Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

2 TORIN...
Це ваше " Его " (відчуття власної важливості) заважає подивиться на Всесвіт чуток під іншим кутом...

я не використовував цей термін, але вам цікава моя думка, то Его нічого не бачить, насамперед.
Его: або просто Я (лат. ego, від грец. Εγώ — «я») — за теорією психоаналізу, та частина людської особистості, яка усвідомлюється як власне «Я» і знаходиться в контакті з навколишнім світом за допомогою сприйняття. Его здійснює планування, оцінки, запам'ятовування та іншими шляхами реагує на вплив фізичного та соціального оточення[1]. «Я» забезпечує безперервність і послідовність поведінки, реалізуючи особисту точку відліку, завдяки чому події минулого (збережені у пам'яті) узгоджуються з подіями сьогодення та майбутнього (представленими передбаченням та уявою).

вики психоаналіз

Ви маєте на увазі термін, що використовував Ка́рлос Кастане́да ? ну то ж літературна проза, як і у Толкіна, наприклад. Пропунуєте пограти в Толкиенистов ?
ЕГО ще досить часто можна зустріти в Нью-ейдж, я починав з нього і дуже вдячний багатьом авторам. Але там мова йде тільки про ослаблення конструкції, а не її руйнуванні. Людина без ЕГО навіть розмовляти не зможе. Дотого це неможливо здійснити. Вся мають ЕГО.










   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Питання для знавців

Яке найбільше бажання може мати его?
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

я не використовував цей термін, але вам цікава моя думка, то Его нічого не бачить, насамперед.
Его: або просто Я (лат. ego, від грец. Εγώ — «я») — за теорією психоаналізу, та частина людської особистості, яка усвідомлюється як власне «Я» і знаходиться в контакті з навколишнім світом за допомогою сприйняття. Его здійснює планування, оцінки, запам'ятовування та іншими шляхами реагує на вплив фізичного та соціального оточення[1]. «Я» забезпечує безперервність і послідовність поведінки, реалізуючи особисту точку відліку, завдяки чому події минулого (збережені у пам'яті) узгоджуються з подіями сьогодення та майбутнього (представленими передбаченням та уявою).

вики психоаналіз
Ви маєте на увазі термін, що використовував Ка́рлос Кастане́да ? ну то ж літературна проза, як і у Толкіна, наприклад. Пропунуєте пограти в Толкиенистов ?
ЕГО ще досить часто можна зустріти в Нью-ейдж, я починав з нього і дуже вдячний багатьом авторам. Але там мова йде тільки про ослаблення конструкції, а не її руйнуванні. Людина без ЕГО навіть розмовляти не зможе. Дотого це неможливо здійснити. Вся мають ЕГО.
Я мав на увазі що ось це особисте  Я  заважає ...   Завищена особиста оцінка дуже заважає - заважає наприклад зрозуміти інших...
І ця сама завищена оцінка не дає, не бажає чути інших і  вона же засуджує ...


Останнє редагування: 6 листопада 2019 19:20:09 від Аeternitas
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Питання для знавців

Яке найбільше бажання може мати его?
Відверто кажучи не зрозумів запитання..

Може по-іншому побудуєте фразу , га пан Андрюююха?
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

ну і навіщо принижувати МАГ-а ? я впевнений що він самий може пояснити що хотів казати, якщо вважає за потрібне.
По перше він не образився... Бо нема за що..

Мій допис - це допис стосується саме вас...
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]


.
Людство - то зародок майбутнього Бога, яке має пройти багато стадій в процесі росту щоб навчитись творити нові всесвіти.
На поточний момент період розвитку людства аналогічний періоду розвитку людини в утробі метері. Наступний етап - Народження, воно ж Кінець старого світу/простору і вихід в новий світ/простір.

Я считаю,что вместе с другими Разумами в Мегавселенной.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Відверто кажучи не зрозумів запитання..

Може по-іншому побудуєте фразу , га пан Андрюююха?


Відомо, шо его хоче все більше і більше.
Яке найбільше бажання може мати людина котрою управляє его
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Відомо, шо его хоче все більше і більше.
Яке найбільше бажання може мати людина котрою управляє его
Влада...
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Мій допис - це допис стосується саме вас...
а, ви як би наполягаєте  на своєму, більш довершеному розумінню МАГ-а ? Тобто це я його не зрозумів ? 
Той мовчить мабуть тому що він і сам не дуже зрозумів що написав. Хоча і не знаю. Його важко читати, нічого не чіпляє. Може йому ваша версія сподобатися більше.
то я розважаюсь :) на мою думку пояснювати чужі слова мм.. невдячна справа.


   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Влада...

Нє
Це не максимум
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Пани. Авторитетно заявляю. Атернітас, маг і торінце три пана котрі шото поняли. Маю за честь спілкуватися з вами.

Ви всі говорити про одне і те ж
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Питання для знавців

Яке найбільше бажання може мати его?

Це в тебе питання про яких-то власних великих тарганів.
Що таке авторитетно заявляю. Для кого твій авторитет щось важить?
Для мене поки що ні. Поки ти знавець з болтологіі, який нахвалює
собі подібних.

Останнє редагування: 6 листопада 2019 21:11:55 від б_а_р_с
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Це в тебе питання про яких-то власних великих тарганів.
Що таке авторитетно заявляю. Для кого твій авторитет щось важить?
Для мене поки що ні. Поки ти знавець з болтологіі, який нахвалює
собі подібних.
Ліричне  відступлення... 
≠==========================

Всі ці дописи по цій або інший темі та складаючи одне до одного ... Зробив два висновки:
1. Як що гармонійно витрачати - стане дофуя вистачати...  Це стосується вільної енергії .. розширення поглядів Б.А.Р.С (навіть зараз життя дало підказку - дякую тобі Б.А.Р.С.)  це як розширення системи... В замкнутої системі ..  меньше енергії
2. І дійсно ВІРА барс допомогає...  Вона відкриває систему...  До речі слово відкриття - це зкорочення від ВІД КРаю ЙТи  Твого Я... Ігра слів? Ну тоді спробуй накласти образ в своей голові і ПроЧитай його  по іншому...  Головне уяві що воно має в твоїй голові...

Повертаючись до першого... Можу стверджувати   що відкриття систем - тобто складання витрачиної енергії та отриманої можна порахувати скільки потрібно...
Так ось необхідно досягнути  баланс витрачання енергії (рекуперація, трикуперація, системи енергозбереження) і навчитися гармойнійному витрачати енергію ....
А зробити приросту +5-10% головне створити свою систему в якой ти будеш потребляти на ці 5% менше...


-

Останнє редагування: 6 листопада 2019 22:25:15 від Аeternitas
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Пани. Авторитетно заявляю. Атернітас, маг і торінце три пана котрі шото поняли. Маю за честь спілкуватися з вами.

Ви всі говорити про одне і те ж
Так і є всі про одно і теж...
А саме цікаво навіть ні хто не помічає що про одно і теж....
Якось спостерігав як два чувака натовкли  пики один одному до юшки доказуючи одне і те саме але вони друг друга не розуміли...
І про це кажу вже третій рік..
 
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Ефимерність  вашого  вспринняття ... По іншому ви просто не зрозуміли що він мав на увазі...

Але чомусь ваше вспринняття цього допису  дозволяє ставити оцінку автору ..

Важко жити тверезому в абсолютно пьяному суспільстві...
 Навіть з початку було сумно - а зараз смішно...  Чомусь всі вважають що вони здраво міслять...
І в рамках  прийнятої поведінки у суспільстві:  бахвальство, подвійний стандарти поведінки, егоїзм, постійна омана   один одного, блуд, наговори,  засудження інших, жажда наживи, жадібність, перекладання своїх страхів на інших та ще і ще і ще...
Це вважається нормальною поведінкою суспільства ...
А все просто - зрозумійте один одного і все...
І майже все це зникне...
(tu)  :-B
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Ви всі говорити про одне і те ж
а про що ми всі говорили ? :)
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

я не використовував цей термін, але вам цікава моя думка, то Его нічого не бачить, насамперед.
Его: або просто Я (лат. ego, від грец. Εγώ — «я») — за теорією психоаналізу, та частина людської особистості, яка усвідомлюється як власне «Я» і знаходиться в контакті з навколишнім світом за допомогою сприйняття. Его здійснює планування, оцінки, запам'ятовування та іншими шляхами реагує на вплив фізичного та соціального оточення[1]. «Я» забезпечує безперервність і послідовність поведінки, реалізуючи особисту точку відліку, завдяки чому події минулого (збережені у пам'яті) узгоджуються з подіями сьогодення та майбутнього (представленими передбаченням та уявою).

вики психоаналіз
Ви маєте на увазі термін, що використовував Ка́рлос Кастане́да ? ну то ж літературна проза, як і у Толкіна, наприклад. Пропунуєте пограти в Толкиенистов ?
ЕГО ще досить часто можна зустріти в Нью-ейдж, я починав з нього і дуже вдячний багатьом авторам. Але там мова йде тільки про ослаблення конструкції, а не її руйнуванні. Людина без ЕГО навіть розмовляти не зможе. Дотого це неможливо здійснити. Вся мають ЕГО.
:fool:
Типове занурення в другорядні деталі або від нерозуміння теми розмови, або з метою її затоптати. 8-:
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

а про що ми всі говорили ? :)
Всі кажуть правду поки в неї Вірять... ;)
Правда у кожного своя...
Складання правд приведе до істини... ;)
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Я считаю,что вместе с другими Разумами в Мегавселенной.
не заперечую,
 :-B
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

а, ви як би наполягаєте  на своєму, більш довершеному розумінню МАГ-а ? Тобто це я його не зрозумів ? 
Той мовчить мабуть тому що він і сам не дуже зрозумів що написав. Хоча і не знаю. Його важко читати, нічого не чіпляє. Може йому ваша версія сподобатися більше.
то я розважаюсь :) на мою думку пояснювати чужі слова мм.. невдячна справа.
Та не дуже хочете зрозуміти, що я написав, а я не маю бажання розжовувати все написане до ідеалу. Для чого? Щоб знайшоася натовп фанатиків, які б мене вважали всезнаючим месією і ловили кожне моє слово як незаперечне? Та нінащо то мені. Навпаки, я свідомо не чіпаю неідеальність власних дописів, бо маю не меті зацвкавити ще когось до розробки концепції на базі цієї гіпотези. Щоб підсумковий варіант не був прив'язаний до однієї особи. Для уникнення загрози перетворення автора на ідола. Я маю багато власних проблем, а загальними займаюсь тому, що аони впливають беспосередньо на мою сферу життєдіяліності і я поки не бачу ніяких реальних дій для вирішення цих загальних проблем.

Останнє редагування: 6 листопада 2019 23:29:50 від MAG
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

:fool:
Типове занурення в другорядні деталі або від нерозуміння теми розмови, або з метою її затоптати. 8-:
Ви чого ? :) Мене запитали стосовно ЕГО. Я казав що іх не меньш трьох існує та відповів по кожному. Це разгорнута відповідь зветься.
Хоча міг відповісти і наступним чином - Що  8-:
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

а, ви як би наполягаєте  на своєму, більш довершеному розумінню МАГ-а ? Тобто це я його не зрозумів ? 
Той мовчить мабуть тому що він і сам не дуже зрозумів що написав. Хоча і не знаю. Його важко читати, нічого не чіпляє. Може йому ваша версія сподобатися більше.
то я розважаюсь :) на мою думку пояснювати чужі слова мм.. невдячна справа.
Та не дуже хочете зрозуміти, що я написав, а я не маю бажання розжовувати все написане до ідеалу. Для чого? Щоб знайшвся натовп фанатиків, які б мене вважали всезнаючим месією і ловили кожне моє слово як незаперечне? Та нінащо то мені. Навпаки, я свідомо не чіпаю неідеальність власних дописів, бо маю не меті зацікавити ще когось до розробки концепції на базі цієї гіпотези. Щоб підсумковий варіант не був прив'язаний до однієї особи. Для уникнення загрози перетворення автора на ідола. Я маю багато власних проблем, а загальними займаюсь тому, що вони впливають беспосередньо на мою сіферу життєдіяльності і я поки не бачу ніяких реальних дій для вирішення цих загальних проблем.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Пани. Авторитетно заявляю. Атернітас, маг і торінце три пана котрі шото поняли. Маю за честь спілкуватися з вами.

Ви всі говорити про одне і те ж
може й так але торін бвльше критикує і ідеалізує колупання в дрібних деталях. А я їх нколи не любив. Я люблю швидко знайти закономірності і аналізувати процеси від загального.

Останнє редагування: 6 листопада 2019 23:34:45 від MAG
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Ви чого ? :) Мене запитали стосовно ЕГО. Я казав що іх не меньш трьох існує та відповів по кожному. Це разгорнута відповідь зветься.
Хоча міг відповісти і наступним чином - Що  8-:
А для менн це відхід в сторону від запропонованої теми. Здрібнення її.

Останнє редагування: 6 листопада 2019 23:33:13 від MAG
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Це в тебе питання про яких-то власних великих тарганів.
Що таке авторитетно заявляю. Для кого твій авторитет щось важить?
Для мене поки що ні. Поки ти знавець з болтологіі, який нахвалює
собі подібних.

А поняв. Ти заздриш шо я не включив тебе у трійцю гранд розумників.
Вибач. Рибак рибака. Шукай своіх однодумців.
А я маю задоволення читати тих панів. Скажу відверто, це основна причина чому я ще ттут.

Останнє редагування: 7 листопада 2019 08:32:40 від Антдрюююха
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Ладно, не догнали ви метафори)

Ок. Найбілтше бажання его це стати богом.

Вот. Тому ми використовуємо цю енергію шоб власне наблизитися до бога.
Але там нада були дуже вмілимбо ця сила дуже легко може згубити. Як ми бачимо на прикладі дядьку барса.
Це як серфінг. Але фішка в тому, шо в останній момент з неі нада зіскочити. Бо розібє об скали.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Ладно, не догнали ви метафори)

Ок. Найбілтше бажання его це стати богом.

Вот. Тому ми використовуємо цю енергію шоб власне наблизитися до бога.
Але там нада були дуже вмілимбо ця сила дуже легко може згубити. Як ми бачимо на прикладі дядьку барса.
Це як серфінг. Але фішка в тому, шо в останній момент з неі нада зіскочити. Бо розібє об скали.
Десь так.  :-B
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Разум в широком значении манипулирует окружающей средой в широком значении слова.
 Аналогия.
 Кузнец перед изготовлением меча заранее знает,представляет (информация!),каким будет меч в конечном итоге его работы.И из куска стали.используя материальные и энергетические ресурсы  на Земле,изготовляет заранее запланированное изделие.
 То-есть разум сначала оперирует неким массивом информации,планирует конечную цель, способы и методы её достижения.а затем использую доступные материальные.информ ационные и энергетические ресурсы, достигает поставленной цели.
 Чем больше разум " знает".чем больше массив имеющейся информации,чем больше " инструментарий" воздействия на " окружающую среду",тем больше Разум способен запланировать и достичь искомого.результата .
 Разумы на своих уровнях "окружающей среды" не способны "изнутри" полностью постичь свой Мир. Принципмально для них недостижимое  однако можно узнать,изучить,понять " из вне" этого конкретного Мира.
Таким образом,только объединение Разумов разных " Миров" Мегавселенной позволяет наиболее полно и исчерпывающе познать всю информацию "обо всём" для Мегавселенной. Однака и  в этом случает остаётся некоторая часть непознанного и упущенного. Так как объединённые Разумы не могут выйти за пределы Мегавселенной и изучать её " со стороны".
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Та не дуже хочете зрозуміти, що я написав, а я не маю бажання розжовувати все написане до ідеалу. Для чого? Щоб знайшвся натовп фанатиків, які б мене вважали всезнаючим месією і ловили кожне моє слово як незаперечне? Та нінащо то мені. Навпаки, я свідомо не чіпаю неідеальність власних дописів, бо маю не меті зацікавити ще когось до розробки концепції на базі цієї гіпотези. Щоб підсумковий варіант не був прив'язаний до однієї особи. Для уникнення загрози перетворення автора на ідола. Я маю багато власних проблем, а загальними займаюсь тому, що вони впливають беспосередньо на мою сіферу життєдіяльності і я поки не бачу ніяких реальних дій для вирішення цих загальних проблем.
Прочитавши цей допис..
Тобі так скажу... Ти мальоха випав з теми...
Дописи про Его читав? Не будуй ілюзій ... Це твої чорти і тобі з ними боротися...
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Ладно, не догнали ви метафори)
Ок. Найбілтше бажання его це стати богом.
не знаю, я перебрав усіх кого знаю чи читав або слухав, майже ніхто так не говорив. тобто це не так, принаймні для мене :)
власне кажучи, кожна доросла людина сам собі бог. а для дітей боги - їх батьки, спочатку реальні, а потім уявні. оцей перехід і є духовним дорослішанням людини.








   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Прочитавши цей допис..
Тобі так скажу... Ти мальоха випав з теми...
Дописи про Его читав? Не будуй ілюзій ... Це твої чорти і тобі з ними боротися...
Я з теми не випав тому, що я її відкрив не для дискусій, а для попередження про справжній стан справ.
То ви там захопились батлом про его що є прямим відхиленням від  теми. Ви занадто впевнені в домінуванні его над організмом. Може статистично ви праві, але помиляєтесь щодо мене.
Для мене принципова загальна гармонія вдідносин, а не моє лідерство.
Колись ще студентом в період найбільш активного формування моєї особистості, я подумки порівняв два способи об'єднання всього людства: один - то повна централізація влади з перетворенням всіх нижніх членів суспільства в повністю підпорчдкованих елементів суспільства верхнім рівням. Елементаии суспільства я назвав людец з обмеженою свободою дії. Зразок такої системи - ідеалізований тоталітаризм.
Другии спосіб то усвідомена гармонійна єдність рівних високорозвинених особистостей.
Я жахнувся перспкетиві перемоги першого способу і однозначно став на сторону другого, хоча одразу усвідомив, що реалізувати таку модель буде майже не можливо через оте саме его.
 Але нині я бачу перспективу консолідації Людства за другою моделлю. Вона можлива, але через Революцію Свідомості через якісну зміну Людства, і вона на диво не за горами. Тому і вийшов майже з 30-річного "підпілля" і почав популяризуватии Гіпотезу на ФУПі як засобі масової  інформації з дуже великою аудиторією.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Прочитавши цей допис..
Тобі так скажу... Ти мальоха випав з теми...
Дописи про Его читав? Не будуй ілюзій ... Це твої чорти і тобі з ними боротися...
Я з теми не випав тому, що я її відкрив не для дискусій, а для попередження про справжній стан справ.
То ви там захопились батлом про его що є прямим відхиленням від  теми. Ви занадто впевнені в домінуванні его над організмом. Може статистично ви праві, але помиляєтесь щодо мене.
Для мене принципова загальна гармонія відносин, а не моє лідерство.
Колись ще студентом в період найбільш активного формування моєї особистості, я подумки порівняв два способи об'єднання всього людства: один - то повна централізація влади з перетворенням всіх нижніх членів суспільства в повністю підпорчдкованих елементів суспільства верхнім рівням. Елементами суспільства я назвав людей з обмеженою свободою дії. Зразок такої системи - ідеалізований тоталітаризм.
Другии спосіб то усвідомена гармонійна єдність рівних високорозвинених особистостей.
Я жахнувся перспкетиві перемоги першого способу і однозначно став на сторону другого, хоча одразу усвідомив, що реалізувати таку модель буде майже не можливо через оте саме его.
 Але нині я бачу перспективу консолідації Людства за другою моделлю. Вона можлива, але через Революцію Свідомості через якісну зміну Людства, і вона на диво не за горами. Тому і вийшов майже з 30-річного "підпілля" і почав популяризуватии Гіпотезу на ФУПі як засобі масової  інформації з дуже великою аудиторією.
Звертатись на професійні ресурси  було б безглуздо. Я для всіх би виглядав дилетантом недоумком.
Он навіть на ФУПі повно " порофі" які вчать мене уму розуму і навіть класифікують неуком.  B-)
Мене то не дивує. Так завжди буває з тими, хто працює в стику наук. Але саме стики дають найцікавіші результати.
Панове ФУПвці, я пишу більше для поки ще  великої аудиторії читачів ФКПу,  а учасним ФУПу вдячний за реакцію на мою "маячню'. Ви допомагаєте "шліфувати" Гіпотезу.
 :drinks:


Останнє редагування: 7 листопада 2019 09:55:14 від MAG
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Ладно, не догнали ви метафори)

Ок. Найбілтше бажання его це стати богом.

Вот. Тому ми використовуємо цю енергію шоб власне наблизитися до бога.
Але там нада були дуже вмілимбо ця сила дуже легко може згубити. Як ми бачимо на прикладі дядьку барса.
Це як серфінг. Але фішка в тому, шо в останній момент з неі нада зіскочити. Бо розібє об скали.
Стати Богом не можливо...
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Я з теми не випав тому, що я її відкрив не для дискусій, а для попередження про справжній стан справ.
То ви там захопились батлом про его що є прямим відхиленням від  теми. Ви занадто впевнені в домінуванні его над організмом. Може статистично ви праві, але помиляєтесь щодо мене.
Для мене принципова загальна гармонія вдідносин, а не моє лідерство.
Колись ще студентом в період найбільш активного формування моєї особистості, я подумки порівняв два способи об'єднання всього людства: один - то повна централізація влади з перетворенням всіх нижніх членів суспільства в повністю підпорчдкованих елементів суспільства верхнім рівням. Елементаии суспільства я назвав людец з обмеженою свободою дії. Зразок такої системи - ідеалізований тоталітаризм.
Другии спосіб то усвідомена гармонійна єдність рівних високорозвинених особистостей.
Я жахнувся перспкетиві перемоги першого способу і однозначно став на сторону другого, хоча одразу усвідомив, що реалізувати таку модель буде майже не можливо через оте саме его.
 Але нині я бачу перспективу консолідації Людства за другою моделлю. Вона можлива, але через Революцію Свідомості через якісну зміну Людства, і вона на диво не за горами. Тому і вийшов майже з 30-річного "підпілля" і почав популяризуватии Гіпотезу на ФУПі як засобі масової  інформації з дуже великою аудиторією.
Звертатись на професійні ресурси  було б безглуздо. Я для всіх би виглядав дилетантом недоумком.
Он навіть на ФУПі повно " порофі" які вчать мене уму розуму і навіть класифікують неуком.  B-)
Мене то не дивує. Так завжди буває з тими, хто працює в стику наук. Але саме стики дають найцікавіші результати.
Тоді давай з початку - попереджай по стан...
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Стати Богом не можливо...

Стати богом. З цього росте бажання влади. Бажання вічного життя. Бажання створювати і руйнувати. Все це функціі бога. І кожен хоче іі функціі. А як іх отримає то хоче іх в більшому обємі і так до безкінечності.

Пан Атернітас. Стати богом можливо. Побачте це через таку метафору: у скляній банці вода. І ця скляна банка стоіть у річці, так шо горлишко вище рівня води. То стати богом, це забратибарєр скла.
І зєднати воду з банки з врдою у річці.

Це всі духовні традиціі підтвкрджують.
Стати ніким. Розтворитись.
А его це і є скляна оболонка типу лічності, яка думає шо захищає вас.
І вона намагається наростити себе. Причому до безкінечності. Бо з точки зору его чим воно більше тим воно більше має функцій бога.

А тра навпаки. Розбити банку. Але це дуже страшно. Дуже малр людей є кому це вдалося.
В індійській традиціі. Аких називають двічі народженими.
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Я для всіх би виглядав дилетантом недоумком.
:shuffle:
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]
MAG

Тоді давай з початку - попереджай по стан...
А ви не помічаєте, що нині відбувається наглядне навчання населення України методом Божого попущення? Народ отримав можливість побачити у всій красі власну дурість. Він, народ, зміниться, і, повірте, в кращу сторону. Цей процес хвилеподібний і йде давно... B-)
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

В свій час недоумками виглядали христос, джорданг бруно, жана дарк і стів джобс.

Так шо дилетанти і недоумки рухають світ.

А потім такі як дядько костяш вивчають іх в книжках і перекручують.

Тому вперед недоумки!
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

А ви не помічаєте, що нині відбувається наглядне навчання населення України методом Божого попущення? Народ отримав можливість побачити у всій красі власну дурість. Він, народ, зміниться, і, повірте, в кращу сторону. Цей процес хвилеподібний і йде давно... B-)

Не бачу шоб ті довбні побачили свою помилку і покаялися. Тому, думаю Пан Біг буде жегти..
   
Re: Роль Розуму в фізичних процесах. [ua]

Стати богом.

Кроулі, Алістер
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія