Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Наново відкрив для себе Мареничів

Re: Наново відкрив для себе Мареничів

був розмагнічений свіжо знятий фільм

Интересно, как можно размагнитить киноплёнку?
   
Re: Наново відкрив для себе Мареничів

Они столько гоцали по зарубежью, что ежели-бы хотели свалить, то свалили бы без проблем. Да и в той-же Канаде они были на гастролях, так что возможности были.
была ещё версия что стали слишком глубоко копать народную песню и вышли на песни сiчовикiв. С другой стороны, Быков спел строчку из марша стрельцов "Ой, у лузi калина" и ничё, вышел фильм на экраны.
Вони саме тому і гастролювали закордоном тому що були благонадійними. "Бєрі шинель - іді домой" - пісня з їх репертуару.Вони  етнічні росіяни, попали на Західну Україну і ніяких ідеологічних конфліктів із совком у них не було
   
Re: Наново відкрив для себе Мареничів

Саме Мареничі показали молодому поколінню українців що вони не хахли і не селюки забиті. І що не треба соромитись того що ми нєрусскіє.
Отак.

Я думал, что это общеизвестный факт.

Цитувати
Валерий Маренич родом из Кривого Рога. Антонина и Светлана Сухоруковы родились и выросли в городе Куйбышеве (ныне — Самара).
....

Все друзья в универе знали, что я их слушаю. Как-то не замечал, что бы меня считали задротом. :)

ну вобще при совке, тех из молодежи, кто их слушал, считали задротами
   
Проблеми були не ідеологічні, бо вони росіяни, а  ментальні. Ну знаєте, слава там, понти, Валерій пив.Згодом і творити було нікому.

Тю... Как всё просто, оказывается.
«Не следует множить сущее без необходимости» (с)
А то из них уже слепили "павших на идеологических фронтах. Павших, но не сдавшихся". А оно вона чё... Бывает, да. "Эту реку никто не переплывал"
   
Re: Наново відкрив для себе Мареничів

Вони саме тому і гастролювали закордоном тому що були благонадійними. "Бєрі шинель - іді домой" - пісня з їх репертуару.Вони  етнічні росіяни, попали на Західну Україну і ніяких ідеологічних конфліктів із совком у них не було

Это не имеет никакого значения. Ты вслушайся в их пестни. Этого достаточно
   
Re: Наново відкрив для себе Мареничів

Хня... Ротару что, пела украинские песни на русском языке в 80-ом году? Кстати, в этот год вышла песня "Край, мiй рiдний край" Мозгового. Что-то я не слышал её на русском.
А годом раньше был дебют песни "Crede mă". И тоже не слышал в русском варианте, только на молдавском.

Їм нема резону брехати. Таке до них ставлення в СССР цілкім в дусі радянського "інтернаціоналізму". Справа не стільки в мові(валом компартійної, нікому не потрібної мукулатури в УССР видавалось на укр. мові) тут справа в тому шо своїм неперевершеним виконанням вони популяризували якраз саме тільки українську культуру. "Но как же так?! пєрєдавой, прагрейсівной і всєнароднолюбімой" в СССР могла бути тільки одна - русская!
   
Re: Наново відкрив для себе Мареничів

Не. я просто сужу по примеру с Ротару. её отчего-то никто не принуждал спеть Червону руту на русском. Или таки спела? Тогда приклад, будь ласка.
Как вы представляете, например, "Несе Галя воду" на русском? Або "Рушник"? Глупость та нісенітниц, кароче.

Левова частка її репертуару була московітською. Гадаю така ж пропозиція була Мареничам.
Вони - відмовились.
І як наслідок - повна нігіляція.
Впевнений, з КДБ надішла рознарядка в стилі: "за відсутність розуміння духу радянського "інтернаціоналізму"

Останнє редагування: 17 листопада 2018 19:42:01 від newyo
   
Ты не трать время и буквы, ага. Вона, почитай Забужанку, да. А то кейджиби, национализм и прочая хня... Не надо множить сущности, кароче.

Останнє редагування: 17 листопада 2018 19:45:28 від Донбасянин в экзиле
   
Re: Наново відкрив для себе Мареничів

Они столько гоцали по зарубежью, что ежели-бы хотели свалить, то свалили бы без проблем. Да и в той-же Канаде они были на гастролях, так что возможности были.
была ещё версия что стали слишком глубоко копать народную песню и вышли на песни сiчовикiв. С другой стороны, Быков спел строчку из марша стрельцов "Ой, у лузi калина" и ничё, вышел фильм на экраны.

Ви дуже не дооцінюєте блюзнірство радянської влади.  "Ой, у лузі червона калина" співали в обробці Авдієвського. Ніколи в СРСР вона не звучала як марш. І у фільмі вона перемістилася у Таврію-Тавриду (південь-Крим).  Луг - це не степ. :)

А Ротару співала все, тому і вижила з великим успіхом.

http://blog.i.ua/community/2701/2226342/



Останнє редагування: 17 листопада 2018 20:57:49 від matav
   
Re: Наново відкрив для себе Мареничів

Интересно, как можно размагнитить киноплёнку?
Колись на кіноплівці збоку була магнітна, звукова доріжка.
Або фільм був відео, на магнітній плівці. Розмагнічується дросселем за секунди.
   
Re: Наново відкрив для себе Мареничів

 (tu) був у нас цій "пласт", дуже гарний, і багато чутків ходило, що Мареничі хотіли до Канади виїхати і їм не дали. Я ще в школі навчався.
   
Re: Наново відкрив для себе Мареничів

   
Re: Наново відкрив для себе Мареничів

(tu) був у нас цій "пласт", дуже гарний, і багато чутків ходило, що Мареничі хотіли до Канади виїхати і їм не дали. Я ще в школі навчався.

Вони ж бували в Канаді могли там і залишитись
Гадаю спецом гебнею запущені чутки для дискредитацій.
   
Re: Наново відкрив для себе Мареничів

Жизненный опыт и знакомство с "творческой интеллигенцией" подсказывает что закат популярности скорее имеет бытовую причину чем героическую.
   
Re: Наново відкрив для себе Мареничів
smx

 (tu) была их пластинка в детсве, любил слушать
   
Re: Наново відкрив для себе Мареничів

(tu) была их пластинка в детсве, любил слушать
Боже, які ви юні.

Я в 1980 працював асистентом на кафедрі. Мене призначили наставником іноземному скубенту з Гани.
Роксон Кваку Єбол. (Це його ім'я і прізвище єслішо).
А він взяв, і подарував мені платівку "Джексонс тріумф".
А це вже могло бути компроматом на мене.
 То я ледве знайшов (через знайомих) і купив йому платівку Мареничів.

Останнє редагування: 18 листопада 2018 07:01:37 від StepbyStep
   
Re: Наново відкрив для себе Мареничів

Мареничів тупо заборонили. І довгі роки вони були в своєрідній ізоляції.
Але те що вони зробили для України і української свідомості не можна переоцінити.
Особисто я вдячний їм за те, що в свій час, дякуючи їм, мої мізки встали на місце.
Тепер ми з Валерієм дружимо, і я зміг йому це сказати особисто.
   
Re: Наново відкрив для себе Мареничів

Ну я б не став перебільшувати, але вони без сумніву
 надзвичайно вдалий і унікальний взірець поєднання народного і естрадного в нашому мистецтві.

Між іншим, а ви знаєте звідки вони родом?
кацапьё из Куйбышева.... ;o
   
Re: Наново відкрив для себе Мареничів

Не. я просто сужу по примеру с Ротару. её отчего-то никто не принуждал спеть Червону руту на русском. Или таки спела? Тогда приклад, будь ласка.
Как вы представляете, например, "Несе Галя воду" на русском? Або "Рушник"? Глупость та нісенітниц, кароче.


 От, для прикладу, "Туман яром...":
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія