Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

WhatsApp взломан полностью

WhatsApp взломан полностью

Вломан русскими

Остался только Telegram который не дал своего одобрения по раскрытию своих данных
   
Re: WhatsApp взломан полностью
tyv

а нам чого переживати?
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Вломан русскими

Остался только Telegram который не дал своего одобрения по раскрытию своих данных
дад..в редверии сего действа был удален почти год назад со всех девайсов.. B-)
   
Re: WhatsApp взломан полностью

а нам чого переживати?

Ну тем кто юзает лишь коубы и гифки с цицьками, тем нечего
   
Re: WhatsApp взломан полностью

дад..в редверии сего действа был удален почти год назад со всех девайсов.. B-)

И вобще перешл на кнопочный самсунг в котором стерт ID
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Вломан русскими

Остался только Telegram который не дал своего одобрения по раскрытию своих данных

 :gigi:  :gigi:  :gigi:

Telegram пошел навстречу ФСБ. еще год назад
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Вломан русскими

Нічого дивного, цукерберг поставив свої сервери в рашці, тому кацапи мали достатньо часу та матеріалу для аналізу.
З гуглем у них  щось не вийшло, тому гуглокеші кацапські провайдери демонтують.
А телеграм, наскільки я пам'ятаю, взагалі відмовився ставити сервери в рашці.
Вайбер під питанням, але я чув, що вайбер теж поставив свої сервери фсб-шникам.

Одним словом, усі меседжери, дозволені у рашці - під ковпаком.
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Остался только Telegram который не дал своего одобрения по раскрытию своих данных

Ги-ги , так я й повірив , що якшо один або декілька "програміст(ів)" на щось не погодяцця , то декілька інших , "чиї бейцали вже затиснуті у лещата" , не виконають наказу того , хто важіля у тих лещатах крутить . ))

Зламана чі не зламана якась програма , звичайний користувач , ніколи не з'ясує , доки до воронка не втрапить )) , а тому будь-які запевнення "програмістів" , що їхня програма сама-сама незламна - лише реклама "баранам" та "вівцям" .
   
Re: WhatsApp взломан полностью
VG

Телега не ламалась, тому що добровільнопримусов о передана. Купа меседжерів і всі десь зберігають дані тотально, думати, що не має доступу до них зацікавленим особам, то трохи дивно, якось наівно. Єдиний захист, не писати зайвого, ну або по старінкє гАлубямі переписуватися :-)
   
Re: WhatsApp взломан полностью

:gigi:  :gigi:  :gigi:

Telegram пошел навстречу ФСБ. еще год назад
Ну мають же залишити якусь шпарину, аби хом'ячки почували себе у безпеці - та і слідкувати за ними простіше, коли вони у купочці.
   
Re: WhatsApp взломан полностью
PAL

И вобще перешл на кнопочный самсунг в котором стерт ID
он не может быть стертым, иначе GSM работать не будет
Или ты про надпись на корпусе?  :lol:

в самсах не знаю, а в китайских телефонах (старых кнопочных и на МТК) IMEI легко поменять, пару команд на компе нада дать только
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Ну мають же залишити якусь шпарину, аби хом'ячки почували себе у безпеці - та і слідкувати за ними простіше, коли вони у купочці.

я просто ржу с толпоебов, которые верят в телеграф

 :gigi:
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Ги-ги , так я й повірив , що якшо один або декілька "програміст(ів)" на щось не погодяцця , то декілька інших , "чиї бейцали вже затиснуті у лещата" , не виконають наказу того , хто важіля у тих лещатах крутить . ))

Зламана чі не зламана якась програма , звичайний користувач , ніколи не з'ясує , доки до воронка не втрапить )) , а тому будь-які запевнення "програмістів" , що їхня програма сама-сама незламна - лише реклама "баранам" та "вівцям" .

У телеграма открытый протокол и уйма клиентов без проприетарщины. Что там програмист может сообщить то? А ФСБ требовали от них технологического доступа к всем перепискам, что бы потребовало бы изменения собственно алгоритмов, чего они не получили.
   
Re: WhatsApp взломан полностью
tyv

Ну тем кто юзает лишь коубы и гифки с цицьками, тем нечего
твою переписку фсб читає?
   
Re: WhatsApp взломан полностью


Нічого дивного, цукерберг поставив свої сервери в рашці, тому кацапи мали достатньо часу та матеріалу для аналізу.

А телеграм, наскільки я пам'ятаю, взагалі відмовився ставити сервери в рашці.
Вайбер під питанням, але я чув, що вайбер теж поставив свої сервери фсб-шникам.


накуа фсбшикам їхні сервери?
   
Re: WhatsApp взломан полностью

А ФСБ требовали от них технологического доступа к всем перепискам, что бы потребовало бы изменения собственно алгоритмов, чего они не получили.

Неможливо довести , що не отримали , лише декларуючи , що не отримали .
   
Re: WhatsApp взломан полностью

переписку фсб читає?

Легко перевірити. Написати в телеграмі собі або знайомому "компромат на ____  ( плани, або щось подібне) сховані за такими координатами xxx yyy ". За місяць перевірити схованку :)
   
Re: WhatsApp взломан полностью

А от що я бачу з місця користувача інтирнету , що кількість згадувань - телеграм , телеграм , телеграм , збільшилася "останнім часом" і вже мені особисто "очі виїдає" , а тому я роблю собі особисто висновок - прихована реклама .
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Неможливо довести , що не отримали , лише декларуючи , що не отримали .

Что именно они получили? :) Что они могли получить в открытом протоколе и гнушном софте? :)
   
Re: WhatsApp взломан полностью

є багато різних захищених месенджерів та войсових програм типу такого https://www.crypttalk.com/

та й прямо на еплсторі їх повно

https://apps.apple.com/in/app/signal-private-messenger/id874139669

https://apps.apple.com/us/app/dust-a-safer-place-to-text/id690158616

https://apps.apple.com/us/app/wickr-me-private-messenger/id528962154

https://apps.apple.com/us/app/threema/id578665578

весь цей софт кацапи не здатні поламати
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Легко перевірити. Написати в телеграмі собі або знайомому "компромат на ____  ( плани, або щось подібне) сховані за такими координатами xxx yyy ". За місяць перевірити схованку :)

От , ото й воно , ото воно і потрібне власникові/програмісту(ам) того телеграму , що-би я туди писка всунув та збільшив їхній заробіток .  ))

Обійдуцця без мене , як і я без їхнього телеграму . ))
   
Re: WhatsApp взломан полностью

є багато різних захищених месенджерів та войсових програм типу такого https://www.crypttalk.com/

та й прямо на еплсторі їх повно

І ніхто не заваджає написати власний. Тиждень для толкового прогера.
   
Re: WhatsApp взломан полностью

є багато різних захищених месенджерів та войсових програм типу такого https://www.crypttalk.com/

та й прямо на еплсторі їх повно

https://apps.apple.com/in/app/signal-private-messenger/id874139669

https://apps.apple.com/us/app/dust-a-safer-place-to-text/id690158616

https://apps.apple.com/us/app/wickr-me-private-messenger/id528962154

https://apps.apple.com/us/app/threema/id578665578

весь цей софт кацапи не здатні поламати

Від програміста , що того месенджера створив , написавши програму , захисту нема , а тому , коли схоче тоді і продасть з потрохами будь-кого , будь-кому та у будь-який час , коли якусь вигоду/зиск відчує , а мо і безкоштовно подарує чужі "таємниці" , заради розваги . ))
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Что именно они получили? :) Что они могли получить в открытом протоколе и гнушном софте? :)

Ще раз - неможливо довести , що "влада" , тобто оте якесь ФеСеБе , не контролює отой якись телеграм , лише декларуючи , що не контролює .

Тобто , чиясь заява - "ФСБ не контолює Телеграм" - пустопорожня балаканина , як , на загал , і зворотнье твердження . ))
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Вломан русскими

Остался только Telegram который не дал своего одобрения по раскрытию своих данных

ебанутый?

не, не так. рога ФСБ на череп  не сильно давят?
   
Re: WhatsApp взломан полностью

он не может быть стертым, иначе GSM работать не будет
Или ты про надпись на корпусе?  :lol:

в самсах не знаю, а в китайских телефонах (старых кнопочных и на МТК) IMEI легко поменять, пару команд на компе нада дать только

Не, программно стерили имей на определенных кнопочных моделях самсунгов
   
Re: WhatsApp взломан полностью

ебанутый?

не, не так. рога ФСБ на череп  не сильно давят?

Утони, мразь
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Утони, мразь


Я могу быть уверен что и ко мне ты применишь биту, и ноги сломаешь?

Если я тут выложу всё что о тебе, скотина мерзкая знаю, это случится? Когда?
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Я могу быть уверен что и ко мне ты применишь биту, и ноги сломаешь?

Если я тут выложу всё что о тебе, скотина мерзкая знаю, это случится? Когда?

Я даю разрешения, выкладывай, очень интересно будет почитать очередной кал, мразота жидкая
   
Re: WhatsApp взломан полностью

електронна пошта і власноручний шифрувальник.
бажаю фсб успіху.
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Я даю разрешения, выкладывай, очень интересно будет почитать очередной кал, мразота жидкая

Ты - явный агент ФСБ .Мне ФСБ не дало дозвілу на всю про тебе інформацію.

Але те що твій Дід Мороз це ФСБ і ти разом з ним - цю інформацію я знаю.

   
Re: WhatsApp взломан полностью

Ще раз - неможливо довести , що "влада" , тобто оте якесь ФеСеБе , не контролює отой якись телеграм , лише декларуючи , що не контролює .

Декларируя - не, нельзя. Для проприетарного протокола и софта других методов доказательства, кроме заявлений - нет. Для гнушного софта с открытым протоколом вообще ничьих заявлений не нужно. Teлеграм - это второй открытый протокол, если не ошибаюсь, и первый протокол с открытым алгоритмом криптованием point-to-point (MTProto) разговоров. Берите и "пальчиком показывайте" то место, где "фсб имеет доступ".

Цитувати
Тобто , чиясь заява - "ФСБ не контолює Телеграм" - пустопорожня балаканина , як , на загал , і зворотнье твердження . ))

Конечно пустозвонство. Но у телеграма есть одна замечательная фишка по отношению к рашке - это сервис, который там не смогли заблокировать. :)
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Ты - явный агент ФСБ .Мне ФСБ не дало дозвілу на всю про тебе інформацію.

Але те що твій Дід Мороз це ФСБ і ти разом з ним - цю інформацію я знаю.

Так ты чо Чупс, скрытый агент ФСБ? 
   
Re: WhatsApp взломан полностью

похуй..
я ни там ни там незареген
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Ще раз - неможливо довести , що "влада" , тобто оте якесь ФеСеБе , не контролює отой якись телеграм , лише декларуючи , що не контролює .

Тобто , чиясь заява - "ФСБ не контолює Телеграм" - пустопорожня балаканина , як , на загал , і зворотнье твердження . ))

Елементарно. Якщо сервер використовується лише для з'єднання, а потім зв'язок між клієнтами йде напряму, а не через сервер (так це чи ні визначити можна), то питання відпадає самe собою

Тобто якщо хтось і контролює сервер, то він буде знати тільки про факт контакту між клієнтами, а не про зміст даних, якими вони обмінювалися.
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Когда говорят , что кто-то установили свои сервера в РФ значить они все контролируют. То это не правда. Они контролируют только трафик в РФ.
   
Re: WhatsApp взломан полностью
PAL

Не, программно стерили имей на определенных кнопочных моделях самсунгов

стереть оно можно, но только позвонить с этого телефона потом нельзя
IMEI на нем 100% есть, просто сменили наверно
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Так ты чо Чупс, скрытый агент ФСБ?

Может и так. А чо, низзя? И мне про тебя, допустим, расказывали.

Моя задача - уничтожить твоё реноме.

Ты дохуя п***а. Хозяева сказали, что уже хватит.
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Ты - явный агент ФСБ .Мне ФСБ не дало дозвілу на всю про тебе інформацію.

Але те що твій Дід Мороз це ФСБ і ти разом з ним - цю інформацію я знаю.

Цікаво, а ти отримуєш інформацію в ФСБ?
   
Re: WhatsApp взломан полностью

Цікаво, а ти отримуєш інформацію в ФСБ?

Ага. Через космос )))

Але про зятька и без космоса всё понятно.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 2 гостей
 
Повна версія