Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

«Днєпр – ето рускій город всєгда бил» – у Дніпрі в кафе працівниця відмовилася обслуговувати відвіду

прикольно, шо весь твой  текст написан на руском.
ты тоже кацапский выродок получается, брат по несчастью, как я тебя панимаю , дай я тебя обниму и поцелую, позже , если захочешь




а не спало на думку "кацапському виродку" і реготуну, який радісно заусміхався йому вслід,  вражений дотепністю "кацапського виродка", що йдеться не про заборону російської мови, а про правову регламентацію мов в офіційному спілкуванні.
У Франції, де років тридцять тому прийнято подібний закон, ніхто вже не регоче.
Може тому, що розуму більше, попри навіть наплив "братів" з колишніх колоній?


   
Хто мені може розтулмачити такий феномен.
Е люди з якими я з задоволенням переходжу на українську мову, а е такі з якими принципово спілкуюсь російскою

Останнє редагування: 18 лютого 2021 20:47:02 від Турчинофф
   
Я люди з якими я з задоволенням переходжу на українську мову, а е такі з якими принципово спілкуюсь російскою
До одних ти ставишся зверхньо, а до інших з повагою.
Треба тільки визначитись, до кого саме. B-)
   
якщо великi мiста заговорять украiнською - цього не станеться
i вiйниб не було, якщо кримчани i донбасяни розмовляли украiнською
100%
   
И с чего это тебе так млостно хочется, чтобы я оправдывался?
мені це не потрібно
   
тобі розтолкувать чи що?
якщо говорить українською, то україномовний, якщо російською, то російськомовний
запам'ятай, російськомовний, це термін, придуманий кацапами, шоб юзати отаке лайно як ти, у свою користь.


ps

російськомовний (для резидента) = русифікований.
перечитай разів сто, поки в бошці не проясниться.

pps
і верни нік у кого взяв. Той хто тут писав під цим ніком раніше, знав шо значить термін "російськомовний"
   
запам'ятай, російськомовний, це термін, придуманий кацапами, шоб юзати отаке лайно як ти, у свою користь.


ps

російськомовний (для резидента) = русифікований.
перечитай разів сто, поки в бошці не проясниться.

pps
і верни нік у кого взяв. Той хто тут писав під цим ніком раніше, знав шо значить термін "російськомовний"


з якої це радості русифікований?
ти серйозно думаєш, що колись на території нинішньої України була тільки українська і не було російської?

ти просто елементарно не знаєш історію своєї країни

що це взагалі таке русифікований, можеш пояснити?
   
ти серйозно думаєш, що колись на території нинішньої України була тільки українська і не було російської?
кацапська мова з'явилась у 18 ст.
   
з якої це радості русифікований?
із звичайної отакої радості.

ти серйозно думаєш, що колись на території нинішньої України була тільки українська
так.


що це взагалі таке русифікований, можеш пояснити?
це людина, яка все життя  отримувала інфу (освіту, знання, спілкування, ТВ тощо) російською мовою. Це було у період ссср, якшо не в курсі.
Це називається русифікація, синонімом якої ти тут махаєш як своїми засраними штанами.
   
по ідеї на території України завжди жили виключно українці, частину із яких силоміць позбавили рідної мови і заставили говорити якоюсь жахливою свинособачою, при чому тепер вони хочуть цього позбавитись, але добровільно цього не можуть зробити
   
по ідеї на території України завжди жили виключно українці, частину із яких силоміць позбавили рідної мови і заставили говорити якоюсь жахливою свинособачою
так
   
із звичайної отакої радості.

так.


це людина, яка все життя  отримувала інфу (освіту, знання, спілкування, ТВ тощо) російською мовою. Це було у період ссср, якшо не в курсі.
Це називається русифікація, синонімом якої ти тут махаєш як своїми засраними штанами.

це не стосується понаехавших, тіпа олдбоя



   
при чому тепер вони хочуть цього позбавитись, але добровільно цього не можуть зробити
он вольтер же ж зробив. :D
спілкується українською. Хоч і був русифікований (русскоязичний по олдбоєвськи)
Ото хіба шо як нап'ється, то знов на кацапську переходить
   

це людина, яка все життя  отримувала інфу (освіту, знання, спілкування, ТВ тощо) російською мовою. Це було у період ссср, якшо не в курсі.
Це називається русифікація, синонімом якої ти тут махаєш як своїми засраними штанами.


а чого вона та людина всю інфу отримувала російською, чим їй не подобалось українське тб, українські газети, українські книжки, українські школи при совку?

це мабуть ти був такою людиною і тому тут махаєш своїми засраними трусами, чи про кого ти розказуєш?
   


так.



не бреши, такого не було ніколи в історії
   
давайте для прикладу візьмемо будь яке українське місто і розглянемо його українську історію

яке місто вам подобається?
   
а чого вона та людина всю інфу отримувала російською, чим їй не подобалось українське тб, українські газети, українські книжки, українські школи при совку?

це мабуть ти був такою людиною і тому тут махаєш своїми засраними трусами, чи про кого ти розказуєш?

ось такий він, мовний геноцид
 :shuffle:


   
а чого вона та людина всю інфу отримувала російською, чим їй не подобалось українське тб, українські газети, українські книжки, українські школи при совку?
бо русскімі століттями провадилась імперська шовіністична політика асиміляції чи винищення "інородців"
   
ось такий він, мовний геноцид
 :shuffle:


 :laugh:
   
давайте для прикладу візьмемо будь яке українське місто і розглянемо його українську історію

яке місто вам подобається?

перша версія фільма за двума зайцями була знята українською
потім кацапи переклали на кацапохохляцький

   


що це взагалі таке русифікований, можеш пояснити?
Наприклад україномовна людина приїхала з Гадяча чи Великої Багачки до Харкова, поступила до ХПІ чи ХІРЕ (це часи СРСР) де а)навчання тільки російською, б) 95% групи - це кацапи з Курська, Бєлгорода, Орла та навіть Нальчика та вже раніше русифіковані харків’яни... Максимум на другому курсі ця україномовна людина переходила на російську і що цікаво - в майбутньому вважала цей перехід чимось таким, що підвищило її статус.
   
ти не виляй, як сучка сракою, а на питання відповідай.

ну так шо значить "говорящі" з приставкою руссо?


а кому належить влада скажімо у австралії, якшо там говорять англійською? Англії, нє? По олдбойній логіці, виходить, шо англії.
А англія в курсі шо у них там влада?

Они в курсе. Королева Англии является конституционной главой государства. Так же и в Канаде. Вот если не знаешь, нафига говорить ещё и типа с иронией?
   
давайте для прикладу візьмемо будь яке українське місто і розглянемо його українську історію

яке місто вам подобається?
Саратов
   
перша версія фільма за двума зайцями була знята українською
потім кацапи переклали на кацапохохляцький


 :facepalm1:


а Старицький якою мовою писав?


ВИХІД III

(Ті ж і Г о л о х в о с т и й.)

Д е х т о. Здрастуйте, Свириде Петровичу, а ми вас оце згадували...

Г о л о х в о с т и й. А, хорошо, добре...

С т е п а н (набік). Шкода, що не чув!

Г о л о х в о с т и й (подає декому руку, а решті кланяється згорда). Меня таки вездє споминають: значить, моя парсона у шику!

С т е п а н (набік). Як свиня в дощ!

Г о л о х в о с т и й (вийма цигарницю). Нєт лі у кого иногда сірника?

Х л о п е ц ь. Ось у мене єсть. (Запалює йому). А мені, Свириде Петровичу, можна одну взяти?

Г о л о х в о с т и й. На! Може, чи не угодно ще кому? Цигарка первий сорт!

Д е х т о. Давайте, давайте! (Закурюють): Нічого собі!

Г о л о х в о с т и й. Нічого! Понімаєте ви, як свині у апальцинах! Це шик — не цигарки! Каждая стоїть п'ять копеєк; значить, примєром: затягся ти, а уже п'яти копеєк нема.

   
Наприклад україномовна людина приїхала з Гадяча чи Великої Багачки до Харкова, поступила до ХПІ чи ХІРЕ (це часи СРСР) де а)навчання тільки російською, б) 95% групи - це кацапи з Курська, Бєлгорода, Орла та навіть Нальчика та вже раніше русифіковані харків’яни... Максимум на другому курсі ця україномовна людина переходила на російську і що цікаво - в майбутньому вважала цей перехід чимось таким, що підвищило її статус.


тобто, якщо ти вступаєш до Кембріджу то автоматично стаєш англомовним і забуваєш українську?  :facepalm:
   
а Старицький якою мовою писав?

тодішні украінська
Ломоносов по його граматиці аз-буки вчив

   
:facepalm1:


а Старицький якою мовою писав?


ВИХІД III

(Ті ж і Г о л о х в о с т и й.)

Д е х т о. Здрастуйте, Свириде Петровичу, а ми вас оце згадували...

Г о л о х в о с т и й. А, хорошо, добре...

С т е п а н (набік). Шкода, що не чув!

Г о л о х в о с т и й (подає декому руку, а решті кланяється згорда). Меня таки вездє споминають: значить, моя парсона у шику!

С т е п а н (набік). Як свиня в дощ!

Г о л о х в о с т и й (вийма цигарницю). Нєт лі у кого иногда сірника?

Х л о п е ц ь. Ось у мене єсть. (Запалює йому). А мені, Свириде Петровичу, можна одну взяти?

Г о л о х в о с т и й. На! Може, чи не угодно ще кому? Цигарка первий сорт!

Д е х т о. Давайте, давайте! (Закурюють): Нічого собі!

Г о л о х в о с т и й. Нічого! Понімаєте ви, як свині у апальцинах! Це шик — не цигарки! Каждая стоїть п'ять копеєк; значить, примєром: затягся ти, а уже п'яти копеєк нема.


Д е х т о. Здрастуйте, Свириде Петровичу, а ми вас оце згадували...
С т е п а н (набік). Шкода, що не чув!
С т е п а н (набік). Як свиня в дощ!
Х л о п е ц ь. Ось у мене єсть. (Запалює йому). А мені, Свириде Петровичу, можна одну взяти?
Д е х т о. Давайте, давайте! (Закурюють): Нічого собі!

і якою ж))
   
тодішні украінська
Ломоносов по його граматиці аз-буки вчив


омг  :facepalm1:


який Старицький у часи Ломоносова  :lol:
   
тодішні украінська
Ломоносов по його граматиці аз-буки вчив
мову Голохвостова Старицьким навмисно зрусифіковано
   
тобто, якщо ти вступаєш до Кембріджу то автоматично стаєш англомовним і забуваєш українську?  :facepalm:

От чудак-чоловік, з ким же ти там будеш розмовляти українською? У кембріджі!
   
до речі, Голохвостий це ж типовий "русифікований українець"

прямо в п'єсі відбувається його насиильницька русифікація.  Виходець із села, син цирульника дуже хоче здаватись "городським" і по мірі сил переходить на російську

от кляті москалі  :X
   
Ще процитую себе в цій гілці. Кацапи відчепляться від України тільки тоді, коли вони сюди будуть приіджати як до Фінляндії - нічого не зрозуміло, ніхто язіка не знає.
   
От чудак-чоловік, з ким же ти там будеш розмовляти українською? У кембріджі!


то чого ж Міша Порошенко у Лондоні не забув російську, а виходець із Пирятина у Харкові забув українську?
   
омг  :facepalm1:


який Старицький у часи Ломоносова  :lol:

граматіка Смотрицького
до часів катькіного лізоблюда ..

   
городським
кацапська імперська культурно-мовна політика насаджувалась в першу чергу через міста
   
Потому что на фоне разрухи пост СССР, Балтию сразу залили деньгами и вместе с языком литовским, латышским, эстонским
та ну, коли це одразу? Коли вони в ЄС вступили згадай
   
якби Старицький написав сучасний варіант "за двома зайцями" то Голохвастов був би у ролі якогось Пєтровіча або Ельфа
   
якби Старицький написав сучасний варіант "за двома зайцями" то Голохвастов був би у ролі якогось Пєтровіча або Ельфа
постімперське повернення до рідної мови аж ніяк не можна вважати політично однаковим з кацапським шовінізмом
   
якби Старицький написав сучасний варіант "за двома зайцями" то Голохвастов був би у ролі якогось Пєтровіча або Ельфа

А олдбой був би у ролі цапа на подвір’ї. Мовчазна роль.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія