Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Яку аудіосистему купити для дому? Бюджет € 700-1000

Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Слухай, звукорєж (де ти, б***ь, слово таке знайшов?!)
покажи мені хоч одну студію,
де є сабвуфери?
Чи при записі, чи при зведенні.
Ну, за виключенням 5.1.
бо то кіно.

бас комбик
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Дякую.  :)

Порівнюю з 2730
500 баксів проти 200,
2 динаміки проти 3,
4 дюйми НЧ проти 6,5,
20 вт на канал проти 68.
Аналог онлі проти S/PDIF та TOSLINK.
 :S

аналог онли
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Edifier

В цих грошах усі пропозиції більш-менш "два чоботи - пара", варто просто знайти можливість послухати перед покупкою і обрати.
Подивіться https://microlab.ua/catalog/series-solo-20/, може хоча б трохи краще буде звучати, аніж жахливі Edifier.
   
бас комбик

Він може бути до 15 кілогерц вгорі,
а сабвуфер строїться на максимум 100 герц.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Слухай, звукорєж (де ти, б***ь, слово таке знайшов?!)
покажи мені хоч одну студію,
де є сабвуфери?
Чи при записі, чи при зведенні.
Ну, за виключенням 5.1.
бо то кіно.
Dunaudio, це достатньо серйозна контора для вас?
https://www.dynaudio.com/professional-audio/subwoofers
Ну і там майже у всіх виробників студійних моніторів є сайт в лінійці, і в топових,  і в більш бюджетних.

Багато студій юзають саб на додачу до моніторів звичайних,  інше питання,  що там це діло потребує налаштування. Ну і якщо є дальнє поле,  то мабуть саб не дуже має сенс.

А взагалі,  тут не про студію йдеться,  а про прослуховування, на концертах садів ніколи не бачили?
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Подивіться https://microlab.ua/catalog/series-solo-20/, може хоча б трохи краще буде звучати, аніж жахливі Edifier.

Ось тут рівняли едіфайр 2700 з мікролабом 9С. Мікролаби у едіфайра продули
аналог онли
А не будуть вони мені як корові сідло? У мене всього лише Audigy 2 ZS.

Останнє редагування: 25 березня 2018 21:02:43 від Jinx
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Ось тут рівняли едіфайр 2700 з мікролабом 9С. Мікролаби у едіфайра продули
А не будуть вони мені як корові сідло? У мене всього лише Audigy 2 ZS.
нормально будуть
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Мужики, а можна парочку ніщебродських питаннь?  :gigi:

Хочу придбати 2.0 до компа, бюджет 200-300 баксів. Особливих вимог не маю, не аудіоманьяк, тому витрачати більше великого сенсу не бачу. По розміщенню колонки будуть десь у метрі від мене, на відстані десь метри півтора одна від одної, на одному рівні з головою. Є лише вимоги по габаритам, не більше 50 см в висоту, 30 в ширину та 40 в глибину.  Слухати буду FLAC/AAC десь 50/50. Основний жанр - павер метал та коло нього.

По інетам начитався, поки зупинився на трьох комплектах, які мене ніби-то задовольняють (виходячи з відомих по інету характеристик).
1. Edifier R2800
2. Edifier R2700
3. Edifier R2730DB

Всі три мають S/PDIF та TOSLINK, використовувати планую останній у парі з старенькою Audigy 2 ZS. Всі три мають активний кросовер перед підсилювачем, та окремі підсилювачі на НЧ, СЧ та ВЧ голови.
У останнього комплекту є вихід на саб та блютуз (це просто для інфи - для мене це не вигляда принциповим у виборі).

Питання:
1. Що краще серед вказаних, чи може я взагалі вибрав лайно для цього цінового діапазону?
2. Чи вийде щось краще у цьому бюджеті, якщо брати пасивну акустику з окремим підсилювачем (чи що там мені буде потрібно)?
3. Що краще - S/PDIF чи TOSLINK, чи нема різниці?

Копняків не виписуйте - я в темі ламер, тому вибачаюся, якщо криво поставив питання.
 :)

Jinx, у Edifier - много интересного, все надо только слушать.  :-B
Выбирать по отзывам - зло.
На мой вкус, там звук начинается с систем уровня примерно   R1600 и далее R1800, R1900 ...

Мой фаворит - Edifier R1900TII  [ua]  (это если критерий звук)


   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Выбирать по отзывам - зло.
Я дивився по оглядам з тестами райтмарка.
Відгуки на загал читаю,щоб виявити, чи нема у девайса якихось конструктивних недоліків (перегрів підсилювачів як приклад) чи виходів з ладу.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Відгуки на загал читаю,щоб виявити, чи нема у девайса якихось конструктивних недоліків (перегрів підсилювачів як приклад) чи виходів з ладу.

У Edifier практически нет детских болезней, которые присутствуют у прочих китайцев.
Электроника как правило собрана очень не плохо, корпуса аккуратные, сами динамики весьма и весьма недурственные. 
Делаются они явно не на коленке. Короче, молодцы.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Відгуки на загал читаю,щоб виявити, чи нема у девайса якихось конструктивних недоліків
Там один сплошной конструктивный недостаток... Усиление D классом на все полосы... И если на мид еще так сяк, с натяжкой, он годится, то на СЧ, ВЧ это рак ушей... Издержки ценового диапазона... Пока, не существует в природе усей D класса, способных отыграть СЧ, ВЧ, как хотя бы транзисторые АВ класса...  То что мид из бумаги, это гут... Наверное микролаб из за этого и проиграл, так как у него диф из полимера... Корзина правда штампованная... Поэтому если совсем край, то сразу разобрать и наклеить по кусочку вибры, что бы меньше "звенела"... А вообще, когда потом надоест, или пошабашат встроенные уси, можно вывести коннекторы с динамиков и подоткнуть обычный домашний АВ класса и офигеть от разницы... Правда с кроссами голову поломать придётся...
   
Dunaudio, це достатньо серйозна контора для вас?
https://www.dynaudio.com/professional-audio/subwoofers
Ну і там майже у всіх виробників студійних моніторів є сайт в лінійці, і в топових,  і в більш бюджетних.

Багато студій юзають саб на додачу до моніторів звичайних,  інше питання,  що там це діло потребує налаштування. Ну і якщо є дальнє поле,  то мабуть саб не дуже має сенс.

А взагалі,  тут не про студію йдеться,  а про прослуховування, на концертах садів ніколи не бачили?

Всі процеси створення фонограми
контролюються тільки двома моніторами.
Бо у людини є тільки два вуха і стерео - це тільки 2 канали.
Ніхто і ніколи не зводив з сабвуфером.
Такого історія не знає.
Ти ще мені про транзієнти лекцію прочитай.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Как выше уже писали, если помещение не готово, и площадь 15-25 квадратов, хватит колонок за 100 баксов.

95% слушателей не отличат свен от какихнить адамов и флак от мп3.
   
Как выше уже писали, если помещение не готово, и площадь 15-25 квадратов, хватит колонок за 100 баксов.

95% слушателей не отличат свен от какихнить адамов и флак от мп3.

Нє, ну тут ніби специ зібралися...
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Всі процеси створення фонограми контролюються тільки двома моніторами. Бо у людини є тільки два вуха і стерео - це тільки 2 канали.Ніхто і ніколи не зводив з сабвуфером.Такого історія не знає.Ти ще мені про транзієнти лекцію прочитай.
Ага... А выстрел из пушки тоже ушами только слышишь... Есть винил, увертюра Чайковского "1812 год"... Там из реальной пушки лупасят... Если взять этот винил в руки, то там видна, не вооруженным глазом, офигительная борозда... Так это реальный природный звук... А есть же современные жанры, где множество исскуственных, суббасовых звуков... А орган?... Его феномен, в том что его низкочастотные спектры воздействуют именно на тело, а не только на уши... Поэтому прослушивание музыки, сводится не только к ушам... Вопрос другой, что современные студии звукозаписи затачивают спектр больше под сымые распространенные звуковоспроизводящи е устройства и там беда...
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Мужики, а можна парочку ніщебродських питаннь?  :gigi:

Хочу придбати 2.0 до компа, бюджет 200-300 баксів. Особливих вимог не маю, не аудіоманьяк, тому витрачати більше великого сенсу не бачу. По розміщенню колонки будуть десь у метрі від мене, на відстані десь метри півтора одна від одної, на одному рівні з головою. Є лише вимоги по габаритам, не більше 50 см в висоту, 30 в ширину та 40 в глибину.  Слухати буду FLAC/AAC десь 50/50. Основний жанр - павер метал та коло нього.

По інетам начитався, поки зупинився на трьох комплектах, які мене ніби-то задовольняють (виходячи з відомих по інету характеристик).
1. Edifier R2800
2. Edifier R2700
3. Edifier R2730DB

Всі три мають S/PDIF та TOSLINK, використовувати планую останній у парі з старенькою Audigy 2 ZS. Всі три мають активний кросовер перед підсилювачем, та окремі підсилювачі на НЧ, СЧ та ВЧ голови.
У останнього комплекту є вихід на саб та блютуз (це просто для інфи - для мене це не вигляда принциповим у виборі).

Питання:
1. Що краще серед вказаних, чи може я взагалі вибрав лайно для цього цінового діапазону?
2. Чи вийде щось краще у цьому бюджеті, якщо брати пасивну акустику з окремим підсилювачем (чи що там мені буде потрібно)?
3. Що краще - S/PDIF чи TOSLINK, чи нема різниці?

Копняків не виписуйте - я в темі ламер, тому вибачаюся, якщо криво поставив питання.
 :)

это надо понимать шо делаешь.

Как ни странно, для павера лучче соло. Еще лучче уже упомянутый копеешный sps-820 или его современные аналоги. Кроме шуток, у них саб есть под этот жанр. У эдиков тяжелые требования в плане установки. Микролабы можно у стены, можно несимметрично. Простят. Звук сильно не отличается. Рази шо d класс эдиков экономнее с электричеством.

Почему я за соло, что они прощают, какие факторы надо учесть?
1. Звук низкий почти не затухает с расстоянием. Комариный писк затухает быстро. Поэтому у колонок есть только одно оптимальное расстояние, на котором частоты верны.
2. Звук высокий идет как луч, не расползаясь в стороны. Низкий заполняет всю хату. Поэтому колонки ставятся под определенным оптимальным углом к ушам. Шаг в сторону - потерял высокие.
3. На разной громкости разная ачх. Есть только одна громкость у колонок, на которой правильные частоты.
...
100500. Да много херни надо учесть. Интерференция, стоячие волны. Кто-то пытается выстроить кучу мелких динамиков саундбара, чтобы формировать правильные фронты сложными алгоритмами. Я щетаю, те саудбары и прочие приблуды одно лечать, а остальное калечать. Фигня.

я выбрал уши. Точный звук дешевле получить. Но есть одно но. Знакомые одевают мои уши послушать. И чаще можно услышать: "Больной ублюдок, зачем ты ввалил стока бабла в этот говнозвук". А это не говнозвук. Это ты включил booka shake. Тебе нужен саб. Только он тебе даст, чо ты ожидаешь. Натуральный звук мы слушаем каждый день, он нам надоел. Мы не будем под него танцевать. Он не драйвовый. Это надо понимать. Мы не идем в оперу, мы идем на площадку к диджею с довольно специфическим звуком, где диффузор ходит как перфоратор.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Нє, ну тут ніби специ зібралися...

Всі специ закінчуються як справа доходить до сліпого тесту.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

специ закінчуються як справа доходить до сліпого тесту

Специ в цьому місці якраз починаються))
   
Специ в цьому місці якраз починаються))

хтось починаєсі. хтось закінчуєсі
діалектика
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Всі специ закінчуються як справа доходить до сліпого тесту.

І тут як раз і підтверджується, що їх 5%  :pooh_lol:
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Там один сплошной конструктивный недостаток... Усиление D классом на все полосы...
Як кажуть програмери, це не баг, а фіча. Зрозуміло, що за такі гроші вимагати щось краще - то вже нахабство.
Про конструктив - малося на увазі перегрів, шум при нулі сигналу, фон від силової мережі і подібні речі.
Доречі, чому ще поклав око на 2730 - там імпульсник в живленні.
Как ни странно, для павера лучче соло. Еще лучче уже упомянутый копеешный sps-820 или его современные аналоги. Кроме шуток, у них саб есть под этот жанр.
Як сильно захочу "мнєса", то можна додати саб, у 2730 якраз вже штатний "аут" на нього є. Але то навряд, не маньячу. Мені два окремих НЧ навпроти мене більш до вподоби, ніж одна велика гупалка десь під ногами.
У эдиков тяжелые требования в плане установки. Микролабы можно у стены, можно несимметрично. Простят.
У тих мікр, що я дивився (Соло 6,7,9) фазоінвертори виходять на "спину", на відміну від едіків. На моє розуміння, завдяки цьому якраз едіків простіше розміщувати біля стіни - чи я щось не розумію та помиляюся?
У мене симетричне розміщення, акустика буде "дивитися" прямо на мене. Відстані вже писав в темі.
Точный звук дешевле получить. Но есть одно но. Знакомые одевают мои уши послушать. И чаще можно услышать: "Больной ублюдок, зачем ты ввалил стока бабла в этот говнозвук". А это не говнозвук.
:-B Під кожну задачу - свій інструмент.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

это надо понимать шо делаешь.

Как ни странно, для павера лучче соло. Еще лучче уже упомянутый копеешный sps-820 или его современные аналоги. Кроме шуток, у них саб есть под этот жанр. У эдиков тяжелые требования в плане установки. Микролабы можно у стены, можно несимметрично. Простят. Звук сильно не отличается. Рази шо d класс эдиков экономнее с электричеством.

Почему я за соло, что они прощают, какие факторы надо учесть?
1. Звук низкий почти не затухает с расстоянием. Комариный писк затухает быстро. Поэтому у колонок есть только одно оптимальное расстояние, на котором частоты верны.
2. Звук высокий идет как луч, не расползаясь в стороны. Низкий заполняет всю хату. Поэтому колонки ставятся под определенным оптимальным углом к ушам. Шаг в сторону - потерял высокие.
3. На разной громкости разная ачх. Есть только одна громкость у колонок, на которой правильные частоты.
...
100500. Да много херни надо учесть. Интерференция, стоячие волны. Кто-то пытается выстроить кучу мелких динамиков саундбара, чтобы формировать правильные фронты сложными алгоритмами. Я щетаю, те саудбары и прочие приблуды одно лечать, а остальное калечать. Фигня.

я выбрал уши. Точный звук дешевле получить. Но есть одно но. Знакомые одевают мои уши послушать. И чаще можно услышать: "Больной ублюдок, зачем ты ввалил стока бабла в этот говнозвук". А это не говнозвук. Это ты включил booka shake. Тебе нужен саб. Только он тебе даст, чо ты ожидаешь. Натуральный звук мы слушаем каждый день, он нам надоел. Мы не будем под него танцевать. Он не драйвовый. Это надо понимать. Мы не идем в оперу, мы идем на площадку к диджею с довольно специфическим звуком, где диффузор ходит как перфоратор.

Дело в том, что высокий или низкий звук - это длина волны или частота колебания.

А длина волны для 20 Гц - 17 метров, в том время как для 20 000 Гц - 1,7 см.
Отсюда и много херни которую надо учесть. Интерференция, стоячие волны.

А твои уши, это верный звук?

   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

дешевые 2.1 стоят у меня. Нормально, хватает для фона. У знакомых есть solo и R2700.

Соло стоят на балконе. У знакомого там мини-кабинет с компом. Колонки на полу каждый раз в разном месте, то под ногами, то в по центру балкона, он их распихивает чтобы не мешали. Особого влияния на звук не оказывает. Знакомый слушает рок. Со временем одна колонка начала подрипывать на большой громкости.

R2700 у другого знакомого в комнате, тоже подключены к компьютеру. Я к ним присматривался, одно время хотел купить такие же. Колонки стоят всегда стационарно, смотрят вперед параллельно. Как описать? Когда я смещаюсь вбок от колонок, звук меняется. В целом они больше заполняют комнату гудежом. Они добавляют баса-гудежа к исходному звуку. Их все хвалят, но мне не очень.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

В целом они больше заполняют комнату гудежом.
Десь резонанс НМД.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

дешевые 2.1 стоят у меня. Нормально, хватает для фона. У знакомых есть solo и R2700.

Соло стоят на балконе. У знакомого там мини-кабинет с компом. Колонки на полу каждый раз в разном месте, то под ногами, то в по центру балкона, он их распихивает чтобы не мешали. Особого влияния на звук не оказывает. Знакомый слушает рок. Со временем одна колонка начала подрипывать на большой громкости.

R2700 у другого знакомого в комнате, тоже подключены к компьютеру. Я к ним присматривался, одно время хотел купить такие же. Колонки стоят всегда стационарно, смотрят вперед параллельно. Как описать? Когда я смещаюсь вбок от колонок, звук меняется. В целом они больше заполняют комнату гудежом. Они добавляют баса-гудежа к исходному звуку. Их все хвалят, но мне не очень.

Це резонанс...
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Всі процеси створення фонограми
контролюються тільки двома моніторами.
Бо у людини є тільки два вуха і стерео - це тільки 2 канали.
Ніхто і ніколи не зводив з сабвуфером.
Такого історія не знає.
Ти ще мені про транзієнти лекцію прочитай.
Фейспалм
Ото Ганс Циммер лох, не знав, шо можна тільки два монітори ставити, правда?) І це не 5.1, це якраз нормальна студія в нього для стерео.

До речі, деякий час працював немало на таких моніторах, він якраз продавав на ібеї, дуже круті.

Взагалі, часто зараз ставлять третій монітор посередині, щоб центр не пустував, видать так трохи ліпше, ніж коли просто два. Чесно, не пробував.

З сабом так само не пробував, але це цілком нормальна штука, і в студії теж.
Ось головний пост-совковий форум по звуку, де найкращы спецыалысти сидять, ы тема на ньому, як бачите, обговорюють розміщення:
http://rmmedia.ru/threads/31638/

А в плані слухання, і, тим більше, якщо говорити про нижчу і середню цінову категорію - саб однозначно має сенс. В принципі, це ж, по суті, просто виділена окрема нижня смуга частотного діапазону, чим більше смуг, тим ліпша якість (згрубша). Вас же чомусь не хвилює, що кожна колонка має як мінімум два динаміки - для седередини і для високих? Це ж також два джерела звуку, хоча і в одному корпусі.

Так само на концертах однозначно завжди і всюди використовуються сайбвуфери, не просто так же?

І взагалі, звідки така логіка може взятись - якщо два вуха, то має бути два джерела звуку? А нічого, що у реальному житті у нас тих джерел навколо тисячі?

Нє, я не заперечую, що для прослуховування, наприклад, джазу чи класики, саб не особо потрібен (і то не факт). Але якщо це є поп/рок, мітол, електроніка і всяке інше, де є серйозна бочка і бас, що банально ліпше відтворюються і менше заважають іншим інструментам, якщо низа виділені в окрему смугу з сабом, то чим це погано? Просто дивно, скільки міфів на повному серйозі люди придумують і розповсюджують.

А трензіенти, шо трензіенти? Вони мають місце, і шо про них можна задвінути?)
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

дешевые 2.1 стоят у меня. Нормально, хватает для фона. У знакомых есть solo и R2700.

Соло стоят на балконе. У знакомого там мини-кабинет с компом. Колонки на полу каждый раз в разном месте, то под ногами, то в по центру балкона, он их распихивает чтобы не мешали. Особого влияния на звук не оказывает. Знакомый слушает рок. Со временем одна колонка начала подрипывать на большой громкости.

R2700 у другого знакомого в комнате, тоже подключены к компьютеру. Я к ним присматривался, одно время хотел купить такие же. Колонки стоят всегда стационарно, смотрят вперед параллельно. Как описать? Когда я смещаюсь вбок от колонок, звук меняется. В целом они больше заполняют комнату гудежом. Они добавляют баса-гудежа к исходному звуку. Их все хвалят, но мне не очень.
Кімната резонує, стоячі хвилі утворюються. На низах таке часто, треба гасити (що не просто). А звук полюбому буде мінятись в залежності від вашого положення, як інакше?
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Між іншим, на тому ж РММмедіа ось вичитав, що рекомендують саб зсувати трохи в сторону, а не по центру тримати, якраз щоб менше було стоячих хвиль.

Взагалі, я по битовусі не спеціаліст, але і ж самі мікролаби у своєму ціновому діапазоні достойно звучать, їх навіть часто юзають, як монітори бюджетні вдома.

Ше можна спробувати через ламповий усілок лінійний, воно реально доволі кльово, додає гармонік (але то вже кому як). Я таке чув, сподобалось.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Там один сплошной конструктивный недостаток... Усиление D классом на все полосы... И если на мид еще так сяк, с натяжкой, он годится, то на СЧ, ВЧ это рак ушей... Издержки ценового диапазона... Пока, не существует в природе усей D класса, способных отыграть СЧ, ВЧ, как хотя бы транзисторые АВ класса...  То что мид из бумаги, это гут... Наверное микролаб из за этого и проиграл, так как у него диф из полимера... Корзина правда штампованная... Поэтому если совсем край, то сразу разобрать и наклеить по кусочку вибры, что бы меньше "звенела"... А вообще, когда потом надоест, или пошабашат встроенные уси, можно вывести коннекторы с динамиков и подоткнуть обычный домашний АВ класса и офигеть от разницы... Правда с кроссами голову поломать придётся...

Ой вэй, срочно звоните в Sony и сообщите им что они лохи :lol:

   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Придбав таки 2730. Перші враження -  (tu) . Вистача усього і НЧ і ВЧ, причому регулятори тембру в нулях. Паразитних шумів чи фону не помічено ні по аналогу ні по оптиці.
При підключенні аудіги 2 ZS по аналогу (шнурок комплектний) трохи забагато басів (вилазять наперед, виникає стійке бажання крутити тембр НЧ донизу) і вони нечіткі (еквалайзер карти в нулях та всякі "покращайзери" вирублені).
По оптиці все супер - баси перестають домінувати, стають чіткі, різкі, більш роздільні і більш глибші униз.

ВЧ загалом норм, їх достатньо, навіть іноді виника бажання трохи покрутити ВЧ тембр донизу. На оптиці теж стають більш структурованими.
Пульт зненацька виявився дуже корисною річчю.  :rotate:

Блютуз тестив просто для перевірки функціоналу. Працює.
Але далекобійність залежить від девайсу. Redmi Pro впевнено трима до п'яти метрів, китай-планшет дитячий - тільки метр.
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000 Нове

ю

Останнє редагування: 26 березня 2018 23:09:42 від R.Perl
   
Re: ФЗВ Аудіосистема домашня. Бюджет € 700-1000

Мужики, а можна парочку ніщебродських питаннь?  :gigi:

Хочу придбати 2.0 до компа, бюджет 200-300 баксів. Особливих вимог не маю, не аудіоманьяк, тому витрачати більше великого сенсу не бачу. По розміщенню колонки будуть десь у метрі від мене, на відстані десь метри півтора одна від одної, на одному рівні з головою. Є лише вимоги по габаритам, не більше 50 см в висоту, 30 в ширину та 40 в глибину.  Слухати буду FLAC/AAC десь 50/50. Основний жанр - павер метал та коло нього.

По інетам начитався, поки зупинився на трьох комплектах, які мене ніби-то задовольняють (виходячи з відомих по інету характеристик).
1. Edifier R2800
2. Edifier R2700
3. Edifier R2730DB

Всі три мають S/PDIF та TOSLINK, використовувати планую останній у парі з старенькою Audigy 2 ZS. Всі три мають активний кросовер перед підсилювачем, та окремі підсилювачі на НЧ, СЧ та ВЧ голови.
У останнього комплекту є вихід на саб та блютуз (це просто для інфи - для мене це не вигляда принциповим у виборі).

Питання:
1. Що краще серед вказаних, чи може я взагалі вибрав лайно для цього цінового діапазону?
2. Чи вийде щось краще у цьому бюджеті, якщо брати пасивну акустику з окремим підсилювачем (чи що там мені буде потрібно)?
3. Що краще - S/PDIF чи TOSLINK, чи нема різниці?

Копняків не виписуйте - я в темі ламер, тому вибачаюся, якщо криво поставив питання.
 :)

нормальний вибір для слухання музички і ігор, воно все однакове
є таке правило- на невеликій гучності все грає добре, справжній апарат грає на великій гучності так що сльози течуть і хочеться слухати ще і ще
втім це великі гроші, недавно слухав професіональну ямаху в магазині, метрові колонки з сабвуфером але це десяткиі тисяч грн
для дому щоб не турбувати сусідів всіх цих едіфайєрів буде достатньо
ще варіант золота середина для простого слухача микролаб 6с, дешево і сердито для кімнати 15 квадратів і щоб не бігали сусіди
якщо ставити на столі напроти себе саме воно
якщо хочеться відчути кайф від сцени палп фикшен-
-хуз моторсайкл із зис
- ітс нот а моторсайкл, ітс а чоппер
тоді Edifier S530D з сабом, тільки кімната не менше 1'5 м кв і знайти місце для саба щоб чоппер відчувався
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія