Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Банлист прекрасен.

Re: Банлист прекрасен.

  Наведіть приклад.
  Я ставлюся до співрозмовника ВІДПОВІДНО його ставленню до мене.
  А Вам частіше б у дзеркаало дивитись. ;)
 
все вами написанное в этой ветке содержит оскорбления, кроме последнего, вот этого поста. У вас хватит сил перемотать тему наверх и прочитать самому? Я тоже отношусь к людям так, как относятся ко мне. Ваш пост с "парасятами" однозначно сформировал мое отношение к вам. Хамите дальше. Мне пофиг. Это ваше дело, а не мое.
   
Re: Банлист прекрасен.

такое чувство, что пост без оскорблений вы написать просто не способны. Не знаю даже, как такое расстройство называется. Слышал, что при опухолях в мозгу такое бывает. Приличный человек начинает ругаться площадной бранью.

 Болезнь, при которой человек неконтролируемо матерится называется — синдром Туретта. Помимо брани и мата, синдром может вызывать короткие, нежелательные звуки или движения — тики. B-)

Спонтанная брань – не единственное проявление синдрома. Сюда включены наиболее частые психологические расстройства, тики. Могут быть разными:

Частое моргание;
Необычные движения рук и ног;
Передёргивание плечами;
Гримасничанье;
Брань, мат.

-----
В качестве лечения более тяжёлых форм синдрома используют:

Психотерапию (иногда к терапии приобщают и окружение пациента: родителей, друзей); 
Уколы ботокса в руки (при мышечных тиках в руках);
Лекарственными препаратами (при тяжёлой форме синдрома или при тиках разного характера).
   
Re: Банлист прекрасен.

Я с Топой лично не знаком. Могу видеть только его брань. Нет подтверждения по остальным симптомам. А и слава богу.
   
Re: Банлист прекрасен.

все вами написанное в этой ветке содержит оскорбления, кроме последнего, вот этого поста. У вас хватит сил перемотать тему наверх и прочитать самому? Я тоже отношусь к людям так, как относятся ко мне. Ваш пост с "парасятами" однозначно сформировал мое отношение к вам. Хамите дальше. Мне пофиг. Это ваше дело, а не мое.

 Як парасьонокдописувач ідентифікує себе парасьонком, то при чому тут я? ;o
 А як плескає щелепою, смердючи особистою лайкою - то чому дивується, отримавши одкоша. ;)

 Вчіться, нешановний, уникати особистих образ і буде Вам щастя.
   
Re: Банлист прекрасен.

Як парасьонокдописувач ідентифікує себе парасьонком, то при чому тут я? ;o
 А як плескає щелепою, смердючи особистою лайкою - то чому дивується, отримавши одкоша. ;)

 Вчіться, нешановний, уникати особистих образ і буде Вам щастя.

Уникнути особистих образ можна досить легко, якщо не спілкуватися з бидлом. :)
   
Re: Банлист прекрасен.

Уникнути особистих образ можна досить легко, якщо не спілкуватися з бидлом. :)
    :facepalm1:  У бидла які ознаки? - Хамство, пиха, неадекватність, нездатність вибачитися перед тим, кого зачепив особисто.
    Не чекав, що Ви самі чебе таким визнаєте, але пристану до Вашої поради. B-)
   
   
Re: Банлист прекрасен.

Топа  якиийсь дивний.

Прийшов у гілку, сам почав з хамства, написавши тут пост, всіх обізвав, а потім встав у третю позицію, уявив себе цнотливим метеликом  і почав вимагати, щоб з ним спілкувалися не по хамські.

То хто тут бидло?
   
Re: Банлист прекрасен.

за часів Слава (якщо я не помилився) банили форева засранців, які не могли сформулювати чий Крим
решту банили за негідну поведінку терміном переважно від доби до місяця, і цього було досить нмд
нехай повернуть Аеліта, він прикільний, хоча й одноманітний в проявах громадянського натхнення
   
Re: Банлист прекрасен.

за часів Слава (якщо я не помилився) банили форева засранців, які не могли сформулювати чий Крим
решту банили за негідну поведінку терміном переважно від доби до місяця, і цього було досить нмд
нехай повернуть Аеліта, він прикільний, хоча й одноманітний в проявах громадянського натхнення
Слав свого часу забанив його в Ніколи
   
Re: Банлист прекрасен.

Слав свого часу забанив його в Ніколи
щось таке було, добре що не залив у бетон
модератору видніше, але Аеліт не шкідливий українофоб, як на мене
   
Re: Банлист прекрасен.

щось таке було, добре що не залив у бетон
модератору видніше, але Аеліт не шкідливий українофоб, як на мене
Слав тоді казав, що зателефонував йому і поспілкувався, після цього зробив підсумок, що в того дописувача не тільки подвійне дно, а потрійне.
   
Re: Банлист прекрасен.

А все ж - що таке - продажник?
   
Re: Банлист прекрасен.

Слав тоді казав, що зателефонував йому і поспілкувався, після цього зробив підсумок, що в того дописувача не тільки подвійне дно, а потрійне.
є люди прості, є багатошарові, а є їпануті - всі мають право на існування
Слав бачив по-своєму, але це як у футболі - суддя вирішив, що офсайд, значить офсайд
   
Re: Банлист прекрасен.

   Не пердіть ротом.
   Особисто, конкретно Вас ображено? ;o
   Чого тоді гівном плюєтеся?
      Смакує чи просто звичка? :D
Топа. Это было написано вами мне. Личной вашей рукой. Вы не считаете себя хамом? Ну, извините.
   
Re: Банлист прекрасен.

А все ж - що таке - продажник?
юзери, мета яких пербування на форумі накидати зсилок на сайти продажу будь-чого.
зайдіть у вільне спілкування, там їх повно. можете подивитись профіль  будь-якого забаненого ніку з вказаною причиною - продажник і все зрозумієте.
   
Re: Банлист прекрасен.

юзери, мета яких пербування на форумі накидати зсилок на сайти продажу будь-чого.
зайдіть у вільне спілкування, там їх повно. можете подивитись профіль  будь-якого забаненого ніку з вказаною причиною - продажник і все зрозумієте.
торгаш-спамер.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія