Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

я сказав що не хочу...типу давайте сіновак...не дали.  сказали тіко пфіцер...


мутно воно все...


Останнє редагування: 24 січня 2022 23:14:50 від Arthorius
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

1000 на кинуху захотел?  :-)o
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.
PAL

файзер кака!
спутнік - цяця!
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

причому пфіцер дуже рекламували...  говорили шо супер... типу будь мужиком... вакцинуйся...  а мені воно стрьомно... ось начитаєшся всього  і подумаєш а може і справді те жужу неспроста?
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

файзер кака!
спутнік - цяця!

КОСМОС 1245
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

і з польщі народ говорив що сцикло....  а я ось дивлюся на ізраель і думаю...   що таки не все воно так просто... і імунітет людини антитілами не обмежується.... а мРНК заточено під формування антитіл, які швидко зникають (ну по своїй природі вони такі)... так що жужу воно таки жужу... краще ось сіновак, який таки не зашкодить...
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.
ATF

Шукай модерну - ото річ.  :gigi:
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

я сказав що не хочу...типу давайте сіновак..

А чому Спутнік не просив?  :-G
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

не...вона є...але я її не хочу.   я хочу классіко...

тим більше що технологія опрацьована... а от чи доцільно гвалтувати імунітет матричними об"єктами то ще під питанням
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

я хочу классіко...

Твоє розуміння класики поза класичними межами.
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

Твоє розуміння класики поза класичними межами.

хм.
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

не...вона є...але я її не хочу.   я хочу классіко...


Богдан Яременко? Ты?  ;o
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

та не вий-ся, а пфійцеруйся - гамериканська наука потребує жертв. Чи ти таки хочеш життя покласти за китайську науку? :-o
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

причому пфіцер дуже рекламували...  говорили шо супер... типу будь мужиком... вакцинуйся...  а мені воно стрьомно... ось начитаєшся всього  і подумаєш а може і справді те жужу неспроста?

Не читай російською НІКОЛИ.
Ти реально думаєш не як мудра людина а як літературний персонаж, літературне мислення. Як так можна жити взагалі?
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

вколися "Новічком".
знімає всі проблеми)
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

У мене в родині зараз лише син (12 років) невакцинований, не встигли, а зараз уже пізно, вчора прийшов позитивний результат (приніс зі школи). Усі інші дорослі вакциновані (Коронавак, Модерна, Пфайзер), жоден не захворів поки що, хоча інкубаційний період минув, контактів особливо не уникали.
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

У мене в родині зараз лише син (12 років) невакцинований, не встигли, а зараз уже пізно, вчора прийшов позитивний результат (приніс зі школи). Усі інші дорослі вакциновані (Коронавак, Модерна, Пфайзер), жоден не захворів поки що, хоча інкубаційний період минув, контактів особливо не уникали.

Знайомий у Львові, двічі провакцинований, захворів Омікроном. Перший день - температура, другий - головний біль і кашель.
Варто бути обережним і сприймати Омікрон як новий вірус, проти якого Пфайзер чи Модерна не дуже ефективні.
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

Знайомий у Львові, двічі провакцинований, захворів Омікроном. Перший день - температура, другий - головний біль і кашель.
Варто бути обережним і сприймати Омікрон як новий вірус, проти якого Пфайзер чи Модерна не дуже ефективні.

Я не кажу, що Омікрон не пробиває вакцинний захист. Але в нашому випадку поки що захворів лише невакцинований.

У дитини з найвиразніших симптомів стрибки температури до 38,5, спати постійно хотів (перші два дні постійно спав) і головний біль. Зараз уже легше.
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

причому пфіцер дуже рекламували...  говорили шо супер... типу будь мужиком... вакцинуйся...  а мені воно стрьомно... ось начитаєшся всього  і подумаєш а може і справді те жужу неспроста?
===========================
Пфайзер гарна вакцина.Я навіть нічого не відчув. "Укололі і пашол!" B-)  Чого ти сциш? Тебе що? Не прищеплювали з дитинства? Хвіст виріс?
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

===========================
Пфайзер гарна вакцина.Я навіть нічого не відчув. "Укололі і пашол!" B-)  Чого ти сциш? Тебе що? Не прищеплювали з дитинства? Хвіст виріс?
А до Пфайзера не ходил?  :laugh:
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

тут така штука, що я вже хворів тою штукою... з мінімальними симптомами... але все таки.  і тому користь вакцинації мРНК для мене не є беззаперечна. був би Сіновак Новавакс чи та ж Вальнева (ось на весну обіцяють в Європі) то питання інше. але в україні навіть Сіноваку немає (говорять що його розподіялють між своїми, а людям з вулиці говорять що воно фуфло)

мені чогось видається що мРНК технологія більше придатна не для превенції, а для лікування. тому що заточена під продукування антитіл, а не імунної відповіді в комплексі.  а антитіла без інших факторів захисту НМД то не є добре

Останнє редагування: 25 січня 2022 10:55:50 від Arthorius
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

і до того -- дест в листопаді мав дивний рєзкій насморк... рєзко почався і рєзко закінчився.  і що цікаво рєзко тривав. інакшого слова окрім рєзко підібрати не можу... хз що то було
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

та он спутник ждет
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

та он спутник ждет

ти гониш.  в мене утилітарне бачення тієї ситуації. а мРНК продуценти профодять занадто агресивний маркетинг, що не може не наштовхувати на роздуми, особливо якщо припускати що та технологія не зовсім призначена для вакцин. чи хтось порівнював кількість антитіл в людини після хвороби і після пфайцерування?

якщо там  їх після вакцинації в сотні раз більше ніж після хвороби то то не виглядає як гвалтування імунної системи?
   
У мене в родині зараз лише син (12 років) невакцинований, не встигли, а зараз уже пізно, вчора прийшов позитивний результат (приніс зі школи). Усі інші дорослі вакциновані (Коронавак, Модерна, Пфайзер), жоден не захворів поки що, хоча інкубаційний період минув, контактів особливо не уникали.

У мене вистачає і протилежних прикладів зараз,коли від дітей заражались і вакциновані( пфайзер,короновак). Щоправда, і хворіють вони в легкій формі
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

У мене вистачає і протилежних прикладів зараз,коли від дітей заражались і вакциновані( пфайзер,короновак). Щоправда, і хворіють вони в легкій формі

І таке є, але важкого перебігу переважно немає. Скажімо, вакцинація підвищує шанси на легкий перебіг.
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

тут така штука, що я вже хворів тою штукою... з мінімальними симптомами... але все таки.  і тому користь вакцинації мРНК для мене не є беззаперечна. був би Сіновак Новавакс чи та ж Вальнева (ось на весну обіцяють в Європі) то питання інше. але в україні навіть Сіноваку немає (говорять що його розподіялють між своїми, а людям з вулиці говорять що воно фуфло)

мені чогось видається що мРНК технологія більше придатна не для превенції, а для лікування
. тому що заточена під продукування антитіл, а не імунної відповіді в комплексі.  а антитіла без інших факторів захисту НМД то не є добре

 :facepalm1: Боже яка ж каша в голові.  :suicide2:
Вироблення анти тіл - це і є імунна відповідь.
Вакцинація - це профілактика, а не лікування.  Вакцинацію треба робити до того як захворів, після того як захворів вакцинація протипоказана, поки не видужаєш.

Антиваксер - це синонім ідіота.
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

:facepalm1: Боже яка ж каша в голові.  :suicide2:
Вироблення анти тіл - це і є імунна відповідь.
Вакцинація - це профілактика, а не лікування.  Вакцинацію треба робити до того як захворів, після того як захворів вакцинація протипоказана, поки не видужаєш.

Антиваксер - це синонім ідіота.


відколи то я став антиваксером?

1. я чогось думаю що імунна відповідь не обмежується виробленням антитіл
2. звичайно, з тою тезою, що вацкинація є засобом превенції я згоден, але сама мРНК технологія нмд не зовсім надається для превентивних заходів

і ще: я завжди відкритий для нової інформації і до чужих позицій. прохання не приписувати мені того, чого немає
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

А до Пфайзера не ходил?  :laugh:
---
Ходив,але, мабуть спотикався! :gigi:
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

Знайомий у Львові, двічі провакцинований, захворів Омікроном. Перший день - температура, другий - головний біль і кашель.
Варто бути обережним і сприймати Омікрон як новий вірус, проти якого Пфайзер чи Модерна не дуже ефективні.
---
Можна подумати вони проти Дельти дуже ефективні! 8-:
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

ти гониш.  в мене утилітарне бачення тієї ситуації. а мРНК продуценти профодять занадто агресивний маркетинг, що не може не наштовхувати на роздуми, особливо якщо припускати що та технологія не зовсім призначена для вакцин. чи хтось порівнював кількість антитіл в людини після хвороби і після пфайцерування?

якщо там  їх після вакцинації в сотні раз більше ніж після хвороби то то не виглядає як гвалтування імунної системи?
---
Та не слухай ти,то все антивакси брешуть!
Кольнися Пфізером!
Ну,а потім- на бустера запишися!
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

---
Та не слухай ти,то все антивакси брешуть!
Кольнися Пфізером!
Ну,а потім- на бустера запишися!

а сенс?... я вже той... в натуральний сосіб...... а такмене турбують не вакцини загалом, а саме мРНК... стрьомні вони якісь
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

а то правда, що той, кого викликають сумніви модерна і пфайдер, фактично є антиваксом?
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

---
Можна подумати вони проти Дельти дуже ефективні! 8-:

А так думати не можна, бо.... ?
   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

Соєдіньонниє штати накрила волна антісімістскіх Ковідних лістовок
орут всє жідовскіє канали

antisemitic flyers were probably distributed by the Goyim Defense League (GDL), a network of antisemites and white supremacists whose leaders come from Florida, New York, California, and Colorado.

Goyim Defense League (GDL) - гойская ліга
Anti Defamation League (ADL) - жідовская ліга

https://www.jewishpress.com/news/us-news/florida/antisemitic-flyers-distributed-in-miami-beach-accuse-jews-of-covid-agenda/2022/01/24/

всьо Педо Бідоновскоє руководство  - жідовскоє
жіди прячутся за латінскімі і ітілійскімі фаміліямі

   
Re: мене сьогодні хотіли пфійцерувати.

в спіке одна фамілія, в конце - shabbos goy

https://en.wikipedia.org/wiki/Shabbos_goy

здешніє ВаксоБєси - shabbos goy
даже не подозрєвая об етом

BlackRock is the world's largest asset manager, with US$10 trillion in assets under management as of January 2022.
BlackRock operates globally with 70 offices in 30 countries and clients in 100 countries
Larry Fink    (Chairperson & CEO)
Robert S. Kapito    (President)

The Vanguard Group, Inc. is an American registered investment advisor based in Malvern, Pennsylvania with about $7 trillion in global assets under management, as of January 13, 2021

только еті 2 компанії владєют половіной планети...
/
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія