Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Это как нет альтернативы? То есть выбрали нового президента, а он оказывается не альтернатива Петру-брехунцу? Смешно.
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Ви хто? Вищий суд, що отак безапеляційно виголошуєте вирок цілому народові

Ну ви же повторюєте хуйлячі мантри "Хто угодна, только нє Порошенко" (с)

Є інша думка, від'ємна від вашої. Свобода вибору, щось чули про це?
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.
van

Эх   Лирныка  не хватает тот бы доложил  народу сколько в дальних блиндажах  и дальних  окопах осталось прихыльныкив  Мальдивского .
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Ну ви же повторюєте хуйлячі мантри "Хто угодна, только нє Порошенко" (с)

Є інша думка, від'ємна від вашої. Свобода вибору, щось чули про це?
Ви адресою помилилися. Про свободу вибору розкажіть своїм соратникам по секті, зокрема ТС цієї гілки
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Проміняти Залізного Гетьмана на клоуна зі свинками? :K
К тому, что некоторые голосуют за Порошенко надо относится спокойно. Вот смотрите, журналист на перевыборах хозяина  скалдырил квартирку. Как вы думаете-будет ли он голосовать за хозяина? Или тыловик, который сидит в тылу и как участник имеет льготу-конечно вся его семья за Порошенко. Или киевляне, жизненный уровень которых в разы превышает среднеукраинский. Или упоротые незнайки-псевдонационалисты, которые не в курсе национального научно-технического прогресса, но которым вира мова и армия.  Аудитория порошенковцев широкая.Прокуроры, милиционеры. Снабженцы.Вообщем все те кто довольно не плохо в тылу проживает. А свой патриотизм реализует в мове. Посмотрите в зомбоящик-сколько там упоротых с чубами. Все они конечно будут за Порошенко. Кого не будет в компании парашенок? Не будет тех кто создает добавленную стоимость.  Не будет образованных людей, которые понимают водораздел прост- мажоры-свинарчуки за Порошенко. Те кто из обычной среды лучше за Зеленого проголосуют. Или за Бабцю с Грицем. Все же, тогда хоть какая то надежда отстановить исход нации из страны.   Ну а журналисты.Что журналисты- это хуже чем милиционеры. Политруки-пропагандисты.Типа портникова.
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

альтернатива є
просто українці не хочуть жити чесно
бояться
Рыба гниет с головы. Как ты поживешь честно, если приходишь к врачу, а он требует взятку, чтоб поделиться с гавврачом, а тот с министерством? Ложиться и умирать? Обычному человеку вариантов немного, так что думай сам, кто берет взятки и грабит бюджет, а кто пашет на все это и не мели чепухи.
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

В принципе, не имею ничего против иудеев, если они не мешают жить другим, но зачем грабить миллиардами, в гробу карманов нет, и зачем строить из себя православного.
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Ви адресою помилилися. Про свободу вибору розкажіть своїм соратникам по секті, зокрема ТС цієї гілки

Ви хочите заборонити інші думки? Як ваша секта називається, ну щоб знати? Підкажіть
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

В принципе, не имею ничего против иудеев,

 :lol:
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Свінарчукам немає альтернативи. Нажаль.
Кононенкам, ахметкам, семочкам, насиркиньім и прочей блядоте звісно теж немає альтернативи. Нажаль.
У країни немає майбутнього. Нажаль.
саме  така  "  держава"  треба  Гражданіну  ,  без  альтернативи .  Чому  в  хуйлостан  не їде  де  це  все  є  і  залізобетонно  залишиться  -  трохи  ясно  . Ну  як  з  свинарчуком  але  не  до  кінця
   
Рыба гниет с головы. Как ты поживешь честно, если приходишь к врачу, а он требует взятку, чтоб поделиться с гавврачом, а тот с министерством? Ложиться и умирать? Обычному человеку вариантов немного, так что думай сам, кто берет взятки и грабит бюджет, а кто пашет на все это и не мели чепухи.

Вот с этого момента начинается выбор для гражданина - стать участником преступления или выбрать путь законопослушного гражданина.

Преступник даст взятку и тем поощрит продолжение мафиозной цепочки.

Законопослушный гражданин направит заявление в полицию.

Каждый делает сам свой выбор. Понятно, что чем-то ему приходится жертвовать - или совестью, или личными выгодами.

Выбирайте и делайте.
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Я хотів би щоб в Україні був ще кращий президент. Але ні Юля, ні Зеля не є такими.
Мені хотілося б щоб президентом України був українець. Чи може я багато хочу?
Чому не Гриценко чи Кошулинський?
Чому ми продовжуємо крутитися на виборі когось з "кошерного кагалу"? :X
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Схоже,що крім Пороха,ніхто не хоче брати на себе відповідальність у воєнні часи.
Я,якось ,читала,що в 2014 до Порошенко бігала "єліта", з пропозиціями висунути свою кандидатуру в Президенти,а вони його підтримають .
а потім  ця "єліта " зрадила Пороха і перейшла в опозицію.
Це,мабуть,про садових-Ляшків-і юльків теж.
Чогось, мені здається, що це схоже на правду.
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Схоже,що крім Пороха,ніхто не хоче брати на себе відповідальність у воєнні часи.

В точку  (tu)
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Ви хочите заборонити інші думки? Як ваша секта називається, ну щоб знати? Підкажіть
Яку конкретно "думку" я хочу заборонити?
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Чому не Гриценко чи Кошулинський?
Чому ми продовжуємо крутитися на виборі когось з "кошерного кагалу"? :X
Почему не Кошулинский. дело в том, что порошенки для того чтобы сложилось привратное представление о порабощенной нации проводили селекцию парубиев. Кошулинский. Тягны в бок. Фарион.Мохнык...Все они хороши для сантехников.Малообр азованных людей. Адекватные люди требуют профи.Типа Смшка.Но до лидеров такого уровня страна еще не готова.Она выбирает из парубиев-кошулинских. Мажоров-свинарчуков. Машинисточек обкомовских типа бабци.Вообще для страны сантехников лучший вариант это Зеленый.Все же на порядок более образовагн по сравнению с шоколадом. Бабцей. Да и тем же пастырем, который Крым сдал. Грыц. В принципе тоже ничего.Все же В БЫТНОСТЬ  Смешка его в Штатах готовили. Но все же жена....Да, и происхождение колхозника чувствуется. Это его объединяет с колхозником Кошулинским. Так что все они уступают Зеленому. Тот из народных масс.
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Схоже,що крім Пороха,ніхто не хоче брати на себе відповідальність у воєнні часи.
І в чому ця "ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ" полягає?
За що Петя відповів?
За знищені військові арсенали? За котли? За ДАП? За що?
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

В точку  (tu)
  угу  ,  з  свинарчуками  красти  ,  в  точку
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Я хотів би щоб в Україні був ще кращий президент. Але ні Юля, ні Зеля не є такими.
Мені хотілося б щоб президентом України був українець. Чи може я багато хочу?

Йопта, Миша, то же самое говорили о Сталине, Брежневе, и даже ты помнишь, как актёр Михаил Ульянов на 1-м съезде Народных депутатов СССР проникновенно и пафосно сказал о Горбачёве, мол, МС нужен нам на три срока, а не на два.

Забирай своего Кнура нафиг, Миша. В Украине одна нерешаемая им проблема: коррупция. Зеля не имеет никаких наработанных решений в плане обворовывания всего и вся. Он просто не умеет этого делать. А в остальном Америка нам поможет.  :-B

   
Якщо не хуйло, то кот. Українська версія.

---------------------------------
хуйло немає альтернативи. На жаль.
Я хотів би щоб в Росії був ще кращий президент. Але ні Навальний, ні Собчак не є такими.
Мені хотілося б щоб президентом Росії був росіянин. Чи може я багато хочу?

все просто.
Йдете на дільницю, голосуєте за Нємцова й отримуєте гарантовано російського президента.
Чи Нємцов не росіянин?

Міша хоч трохи і поїхав дахом, зараз в нього просвітлення.
ТАК. Поки що гебіст.
Нажаль.

Усіх інших будуть грати.
Ну а Собчак поза обговоренням.

Проміняти Залізного Царя на клоуна зі свинками? :K

А чому "нажаль"? Корисні результати взаємодії з партнерами по тайожному союзу  вже маємо.
Чому нажаль?

Ой, чи я в ліберастський гурточок потрапив?  [KA]

Що, агєнти госдепа приунилє? Кокашкі скінчилися?

Схоже,що крім хуйло,ніхто не хоче брати на себе відповідальність у воєнні часи.
Я,якось ,читала,що в 2000 до хуйло бігала "єліта", з пропозиціями висунути свою кандидатуру в Президенти,а вони його підтримають .
а потім  ця "єліта " зрадила хуйло і перейшла в опозицію.
Це,мабуть,про березовських-єльцинів-нємцових теж.
Чогось, мені здається, що це схоже на правду.
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Чому не Гриценко чи Кошулинський?
Чому ми продовжуємо крутитися на виборі когось з "кошерного кагалу"? :X

Доповить на!  :rotate:
   
Схоже,що крім Пороха,ніхто не хоче брати на себе відповідальність у воєнні часи.
Я,якось ,читала,що в 2014 до Порошенко бігала "єліта", з пропозиціями висунути свою кандидатуру в Президенти,а вони його підтримають .
а потім  ця "єліта " зрадила Пороха і перейшла в опозицію.
Це,мабуть,про садових-Ляшків-і юльків теж.
Чогось, мені здається, що це схоже на правду.
"Еліта" бігала до чи після броневіка бульдозера з Порошенком на Банковій?
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Яку конкретно "думку" я хочу заборонити?

Ось ваш діалог з Гражданіном, в якому ви намагаєтесь затикати йому рота:

Гражданин
Я хотів би щоб в Україні був ще кращий президент. Але ні Юля, ні Зеля не є такими.
Мені хотілося б щоб президентом України був українець. Чи може я багато хочу?

Myroslava
Ви хто? Вищий суд, що отак безапеляційно виголошуєте вирок цілому народові, у якого - як ви наполягаєте - нема альтернативи мародерові і брехуну?



   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Вот с этого момента начинается выбор для гражданина - стать участником преступления или выбрать путь законопослушного гражданина.

Преступник даст взятку и тем поощрит продолжение мафиозной цепочки.

Законопослушный гражданин направит заявление в полицию.

Каждый делает сам свой выбор. Понятно, что чем-то ему приходится жертвовать - или совестью, или личными выгодами.

Выбирайте и делайте.

Ві инфантил? Какая полиция? За 5 лет посадили буквально 1 или 2 врачей за все время. Там полная круговая порука, Карл. Василишин вон не поделиллся, засветился, что взял взятку в 50 штук баксов от вречей Александровской больницы, которые вімогали их для него с больных, все задокументтровано и что печерный суд просто отказался его судить! Рыба гниет с головы. Если голова гнилая, ноги уже не нужны, они ничего не изменят, труп не ходит. Это непонятно? Да и представь у человека серьезное заболевание, когда ему устраивать эту бессмысленную тяганину? За это время о окачуриться можно.
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Якщо не хуйло, то кот. Українська версія.

---------------------------------
хуйло немає альтернативи. На жаль.
Я хотів би щоб в Росії був ще кращий президент. Але ні Навальний, ні Собчак не є такими.
Мені хотілося б щоб президентом Росії був росіянин. Чи може я багато хочу?


Аи можете дл бескінця тягнути сюди кауцапске лайно ЦЕ НЕ МПРАЦЮЄ.


Бо хуйло з підхуйлятниками  - АГРЕСОР  (td)
Українці з Порошенком - ЗАХИЩАЮТЬ СВОЮ ЗЕМЛЮ
(tu)


Фєрштейн, кацапурко?
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

В точку  (tu)
Тогда б мы видели 1 кандидата, а их 40.
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Ось ваш діалог з Гражданіном, в якому ви намагаєтесь затикати йому рота:
:facepalm:
От до чого призводить тривале перебування на свинофермі. Хоч інколи виходьте подихати чистим повітрям.
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Бо хуйло з підхуйлятниками  - АГРЕСОР  
Українці з Порошенком - ЗАХИЩАЮТЬ СВОЮ ЗЕМЛЮ
Українці таки захищають. Але до чого тут Парашенко?
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Що неприємно вражає -- те що Педро до часу грає роль та трохи маскується, але якщо його трохи притиснути -- з нього лізе навіть не просто цинічне хамство, а щось звіряче.

На питання Лесі Іванової (журналістка носить окуляри) щодо корупції він по хамські відповів -- якщо ви не бачите змін, надіньте окуляри. Або зніміть. Це було в передачі Бігуса про Свинарчуків.

Є відчуття, що ця цинічна хворобливо брехлива істота не відчепиться від країни без крові.

   
Аи можете дл бескінця тягнути сюди кауцапске лайно ЦЕ НЕ МПРАЦЮЄ.


Бо хуйло з підхуйлятниками  - АГРЕСОР  (td)
Українці з Порошенком - ЗАХИЩАЮТЬ СВОЮ ЗЕМЛЮ
(tu)


Фєрштейн, кацапурко?

Так кацапи те ж саме про америку кажуть, що вони захищають свій мірок, а америкоси все лізуть з усіх дірок.
І землею не прикривай сраку, бо нічого ти в житті, крім царя в вишиванці не захищав. І різниця світогляду тебе і кацапа, що у одного вишиванка, а у іншого лапті та ватник.

А донбас і крим повернемо і без твоєї гніди.
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

  угу  ,  з  свинарчуками  красти  ,  в  точку
А где Петя крал со Свинарчуком ? В ваших фантазиях ?
Даже нацдружины не могут Пете ничего проедъявить,
Бегают за ним с предъявой : Гоша -контрабандист, но виноват Петя !
 :)
   
А где Петя крал со Свинарчуком ? В ваших фантазиях ?
Даже нацдружины не могут Пете ничего проедъявить,
Бегают за ним с предъявой : Гоша -контрабандист, но виноват Петя !
 :)

Так якщо він ні за що не відповідає, то значить точно нічогобез нього і не розвалиться, як тут "безальтернативні" писали.  (tu)
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Що неприємно вражає -- те що Педро до часу грає роль та трохи маскується, але якщо його трохи притиснути -- з нього лізе навіть не просто цинічне хамство, а щось звіряче.

На питання Лесі Іванової (журналістка носить окуляри) щодо корупції він по хамські відповів -- якщо ви не бачите змін, надіньте окуляри. Або зніміть. Це було в передачі Бігуса про Свинарчуків.

Є відчуття, що ця цинічна хворобливо брехлива істота не відчепиться від країни без крові.

Вибач,але це твій автопортрет, разом з твоєю  "V" -командою.
   
Ох, триндець, скільки ще по пустелі бродити, поки усі з царизмом мозку повимирають. Не дожевемо, коротше.

Краще б зброю легалізували і хай вата спробує напасти. А тут якраз Петро зробив все, щоб і далі всі були незахищеними перед чоловічками з АКМами. На шостому році війни.

Ні, любі мої, ідіть ви в жопу зі своїм безальтернативним посібником терористів.  :fuck:
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

А где Петя крал со Свинарчуком ? В ваших фантазиях ?
Даже нацдружины не могут Пете ничего проедъявить,
Бегают за ним с предъявой : Гоша -контрабандист, но виноват Петя !
 :)
Лесю, у тебе скисла каша в голові. Зразу кажеш, що Петя взяв на себе ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ (чи у твоєму розумінні це просто красиве слово - прикраса для твого улюбленого Петі?), і тут же стверджуєш, що Петя ні за кого з пригодованих ним і ні за що НЕ ВІДПОВІДАЄ. Як таке розуміти, Лесю?
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Схоже,що крім Пороха,ніхто не хоче брати на себе відповідальність у воєнні часи.
Я,якось ,читала,що в 2014 до Порошенко бігала "єліта", з пропозиціями висунути свою кандидатуру в Президенти,а вони його підтримають .
а потім  ця "єліта " зрадила Пороха і перейшла в опозицію.
Це,мабуть,про садових-Ляшків-і юльків теж.
Чогось, мені здається, що це схоже на правду.
За "відповідальність" хотілося би почути більше.
За що-що там Підр відповідає? За що він поніс відповідальність?
Таке враження що ЗСУ спеціально через низку "поразок" пропустили як через кривавий "комбайн", що бажання пручатися кацапській агресії стало менше у народі.
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Схоже,що крім Пороха,ніхто не хоче брати на себе відповідальність у воєнні часи.
Я,якось ,читала,що в 2014 до Порошенко бігала "єліта", з пропозиціями висунути свою кандидатуру в Президенти,а вони його підтримають .
а потім  ця "єліта " зрадила Пороха і перейшла в опозицію.
Це,мабуть,про садових-Ляшків-і юльків теж.
Чогось, мені здається, що це схоже на правду.
Бред та брехня..Петро пхався сам та розписував пулю у Відні з Фірташем..Тому що батькові пообіцяв стати президентом..(с) - пряма мова..
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Лесю, будь ласка, дай відповідь.

І в чому ця "ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ" полягає?
За що Петя відповів?
За знищені військові арсенали? За котли? За ДАП? За що?
   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Вибач,але це твій автопортрет, разом з твоєю  "V" -командою.

Опінія недалекого штабного порохобота нецікава від слова зовсім.

   
Re: Порошенку немає альтернативи. На жаль.

Що неприємно вражає -- те що Педро до часу грає роль та трохи маскується, але якщо його трохи притиснути -- з нього лізе навіть не просто цинічне хамство, а щось звіряче.

На питання Лесі Іванової (журналістка носить окуляри) щодо корупції він по хамські відповів -- якщо ви не бачите змін, надіньте окуляри. Або зніміть. Це було в передачі Бігуса про Свинарчуків.

Є відчуття, що ця цинічна хворобливо брехлива істота не відчепиться від країни без крові.
таке ж враження
"браток з 90-х", який не перед чим не зупиниться.
Це все з дитинства йде, коли він старшокласником лупив хлопців молодших себе за віком у школі.
Всіх хто це робив у школі - вони у звичайних садистів та уйобків повиростали.
Ще Підр завжди ховався за свого батька та брата, відчувається що його ні разу не били, хорошо, до кривавих соплей.
Це завжди дуже добре "ставить голову на місце", якщо людина адекватна.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія