Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Re: Чи помітили ви...

що  косить  під  виборця  Гриценка . Степанович  вчора  чьотка  заявив  -  кондитера  не  підтримає .


Такой же актер,как Лирник за Кошулинского
   
Re: Чи помітили ви...

Закон ,  написаний  під  кума  свинарчука  ,  не  передбачає  дебатів .
Крапка .

закон не передбачає дуже багато чого
є політична культура

але це звісно не пустий звук тільки для тих хто хоче змін
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.


Про це йдеться у заяві голови фракції ХДС/ХСС Давіда Вадефуля.


 :facepalm: его зовут Иоганн, и он не голова фракции. минстец такой  :facepalm1:  минстец.
   
Re: Чи помітили ви...

а ще цікаво, як всі юльки раптово стали зелепугами. Ще тиждень тому тільняшки рвали за кремлівську зозульку, а тепер всі за маладоє пакалєніє.
Щось тут не  так, може вони працювали і працюють не так за Юльку, як за хуйла????

для вас это удивление? это стало понятно сразу как на порошенко понеслась грязь - однотуровый, на крови ну и так далее, российское слово мародер уже после
   
Re: Чи помітили ви...

А почему Пидр решил их проводить только сейчас?Ему предлагали много раз и он ссался и выступал перед Олешками и Полтавами.А теперь пусть скулит как побитая шлюха вместе со своими шакалятами,ненавидящими других украинцев только за то,что прокатили их обосравшегося мессию

прихильники певної політсили пропонували дебати неодноразово, той же гриценко
спочатку були одні відмовки, "а пачіму парашенка там нєт"
тепер відмовки ініші

але суть не змінилась
прихильники певної політсили сцить
причому він сцить не порошенка навіть
він і гриценка сцяв

і до журналістів не ходив на дебати, в теплу ванночку
і журналістів сцяв

хай може разумкова пошле, якщо сам не може?
чи дружину?
   
Re: Чи помітили ви...

Такой же актер,как Лирник за Кошулинского

це не коцапам вирішувати, хто актор а хто не актор
   
Я вспоминаю дебаты "интеллектуала" Ющенко и "тупого" Януковича в 2004 перед третьим "законным, конституционным" туром. Мы так ждали, что Ющ порвет Янека, как тузик грелку. Но увы, не порвал… Импровизации и невнятное блеяние против натасканного попки. А выглядел Ющ, бледно, проиграл дебаты начисто. Но народ проглотил обиду, и проголосовал "сердцем". Потом уже проклял свой выбор…
Не боитесь дебатов, порохоботы? Заплывший от денег и сала ум и молодой без оборванных нейронных связей ум? Ох, поостерегся бы "святой Петр"!

Для Вас це інфантильна гра, як фанати однієї футбольної команди проти фанатів іншої.
Вас дійсно не турбує, що саме там у голові Зелки робиться? Що чекає Україну, якщо він стане президентом?
   
Re: Чи помітили ви...

для вас это удивление? это стало понятно сразу как на порошенко понеслась грязь - однотуровый, на крови ну и так далее, российское слово мародер уже после

та ні, я зовсім не здивований, я знаю хто насправді та лярва, і її почет, ще з 2005 року.
Я просто хотів звернути увагу інших....
   
Re: Чи помітили ви...

та ні, я зовсім не здивований, я знаю хто насправді та лярва, і її почет, ще з 2005 року.
Я просто хотів звернути увагу інших....

Звернув?
Вільний :K


На кой чорт мені ті дебати?
Ще раз вчергове послухати обіцянки Петра?
Я їх вже 5 років чую. Натомість під самі вибори все завершилось
великим скандалом з Свинарчуками. Після цього мені байдуже
що той брехун ще нарозказує. Досить вже тієї локшини.
Все що він міг він вже сказав - Ми не дамо жодного шансу поплічникам
Коломойського. Це пряма загроза. Крапка. Гетьман добалакався,
пити треба менше. Я розумію що не має в світі більш ненавидячої єврея
людини ніж інший єврей, але це вже явний перебір. Думав буде 21, а виявилось...

Останнє редагування: 1 квітня 2019 23:40:38 від б_а_р_с
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

нові обличчя
здається, що не обличчя)))
   
Дебаты нужны тем, кто не голосовал в 1-м туре ни за того, ни за другого. Только они — единственная Петина надежда.

мене не треба переконувати,
я завжди ЗА дебати, і вважаю, що Пороху треба було прийти на дебати в п'ятницю на Суспільне,
і зараз треба йти на дебати, навіть одному без блазня,
і так, це додасть йому голосів,
але це точно не додасть йому стільки голосів, щоб перемогти блазня,
бо прихильникам блазня-бойка-вілкула-тимошенко, які точно будуть голосувати за блазня проти Пороху, плювати, наскільки тупим є блазень, їм треба завалити Пороха, більше їх нічого не колише
   
Re: Чи помітили ви...

прихильники певної політсили пропонували дебати неодноразово, той же гриценко
спочатку були одні відмовки, "а пачіму парашенка там нєт"
тепер відмовки ініші

але суть не змінилась
прихильники певної політсили сцить
причому він сцить не порошенка навіть
він і гриценка сцяв

і до журналістів не ходив на дебати, в теплу ванночку
і журналістів сцяв

хай може разумкова пошле, якщо сам не може?
чи дружину?

Ну, заради справедливості, кому треба, той нехай і ходить. В нього і так все кучеряво. Хочемо дебатів - повинен бути закон про їх обов'язковість.
Ну і, звичайно, знаково, як товариші по команді його ,"поправили".
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

блин, шо вы сретесь не пойдёт Зеленский на дебаты ему это не выгодно
что он ответит на вопрос про росию? агресор - и потеряет часть ватного электората, братья - и потеряет часть проукраинского
тактически ему нужно молчать
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Є сайт, сторінка у фейсбуці, інстаграммі тощо - там повно інформації щодо його точки зору на важливі для суспільства питання.
Кількість інфи перевищує те, що він може за годину розповісти, у десятки чи сотні разів. Отримати її можна абсолютно безкоштовно.
Для тих, хто з інтернетом не дружить, відкрито офіси - можеш піти туди й тобі усе покажуть й розкажуть.
Якщо ж ти з інфою не ознайомився, то вона тобі нах не потрібна. Або ти не в стані її усвідомити. Навіщо ж йому свій час на бовдурів витрачати???

Він завжди може зіскочити "я вам нічого не обіцяв", тому пряма мова то є пряма мова. Що до моєї можливості усвідомити інформацію, то я маю дуже серйозні сумніви що ти сам зможеш засвоїти хоч 10% від тієї інформації, що засвоюю я. Так що загаси свій пукан, моє бажання почути пряму мову кандидата, та ймовірного Президента МОЄЇ країни, цілком логічне і ніяке лайно не заткне мені рот.
   
прихильникам блазня-бойка-вілкула-тимошенко, які точно будуть голосувати за блазня проти Пороху, плювати, наскільки тупим є блазень, їм треба завалити Пороха, більше їх нічого не колише

гірше за все, що їх не колише доля України.
   
Re: Чи помітили ви...

Ну, заради справедливості, кому треба, той нехай і ходить. В нього і так все кучеряво. Хочемо дебатів - повинен бути закон про їх обов'язковість.
Ну і, звичайно, знаково, як товариші по команді його ,"поправили".

так це виборцям потрібно перш за все
   
треба йти на другий тур
не можна повторювати помилку 2010-го
це все вже було
ми підем звичайно.
   
Анализируя, так сказать со стороны, могу сказать одно - победа Зе хорошо спланированная и исполненная операция. Порошенко, как всегда, подвела неразборчивая кадровая политика, назначает на должности по принципу личной преданности и вот результат. Уверен, сам он ничего не крал, но его "любі друзі" подвели его под монастырь. Когда я смотрю на лица этих боевиков не обезображенные интеллектом из так называемого национального корпуса, сразу вижу - найманці. Все эти расследования, в одночасье появившиеся перед выборами, попахивающие заказом и деньгами Коломойского, если не сказать хуже. Понятно, что Зе пустышка, не пойдет ни на какие дебаты дабы не показать свое скудоумие. 30% ваты скажет - молодец, уделал шоколадного. А дальше что? За поребриком уже потирают руки, ждут ослабления страны, смуты и оказания братской помощи избирателям Зеленского.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

є політична культура
:lol: яка політична  культура  у  мінстеця  ?  ЯКА  ?  ТОНИ ЛАЙНА  ?   Ага  ,  культура  днища .
Де  та  культура політична  була  коли ви  порушили закон і  вивезли  саакашвілі  ?  Чи  де  та  культура  була  коли  за  наказом  потяги  зупиняли ,  чи  за наказом позбавили  громадянства .

Лайно  ваша  політична  культура  ,  з  вишенькою  по  рошенівські  зверху
   
Re: Все, что Педро может сейчас сделать — это...  :-)o

Заплывший от денег и сала ум и молодой без оборванных нейронных связей ум?

Відсутність обірваних нейронних зв'язків не означає наявність робочих груп нейронів з сильними синаптичними зв'язками. У Зеленського справді не виходить добре викладати свої думки, навіть якщо вони в нього є, що теж під питанням. Його виступ на зустрічі з бізнесом хороша ілюстрація.
   
Re: Все, что Педро может сейчас сделать — это...  :-)o

я ходил в 1-м туре. Но "мудрый нарид Украины" (с) во второй тур выставил два сорта...

Могло бути ще гірше, лайно у другому турі могло бути ще більш смердюче.
   
мене не треба переконувати,
я завжди ЗА дебати, і вважаю, що Пороху треба було прийти на дебати в п'ятницю на Суспільне,
і зараз треба йти на дебати, навіть одному без блазня,
і так, це додасть йому голосів,
але це точно не додасть йому стільки голосів, щоб перемогти блазня,
бо прихильникам блазня-бойка-вілкула-тимошенко, які точно будуть голосувати за блазня проти Пороху, плювати, наскільки тупим є блазень, їм треба завалити Пороха, більше їх нічого не колише

Та дійсно, переграти йому самого себе буде складно.
Занадто він наблазнював за 5 років.
Скандалу з обкраданням арміі я йому не пробачу все одно.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

:lol: яка політична  культура  у  мінстеця  ?  ЯКА  ?  ТОНИ ЛАЙНА  ?   Ага  ,  культура  днища .
Де  та  культура політична  була  коли ви  порушили закон і  вивезли  саакашвілі  ?  Чи  де  та  культура  була  коли  за  наказом  потяги  зупиняли ,  чи  за наказом позбавили  громадянства .

Лайно  ваша  політична  культура  ,  з  вишенькою  по  рошенівські  зверху

так а чому ти захищаєш прихильники певної політсили коли він робить те саме?

я розумію твою ідею, що прихильники певної політсили не піде на дебати
бо порошенко зупиняв потяг
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

моє бажання почути пряму мову кандидата, та ймовірного Президента МОЄЇ країни, цілком логічне і ніяке лайно не заткне мені рот.

Ну вы ведь хотите его послушать не для того, чтобы решить, голосовать за него или Порошенко, верно? А чтобы получить дополнительное топливо для разжигания ненависти к сопернику вашего кумира. Вот Зеленский и не хочет облегчать вам задачу.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Він завжди може зіскочити "я вам нічого не обіцяв", тому пряма мова то є пряма мова. Що до моєї можливості усвідомити інформацію, то я маю дуже серйозні сумніви що ти сам зможеш засвоїти хоч 10% від тієї інформації, що засвоюю я. Так що загаси свій пукан, моє бажання почути пряму мову кандидата, та ймовірного Президента МОЄЇ країни, цілком логічне і ніяке лайно не заткне мені рот.

Свої сумніви можеш залишити при собі разом із твоїм хамством - я мірятися "пісюнами" не збираюся.
Я лише констатував факт: у тебе або немає бажання, або немає здатності усвідомити інфу. Бо в іншому випадку ти б по іншому формулював би запит. Ну, наприклад, "маю бажання послухати пряму мову можливого свого кандидата". Ось це було б, дійсно, логічне бажання.
Але якщо ти навіть не припускаєш можливості за нього голосувати, то навіщо на тебе час витрачати?
Навіщо йому метати бісер перед свинями?
Навіщо у дуже загальних рисах розказувати те, що розумна людина може отримати у більш розгорнутому вигляді?

Твоє бажання почути пряму мову точно здійсниться. Але трохи пізніше. Наприклад, під час інагурації. Май терпець.

Останнє редагування: 2 квітня 2019 01:00:45 від skiff
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Ну вы ведь хотите его послушать не для того, чтобы решить, голосовать за него или Порошенко, верно? А чтобы получить дополнительное топливо для разжигания ненависти к сопернику вашего кумира. Вот Зеленский и не хочет облегчать вам задачу.

я хочу щоб громадяни України знали за що вони голосують
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Ну вы ведь хотите его послушать не для того, чтобы решить, голосовать за него или Порошенко, верно? А чтобы получить дополнительное топливо для разжигания ненависти к сопернику вашего кумира. Вот Зеленский и не хочет облегчать вам задачу.
я хочу нове обличчя, але не кота в мішку
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.



Порошенко снова отказался участвовать в дебатах с Тимошенко


 
Официальной причиной такого шага называют "плотный график встреч, запланированных на этот день"

Кандидат в Президенты Украины Петр Порошенко не будет принимать участие в программе "Шустер LIVE" в пятницу, 23 мая. Об этом сообщает пресс-служба политика.

Официальной причиной такого шага называют "плотный график встреч, запланированных на этот день"

В пресс-службе заявили, что Порошенко благодарен студии Савика Шустера за приглашение и якобы воспользуется им в другой раз.

По информации пресс-службы, в этот день Порошенко будет встречаться "с людьми в регионах", также предусмотрено общение с Министром иностранных дел Королевства Дания Мартином Лидегором и Министром иностранных дел Норвегии Бьорге Бренде и встреча с главой Представительства ЕС в Украине Яном Томбински.

Напомним, сегодня, 23 мая, избирательный штаб Тимошенко пригласил Порошенко прийти на эфир программы "Шустер-Live".


https://ukranews.com/news/247277-poroshenko-snova-otkazalsya-uchastvovat-v-debatakh-s-tymoshenko
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Ще раз пропоную ідею штабу Порошенка- влаштувати флеш- моб. « Зеленський-сцикун». Надрукувати наклейки і наклеіти на машини!! Весь Київ і Украіна буде обклеєна
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Можна зробити банери, білборди.  Резонанс буде страшенний !!
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Підкиньте хтось ідею штабу ... Honk if agree!!!
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Ще раз пропоную ідею штабу Порошенка- влаштувати флеш- моб. « Зеленський-сцикун». Надрукувати наклейки і наклеіти на машини!! Весь Київ і Украіна буде обклеєна


Какой вы смешной))))) Киев и Киевская область всунула порошенко по самые гланды)) янык больше набирал. Кому нужны ваши флешмобы???))) они никому не нужны, но пусть конечно порох делает, тратит деньги и время
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

ок. зе - сцикун.
але чому його відмазують прихильники?
їм кажуть - я мав твою дружину. є фото та відео.
вони - мені це не цікаво!)))
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Ще раз пропоную ідею штабу Порошенка- влаштувати флеш- моб. « Зеленський-сцикун». Надрукувати наклейки і наклеіти на машини!! Весь Київ і Украіна буде обклеєна



Ось ми і бачемо, що кнур все ж загавкав


Останнє редагування: 2 квітня 2019 01:25:13 від grotesk_vn
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Показати зображення...
Ось ми і бачемо, що кнур все ж загавкав
а початок забув?

Переможець президентських перегонів

Порошенко зізнався, чому відмовився від дебатів з Тимошенко
Петро Порошенко відреагував на закиди про те, що нібито побоявся брати участь у дебатах із Юлією Тимошенко перед виборами. Свою відповідь політик запропонував у програмі "Світське життя".

"Я не беру участі в комерційних проплачених шоу", - сказав він.

"А в усіх дебатах я обов'язково брав і буду брати участь", - додав Порошенко.


За його словами, проблема полягала саме в організації конкретних дебатів, у яких його намагалися використати в якості учасника.

"Не треба їх проплачувати і не треба їх так організовувати", - пояснив свою відмову політик. Більше читайте тут: https://тсн/vybory-2014/vybory-prezidenta/sobachi-boyi-nedorechni-pid-chas-viyni-poroshenko-pro-debati-z-timoshenko-352435.html
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

а початок забув?

Переможець президентських перегонів

Порошенко зізнався, чому відмовився від дебатів з Тимошенко
Петро Порошенко відреагував на закиди про те, що нібито побоявся брати участь у дебатах із Юлією Тимошенко перед виборами. Свою відповідь політик запропонував у програмі "Світське життя".

"Я не беру участі в комерційних проплачених шоу", - сказав він.

"А в усіх дебатах я обов'язково брав і буду брати участь", - додав Порошенко.

За його словами, проблема полягала саме в організації конкретних дебатів, у яких його намагалися використати в якості учасника.

"Не треба їх проплачувати і не треба їх так організовувати", - пояснив свою відмову політик. Більше читайте тут: https://тсн/vybory-2014/vybory-prezidenta/sobachi-boyi-nedorechni-pid-chas-viyni-poroshenko-pro-debati-z-timoshenko-352435.html

Тож так. Хорошому кнуру пузо заважає
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Тож так. Хорошому кнуру пузо заважає
так а зе чого сцить? він же не кнур, а нове обличчя!
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.


Ну вы ведь хотите его послушать не для того, чтобы решить, голосовать за него или Порошенко, верно? А чтобы получить дополнительное топливо для разжигания ненависти к сопернику вашего кумира. Вот Зеленский и не хочет облегчать вам задачу.

Ні, не вірно. У мене немає взагалі жодного кумиру. Так що давайте другу спробу.
І не треба виставляти Зеленського мудаком, що перебирає громадянами України, тому він згоден пояснювати своє бачення майбутнього України, а тому не хоче. Це не припустимо.
   
Re: Дебатов не будет - штаб Зеленского.

Але якщо ти навіть не припускаєш можливості за нього голосувати, то навіщо на тебе час витрачати?

Може тому що я громадянин України, а він балотується на посаду Президента України?
Ну така собі проста думка, навіть тупий має такі речі розуміти.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія