Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ В суд без адвоката

ФЗВ В суд без адвоката

Чи зараз таке можливе? Тобто подати в суд про розділ майна, не вдаючись до послуг адвоката.
Справа дуже проста, просто треба рішення суду.

Мене вчора в держорганах запевняли, що зараз тільки з адвокатом. А мені зайві витрати не потрібні.
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Мене вчора в держорганах запевняли, що зараз тільки з адвокатом

Телефон адвоката не предлагали?
 :gigi:

   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Чи зараз таке можливе? Тобто подати в суд про розділ майна, не вдаючись до послуг адвоката.
Справа дуже проста, просто треба рішення суду.

Мене вчора в держорганах запевняли, що зараз тільки з адвокатом. А мені зайві витрати не потрібні.
Якщо справа в принципі погоджена сторонами і ви довіряєте другій стороні тоді можна. Або вас не дуже хвилює судове рішення чи можливі ризики. В іншому разі з адвокатом.
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

раніше було мона, зараз не знаю
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Тю... Как два пальца об асфальт, ибо каждый человек имеет право представлять свои интересы в суде самостоятельно, если иное не установлено законом (это касается недееспособных и ограничено дееспособных граждан).
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Вся суть бомжа-халявщика.Майно получить хочет,а заплатить пару копеек юристу жаба давит.Надеюсь что вторая сторона не поскупится и оставит жлобов ни с чем
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Мене вчора в держорганах запевняли, що зараз тільки з адвокатом.

И вот это прекрасно, ага. Не надо никого ни в чём заверять. Элементарно - ссылку на Кодекс и номер статьи. Я умею и читать, и понимать прочитанное, разберусь.
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Я себя раза три даже по хозяйственным делам защищал. Без адвоката. Один раз проиграл, второй по-крупному выиграл, третий запутал так...что иск против меня забрали... :D  Опять таки...адвокат-адвокату рознь. Ну вот совем сейчас пока не судился. Может теперь у них адвокат друг человека в обязательной форме?  B-)
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

И вот это прекрасно, ага. Не надо никого ни в чём заверять. Элементарно - ссылку на Кодекс и номер статьи. Я умею и читать, и понимать прочитанное, разберусь.

Ну грамотно все составить самому не так уж и просто.Особенно людям у которых нету денег на юриста
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Якщо справа в принципі погоджена сторонами і ви довіряєте другій стороні тоді можна. Або вас не дуже хвилює судове рішення чи можливі ризики. В іншому разі з адвокатом.
Другій стороні власне не довіряю. Але справа про поділ навпіл на папері  хати і присадибної ділянки.
Два власники,  майно було у спільній власності, а тепер треба чітко позначити межі. Не важно, що дістанеться. Просто чіткий план половини.
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Подайте иск с канцелярию, а если что, судья дат время на исправление недостатков или вернет иск , указав мотив.
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Подайте иск с канцелярию, а если что, судья дат время на исправление недостатков или вернет иск , указав мотив.
помощнику судьи
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Ну грамотно все составить самому не так уж и просто.Особенно людям у которых нету денег на юриста
Я подаю в суд план садиби. Треба його розділити на дві частини і винести рішення. Потрібен для цього адвокат і викинути на нього гроші?
Так щоб зрозуміліше для дуже вумних - прямокутник розділити навпіл. Адвокат нужОн?
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Беспредел с судами, маму сбила машина, за год не было ни одного заседания, все время переносят.
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

А я планую по суду виписувати людину з хати, але мені простіше: в родині два адвоката...)
Та й процедура ж таких дій вся виписана - навіть в Інеті є.
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

А я планую по суду виписувати людину з хати, але мені простіше: в родині два адвоката...)
Та й процедура ж таких дій вся виписана - навіть в Інеті є.
Та й у цій справі повинні бути стандарти. Подивилася в неті - мито на розділ майна між подружжями - біля 7 тисяч.
Весь час люди щось ділять.
А у мене просто: у хаті дві кімнати: одна тобі, друга мені, подвір'я - одна сторона - тобі (щоб щось посадити, чи спорудити), друга мені.
Те саме сад і город.
Хочу зараз свою частку записати на сина, але бачу, що дістанеться йому лише повітря. Бо мій брат - співвласник(а власне кажучим його захланна жінка) зовсім знахабнів. Нема вже вільного місця, щоб щось посадити. А землі - доки око сягає. І все мало.

Останнє редагування: 5 червня 2021 12:13:09 від ЛАРТА
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Я подаю в суд план садиби. Треба його розділити на дві частини і винести рішення. Потрібен для цього адвокат і викинути на нього гроші?
Так щоб зрозуміліше для дуже вумних - прямокутник розділити навпіл. Адвокат нужОн?
Я не сильний в юридичних тонкощах. По моєму краще розділити навпіл на папері і погодити з другою стороною. А потім затвердити в державних органах. Бо як ділити краще?
Поздовж, поперек. Кому яка частина дістанеться?
З локіко-математичної точки зору простіше. Задача про справедливий поділ торта. Ініціатор поділяє торт на дві рівновеликі по його поняттям частини. Друга сторона першою вибирає кусок.
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

По моєму краще розділити навпіл на папері і погодити з другою стороною.
На жаль, не виходить. Брат нічого ділити не хоче - йому треба захопити все.
Я вже погодилася на гіршу частину, меншу, але і на неї заліз. Що не посаджу - то знищить.
Бачу, що виходу нема, тим більше, що треба скласти заповіт.
Краще визначити межі і тоді вирішувати свинство дійсно в суді.
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

И вот это прекрасно, ага. Не надо никого ни в чём заверять. Элементарно - ссылку на Кодекс и номер статьи. Я умею и читать, и понимать прочитанное, разберусь.


Кстати, шо там с хоккеем?!
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Самопредставництво фізичної особи допускається у всіх процесах, в тому числі цивільному (ст.58 ЦПК).

Але, при цьому треба розуміти, що суд/суддя не зобов'язаний і не буде допомагати сторонам консультаціями і порадами. Всі неправильно оформлені заяви і документи будуть повертатися із пропозицією "усунути невідповідність" протягом певного строку, після спливу якого заява повертається і справа закривається, якщо не виправлено.

Тому сумнівно, що хтось, хто на форумі питає, чи можна йти в суд без адвоката, зможе все оформити самостійно.

Якщо між сторонами немає спору, то достатньо адвоката з однієї сторони.

Але якщо принципова установка - не платити "зайвого", є час і натхнення, то ніхто не забороняє займатись цим самостійно.
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Самопредставництво фізичної особи допускається у всіх процесах, в тому числі цивільному (ст.58 ЦПК).

Але, при цьому треба розуміти, що суд/суддя не зобов'язаний і не буде допомагати сторонам консультаціями і порадами. Всі неправильно оформлені заяви і документи будуть повертатися із пропозицією "усунути невідповідність" протягом певного строку, після спливу якого заява повертається і справа закривається, якщо не виправлено.

Тому сумнівно, що хтось, хто на форумі питає, чи можна йти в суд без адвоката, зможе все оформити самостійно.

Якщо між сторонами немає спору, то достатньо адвоката з однієї сторони.

Але якщо принципова установка - не платити "зайвого", є час і натхнення, то ніхто не забороняє займатись цим самостійно.
Дякую, зрозуміло. Мені розходилося про те, чи зараз заборонили звертатися до суду самостійно.
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

На жаль, не виходить. Брат нічого ділити не хоче - йому треба захопити все.
Я вже погодилася на гіршу частину, меншу, але і на неї заліз. Що не посаджу - то знищить.
Бачу, що виходу нема, тим більше, що треба скласти заповіт.
Краще визначити межі і тоді вирішувати свинство дійсно в суді.

Отже, спір є.
В такому випадку, не наймати адвоката = бути згідним з БУДЬ-ЯКИМ рішенням.
А якщо інша сторона має адвоката, це 100% програш.
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Отже, спір є.
В такому випадку, не наймати адвоката = бути згідним з БУДЬ-ЯКИМ рішенням.
А якщо інша сторона має адвоката, це 100% програш.
В чому може бути програш? Не розділять? Чи відберуть усе?  ;o
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

В чому може бути програш? Не розділять? Чи відберуть усе?  ;o

якщо є спір, значить, інша сторона має відмінну, іншу позицію.
ця позиція і буде оформлена судовим рішенням
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Беспредел с судами, маму сбила машина, за год не было ни одного заседания, все время переносят.

Я так 2 воров не могу уже год посадить.Правда один уже недавно заехал.Но там кроме моих была куча эпизодов.А со вторым просто беда.
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Я подаю в суд план садиби. Треба його розділити на дві частини і винести рішення. Потрібен для цього адвокат і викинути на нього гроші?
Так щоб зрозуміліше для дуже вумних - прямокутник розділити навпіл. Адвокат нужОн?

Ну не знаю.Просто мне кажется каждый должен заниматься своим делом и юрист всегда все сделает и быстрее и грамотнее.Тем более когда это касается какого то ценного имущества
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

якщо є спір, значить, інша сторона має відмінну, іншу позицію.
ця позиція і буде оформлена судовим рішенням
В такому випадку і адвокат може не допомогти, якщо адвокат протилежної сторони вправніший.
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

якщо є спір, значить, інша сторона має відмінну, іншу позицію.
ця позиція і буде оформлена судовим рішенням

Человек дожил до старости,а представляения о суде и разделе имущества как у школьника. :facepalm1:
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Хм, а все-таки ФУП - сильна штука. Прояснилося багато. Є над чим подумати і підготуватися. Ще раз дякую.
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

В такому випадку і адвокат може не допомогти, якщо адвокат протилежної сторони вправніший.

Всяке може бути.
Але якщо інша сторона без адвоката, програш практично гарантований.
Часто людина в суді просто не розуміє значення процесуальних дій, які відбуваються, і їх наслідків.
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Человек дожил до старости,а представляения о суде и разделе имущества как у школьника. :facepalm1:
Старості ще нема. Не  наслідуйте кацапів. Ви ж ніби в Україні народилися.
Ніколи я не судилася і навіть не сперечалася. Завжди в разі несправедливості просто поверталася і йшла геть.
І тут я 15 років терпіла і мовчала, коли мені вилазили на голову. ( їздив трактором по моїх грядках, викопував мої рслини і пересаджував, куди заманеться...просто нищив.
Але зараз розумію, що моя родина втратить все. Я думала, що можна в суді розділити навпіл і мені підходить будь-яка частина, бо це краще, ніж нічого.
Але зрозуміла, що можуть не розділити. Як добре, що запиталася.
А адвокат може і не допомогти. Все одно треба розраховувати лише на свою голову. і на Божу справедливість.

   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Старості ще нема. Не  наслідуйте кацапів. Ви ж ніби в Україні народилися.
Ніколи я не судилася і навіть не сперечалася. Завжди в разі несправедливості просто поверталася і йшла геть.
І тут я 15 років терпіла і мовчала, коли мені вилазили на голову. ( їздив трактором по моїх грядках, викопував мої рслини і пересаджував, куди заманеться...просто нищив.
Але зараз розумію, що моя родина втратить все. Я думала, що можна в суді розділити навпіл і мені підходить будь-яка частина, бо це краще, ніж нічого.
Але зрозуміла, що можуть не розділити. Як добре, що запиталася.
А адвокат може і не допомогти. Все одно треба розраховувати лише на свою голову. і на Божу справедливість.

Ну вот видете.Мы пришли к тому с чего начали.Проконсульти руйтесь с юристом.Это не какие-то космические деньги.Вам сразу обрисуют все перспективы и скажут есть смысл судиться или нет.Может и без суда все решить получится.У меня самого такие ситуации иногда складывались,что невозможно себе было представить и засудить пытались меня,при том что я был на 100% прав,просто в свое время по дебильному составил договор,за что чуть не полинял на деньги.Там было не так много,но меня взбесил сам факт,что меня внаглую пытаются кинуть.И если бы у меня не было дружеских отношений с юристом и я поперся бы в суд,то у меня были все шансы его проиграть
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Всяке може бути.
Але якщо інша сторона без адвоката, програш практично гарантований.
Часто людина в суді просто не розуміє значення процесуальних дій, які відбуваються, і їх наслідків.
Я повністю з Вами погоджуюся. Процесуальний процес - це не просто прочитати закон. Тому навіть вибір адвоката багато значить. Бо моя братова має з юристами більше контактів, ніж я.  Не виключено, що тому так себе ведуть.
Окупували (засадили) усе подвір'я, сад, тепер лізуть на мій город. Так виглядає, що "я уживаю, значить воно моє".
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Всяке може бути.
Але якщо інша сторона без адвоката, програш практично гарантований.
Часто людина в суді просто не розуміє значення процесуальних дій, які відбуваються, і їх наслідків.
Проконсульти руйтесь с юристом.Это не какие-то космические деньги.
Дякую, мабуть доведеться.
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Вся суть бомжа-халявщика.Майно получить хочет,а заплатить пару копеек юристу жаба давит.Надеюсь что вторая сторона не поскупится и оставит жлобов ни с чем
може она хочет сказать - да подавись ті с...ка, козел мля... А тут ще і гроші платити  :laugh:
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Вся суть бомжа-халявщика.

Экономного человека, берегущего свои трудовые деньги.
Не желающего кормить армию дармоедов-юристов
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Старості ще нема. Не  наслідуйте кацапів. Ви ж ніби в Україні народилися.
Ніколи я не судилася і навіть не сперечалася. Завжди в разі несправедливості просто поверталася і йшла геть.
І тут я 15 років терпіла і мовчала, коли мені вилазили на голову. ( їздив трактором по моїх грядках, викопував мої рслини і пересаджував, куди заманеться...просто нищив.
Але зараз розумію, що моя родина втратить все. Я думала, що можна в суді розділити навпіл і мені підходить будь-яка частина, бо це краще, ніж нічого.
Але зрозуміла, що можуть не розділити. Як добре, що запиталася.
А адвокат може і не допомогти. Все одно треба розраховувати лише на свою голову. і на Божу справедливість.
что это за бред? У вас с братом наследство? Вы в права вступали?
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

что это за бред? У вас с братом наследство? Вы в права вступали?
Так, спадок. Що таке вступати в права - не знаю.
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

Так, спадок. Що таке вступати в права - не знаю.

тоді до юриста - 100%
   
Re: ФЗВ В суд без адвоката

тоді до юриста - 100%
Погуглила - то щось трохи не те.
Ми з братом отримали на "родинному грунті" хату від дядька, який нам її записав по половині. Всі папери були оформлені і після смерті дядька ми стали співвласниками.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія