7 років не було ніяких виборів, немає наших змі. вони уже й про партії наші нічого не знають.
   
це принцип психогігієни
якщо реальність не можеш змінити, треба її прийняти по факту, якою вона є
а якщо не можеш ні прийняти, ні змиритись, то виникає невроз

країна-невротик це занадто
от іменно. нормальні люди по факту сприйняли реальність і не бажають йти на вимоги ворога, який намагається свої плани просувати іншим шляхом, як первинним не вийшло.
   
Арахамiя чомусь вирiшив що путiна можна чимсь задобрить ..
 
   
але чомусь на украінському донбасі ніякого гражданского конфлікту немає. як і в іншим містах, які каци хитали в 2014. так і в сьогоднйшньому ордло і криму би було, якби рашисти туди не влізли.


немає в смсл що військові дії не ведуться?
є конфлікт
він нікуди не дівся
і з кожною заявою чергового Ольгерда-Вятровича про окупантів, укросів і тому подібне, градус цього конфлікту піднімається. З іншого боку починається дзеркальна пропаганда.
Вони ще не зовсім оправились від розгрому у 2014, коли вони втратили майже всю політичну еліту. Але у них іде активне перегрупування, і найближчим часом там буде те ж саме що у нацдемів, коли Зеленський подвинув Порошенка і Тимошенко.
Там теж ініціатива перейде до молодих, якогось умовного Шарія чи Мураєва.




Останнє редагування: 12 лютого 2020 01:55:20 від OldBoy
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія