Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Бесплатное жильё в СССР

Re: Бесплатное жильё в СССР

Заміжня, живу в Києві.

У ЗАГСі клятву давала?  :D
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Свої подарунки у вигляді „першочергових“ чи „позачергових“ „льготних“ квартир вони отримували саме за це - прохіндєйство і зрадництво.
Згоден.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
abg

Яке безкоштовне??? У більшості людей забрали майно - землю, реманент, гроші, примусили безкоштовно працювати, пізніше за копійки...аж пізніше після 15...20...25...рокі в праці за копійки видавали шпаківню в бетонній коробці. Це безкоштовно???!!!  :X

Та ж він не про всіх, а про себе пише - таким прохіндєям-сексотам було дійсно безкоштовно.

За рахунок інших - тих, в кого відібрали, а йому дали.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
fam

Так дівчина, їй в армію не йти.

дело не в этом. Думаешь, что была какая-то гендерная разница в этом вопросе?  Не помню такого. Да и в армии не все бойцы были комсомольцами. Погранцы- наверное, а прочие, особенно, стройбат и т,п. -не все. Вот как раз загреметь в армию мимо вуза гораздо больше шансов было у тех, кто не был.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Да не дрочу я на совок. Я задал конкретный вопрос: что плохого в том, что у меня когда-то была квартира в бетонном доме, полученная от государства? Тут ржали с одного этого факта. И я искренне не понимаю причин этого ржача. Мне должно быть стыдно, что дали вот такую квартиру? Или не надо было её брать?
Поганого нічого, але і гарного не бачу. Тобі давали квартиру де заманеться і яку заманеться. В тебе троє синів, а тобі пропонують двокімнатну, як це було в наших сусідів. І кажуть - не подобається, можеш ще років п’ять трикімнатну почекати. Не подобається район чи поверх - дивись вище. І задля цього людині треба було чекати іноді 10-15, а було і 20 років. Зараз мені подобається більше - заробив, купив там де захотів, таку як захотів і ніхто не вимагає від тебе купу довідок про стан сім’ї і не вирішує, чи маєш ти право вдвох жити в трикімнатній квартирі.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Да и в армии не все бойцы были комсомольцами.
Хто не був, того приймали.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
fam

короче, слово "бесплатное" (жилье, образование, здравоохранение) - пиз..ж.

все всегда оплачено. Вопрос - кем и сколько. И зачем.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

была какая-то гендерная разница в этом вопросе?
ВІд ВНЗ залежить.
Якщо КГУ, філософський факультет,  то це одна справ, а якщо інститут культури, бібліотечний факультет, то інша
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

короче, слово "бесплатное" (жилье, образование, здравоохранение) - пиз..ж.

все всегда оплачено. Вопрос - кем и сколько. И зачем.
Згоден.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
fam

Хто не був, того приймали.

ну, не буду спорить. Хотя не уверен, что это всегда удавалось. 
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

короче, слово "бесплатное" (жилье, образование, здравоохранение) - пиз..ж.

все всегда оплачено. Вопрос - кем и сколько. И зачем.
Ну звісно... От в мене знайомий - в нього батько був партійна шишка районного масштабу. Вони отримали на трьох велику трикімнатну сталінку в центрі. А хтось як я казав на п’ятьох - чеську двушку, 44 метри загальної площі. І ті, і ті отримали безкоштовно, але є різниця...
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Хотя не уверен, что это всегда удавалось.
Завжди.
Або нарядами заїпуть, або будуть пистити до всерачки.
Були тоді методи ідейно-патріотичного виховання.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

При чём тут фронт, мозговитый ты наш? Я пошёл добровольцем на ЧАЭС в самый разгар ликвидации аварии. В июле 86-го.

А ты, кстати, хоть в армии служил? Щас откуда пишешь? Из окопа? Или так.. теоретик?
Тобто добровільно пішов до Чорнобиля під час вступу до ВУЗу? цікава людина.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
fam

ВІд ВНЗ залежить.
Якщо КГУ, філософський факультет,  то це одна справ, а якщо інститут культури, бібліотечний факультет, то інша

согласен, разница была, скорее всего. Но ошибочно полагать, что в случае "не философском" было все просто. Тогда бы большинство учившихся со мной не были бы "в рядах". я сам "сбежал" раньше 28 лет, и у меня были поэтому опр. проблемы и в институте, и даже тогда, когда уже работал. Правда, когда работал, было уже легче - просто посылал нах этих ребят из райкома.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Но ошибочно полагать, что в случае "не философском" было все просто.
Згоден, але легше.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
fam

Завжди.
Або нарядами заїпуть, або будуть пистити до всерачки.
Були тоді методи ідейно-патріотичного виховання.

нет. там, где я служил (правда, я был двухгодичником, не бойцом), были бойцы всякие. И никто за это не п***а. наверное, потому, что часть была немного специфическая.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

нет. там, где я служил (правда, я был двухгодичником, не бойцом), были бойцы всякие. И никто за это не п***а. наверное, потому, что часть была немного специфическая.
Значить замполіт гімно, беініціативний, а політвідділ не слідкував.
Повір, наказ дадуть, в комсомол вступиш.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
fam

Значить замполіт гімно, беініціативний, а політвідділ не слідкував.
Повір, наказ дадуть, в комсомол вступиш.

хм... там другое было. Любые внеуставные отношения могли сразу отразиться на выполнении основной задачи, а вот это был бы действительно п..ц кое-кому.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

хм... там другое было. Любые внеуставные отношения могли сразу отразиться на выполнении основной задачи, а вот это был бы действительно п..ц кое-кому.
Підводна кавалерія?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
fam

Підводна кавалерія?

не, все равно не отгадаешь ;)
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

не, я просто о том, что была довольно обычной, никакой не сектанткой или мажоркой. Как ей это удалось, так и не узнал, хотя входила в ту же компанию, что и я.

Вот в этом всё и дело. И никогда не узнаете, да и пох.

А не комсомолкой могла бьіть в случае если находилась в состояние: "підручник в сумці, а xyй на думці", но при этом дедушка, например, главньій архитектор города.

   
Re: Бесплатное жильё в СССР

не, все равно не отгадаешь ;)
Бронебійно- копитні війська?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

что плохого в том, что у меня когда-то была квартира в бетонном доме, полученная от государства? Тут ржали с одного этого факта. И я искренне не понимаю причин этого ржача. Мне должно быть стыдно, что дали вот такую квартиру? Или не надо было её брать?
плохого ничего, я бы взял две, тока мне не давали

Останнє редагування: 27 жовтня 2021 15:47:59 від bobayn
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

не, все равно не отгадаешь ;)

РВСН, мабуть.
Але всьо піздьож. В казармі порядки встановлюють або діди або сержанти.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

РВСН, мабуть.
Що солдату робити в РВСН?
Підлогу мити?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Люди постарше ещё помнят, как это работало: очередь на предприятии, приносишь какие-то справки, тебя записывают в неё и через какое-то время ты получаешь в профкоме ключи от квартиры.

Время это было разным. В "тёпленьких" местах можно было ждать до скончания века, а на где-нить на БАМ-е и прочих северах тебе его выдавали немедленно, только приезжай. Особняком стояли города-спутники при АЭС - Снечкус, Припять, Южноукраинск и мн.др.

Ну и в этот диапазон укладывались все остальные. Где-то очередь двигалась быстро, где-то медленно. Я свою квартиру получил в 27 лет. И хоть это была панельная 9-этажка в новом районе, но это было твоё собственное отдельное жильё. Без папы-мамы, без копейки с их стороны. Для молодого человека это было большее счастье, чем впоследствии куда более комфортабельные хоромы.

Собственно, вопрос: а шо в этом предосудительного или постыдного? Ну, бетонка... Ну, район выбирать не приходилось, а этаж - тянуть по жребию, площадь давали по норме, а не скока хотелось бы. Какие ещё претензии?
дві дитини, 10 років в черзі на квартиру в общагє жили, далі три дитини стало, знов общага,ще 3 роки,потім 4 дитини, через 3 роки отримали квартиру. ітого 16 років в черзі. найогонахуй таке безкоштовне житло.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

я,блядство, в 6 років за три зупинки на тролейбусі їздив,щоб 4 пляшки молока до дому притягнути. в сраку засуньте свій совок.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Що солдату робити в РВСН?
Підлогу мити?

В караулі біля шахти стояти, периметр охороняти, водії, радисти - купа всяких.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

В караулі біля шахти стояти, периметр охороняти, водії, радисти - купа всяких.
Тобто, враховуючи серйозність справи, не комсомольців там бути не могло.
За визначенням.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

а шо в этом предосудительного

не можна роздавати безкоштовно такі дорогі речі
це РОЗБЕЩУЄ людей халявою
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Цитувати
Я свою квартиру получил в 27 лет. И хоть это была панельная 9-этажка в новом районе, но это было твоё собственное отдельное жильё. Без папы-мамы, без копейки с их стороны.

 :weep:
вобщєто, коли кажуть "бєз копєйкі з іх сторони" то як правило мають на увазі "заробив на нього сам" а не "насосав", "украв", "отримав подачку від держави"
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Взагалі то безкоштовним радянське житло зробила Україна, дозволивши приватизувати  нахаляву усяке відомче та державне житло, яке давали манюпасу  у користування типа довгострокової оренди.
А могла й баблішко  зрубити з манюпаса за такий неїпаццо щедрий жест.
Олігархат безкоштовно (майже) отримав приватихзовані колективами манюпасів  заводи, а манюпаси отримали квартирки. Отже все типа порівну )))
Звісно шо селюки усякі та понаїхавші, лишились в дурнях, не отримавши ані квартир, ані заводів, ані часто-густо й земельного пая у спадок від радянщини. :K
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

А могла й баблішко  зрубити з манюпаса за такий неїпаццо щедрий жест.

І це потрібно було зробити. Людям подарували майна на нереальну суму, і вони це майно продають.
Майно, яке, у лиці держави, належило усім громадянам, подарували, фактично, орендарям.
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Тобто, враховуючи серйозність справи, не комсомольців там бути не могло.
За визначенням.

Ну у принципі так.
На призовних пунктах завжди була черговість.
РВСН мали право першого вибору
   
Re: Бесплатное жильё в СССР
fam

РВСН, мабуть.
Але всьо піздьож. В казармі порядки встановлюють або діди або сержанти.

не. таких частей было всего по одной в  каждом приграничном округе. А в казарме практически всегда ночевал старшина роты (прапор).
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

То що Гаес в сибір за квартирою погнав? Дуй в рідну сибір... Ніхто не заважає... Там тепло і дешево.  :laugh:  [ua]  (tu)
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Честно говоря, не представлю - где ж они хранили наворованное и каким был сам механизм воровства под зорким оком ОБХСС и комиссий партконтроля? Даже у первого секретаря обкома не было собственного жилья. Служебная квартира освобождалась и в неё заезжал преемник. В Черновцах любой знал эту квартиру в угловом доме на улице Гоголя, 2-й этаж.


Если ты чего-то не знаешь, это не значит, что этого не существует... :facepalm1:
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

Звісно шо селюки усякі та понаїхавші, лишились в дурнях, не отримавши ані квартир, ані заводів, ані часто-густо й земельного пая у спадок від радянщини. :K
А тобі вдалося щось відірвати?
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

совок - то була країна тупого бидла, думати не треба, хряпнув на груди, пішов на завод, там догнався, повернувся в свій барак... і з кожного утюга тобі розповідають про твою велич і як ти захід гнеш....романтика [KA]
а тут думати треба, крутитися... і гнила інтелегенція з тебе сміеться.
ось бидло і сумує за совком

Сейчас быдла в разы больше, оно все вылезло из-под шконок, и оно более агрессивное... так шо не надо гнать на совок...
Совок был на много справедливее, честнее и моральнее нынешних  времен победившего быдла...
   
Re: Бесплатное жильё в СССР

ну получил и молодец. Плохо только то, что нас, подлецов, из советского рая не выпускали.

Кто сильно хотел, тот уезжал...
И честно заработать длинный рубль простому смертному можно было на стройках коммунизма, на Севере, по контрактам за границей...
Это было не чем ни хуже нынешнего заробитчанства по заграницам... а то было в своей стране...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія