Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Одного з катів "Ізоляції" випустили з України :X

   
І хто тепер скаже, що зелену шлюху до влади привів не хуйло?
   
І хто тепер скаже, що зелену шлюху до влади привів не хуйло?

зараз набіжать? чи проігнорують?
   
Re: Одного з катів "Ізоляції" випустили з України  :X

Порошенко вивіз.. ©  :gigi:
   
Re: Одного з катів "Ізоляції" випустили з України  :X

хто выпустив?
   
Бубочка своїх партньоров рятує і прикриває.
І схоже польоти на вертольотах - то тренування втечі в Ростов на
   
Re: Одного з катів "Ізоляції" випустили з України  :X

зато розвідникам бурби скасували заграни по підробленому листу міграційної служби
   
Re: Одного з катів "Ізоляції" випустили з України  :X

ви ж давайте розкажіть, що Бражніков в Україні опинився в рамках обміну.

його при Петрові внесли в списки на обмін як українського патріота, репресованого у ДНР. Замість нього в ДНР видали російських шпіонів.

а потім уже зявились свідчення що він будучи ув'язненим допомагав адміністрації знущатись над іншими в'язнями
   
ви ж давайте розкажіть, що Бражніков в Україні опинився в рамках обміну.

його при Петрові внесли в списки на обмін як українського патріота, репресованого у ДНР. Замість нього в ДНР видали російських шпіонів.

а потім уже зявились свідчення що він будучи ув'язненим допомагав адміністрації знущатись над іншими в'язнями
І що, його треба було випускати?
   
Re: Одного з катів "Ізоляції" випустили з України  :X

І що, його треба було випускати?


якщо він діяв під примусом, то ніякий суд його не покарає

із тих хто пройшли полон були ті хто і розстрілювали інших полонених, і в різноманітних сесксуально-перверзних актах брали участь. коли людина знаходиться у полоні то ситуація виглядає далекою від розмов про права і гідність
   
Re: Одного з катів "Ізоляції" випустили з України  :X

ви ж давайте розкажіть, що Бражніков в Україні опинився в рамках обміну.

його при Петрові внесли в списки на обмін як українського патріота, репресованого у ДНР. Замість нього в ДНР видали російських шпіонів.

а потім уже зявились свідчення що він будучи ув'язненим допомагав адміністрації знущатись над іншими в'язнями
доктор, а вот п*сдіти то не гарно

Журналіст Станіслав Асєєв, якого звільнили з полону ОРДО за обміном 29 грудня 2019 року, стверджує, що інший звільнений того ж дня, Євген Бражніков, знущався з українських в'язнів у донецькій спецв'язниці "Ізоляція".

Джерело: Асєєв у Facebook

Пряма мова: "Про Євгена Бражнікова і Олексія Кускова (обидва били мене особисто і ламали всю нашу камеру восени 17-го; Женею Ставцевим – він все ще у полоні – фактично вимили підлогу, протягнувши по всьому коридору) я також говорив президенту. Він тут ж зв'язався з СБУ, де йому голосно відрапортували "Бражніковим займаємося" – і на цьому все. Ані допитів, ані офіційної відповіді на мій запит щодо заяви на цих двох персонажів, яку я зареєстрував у СБУ ще 20 січня".

Деталі: Асєєв розповів, що Бражнікова намагалися побити інші звільнені прямо під час обміну, але його "врятували військові і під конвоєм СБУ доставили до Києва".(с)

https://www.pravda.com.ua/news/2020/03/1/7242182/
   
Re: Одного з катів "Ізоляції" випустили з України  :X

І хто тепер скаже, що зелену шлюху до влади привів не хуйло?
Я скажу.
Но скажу что не только зеленую.
Коричневую шоколадную чуму тоже он.
   
Re: Одного з катів "Ізоляції" випустили з України  :X

ви ж давайте розкажіть, що Бражніков в Україні опинився в рамках обміну.

його при Петрові внесли в списки на обмін як українського патріота, репресованого у ДНР. Замість нього в ДНР видали російських шпіонів.

а потім уже зявились свідчення що він будучи ув'язненим допомагав адміністрації знущатись над іншими в'язнями
А з'явився він там, бо батьки гроші заплатили
   
Re: Одного з катів "Ізоляції" випустили з України  :X

А з'явився він там, бо батьки гроші заплатили
бубочці заплатили? німожетбить

Договоренность об обмене была достигнута на саммите глав Франции, России, Украины и Германии в Париже 9 декабря. Предполагается, что он пройдёт в формате "всех на всех".

https://www.svoboda.org/a/30316499.html
   
Re: Одного з катів "Ізоляції" випустили з України  :X

доктор, а вот п*сдіти то не гарно

Журналіст Станіслав Асєєв, якого звільнили з полону ОРДО за обміном 29 грудня 2019 року, стверджує, що інший звільнений того ж дня, Євген Бражніков, знущався з українських в'язнів у донецькій спецв'язниці "Ізоляція".

Джерело: Асєєв у Facebook

Пряма мова: "Про Євгена Бражнікова і Олексія Кускова (обидва били мене особисто і ламали всю нашу камеру восени 17-го; Женею Ставцевим – він все ще у полоні – фактично вимили підлогу, протягнувши по всьому коридору) я також говорив президенту. Він тут ж зв'язався з СБУ, де йому голосно відрапортували "Бражніковим займаємося" – і на цьому все. Ані допитів, ані офіційної відповіді на мій запит щодо заяви на цих двох персонажів, яку я зареєстрував у СБУ ще 20 січня".

Деталі: Асєєв розповів, що Бражнікова намагалися побити інші звільнені прямо під час обміну, але його "врятували військові і під конвоєм СБУ доставили до Києва".(с)

https://www.pravda.com.ua/news/2020/03/1/7242182/


що я сказав не так?
   
я також говорив президенту. Він тут ж зв'язався з СБУ,
Зелька і дав вказівку відпустити.  :X
   
Яка мразота га!?
Майданівців переслідує, цемазів, вагнеровців відмазує від правосуддя.
   
Яка мразота га!?
Майданівців переслідує, цемазів, вагнеровців відмазує від правосуддя.
Мирослава знайде, як виправдати Бубочку. Чи ні?..
   
Re: Одного з катів "Ізоляції" випустили з України  :X

 :X  :X  :X
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія