Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль
1
15 жовтня 2021 14:52:47
помиляєшся.
ладно, твоя версія трактування цього поняття, але не просто як твоє особисте його сприйняття, а у привязці до то, що ти хотів мені розказати, звернувшись перш за все до однозначного читання одних і тих же категорій обома сторонами. Стаємо обоє на одні й ті ж рейки і розбираємося. Але не факт, що я прийму твоє уявлення за основу.
золотце, на відміну від декого я штани спідниці не протирав на заняттях.  B-) гаразд, остання спроба. підказую- чому я сказав "помиляєшся" а не "брешеш"?
е не, мася. В даному випадку цей варіант трактування неправдивості інформації в проекції ставлення до неї самого подавача інформації не як умисел, а як наївна віра в її істинність, є недоцільною, бо ти із самого початку не сказав, що ВОНА ПОМИЛЯЄТЬСЯ. Отже, залишається лише два варіанти, прийнятних до даної ситуації: свідомо бреше, або каже правду.

Писи. Ми не розглядаємо ЇЇ ставлення до викладеної нею інформації. Ми розглядаємо ТВОЮ оцінку тієї її інформації. А вона чомусь слизькувата.
2
15 жовтня 2021 14:00:56
а дарма не вчила, зате експлуатуєш на всі 200% ... гаразд, зайдемо з іншого боку. раз ти гуманітарій, дай означення брехні
ой, мась, та хто ж не знає, що таке брехня. От все, що каже тальнівська манда - то все брехня. Тобто, брехня - то інформація, що не відповідає дійсності.

А так як те брехло вирішило тут замість тебе ускрізь порозписуватися прямо в твоїй присутності, то я тебе і запитую: з какіх буйов ти це їй дозволяєш? За що вона тебе так міцно тримає, що ти боїшся навіть і поворухнутися. Невже за яйки? Ти шо, вже встиг встромити свого пісика в те смердюче лайно? Нуу, мась... З твого боку це було дуже необачно. Я тепер навіть і не знаю, як і чим я можу тобі допомогти. Тепер ти должен тока жкніцца на нєй, бєспєсди.
помиляєшся.
ладно, твоя версія трактування цього поняття, але не просто як твоє особисте його сприйняття, а у привязці до то, що ти хотів мені розказати, звернувшись перш за все до однозначного читання одних і тих же категорій обома сторонами. Стаємо обоє на одні й ті ж рейки і розбираємося. Але не факт, що я прийму твоє уявлення за основу.
3
15 жовтня 2021 13:54:05
а дарма не вчила, зате експлуатуєш на всі 200% ... гаразд, зайдемо з іншого боку. раз ти гуманітарій, дай означення брехні
ой, мась, та хто ж не знає, що таке брехня. От все, що каже тальнівська манда - то все брехня. Тобто, брехня - то інформація, що не відповідає дійсності.

А так як те брехло вирішило тут замість тебе ускрізь порозписуватися прямо в твоїй присутності, то я тебе і запитую: з какіх буйов ти це їй дозволяєш? За що вона тебе так міцно тримає, що ти боїшся навіть і поворухнутися. Невже за яйки? Ти шо, вже встиг встромити свого пісика в те смердюче лайно? Нуу, мась... З твого боку це було дуже необачно. Я тепер навіть і не знаю, як і чим я можу тобі допомогти. Тепер ти должен тока женіцца на нєй, бєспєсди.
помиляєшся.
мася, ти на заняттях чим займався замість вивчення предмету і перш за все понятійного апарату? Мабуть, рибок жарив отам поза углами. Не віриш мені - читай підручники.
4
15 жовтня 2021 13:45:24
Юродивый это немного другое.
не-не-не, він сам просто ще не усвідомлює свого юродства.
ИМХО, наоборот. Осознает более чем. Четко пониимает что он конченное уепище.
Потому и «припудривает» себя постоянной брехней
- диплом филолога
- высшее образование
- много бизнесов в прошлом
- второй после Эпицентра
- топ 100 в Германии
- первый на курсе по ТОЕФЛ
- налоговая забрала бизнес
- стою лям Евро
- кгасавчик
- футболочки Айсбегк
- дорогущая кухня

Это все маскирование настоящей, убогой, уепищной и страшной сути
думаєш? Ну, тоді прошу не звертати уваги на мою анал і тику в попу Сєрого.
5
15 жовтня 2021 13:44:07
корова леститься до залупи  -  вигідний жених: висооплачувана робота у еврах, хата у кьольні.
кине свою вішалку і забе травоядну до Німеччини!

От же ж підступна !
:D клейнодишко, цього разу ти дуже дотепний, але трішки не туди. Мені його реально жаль як душевнохворого. Ви що, не бачите, що він перебуває у своєму мірку брехні і фальші і дуже боїться висунути носа за його межі і зрозуміти зовнішній світ. Він закомплексований, зажатий своїми рамками. Рамками брехні, фальші, показушності. Він навіть не допускає, що світ може бути іншим.

Десь так. Я прийшла до такого висновку після аналізу його такої якоїсь не то тупої, не то дебільної непробіваємості. Адже ще на зарє його засирання форуму отими дебільними картинками із лисим єбалом і козою (да прастіт мєня СєкГєй - ну, не люблю я побритих налисо, хоч убий), йому цілком коректно робили зауваження і просили більше не робити такого. У відповідь він тупо бикував. Але ж нормальна, психічно здорова людинка ну аж ніяк не буде так вчиняти, бо вона повинна дотримуватися правил поваги і добросусідства, і допускати, що так, як він відноситься до інших, інші можуть і до нього поставитися, навіть ще гірше, і повинен розуміти, що правила соціуму не завжди тільки на боці хама і бидла з 90-х, яким він так до цього часу і не перестав бути.

Він цього не врахував не тому, що такий всесильний, все могутній, удачливий.. а тому, що в міру своєї психічної неповносправності він просто не міг цього передбачити, бо своїм сприйняттям світу він так і залишився в 90-х, коли йому відрихтували єблєт, а заразом з ним і моцг трішки посунувся, тому він просто не спроможний усвідомити зміни і сприйняти світ саме таким, як він зараз є, а не був тоді, коли Сірьоня був чуть не хазяїном Тєгнавтсов... Ви ж бачите, що він дуже часто повторює, що зустрівшись з ним в реалі всі б сцялися його з переляку. Спрашуєцця: з яких уйов? А оця цого замашка - це дзвіночок з минулого - воно його тримає до цього часу. Він не хоче усвідомлювати, що Сєкгєй вже не торт, а пожила, хвора людина, замучена і з ізуродуванним важкою працею літсом і купою болячок, витікающих із фізичних перевантажень, як тут були вище підмітили...

Десь так... Мені його родину щиро жаль, бо мешкати  під одним дахом з таким хворим - ще те "удовольствіє"...
6
15 жовтня 2021 13:23:43
Грєх смєяться над юродівимі (с)
Юродивый это немного другое.
не-не-не, він сам просто ще не усвідомлює свого юродства.
7
15 жовтня 2021 13:22:01
Грєх смєяться над юродівимі (с)
ВОТ!!! І і я о том же.
8
15 жовтня 2021 13:17:04
Народ, а може й справді, давайте пожаліємо Сірьоню? Заганяли його як горобця в полі. Мож він усвідомить свої помилки?

Світ не повинен бути таким жорстоким навіть до таких пройдисвітів, як наш Сірьоня. Треба вміти пробачати...
Взять Залупу на поруки? Но зачем?
я не про те. Я про його карму. Та й хіба не видно неозброєним оком, що це психічно хвора людинка? Ми його оце порячи, інтуїтивно вважаємо його психічно здоровим, рівним собі, а він реально хворий...тому його треба пожаліти.
9
15 жовтня 2021 13:10:46
Прощают тогда, когда чел осознал свои ошибки, понял, что был не прав и раскаивается. У нумерного не видно ни одного, ни другого, ни третьего. Более того, ему это и не надо, судя по всему.
мені жалко не стільки його, скільки його родину...

Хотіла написати ще дещо, но Сірьоня нє паймьот...
10
15 жовтня 2021 12:59:50
Народ, а може й справді, давайте пожаліємо Сірьоню? Заганяли його як горобця в полі. Мож він усвідомить свої помилки?

Світ не повинен бути таким жорстоким навіть до таких пройдисвітів, як наш Сірьоня. Треба вміти пробачати...
11
15 жовтня 2021 09:58:59
От шо-шо, та за його роботу я Сергія не засуджую.
Принаймні на даному етапі він чесно їсть свій хліб.
І взагалі пролетарів більше поважаю, ніж усіляких чиновників та хитро зроблених кабінетних крісщурів.
за законодавством держави, де він її виконує - він це робить НЕЗАКОННО, інакше б не міняв своє прізвище частіше шкарпеток, та й ім'я теж. На рівному місці такі речі не робляться, та ще й 8 разів поспіль.
Підозрюю,що та держава чудово усвідомлює існуюче становище і цілком задовільнена реальним станом речей
думаю, що не так. Контролююча система не передбачає звіряти за відбитками пальців, сітківкою ока... Перевірили, що імя і прізвище не співпадає, значить ідентифікації з депортованим не підлягає і пропустили.

Хіба могли німці допустити, що і такі шахраї існують, що міняють прізвище частіше спідньої білизни?
12
15 жовтня 2021 09:55:17
Але ніхто не звернув увагу, що з ковідними працює не сімейний лікар, а швидка. Це якщо тяжка форма - вона їх транспортує в стаціонар. А що стосується середньої та легкої форми, то зазвичай сімейники рекомендують лікуватися як при грипові - анальгін, парацетамол, і ще якась третя фігня дешева - я вже забула - саме цей перелік препаратів рекомендує вживати що сімейний, що швидка, адже там головне, щоб не піднімалася температура, а всі інші симптоми лікуються локально. То мабуть мама аффтара щось за першим разом недочула, а сімейна просто вирішила не витрачати на неї свої нерви.

Я як хворіла на ковід, то залишила в поліклініці повідомлення для свого сімейного лікаря, та згодом мені перетелефлнувала, справилася за мій стан, порекомендувала, чим лікуватися, пояснила, що у разі різкого погіршення треба звертатися на швидку і ніде не шлятися між людьми, щоб не заразити. І більше ні вона мені, ні я їй не телефонували. У мене була порівняно легка форма, якщо не рахувати сильний біль в усьому тілі впродовж 5-7 днів, який не можна було нічим заглушить. Тому мені особо той сімейний і не потрібен був. Консультацій самої лише швидкої вистачало.
Хммммм...... я підписав декларацію з сімейним,  як почався ковід. Тому що саме сімений лікар (на той час) давав направлення на ПЛР.
тобі шашечькі ілі єхать? Тебе цікавить лікування чи тестування? Тест ти можеш пройти і в приватній клініці і без направлень, як тут полюбляють вихвалятися статками, що дозволяють хоч тричі на день проходити платні.
13
15 жовтня 2021 09:51:45
для початку трішечки підкоректуй свої запитання, і тоді зрозумієш, що бінарна логіка не для цього випадку  B-)
я бінарну льогіку не вчила, бо гуманітарій, ти знаєш який, тому ти її даремно сюди приплів.

Так що там із брехлинням твоєї подружайки, больної на голову. Вона брехала, чи правду сказала? Текст ти памятаєш - вона там за тебе розписалася у журналі загсу. І піздніще сказала, шо ти тепер облизуєш її калєнкі. Це правда? Навіщо тобі та стара кашолка?

Я не забагато тобі поставила запитань? Ти спроможний на всі їх дати відповіді?
а дарма не вчила, зате експлуатуєш на всі 200% ... гаразд, зайдемо з іншого боку. раз ти гуманітарій, дай означення брехні
ой, мась, та хто ж не знає, що таке брехня. От все, що каже тальнівська манда - то все брехня. Тобто, брехня - то інформація, що не відповідає дійсності.

А так як те брехло вирішило тут замість тебе ускрізь порозписуватися прямо в твоїй присутності, то я тебе і запитую: з какіх буйов ти це їй дозволяєш? За що вона тебе так міцно тримає, що ти боїшся навіть і поворухнутися. Невже за яйки? Ти шо, вже встиг встромити свого пісика в те смердюче лайно? Нуу, мась... З твого боку це було дуже необачно. Я тепер навіть і не знаю, як і чим я можу тобі допомогти. Тепер ти должен тока жкніцца на нєй, бєспєсди.
14
15 жовтня 2021 09:01:48
не допомагає
жере від пуза, ще й перебирає
А потім біжить до стіни, озирається, чи ніхто не баче, дряп-дряп й тікать

а диван вночі прибігає драть, лягає на спину, викомизується й дряпає
а когтєточкою вона користується?
у дворі тих когтеточок натикано неміряно  :laugh: Хоч на землі дряпай, хоч - видряпайся на 5 метрів угору й там дряпай
Але в хаті цікавіше!
Більше того, я ж оббив частково стіни ковровим покриттям для підлоги, думаю - ну хай вже дряпає, продряпає дірку - зміню, зате стіна ціла
Причому оббивав на улюбленому місці для дряпання
Так ця скотиняка така там дряпать не хоче, а перелізла дряпать туди, де не оббито!
у дворі - то дворове. Ми ж говоримо про ту когтєточку, яка повинна киці замінити ваші шпалери і мякі меблі. Так от, уважно обдивіться ту місцину, де вона раніше гострила свої кігтики і саме з вашої вини перестала це робити саме там. Має значення все: і наявність шляпок цвяхів на рівні киціних лапок, і петельна структура ковроліну, і його шільність. Просто, це все може або ранити киці лапки (шляпки цвяхів), або (вона просто зачіпатиметься і заплутуватиметься кігтиками у нещільному ковроліні і як наслідок, повисатиме лапками на ньому. Ви спробуйте кілька разів її підвести до того місця, де вона гострила кігтики і поспостерігати, як вона в тому раніше звичному для неї місці це робитиме, з якими проблемами зіштовхнеться. У мене котик повністю хатній і гострить кігтики взагалі об шліфовану липову дошку нічим не оббиту і ні на що інше її не міняє, я тільки трішки її йому пошкрябала, щоб кігтикам було за що зачіпатися попервах.
15
15 жовтня 2021 08:42:48
От шо-шо, та за його роботу я Сергія не засуджую.
Принаймні на даному етапі він чесно їсть свій хліб.
І взагалі пролетарів більше поважаю, ніж усіляких чиновників та хитро зроблених кабінетних крісщурів.
за законодавством держави, де він її виконує - він це робить НЕЗАКОННО, інакше б не міняв своє прізвище частіше шкарпеток, та й ім'я теж. На рівному місці такі речі не робляться, та ще й 8 разів поспіль.
16
15 жовтня 2021 08:38:38
Подзвони на гарячу лінію, поїдь в МОЗ і напиши скаргу, зареєструй з вхідним номером. Тоді заворушаться, її колись якось покарають, але толку тобі з того зараз.
Для батьків знайди приватного лікаря, важливе не лікування, яке все одно симптоматичне, а ретельне спостереження і діагностика поточного стану.
Так ковіда неіснує, тиж тут це доводила? Іди вколись шмурдяком.
вот ето номєр. Тімошка, ти шо, ваксер? :D
17
15 жовтня 2021 08:37:03
Але ніхто не звернув увагу, що з ковідними працює не сімейний лікар, а швидка. Це якщо тяжка форма - вона їх транспортує в стаціонар. А що стосується середньої та легкої форми, то зазвичай сімейники рекомендують лікуватися як при грипові - анальгін, парацетамол, і ще якась третя фігня дешева - я вже забула - саме цей перелік препаратів рекомендує вживати що сімейний, що швидка, адже там головне, щоб не піднімалася температура, а всі інші симптоми лікуються локально. То мабуть мама аффтара щось за першим разом недочула, а сімейна просто вирішила не витрачати на неї свої нерви.

Я як хворіла на ковід, то залишила в поліклініці повідомлення для свого сімейного лікаря, та згодом мені перетелефлнувала, справилася за мій стан, порекомендувала, чим лікуватися, пояснила, що у разі різкого погіршення треба звертатися на швидку і ніде не шлятися між людьми, щоб не заразити. І більше ні вона мені, ні я їй не телефонували. У мене була порівняно легка форма, якщо не рахувати сильний біль в усьому тілі впродовж 5-7 днів, який не можна було нічим заглушить. Тому мені особо той сімейний і не потрібен був. Консультацій самої лише швидкої вистачало.
18
15 жовтня 2021 08:26:22
У мене коли сімейна в селі не хотіла виїздити до матері по моєму телефонному дзвінку, то я їй як закобенила, що зараз звернуся в облздрав і нехай він упросить її приїхати і забезпечити її машиною, то через 5 хвилин вона вже була у мене в хаті і робила матері тест на ковид.
нереальна картинка, ніхто з лікарів не боїться облздравів.
та мені посрати на твою думку. Я пишу про те, через що вже сама пройшла.
19
15 жовтня 2021 08:24:02
Але глянь, яке цікаве в нього життя :) зміна прізвищ,  зміна бізнесу,  зміна країн перебування,  зміна форумів

 :gigi:
Ага и в 5.30 на жерди в 50 лет
І в дощ, і в сніг, і в жару +35.....

Шикарна роботка (с)
оскільки у нас СєкГєй по абразаванію філолог, то він найправильніше, за визначенням, вимовляє всі слова, тому оте вжите тобою словосполучення "Шикарна роботка" повинне звучати інакше згідно з уведеними ним новими правилами, а саме: Шикагна габотка. Та й інші частовживані в цій гілці слова також повинні звучати правильно, без перекручувань, наприклад: шикагнючі шкаги, шикагная ква-ква-квагтігка, футбоочькі, петушага та ін.
А от слово "залупа" пишеться без змін, какі слишецца.

Бажано запам'ятати це правило з правопису хоча б з поваги до СєкГєя, адже він, на відміну від нас, має вищу освіту, і ця освіта - фіоогічна, а тому краще за нас знає правила правопису.
20
14 жовтня 2021 23:17:50
А ця тупа пісда вам ще не розповіла, як вона довела свого чоловіка, що свекруня була змушена вигнати таку невісточку кєбєням? Ні? Ну, ще розкаже. Тільки ви її слухайте дуже уважно і не перебивайте, бо чим довше вона гарцює тут у вас, тим менше інших гілочок буде нею засрано.
21
14 жовтня 2021 23:07:05
Цю... Нічого не дере. Вже не дере. Годуйте вчасно і нічого дерти не буде.
не допомагає
жере від пуза, ще й перебирає
А потім біжить до стіни, озирається, чи ніхто не баче, дряп-дряп й тікать

а диван вночі прибігає драть, лягає на спину, викомизується й дряпає
а когтєточкою вона користується?
22
14 жовтня 2021 23:04:18
Мася, заткни цю свою брехливу серуху, бо вона мені перекрикує тебе - я можу або не почути тебе, або не правильно тебе зрозуміти. Ти чого її до цього часу не виховав як правильно поводитися серед дорослих людей? Ну, або взагалі її між люди не випускай, якщо воно настільки не кероване.
23
14 жовтня 2021 22:59:23
Цю... Нічого не дере. Вже не дере. Годуйте вчасно і нічого дерти не буде.
24
14 жовтня 2021 22:52:35
для початку трішечки підкоректуй свої запитання, і тоді зрозумієш, що бінарна логіка не для цього випадку  B-)
я бінарну льогіку не вчила, бо гуманітарій, ти знаєш який, тому ти її даремно сюди приплів.

Так що там із брехлинням твоєї подружайки, больної на голову. Вона брехала, чи правду сказала? Текст ти памятаєш - вона там за тебе розписалася у журналі загсу. І піздніще сказала, шо ти тепер облизуєш її калєнкі. Це правда? Навіщо тобі та стара кашолка?

Я не забагато тобі поставила запитань? Ти спроможний на всі їх дати відповіді?
25
14 жовтня 2021 22:42:32
А на свою сімейну мені довелося писати скаргу її головлікарю, то потім вона мені телефон обривала і все вибачалася та виправдовувалася, шо довелося її закинути в ігнорлист і змінити лікаря. З теперішньою ніяких проблем взагалі.
26
14 жовтня 2021 22:39:39
У мене коли сімейна в селі не хотіла виїздити до матері по моєму телефонному дзвінку, то я їй як закобенила, що зараз звернуся в облздрав і нехай він упросить її приїхати і забезпечити її машиною, то через 5 хвилин вона вже була у мене в хаті і робила матері тест на ковид.
27
14 жовтня 2021 22:34:06
Писи. Тіліграму атправіла тчк
28
14 жовтня 2021 22:27:53
Но она же не выкладывает свои фото в трусах и с пальцами под елкой, и фото голой жены....
у Кадри єсть жена??? Вот ето номєр...
"Вот єто поворот!"(с) :)
да, ваша правда, пане, такі паварот. :blush2:
29
14 жовтня 2021 22:22:45
я обрала іншу тактику - не робити помилок,
так простіше жити... по-перше є підстави себе поважати,
по-друге вибачатись не потрібно ні перед ким і ні за що.
а тепер ще добийся, щоб і в інших були підстави тебе поважати
інші поділяються на гідних людей і мерзоту,
перші мене давно і надійно поважають,
за що я їм дуже вдячна і відповідаю взаємністю,
а другі завжди люто ненавиділи,
чим я несказанно пишаюсь і щиро дякую їм
коли вони про це повідомляють публічно.
та пішло нахyй, серло.
30
14 жовтня 2021 22:21:24
Зараз  звізда Кадра перезвіздить найяскравішого звіздуна форуму, дружбана Сєргєя..
Но она же не выкладывает свои фото в трусах и с пальцами под елкой, и фото голой жены....
у Кадри єсть жена??? Вот ето номєр...
31
14 жовтня 2021 22:20:41
Дєвочки, нє отвлєкаємось от шикагной куханькі
Та вже наче з"ясували, що якась шикарна кухонька Сергієві наснилася, нє?
Єто отвлєкающій маневр. Благочестівая Дульсінєя визиваєт агонь на себя. :)
да... І я павілась.. каюс... Но на свою голову всім відому шапочьку вдягати не буду...
32
14 жовтня 2021 22:19:02
Дєвочки, нє отвлєкаємось от шикагной куханькі і сопутствующего ей попригунчіка. :) Не тратьте, куми, сили...:)
всьо, всьо, жуйом попкогн.
33
14 жовтня 2021 22:17:52
а вотето вот здєсь ненада вот тут :punish:
на відміну від тебе, люди уміють визнавати свої помилки і прощати
я обрала іншу тактику - не робити помилок,
так простіше жити... по-перше є підстави себе поважати,
по-друге вибачатись не потрібно ні перед ким і ні за що.
а тепер ще добийся, щоб і в інших були підстави тебе поважати, але ти вже заїбала зі своїм серлинням, тому пнх, тупе убожество.
34
14 жовтня 2021 22:15:36
Это она от зависти. Забухавший, но поэт все таки. А трезвая торговка в привокзальном генделе - да, трезвая, но торговка… :) Сегодня по пять, но звери, а вчера по три, но… :)
...бльядь?
Неожіданно, но мєтко! :)
я старалась.. :blush2:
35
14 жовтня 2021 22:06:04
Кадра, тут багато  пишуть про якесь  ДД , я так зрозумів  ,що цє форум.
Щось там не поділили.
Мирослава свою версію продвигає,  Коровка свою
Цікаво,  як все було насправді  ?
:lol:  :weep: єббать... МЕНЕ ще хоч туди не сунь. На момент розпаду дд я сиділа в самобані 5 днів, тому ні вухом, ні рилом щодо причин його краху. А шо ту припєздєнну там всим форумом ганяли сцяними тряпками - то хто ж з цим не погодиться, якщо і тут та ж сама картина продовжується, тому самі робіть висновки, як воно і там всіх зайобувало до живих печінок.
Так і мене там не було вже задовго до його закриття
начебто було 2-3 більш менш постійних юзерів, які розважалися тим що ганяли Кадру-Тамилу сраними ганчірками як тільки воно виповзало на денне світло зі своїми висоморальними повчаннями тубільців
але це - виключно за чутками
не. Я про трішки інший момент - я про ісход. Мене на той момент там не було, тому про причини не вкурсі, але памятаю, що її там ганяли по всьому форуму сцяними тряпками.
36
14 жовтня 2021 22:03:35
Бандер1вець, це я цю шановну пані чимось образила тут?
цікаво було б побачити мою цитату яку вона вважає образливою для себе. :lol:
цю. Всі твої висери без виключення, спрямовані у мій бік. Ти інакше не можеш.
ну покажи пальчиком один з них, який ти вважаєш найбільш образливим для себе.
тобі треба - ти і рийся в своєму дєрьмі, тупе убожество.
37
14 жовтня 2021 22:01:54
Мимосрала
Корова
Які люди гаврюша (с) лесь
а вотето вот здєсь ненада вот тут :punish:
тупе злобне уйобище, на відміну від тебе, люди уміють визнавати свої помилки і прощати, але кому я це пояснюю?
38
14 жовтня 2021 21:56:55
Маась, тут ця твоя дурепішя ось що про тебе вивезла. Зверни увагу: я її за песдьонку не тянула гівняти таій нік у тій гавновєтачькі по поркі нумерного:

Лично я ее жалею. Поставил под скрипт полного игнора.
Но, блин, всеравно некоторые ее шыдеуры вижу в кросс-цитировании.
Так-что намекаю Бандеровцу, чтобы, не церемонился, когда будет ей натягивать глаз на жопу матку на лоб (с)
навпаки, нехай зробить з цієї процедури церемонію. І бажано щоденну, щоб не розслаблялася.
це через ревнощі до магістра? :D  ну нє вінаватая Я!!! Он сам прішол :blush2:
От такі то гавняні у тебе подружайки, шо готові тебе втоптати в бруд на рівному місці за нізащо.
Так куди ти там кажеш до неї прийшов і чого? Геронтофіл, шолє? Ну, я від тебе такого не чекала.

Про всяк випадок закидаю ссилку тобі у лічьку, щоб швидше поочитав те її серлиння і належним чином прореагував, бо вона так вгівняє в той срачь твій нік, шо і не радий будеш, що не послухався тоді мого прохання з лічьки не звязуватися з тим недотраханим унилим гавном.
39
14 жовтня 2021 21:48:34
ну тут залишилось таємницею
про яких саме форумчанок у тебе мова,
тому надай у президію той список.
Якщо ті форумчанки підтвердять що образилися на мене,
і нададуть конкретні мої цитати з тими образами,
я обіцяю вибачитись перед ними.
бо зараз твої претензії до мене
виглядають як брєт забухавшего поета. :D
завали єбало, гуано смердюче. твій висер обісрати своїм серлинням, бидло гівнороте.
Бандер1вець, це я цю шановну пані чимось образила тут?
цікаво було б побачити мою цитату яку вона вважає образливою для себе. :lol:
цю. Всі твої висери без виключення, спрямовані у мій бік. Ти інакше не можеш.
40
14 жовтня 2021 21:46:59
Лично я ее жалею. Поставил под скрипт полного игнора.
Но, блин, всеравно некоторые ее шыдеуры вижу в кросс-цитировании.
Так-что намекаю Бандеровцу, чтобы, не церемонился, когда будет ей натягивать глаз на жопу матку на лоб (с)
навпаки, нехай зробить з цієї процедури церемонію. І бажано щоденну, щоб не розслаблялася.
«Жестокие вы, уйду я от вас…» (с) :)
:D та ми будемо старатися кляпом її затикать, щоб вона не дюже громко орала.

Повна версія