Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Знаєте що смішно у верещанні прихильників манкурта ВатоВусика? :lol: Вони хочуть відкупитись. :X

і це теж погано
позаяк з врахуванням прорашистської позиції Усика доводить світові настирливо насаджувану кремлівську мантру про те, що політікі поссорілі два братскіх народа, а насправді у нас з коцапами на пересічному рівні очєнь даже мір, дружба, жвачька

Не знаю, чи чують і розуміють закордонні вболівальники що каже боксер Усик, але впевнений, що вони бачать і розуміють ось це
   
Гарно ж пригорає у прозахідних колаборантів,значить все правильно робить Українець Усик. Україна-Чемпіон, а рагулі колаборанти від цього в ударі. Західний Пан сказав що то країна для рапсу,а тут на тобі,Чемпіон Світу. Заганьбить гада!! Не може бути в Україні ніяких чемпіонів,ми ж країна лузер!!!
   
Та да. Украинский герой Александр Усик хоть и выиграл по очкам у Джошуа, но зато отправил в нокаут миллионы украинофобов, что привело к массовым взрывам их пердаков.
   
Цікава вава в голові у вати...

ВатоВусик їм болить...


Але вже чув версію що Вусика не показували не тому що його бій вважали передбачуваним, а це помста Зе меру Києва Клічку))))
   
Дивна, що люди які захищають ватоВусика нічого за його поведінкою неслідкують і за ним, а ті хто хоч щось знають від нього плюються...
   
Дивна, що люди які захищають свинарчука нічого за його поведінкою неслідкують і за ним, а ті хто хоч щось знають від нього плюються...
   
А тебе заклинило на тому кого давно забули... Мабуть це щось у особисте у тебе...

За ВатоВусика я завтра чи після завтра забуду... Нецікавий, а ти за цих весь час згадуєш...

Що за особистісний конфлікт з ними?
   
ВатоУсик і його україножери як Олді, чи його подружайки, як Асмадей і ВатоЗлата реально думають, що поцілувавши прапор України ВатоУсик відкупиться від тої крові що пролили Українці через таких ватанів, як вони.

Вони думають що можна відкупитись від гріха не покаївшись, от ми принесли перемогу, притому премога для них особисто а не для України.

Цілунок ІУДи у ВатоУсика. От навіщо він цілує Український прапор коли молиться на Мордор і його триколор? Бо є іудою.

Коли Іуда зрадив Христа і йому  про це сказали що він зробив? Він спробував відкупитись і вернути 30 срібників, але кров вже пролилась і ціна була уплачена сказано йому, і тоді як слабак замість іскупити вину він повісився. Чим ви кращі Іуди Іскаріотського? Думаєте коли взяли свої 30 срібних то ви ще комусь потрібні з цілуванням зміючим язиком стягу України?

Не відкупитесь від тої крові, що через вас пролилась, не відкупитесь.


===============
Нотатки Божевільного
какая же вышевата тупая
   
Усик - гундяевская прохуйловская плядь. Этим сказано все.
   
Усик - гундяевская прохуйловская плядь. Этим сказано все.
можешь в место него выйти на арену. :lol:
   
можешь в место него выйти на арену. :lol:

Я вище написав, що нікому крім нас і РФ цей ВатоВусик не цікавий... Оліміпада показала чітко що світ знає тільки про Чорнобиль...  :facepalm1:

Але ватка далі пробує на велич молитись.
   
Я вище написав, що нікому крім нас і РФ цей ВатоВусик не цікавий... Оліміпада показала чітко що світ знає тільки про Чорнобиль...  :facepalm1:

Але ватка далі пробує на велич молитись.
вышеватник сам не желаешь на арену с флагом страны выйти?
   
Краще б Гнусік виступав за кацапів і не мучав жопу свою намагаючись всидіти на 2 стільцях
   
можешь в место него выйти на арену.
не хватало нам еще такого позора! :D
   
Краще б Гнусік виступав за кацапів
Размечтались россияне! :laugh: 
   
Усик - гундяевская прохуйловская плядь. Этим сказано все.
Яка відпіздила зобідила справжнього козака Джош.UA.(Хома, колишній Фіма Ліпецький)
От і скажіть, хто в світі стане поважать та згадувать людей з подібними вивертами свідомості?
   
Хочу тебе познайомити, Діма... Народився в Умані
Хочу вас разочаровать
Украинец - не тот, кто в Умани родился
А у кого украинский паспорт есть
У Димы есть?
   
Довбик - на неправильном языке дал интервью
Могучих - не с тем сфотографировалась
Усик - неправильно ответил на вопрос, чей Крым

Не напомните, какие еще были мега-скандалы со спортсменами?  :laugh:
   
Краще б Гнусік виступав за кацапів і не мучав жопу свою намагаючись всидіти на 2 стільцях



краще б ти виступала за кацапів, бурановская бабушка  :laugh:
   
Хочу вас разочаровать
Украинец - не тот, кто в Умани родился
А у кого украинский паспорт есть
У Димы есть?

Ви мене своїм кручкотворстовм і захистом православної вати не розчарували... Ви така є...

Але вище я вказав на попередній сторінці...

Всім і світу байдуже цей ВатоВусик, він цікавий тільки РФ як зброя проти України, що він успішно робить, бо вата. Правда він це виправдовує що робить щось популярним але як і у вашому випадку це самообман.  :facepalm1:
   
краще б ти виступала за кацапів, бурановская бабушка  :laugh:
Чого вона має брати з тебе приклад?

Тиж тут україножер за уських... Біда в тому що ти замість здриснути в свою усію мутиш воду щоб притащити сзло з усії сюди.
   
Довбик - на неправильном языке дал интервью
Могучих - не с тем сфотографировалась
Усик - неправильно ответил на вопрос, чей Крым

Не напомните, какие еще были мега-скандалы со спортсменами?  :laugh:

Нагадаю, Клічко теж має рильце в пушку і Шевченко теж.  :facepalm1:

Це якщо ти не знав. Спірцмени нецікавляться нічим крім себе тому їм треба створити не комфортні умови коли вони не люблять рідний край... З Україною нічого ен станеться якщо їх не буде, ніхто ні в Україні ні в світі не помітить те що ці ватоспірцмени пропали.  :facepalm1:

   
Нагадаю, Клічко теж має рильце в пушку і Шевченко теж.  :facepalm1:

А Бубка с Подкопаевой так вообще ватаны из Донецка :(

Блохин того хуже, был членом компартии Украины :(

Баюл - зрадниця  :X
   
краще б ти виступала за кацапів, бурановская бабушка  :laugh:
Судячи з твого пісдоглазого розрізу очей і зовнішності з синдромом "дитини алкаша" - то твої бабки :)

   
А Бубка с Подкопаевой так вообще ватаны из Донецка :(
Я за них забув, було таке...

Таке враження що дешевше просто вигнати цих спорцменів. користі ніякої... За нас по них крім РФ ніхто не судить. Шкоду для внутрішнього вжитку щось за багато...

З такими Героями ворогів не треба.  :cray:
   
Ви мене своїм кручкотворстовм і захистом православної вати не розчарували... Ви така є...
Вы слышали про свободу совести?
Нет?? ;o
 
Свобода совести — естественное право на самостоятельное формирование убеждений и ценностей

Всеобщая декларация прав человека была принята на третьей сессии Генеральной Ассамблеи ООН резолюцией 217 А (III) от 10 декабря 1948 года и определила базовые права человека. В статье 18 Декларации указано:

«Каждый человек имеет право на свободу мысли, совести и религии»

TimmiApostolMS, вы пытаетесь лишить украинцев базового права человека
Умоетесь! Запад нам поможет  :laugh:
   
Размечтались россияне! :laugh: 
А чо так прихильно, расєянє?
Не хочеш співвічизників ображати чи бригадир пистоглазий нє вєлит?
   
Вы слышали про свободу совести?
Нет?? ;o
 
Свобода совести — естественное право на самостоятельное формирование убеждений и ценностей

Всеобщая декларация прав человека была принята на третьей сессии Генеральной Ассамблеи ООН резолюцией 217 А (III) от 10 декабря 1948 года и определила базовые права человека. В статье 18 Декларации указано:

«Каждый человек имеет право на свободу мысли, совести и религии»

TimmiApostolMS, вы пытаетесь лишить украинцев базового права человека
Умоетесь! Запад нам поможет  :laugh:
ці комуняки які писали цю брехню, намагаються під цим соусом лишити Українці держави...

Вони це з Білоруссю зробили яка є округом РФ, вони це з румунами зробили які зараз просто бродячі безхатьки.

Тому хай ідуть лісом, А ВатоВусиків зіслати в любимий ними сибір за яким вони так сумують...  :facepalm1:
   
Для порівняння, якщо у великій компанії віділ реклами робить проти компанії? Такий відділ розганяють. От наші спірцмени працють проти України.  :X
   
Мабуть це щось у особисте у тебе...
ніт

ВатоВусика я завтра чи після завтра забуду... Нецікавий, а ти за цих весь час згадуєш...
ніт

ти дурня не включай, дивись свій же  підпис
   
Интересно, автор  и ему подобные хоть на секунду задумывались, что ход их мыслей и эмоциональный заряд абсолютно совпадает с персонажами, с которыми они якобы борются ? Нелепое чванство, показушный ура патриотизм и самое главное ненависть. Это очень похоже на борьбу со своим отражением в зеркале  :laugh:
   
Я за них забув, було таке...

Таке враження що дешевше просто вигнати цих спорцменів. користі ніякої... За нас по них крім РФ ніхто не судить. Шкоду для внутрішнього вжитку щось за багато...

З такими Героями ворогів не треба.  :cray:
Так, розігнати ту шоблу ватного ворья, що засіли в спорті
А гроші краще на масовий спорт використати, а не спорт досягнень
   
Для порівняння, якщо у великій компанії віділ реклами робить проти компанії? Такий відділ розганяють. От наші спірцмени працють проти України.  :X
Одна надьога на правильного Тімона. Ти яким видом спорту володієш?
   
Чомусь vkhavr2 не запостив це з 24 каналу, хоча начеб-то репостить звідси всі новини :lol:

https://sport.24tv. ua/virushay-match-barselona-dinamo-favbet-novini-dinamo_n1744411

Російський спецназ, Шарій, Онуфрій: що не так з Усиком та Ломаченком
   
ці комуняки які писали цю брехню, намагаються під цим соусом лишити Українці держави...

Британский Билль о правах 1689 года признавал за личностью права иметь свои собственные мнения и убеждения, следовать своим убеждениям, что бы ни советовали окружающие, и т. д.

Во Франции принцип свободы совести был впервые провозглашён в статье 10 Декларации прав человека и гражданина (1789 г.)

В США федеральный Билль о правах, был ратифицирован к концу 1791 года. Были приняты поправки, предусматривавшие свободу вероисповеданий, свободу слова и другие свободы

Завтра с родителями в школу! Полностью запустил учебу!
   
Для порівняння, якщо у великій компанії віділ реклами робить проти компанії? Такий відділ розганяють. От наші спірцмени працють проти України.  :X
не жедает вышевата самолично честь страны защищать
   
А чо так прихильно, расєянє?
Не хочеш співвічизників ображати чи бригадир пистоглазий нє вєлит?
Хоть не заплачьте! :D
Что за привычка - сразу губы дуть
   
Я розумію, чого Усик нервує декого. Фанатів кличка наприклад . Хоч коли скажеш їм що легендарний Кличко має паспорт бундестагу офігіють.
Усик приземлився в Борисполі. Не в сімферополі і не у воронежі. На поясі буде жовто-блакитний прапор. Цього достатньо.
Принаймні ця людина реально щось робить а не киздить по форумах і фейсбуках.
   
Чомусь vkhavr2 не запостив це з 24 каналу, хоча начеб-то репостить звідси всі новини :lol:

https://sport.24tv. ua/virushay-match-barselona-dinamo-favbet-novini-dinamo_n1744411

Російський спецназ, Шарий, Онуфрій: що не так з Усиком та Ломаченком
:facepalm: що тут скажеш - вато- гнусіки обидва
Гібридна зброя кацапів під нашим прапором
   
не жедает вышевата самолично честь страны защищать
Він зайнятий, в нього секс по п'ятницях на Фупі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія