Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порохолюби, а ви так можете ?

Порохолюби, а ви так можете ?

На власному прикладі показую.
Так я не поважав і не поважаю потроха і є за що. Але в важкі моменти я його підтримував. І вболівав і тримав кулаки за нього на переговорох з ккуйлом, коли були важкі моменти на фронті. Погроза вторгнення і т.д.

І я це публічно визнавав. Що який би не був потрох і його влада це Український президент і Українська влада. І іншої нема у нас на сьогодні.

Закликаю тих порохолюбів хто ще зберіг здатність мислити і трохи вище за рівень Порох-Зе . Давайте трохи більше поваги до президента і опонентів хоча б на цей період без образ. І так доволі небезпечна ситуація у нас. І у нас є президент Зеленський і іншого поки нема ...

Дякую.



https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=954809.msg19439038#msg19439038
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

 (tu) вот это позиция норм гражданина
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Справа не стільки в Пороху або в Зеленському а в вас.
Мені, наприклад, не дуже хочеться жити в одній країні з  людиною яка переносить своє ставлення до політика на інших людей.
Не бачу жодного сенсу мати щось спільне з такими як ви.

ЗІ. Цікаво що на сьогодні кудись ділися теми про свиноферму.
І риторика чомусь змінилася. Тепер тих кого вчора називали свинофермою  називають "порохолюби".
Ті самі люди називають.
Ті самі, які зовсім недавно хотіли повісити мене на бігборді.

Нема жодного сенсу мати щось спільне з такими людьми.



Останнє редагування: 21 квітня 2021 12:32:13 від Vad_Sv
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Справа не стільки в Пороху або в Зеленському а в вас.
Мені, наприклад, не дуже хочеться жити в одній країні з  людиною яка переносить своє ставлення до політика на інших людей.
Не бачу жодного сенсу мати щось спільне з такими як ви.

а може справа саме в вас ?
бо ви ж не знаєте достеменно  нічого практично про мене , де я живу як я живу чим я живу, чи переношу я ставлення до політика на людей чи ні
ви собі придумали якісь міфи про мене і вирішили що не хочете мати спільного зі мною ...
заміть, не в мені справа а в тобі, ти не хочеш нічого мати спільного зі мною на грунті своїх придуманих речей про мене.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Не треба плутати прохоботів, та прихильників Порошенка.
Порохоботи отримують гроші за створення альтернативної реальності, до них нема сенсу апелювати.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

ЗІ. Цікаво що на сьогодні кудись ділися теми про свиноферму.
І риторика чомусь змінилася. Тепер тих кого вчора називали свинофермою  називають "порохолюби".
Ті самі люди називають


то може час спинитись ? хоть на якийсь час щоб напруга спала.
Як думаєш на скільки зараз москальні і реальні "українські" ваті радісно від того що ми тут одне лдного називаєм прихильники певної політсили чи свиновермою ? і хуєсосимо щодуху.

я хотів вам показати на своєму прикладі особистому, що спинитись та взяти паузу реально і можливо і потрібно ....
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Так я не поважав і не поважаю потроха і є за що. Але в важкі моменти я його підтримував. І вболівав і тримав кулаки за нього на переговорох з ккуйлом, коли були важкі моменти на фронті. Погроза вторгнення і т.д.
Да помню я действия свина, помню, он только и делал что сливал и подписывал капитуляцию.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

а може справа саме в вас ?
бо ви ж не знаєте достеменно  нічого практично про мене , де я живу як я живу чим я живу, чи переношу я ставлення до політика на людей чи ні
ви собі придумали якісь міфи про мене і вирішили що не хочете мати спільного зі мною ...
заміть, не в мені справа а в тобі, ти не хочеш нічого мати спільного зі мною на грунті своїх придуманих речей про мене.

Можливо, але я читаю ваші тексти.
По тим текстам добре видно ваше ставлення до опонентів.
Воно нічим не відрізняється від ставлення до ворогів.
Тому пропоную вам мати діло з такими як ви.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Не треба плутати прохоботів, та прихильників Порошенка.
Порохоботи отримують гроші за створення альтернативної реальності, до них нема сенсу апелювати.

Немає тут таких.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Да помню я действия свина, помню, он только и делал что сливал и подписывал капитуляцию.

як би там не було. Він був Президентом України і головнокомандувачем . Яким би не був але іншого не було.
І я вважав і вважаю якщо ти Українець то маєш підтримати в такі моменти свого президента а потім все буде, і петру аукнулось на виборах ті всі пройопи.
Але є час коли наши гризні раді вороги. І їм від того радісно і впевнено . Бо ми тут ділимось на прихильники певної політсили і свиноферму коли весь світ вшоці від того що москальня підігнала до наших границь армію 
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Ніт, бо Зєбіл не є суб'єктом політики ні української, ні міжнародної
На відміну від Петра
Називайте реальних суб'єктів, бо не надто зрозуміло хто це саме?
Ахмєтов, Коломойський, може і Хуйло?
Підтримувати Хуйла бо Хуйло нападе якийсь нонсенс
Тому  :K

І вкотре питання, а нахіба вам підримка 8% якщо у вас є сила 73%?
Чого ви причепились до недобитків, які до того ж щезли в понеділок? Це якась нездорова фіксація, зєбілоїди, вам потрібна вже психіатрична допомога :(
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Да помню я действия свина, помню, он только и делал что сливал и подписывал капитуляцию.
:facepalm1:  ну ось вам клінічний випадок
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Верю этому человеку, как самому себе

   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Можливо, але я читаю ваші тексти.
По тим текстам добре видно ваше ставлення до опонентів.
Воно нічим не відрізняється від ставлення до ворогів.
Тому пропоную вам мати діло з такими як ви.

так, я не жалію опонентів як і опоненти мене , і інколи бють і по особистому і зовсім підло виправдовують нещастя чи мої хвороби від того що я потроха не люблю.
так може пора спинитсь трохи ? і подумати що для москаля  - що я прихильник Зе що ти прихильник Пе один хер хохол якого потрібно знищити ....
для москальського розрахунку РСЗО зовсім пох на наше ставлення один до одного для них ми один ворог.

Я не прошу про мир на віка. Я прошу про припинення цього безумства коли сотня тисяч орків в наших кордонах ... хоть на цей час.


Останнє редагування: 21 квітня 2021 12:44:44 від Luxetenebris
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Я підтримаю Зеленського, якщо він буде діяти в інтересах України.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

А вот так можете?

   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

то може час спинитись ? хоть на якийсь час щоб напруга спала.
Як думаєш на скільки зараз москальні і реальні "українські" ваті радісно від того що ми тут одне лдного називаєм прихильники певної політсили чи свиновермою ? і хуєсосимо щодуху.

я хотів вам показати на своєму прикладі особистому, що спинитись та взяти паузу реально і можливо і потрібно ....

Ваш тимчасовий приклад мені зовсім не потрібен.
Я й так ніколи не розмовляв з опонентом так як то робили ви.
Можливо ви колись і змінитеся.
Але я так не думаю.
Втім побачимо як воно буде далі.
А поки що шукайте союзників десь ще.


   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

А вот так можете?

Показати зображення...

про тебе окрема розмова, як скажеш в які частині ти воював в часи потроха

і так я все це писав. що я ненавиджу брехливу  державу ...  і маю таку думку і сьогодні
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Ну зрозуміло, видно в порохолюбів зовсім дах поїхав на грунті потрохолюбства.
Щкода. Мені вам більше нічого сказати , живіть як хочете ..
Тільки не говоріть що ви патріоти України. Ви патріоти Порошенка особисто.  Не більше, це ваш рівень

   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Більше мене в цій темі не буде.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Дивне питання.. хвичайно у протистоянні з хуйлом краще Наш Буб
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?
ATF

   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

А вот так можете?

   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Більше мене в цій темі не буде.

Ви вже давно зробили все що могли.
Тепер настав час пожинати плоди.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Більше мене в цій темі не буде.

Конєшно не буде, сикло кацапо-мадярське ))
Ой які класні скріншотики )) кажеш, блябуду ніколи другого Ніка не буде ?))) Типова брехлива зелена жулькосрань  :bueee:
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

А вот так еще можете?

   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Ніт, бо Зєбіл не є суб'єктом політики ні української, ні міжнародної
На відміну від Петра
Кожен такий висєр піднімає рейтинг Зе і заганяє рейтинг По далі під шконку.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Не завадило б самому бубочці трішки вже прикрити антипороховську риторику..
Бо в останньому зверненні він щось там мав проти тих хто каже "а ми ж казали".. ага???
Я думаю усім вже очевидно що війна не тому що хтось заробляє на війні... і навість самому бубону вже дійшло..
І да - а ми ж казали.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Вважайте, що всіх "порохолюбів" вже повісили, розстріляли і спалили в біореакторі або відправили у жовті води на каторгу, як тут зєлєбобіки погрожували насолоджуючись перемогою після виборів. Нема вже нікого, це волання в пустоту
 :fuck:
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Кожен такий висєр піднімає рейтинг Зе і заганяє рейтинг По далі під шконку.

Кожен народ має ту владу яка його влаштовує.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

 Ні. Не можуть. Це совкове сміття, яке без генсека або іншої свині ніяк. Ще крок і вони будуть волати ' хуйло, ввєді войска протів клоуна'. Власне, такий же шабаш зараз в студіях рашаТБ.

Це невиліковне. Подивіться який срач вони зробили  в гілці про учорашній виступ Зеленського.



https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1098848.0

Останнє редагування: 21 квітня 2021 13:00:26 від Людас
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Вважайте, що всіх "порохолюбів" вже повісили, розстріляли і спалили в біореакторі або відправили у жовті води на каторгу, як тут зєлєбобіки погрожували насолоджуючись перемогою після виборів. Нема вже нікого, це волання в пустоту
 :fuck:

Їх аж з того понеділка тут нема.  (tu)
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?
ATF

Не завадило б самому бубочці трішки вже прикрити антипороховську риторику..
Бо в останньому зверненні він щось там мав проти тих хто каже "а ми ж казали".. ага???
Я думаю усім вже очевидно що війна не тому що хтось заробляє на війні... і навість самому бубону вже дійшло..
І да - а ми ж казали.

Я не дивився його останній "відосик-гундосик", за старою традицією магазини "Рошен" згадував?
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Ні. Не можуть. Це совкове сміття, яке без генсека або іншої свині ніяк. Ще крок і вони будуть волати ' хуйло, ввєді войска протів клоуна'. Власне, такий же шабаш зараз в студіях рашаТБ.

Це невиліковне. Подивіться який срач вони зробили  в гілці про учорашній виступ Зеленського.



https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1098848.0

Чей Крым?
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Ні. Не можуть. Це совкове сміття, яке без генсека або іншої свині ніяк. Ще крок і вони будуть волати ' хуйло, ввєді войска протів клоуна'. Власне, такий же шабаш зараз в студіях рашаТБ.

Це невиліковне. Подивіться який срач вони зробили  в гілці про учорашній виступ Зеленського.

Вас же більше, у вас вся влада, що вам заважає зробити Україну такою, про яку ви мріяли?

Я й сам можу дати відповідь на це питання.
Ваша власна некомпетентність заважає.
Яка переросла в некомпетентність обраної вами влади. :(



Останнє редагування: 21 квітня 2021 13:04:37 від Vad_Sv
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Я не дивився його останній "відосик-гундосик", за старою традицією магазини "Рошен" згадував?

Яж кажу, дуже завуальовано але можна вважати шо згадував  :lol:
Розпочав шось у стилі - не так страшен ворог снаружи як оці політики шо кажуть а ми ж казали...
Зрозуміло на кого натяк.
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Кожен такий висєр піднімає рейтинг Зе і заганяє рейтинг По далі під шконку.
Мені насрать на рейтинги Зєбіла і Петра, мене вони не стосуються. Ви зовсім дятєл? Яке кому діло до чужих рейтингів  :facepalm1:
А те що нам пістець, я зрозуміла після виборів
Зараз всі ваші волання і заламування ручок мене тільки веселять, заради цього і читаю :)
ЗІ от дивина, поржать збирались зєбілоїди, а ржуть порохоботи  :weep: 
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

нiхерасебе
довели краiну до цугундера, а зараз стають в 5ту позицiю - давайте дружiть
 :fuck:

   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

Luxetenebris, для позитивного сприйняття процитованого вами поста потрібно лише одне : безумовна віра у те, що президент грає на боці України, і жодним чином не знаходиться під впливом агресора. Наприклад, через свій бізнес, провокуючі матеріали в руках агресора тощо.
Хоча...ні, напевно таки маєте рацію - а що толку, іншого ж все одно немає?...
   
Re: Порохолюби, а ви так можете ?

нiхерасебе
довели краiну до цугундера, а зараз стають в 5ту позицiю - давайте дружiть
 :fuck:

убютки так же 5 лет обещали посадить Ющенко или расстрелять, а как Тимошенку янук арестовал, так начали завывать про "дружбу" и перемирие.

Потом, правда, опять начали накидывать...
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія