Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

короновірус в Україні

Re: короновірус в Україні

А в это время в день умирает более 1000 человек от сердечно сосудистых заболеваний
для 900 человек из них это = от старости
   
Re: короновірус в Україні

+9058
140 смертей.
Не вакцинуйтесь.
Дайте Україні вийти на перше місце по трупах.

Ну це треба було раніше думати, зараз вже менш актуально.
   
Re: короновірус в Україні

Гордон говорит, Голубовская спасла Пороха и еще многих депутатов. Вспоминаю историю с Порохом год назад, действительно, сперва сказали, что у него 2-сторонняя пневмония и даже кровь взять с вены было трудно, а через 2 дня уже все нормально. Если правда знает какой-то способ, но при этом не говорит, то это скотство высшей степени. Нет слов.
   
Re: короновірус в Україні

Міністерство охорони здоров'я готує близько 90 тисяч ліжок у лікарнях для COVID-хворих, неінфекційні лікарні будуть задіювати у три етапи залежно від епідемічної ситуації.

Джерело: прем'єр-міністр Денис Шмигаль у виступі з трибуни Верховної Ради на годині запитань до уряду

Пряма мова: "Ми активно готуємо лікарні та нашу медичну систему (до погіршення епідситуації – ред.). Маємо три хвилі медзакладів – близько 90 тисяч ліжкомісць для хворих на коронавірус. Перша хвиля лікарень – це більше 35 тисяч ліжок, які практично на 100% забезпечені киснем.

Маємо напрацьовані та ефективні протоколи лікування, а також інноваційні ліки для хворих на COVID-19".

-----


ну ви поняли
   
Re: короновірус в Україні

фоточки з Харкова





   
Re: короновірус в Україні

Міністерство охорони здоров'я готує близько 90 тисяч ліжок у лікарнях для COVID-хворих, неінфекційні лікарні будуть задіювати у три етапи залежно від епідемічної ситуації.

Джерело: прем'єр-міністр Денис Шмигаль у виступі з трибуни Верховної Ради на годині запитань до уряду

Пряма мова: "Ми активно готуємо лікарні та нашу медичну систему (до погіршення епідситуації – ред.). Маємо три хвилі медзакладів – близько 90 тисяч ліжкомісць для хворих на коронавірус. Перша хвиля лікарень – це більше 35 тисяч ліжок, які практично на 100% забезпечені киснем.

Маємо напрацьовані та ефективні протоколи лікування, а також інноваційні ліки для хворих на COVID-19".

-----


ну ви поняли

У нас на максимумі було майже 500000 одночасно, і тоді явно був брак місць.
   
Re: короновірус в Україні

хвиля буде меншою, проте за 200 трупів зашкалить.
   
Re: короновірус в Україні

хвиля буде меншою, проте за 200 трупів зашкалить.

Та невже... Ми вже на половині піку від весни.
   
Re: короновірус в Україні

для 900 человек из них это = от старости
ну и про ковидных тогда тоже можно так сказать
   
Re: короновірус в Україні

хвиля буде меншою, проте за 200 трупів зашкалить.
схуялі

60-70% приріст лише за 2а тижні, норм школи відкрили
   
Re: короновірус в Україні

Ще три тижні до піку, далі швидке зниження.
   
Re: короновірус в Україні

Ще три тижні до піку, далі швидке зниження.
;o  ми  до нового року уже не вийдем на навчання
   
Re: короновірус в Україні

хвиля буде меншою, проте за 200 трупів зашкалить.

200 буде вже на наступний тиждень. Хвиля може бути меншої тривалості (хоча не факт, див. москалів), але різкіша. Зараз час подвоєння значно менший ніж рік тому (тоді 39 днів, зараз менше ніж 2 тижні).
   
Re: короновірус в Україні

;o  ми  до нового року уже не вийдем на навчання

Що, не вакциновані?
   
Re: короновірус в Україні

Що, не вакциновані?

я про освіту загалом
   
Re: короновірус в Україні

я про освіту загалом

Так тут дехто рве сорочку що будуть ходити навіть в червоних зонах, щоб вчителям неповадно було, а то, бачте, звикли до халяви, завдання в чатіках роздавати  :) 
   
Re: короновірус в Україні

Концентрація Дельта-штаму коронавірусу у верхніх дихальних шляхах та крові в тисячі разів більша, ніж інших штамів.
Про це в ефірі Суспільне. Поділля розповів в.о. гендиректора держустанови «Хмельницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» Микола Габрикевич, передає Укрінформ.

«Дельта-штам характеризується тим, що в нього інкубаційний період менший наполовину, у середньому від 3 до 7 днів. У пацієнтів захворювання проходить важче. Якщо апелювати до досліджень, то у верхніх дихальних шляхах його в тисячі разів більше, ніж того вірусу, що був ще рік тому. У крові його теж у тисячу разів більше», - зазначив Габрикевич.

За його словами, на Хмельниччині наразі переважає Дельта-штам коронавірусу.

«У нас серед тих, хто лікується в стаціонарі, трапляються одиниці щеплених. Я був у лікарні Кам’янця-Подільського, де зі 100 хворих перебувала тільки одна людина, яка була щеплена і тільки однією дозою. Практично серед хворих у важкому стані жодного щепленого немає», - додав Габрикевич.

   
Re: короновірус в Україні

Масковий режим не скасовували. І чого тобі боятися, ти ж не проти захворіти.

По факту всі ходять без масок. Якби я хотів захворіти я б ходив без маски і порушував би інші карантинні правила. Я не хочу хворіти. Але оскотинені хочуть заражати всіх :(
   
Re: короновірус в Україні

Я не хочу хворіти.

на хутір
   
Re: короновірус в Україні

хвиля буде меншою, проте за 200 трупів зашкалить.
15 тыщ/300 будет минимум
думаю к началу октября
   
Re: короновірус в Україні

Голубовская ... знает какой-то способ, но при этом не говорит, то это скотство высшей степени. Нет слов.

Голубовська каже, що проти вакцинації перехворівших.

 Хто її слухає?

Оскотинены вакцинатори хочуть усых вакцинувати.
   
Re: короновірус в Україні

уже помаранчева в половині країни, а тут від жовтої тільки 2-а дні пройшло  :facepalm1:

   
Re: короновірус в Україні

уже помаранчева в половині країни, а тут від жовтої тільки 2-а дні пройшло  :facepalm1:

Показати зображення...

Розслабились, масковий режим не контролювали :(
   
Re: короновірус в Україні

"Помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки  не містить додаткових обмежень та визначається сигнальним про наближення регіону до "червоної" зони. Він визначається автоматично, коли буде спостерігатися перевищення хоча б одного з таких показників:

завантаженість в регіоні (області) ліжок з киснем більше ніж на 65%,
кількість тестувань ПЛР та на антиген протягом 7 днів на 100 тис. населення менше ніж 300,
кількість госпіталізацій з коронавірусом чи підозрою за 7 днів на 100 тис. населення понад 60,
коефіцієнт виявлених випадків ПЛР або експрес-тестів на антиген понад 20%,
зростання кількості госпіталізацій за 7 днів у порівнянні з попереднім аналогічним періодом більш ніж на 50%.
На "помаранчевому" рівні епідемічної небезпеки місцеві органи влади можуть вводити додаткові обмеження.


Черкаська Агонь!
   
Re: короновірус в Україні

на хутір

Хороша ідея. Всіх вакцинованих, які бояться не вакцинованих туди.  (tu)
   
Re: короновірус в Україні

Хороша ідея. Всіх вакцинованих, які бояться не вакцинованих туди.  (tu)
та вас далбайобів ніхто не боїтоься  :facepalm1:
   
Re: короновірус в Україні
Via

та вас далбайобів ніхто не боїтоься  :facepalm1:
О, тенденції міняються. Вже не боїтеся, це добре.
   
Re: короновірус в Україні

О, тенденції міняються. Вже не боїтеся, це добре.
з чого взагалі взяли шо вас хтось боїтьмя?

Особли вакуиновані?
   
Re: короновірус в Україні

До речі, сертифікат тепер можна отримати на порталі Дія та роздрукувати. Є інфа на головній. Я запит подав, чекаю (хоча маю сертифікат у застосунку Дія).
   
Re: короновірус в Україні
Via

з чого взагалі взяли шо вас хтось боїтьмя?

Особли вакуиновані?
Ну ви ж ще вчора кричали, що вакцина вас ні від чого не захищає все одно, тому невакцинованих треба в резервації.
А сьогодні сміливі стали. Нові дослідження Пфайзера прочитали? Чи Шкарлет сказав притихнути, вчителів в спокої залишили нарешті?
   
Re: короновірус в Україні

Ну ви ж ще вчора кричали, що вакцина вас ні від чого не захищає все одно, тому невакцинованих треба в резервації.
А сьогодні сміливі стали. Нові дослідження Пфайзера прочитали? Чи Шкарлет сказав притихнути, вчителів в спокої залишили нарешті?
вам ж сказали, шо недолугі антивакцинатори будуть займати життєво необхідні ліжка інших людей які потребують аланової допомоги. Лікарі будуть завантажені спме такими уєбанами, які бігають і просять кисню
   
Re: короновірус в Україні

"Є певна частина регіонів, які зараз перебувають у зоні ризику входження вже навіть у "червоний" рівень епіднебезпеки: це Житомирська, Луганська, Львівська та Харківська області. Ці регіони можуть перейти до "червоного" рівня протягом двох-трьох тижнів. Тому вони потребуватимуть найбільшої уваги".
   
Re: короновірус в Україні

Клініка і перебіг COVID-19 в порівнянні з попередніми хвилями змінилися: коронавірус почав швидше прогресувати і через 4-5 днів після інфікування пацієнти стають киснезалежними і потрапляють до лікарень зі складними пневмоніями.

Про це під час брифінгу повідомила експертка департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА з пульмонології Надія Рудницька, передає  "Укрінформ".

"Під час цієї хвилі COVID-19 змінилися клініка та перебіг захворювання. Захворювання починається з підвищення температури, головного болю, болю в м’язах, кишково-шлункового розладу у вигляді нудоти, рвоти чи діареї, бувають респіраторні симптоми або біль в горлі. І якщо в попередніх хвилях ми бачили, що ускладнення від коронавірусу йдуть на 14-21 день, потім було з 10 до 14, то зараз у пацієнтів, починаючи з 4-5 дня, ми маємо ускладнення у вигляді складних пневмоній та дихальної недостатності. І ці пацієнти поступають у стаціонар для того, щоб мати респіраторну підтримку киснем", - зазначила Рудницька.

За словами експертки, зараз зовсім інший перебіг і призначення гормональних препаратів, антибіотиків та самолікування з першого дня тільки ускладнює захворювання. Під час лікування слід дотримуватися затвердженого протоколу, наголосила вона.

Рудницька зазначила, що хворіють різні вікові групи, в основному це невакциновані пацієнти, які мають супутні патології, такі як неконтрольований цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні захворювання, проблеми щитовидної залози.

"Зараз важкими є пацієнти після 60 років, які невакциновані і мають супутню патологію, яку вони власне погано контролювали і до того, тому тут іде швидке прогресування. Звичайно в лікарні поступають одиниці людей, які є вакциновані, але хочу зазначити, що у них перебіг легкий і менші терміни лікування, вони без ускладнень виписуються зі стаціонару, що є дуже суттєво. Тоді, як в невакцинованій групі ми, на жаль, маємо високу смертність на сьогоднішній день", - додала вона.

За минулу добу на Львівщині зафіксували 715 нових випадків COVID-19. Госпіталізували 174 особи. У стаціонарах області перебуває 1432 (43,39%), з них в реанімації 96, на апаратах ШВЛ – 34 людини.
   
Re: короновірус в Україні

Клініка і перебіг COVID-19 в порівнянні з попередніми хвилями змінилися: коронавірус почав швидше прогресувати і через 4-5 днів після інфікування пацієнти стають киснезалежними і потрапляють до лікарень зі складними пневмоніями.

Про це під час брифінгу повідомила експертка департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА з пульмонології Надія Рудницька, передає  "Укрінформ".

"
Рудницька зазначила, що хворіють різні вікові групи, в основному це невакциновані пацієнти, які мають супутні патології, такі як неконтрольований цукровий діабет, серцево-судинні, онкологічні захворювання, проблеми щитовидної залози.

"Зараз важкими є пацієнти після 60 років, які невакциновані і мають супутню патологію, яку вони власне погано контролювали і до того, тому тут іде швидке прогресування. Звичайно в лікарні поступають одиниці людей, які є вакциновані, але хочу зазначити, що у них перебіг легкий і менші терміни лікування, вони без ускладнень виписуються зі стаціонару, що є дуже суттєво. Тоді, як в невакцинованій групі ми, на жаль, маємо високу смертність на сьогоднішній день", - додала вона.

За минулу добу на Львівщині зафіксували 715 нових випадків COVID-19. Госпіталізували 174 особи. У стаціонарах області перебуває 1432 (43,39%), з них в реанімації 96, на апаратах ШВЛ – 34 людини.

Під це все ще треба показати як тракторами давлять протерміновану вакцину.
   
Re: короновірус в Україні

По факту всі ходять без масок. Якби я хотів захворіти я б ходив без маски і порушував би інші карантинні правила. Я не хочу хворіти. Але оскотинені хочуть заражати всіх :(
Є чітка кореляція між дотриманням заходів і вакцинацією. Ти або писдиш, або такий унікальний. Ще Іннаннна така.
   
Re: короновірус в Україні

Є чітка кореляція між дотриманням заходів і вакцинацією. Ти або писдиш, або такий унікальний. Ще Іннаннна така.

Можливо, вірить, що маска його захистить )))
   
Re: короновірус в Україні

На Шрі-Ланці від коронавірусу помер шаман, який лікував його еліксиром

Шаман з Шрі-Ланки Еліянт Уайт, що рекламував еліксир, який, за його словами, захищатиме людей від COVID-19, помер від цієї хвороби, про це повідомляє  ВВС.
Еліянт Уайт пригощав зірок спорту і провідних політиків настоянкою, яка, за його словами, йому наснилася.
Шаман переконував, що це зілля можна вилити в річку і покласти край пандемії в Шрі-Ланці та сусідній Індії.
На початку вересня 48-річний чоловік захворів на коронавірус. Його госпіталізували, але в лікарні йому стало гірше.
Настоянку Уайта публічно схвалив колишній міністр охорони здоров'я Шрі-Ланки Павітра Ванняраччі, який згодом провів два тижні в реанімації з коронавірусом.

Уайт прославився останніми роками після лікування декількох індійських зірок крикету. Але його лікування відхилили лікарі.
У 2010 році легенда крикету Тендулкар публічно подякував Еліянту Уайту за те, що шаман, на його думку, вилікував його коліно.
Шаман також консультував нинішнього прем'єр-міністра Махінді Раджапаксі, який висловив свої співчуття у Twitter.
   
Re: короновірус в Україні

В Нидерландах 12-летний подросток через суд добился права на вакцинацию против Covid-19, чтобы получить возможность навещать свою умирающую бабушку.

Отец мальчика относится к числу вакцинных скептиков и выступал категорически против. И хотя в Нидерландах одобрена вакцинация подростков 12-17 лет, сделать прививку представителям этой возрастной категории можно только с одобрения обоих родителей.

Судья города Гронингена Барт Тромп принял сторону мальчика, постановив, что в данном деле его интересы стоят выше озабоченности отца. В судебных материалах говорится, что истец хотел провести как можно больше времени с бабушкой, у которой диангностирован рак легких четвертой степени.

Суд отверг доводы отца о том, то вакцины не прошли достаточно клинических испытаний и могут негативно отразиться на репродуктивных органах человека. По словам судьи, эти заявления научно не обоснованы.

 :laugh:

   
Re: короновірус в Україні

"Є певна частина регіонів, які зараз перебувають у зоні ризику входження вже навіть у "червоний" рівень епіднебезпеки: це Житомирська, Луганська, Львівська та Харківська області. Ці регіони можуть перейти до "червоного" рівня протягом двох-трьох тижнів. Тому вони потребуватимуть найбільшої уваги".
ковідленд якийсь
вже ж було певний час на мінімумі: 15тис хворих. а зараз дійшло до 60тис
   
Re: короновірус в Україні

По факту всі ходять без масок. Якби я хотів захворіти я б ходив без маски і порушував би інші карантинні правила.
у Львові переважно всі в масках. в транспорті і магазинах.

але дуже сумніваюся що це помагає, у великому місті.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія