Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

гра престолів, 8 сезон

Re: гра престолів, 8 сезон

Брієн була незайманою  :)

   
Re: гра престолів, 8 сезон

Спішили напевно.
На скору руку знімали 8 сезон.

позорище. але бабло не пахне! несіть їм ваші грошики!  :pofig:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

навпаки, мені не подобається пропаганда насильства, яка лежить в основі цього серіалу. саме з цих міркувань я тут і пишу.
А серіал дивитеся?
Ну, щоб бути в курсі того, що тут коментують?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А серіал дивитеся?
Ну, щоб бути в курсі того, що тут коментують?

я читаю в інтернеті про нього і його фанатів. мені достатньо інформації, шоби зробити висновки.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Розізлили Денеріс

   
Re: гра престолів, 8 сезон

   
Re: гра престолів, 8 сезон

Як він міг так вчинити зі своїм другом?

 :(

   
Re: гра престолів, 8 сезон

Як він міг так вчинити зі своїм другом?

 :(

Показати зображення...

знову вбив? чи перед тим ще й познущався?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

знову вбив? чи перед тим ще й познущався?
Не вбив і не познущався.
Не скажу.

Серіал треба дивитися.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Слабенька серія. Шкода, що в процес загальної дебілізації героїв втягнули раціонального і холодного Брона.
Замовлення Серсеї не виконав. З решту Ланістерами остаточно розсварився. Одним словом не бачити йому "замка".
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Не вбив і не познущався.
Не скажу.

Серіал треба дивитися.

і шо ж в тебе такий печальний смайлик? явно хтось з друзів вчинив комусь шось дуже неприємне.
але в цьому серіалі це "нормальне" явище.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Слабенька серія. Шкода, що в процес загальної дебілізації героїв втягнули раціонального і холодного Брона.
Замовлення Серсеї не виконав. З решту Ланістерами остаточно розсварився. Одним словом не бачити йому "замка".

так він то за заволодіння "замком" виконував чиїсь замовлення? і які? треба було зробити комусь шось страшне, шоби дістатися до чиєгось майна?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

так він то за заволодіння "замком" виконував чиїсь замовлення? і які? треба було зробити комусь шось страшне, шоби дістатися до чиєгось майна?
Так, потрібно було вбити  а потім трахнути попереднього власника.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Так, потрібно було вбити  а потім трахнути попереднього власника.

і це мусить комусь подобатися дивитися? і ще й шкодувати, шо це не показали публіці? я от навіть не знаю, чим все це відрізняється від рекламних фільмів ісламської держави.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

і шо ж в тебе такий печальний смайлик? явно хтось з друзів вчинив комусь шось дуже неприємне.
але в цьому серіалі це "нормальне" явище.
Це все залежить, що вважати неприємним.
Для мене розстання з другом є неприємне.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Це все залежить, що вважати неприємним.
Для мене розстання з другом є неприємне.

це прямо якесь печальне виключення - ніхто нікого не вбив брутально, не згвалтував навіть, залишивши далі жити до наступного вбивці.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Мені шкода людей, які зводять розуміння непоганого загалом книжкового циклу до рівня прямого некритичного трактування "пророцтв".
...
я дуже високо оцінюю саме книжковий цикл і посередньо серіал
існують фільми більш епічні, більш видовищні, і з більш переконливими батальними сценами (той же володар перснів)
що було у грі престолів особливого – це майстерно закручена інтрига
навіть кастровані порівняно з книгою залишки інтриги у перших п*яти сезонах – це було цікаво
а зараз ніякої гри престолів немає, є дуже посередня битва престолів
інтриги немає, логіка дій персонажів також кульгає

тож обсмоктування пророцтв – це такий сурогат відсутньої інтриги, на жаль

   
Re: гра престолів, 8 сезон

четверта серія вже відверто дратувала
як можна так бездарно нарватись на засідку?
вони взагалі знають таке слово як розвідка?
тим паче що на драконі можна оглянути все з безпечної висоти...
   
Re: гра престолів, 8 сезон

четверта серія вже відверто дратувала
як можна так бездарно нарватись на засідку?
вони взагалі знають таке слово як розвідка?
тим паче що на драконі можна оглянути все з безпечної висоти...
Шанси треба було вирівняти.
Ось Вам і інтрига.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А как это нож не из драконьевого стекла, убил HK?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Шанси треба було вирівняти.
Ось Вам і інтрига.
є ж  інший спосіб урівняти шанси - коли більш слабкий проявляє для цього чудеса винахідливості
це цікавіше, ніж коли більш сильний проявляє чудеса тупості
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А как это нож не из драконьевого стекла, убил HK?
а из драконьего стекла может и не подействовал бы
если на кн не действует живой драконий огонь, то почему на него должен действовать застывший каменный огонь?
согласно легендам, кн убивает именно валирийская сталь, у арьи был валирийский кинжал
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Як він міг так вчинити зі своїм другом?

 :(

Показати зображення...

є непогане пояснення - вовк , то Старк , і він залишився на Півночі.
А на південь вже пішов Таргарієн ...
   
Re: гра престолів, 8 сезон

А можно коротко сюжет серії?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

четверта серія вже відверто дратувала
як можна так бездарно нарватись на засідку?
вони взагалі знають таке слово як розвідка?
тим паче що на драконі можна оглянути все з безпечної висоти...

аналогічно розчарований засідкою ...  таке враження шо її впихали аби впихнути ...

гірце за ту засідку, тільки  похід під браму ... що це за жалюгідка купка волоцюг... чому їх просто не розстріляли як недоумків  ?!?!?!?!  сценаристи отримали кошти і забили болт на глядачів

   
Re: гра престолів, 8 сезон

А можно коротко сюжет серії?
можна й детально
1. спалили загиблих
2. попирували, потрахались, зробили брієну жінкою, оголосили джендрі законним баратеоном та лордом штормових земель, брону брати-ланістери пообіцяли хайгарден
3. денні забажала негайно йти на серсею; на зауваження, що треба ж залишкам війська хоч трохи зализати рани образилась що нібито такі-сякі передумали їй допомогати, на що джон запевнилв у своїй вірності і що за її наказом негайно вирушають
4. джон з залишками сил півночі пішов королевським трактом і до кінця серії ще не дійшов
5. ар*я поїхала до столиці удвох з псом
6. денні з бездоганними попливли-полетіли
7. варіс переконує тіріона, що стриманий джон буде кращим правителем ніж імпульсивна дені
8. дені чи то розраховувала прямо до столиці тріумфально влетіти/впливти чи що, але перед входом до залива серед білого дня бездарно нарвалась на засідку і втратила дракона й корабель, що їх розстріляли з гарпунної гармати; до берега пасажири корабля допливли самі хто як вмів, при цьому місандея потрапила до полону
9. дені з куцою командою на фото вище пішла під замок з ультиматумом, у відповідь на стіні замку на їх очах зарубили місандею
10 серсея вагітна
   
Re: гра престолів, 8 сезон




 :lol:
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Показати зображення...
:lol:

халтурщики повні ще й на додачу. 
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Таке враження, що вся ця боротьба за трон змінила Денеріс.
Спочатку вона хотіла стати тою, що звільняє народи з рабства, тою, хто хотіла знищити колесо насилля і запровадити нові порядки керування.

А тепер, я бачу, вона хоче трон любою ціною. Навіть готова для цього всіх спалити, так як хотів це зробити її батько, шалений король.

Вона не хоче, щоб Джон виявив правду про своє походження, бо боїться що люди виберуть на короля Джона, а не її.

Її навіть не переконали запевнення Джона, що він її кохає і що кого би не вибрали люди, вона завжди буде для нього коханою і королевою.

Її ціль - заволодіти троном, - розходиться тепер з поставленою задачею, змінити світ.
Світ може змінюватися на краще і при королю Джоні. Але вона цього категорично не допускає.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

халтурщики повні ще й на додачу. 
То вірусна реклама старбакс )
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Таке враження, що вся ця боротьба за трон змінила Денеріс.
Спочатку вона хотіла стати тою, що звільняє народи з рабства, тою, хто хотіла знищити колесо насилля і запровадити нові порядки керування.

А тепер, я бачу, вона хоче трон любою ціною. Навіть готова для цього всіх спалити, так як хотів це зробити її батько, шалений король.

Вона не хоче, щоб Джон виявив правду про своє походження, бо боїться що люди виберуть на короля Джона, а не її.

Її навіть не переконали запевнення Джона, що він її кохає і що кого би не вибрали люди, вона завжди буде для нього коханою і королевою.

Її ціль - заволодіти троном, - розходиться тепер з поставленою задачею, змінити світ.
Світ може змінюватися на краще і при королю Джоні. Але вона цього категорично не допускає.

а чого вона мусить уступати трон джону? він краще за неї? менше людей вбив, потравив і згвалтував?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

а чого вона мусить уступати трон джону? він краще за неї? менше людей вбив, потравив і згвалтував?

пані любить теми насильства і сексу ?  :D
чи до смаку прийшли сцени зґвалтування Санси ?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

а чого вона мусить уступати трон джону? він краще за неї? менше людей вбив, потравив і згвалтував?
Джон нікого не згвалтував.
Це скоріше його згвалтувала одна дика пані.

А вбивав він тільки у власній обороні, своїх ворогів.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

пані любить теми насильства і сексу ?  :D
чи до смаку прийшли сцени зґвалтування Санси ?

я якраз виступаю проти пропаганди цих явищ, якими просякнуто увесь цей позорний серіал.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Джон нікого не згвалтував.
Це скоріше його згвалтувала одна дика пані.

А вбивав він тільки у власній обороні, своїх ворогів.

нікого не згвалтував? ну вже тягне на подвиг в цьому серіалі! тіки вбивав! а це взагалі вважається тут гарними людяними вчинками.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

нікого не згвалтував? ну вже тягне на подвиг в цьому серіалі! тіки вбивав! а це взагалі вважається тут гарними людяними вчинками.
Тобто Ви пропонуєте здатися Росії, сісти і заплакати, бо вбивати ворога у власній обороні - це поганий вчинок?
   
Re: гра престолів, 8 сезон

а чого вона мусить уступати трон джону?
він законний спадкоємець таргарієнів: його права на престол більші, ніж у дейєнеріс
і не тому, що він чоловік - а тому, що він йде по прямій лінії
   
Re: гра престолів, 8 сезон

Показати зображення...
:lol:
ви дійсно вважаєте, що вони "забули" це в кадрі?
звичайна реклама, продакт плейсмент.  Дані п"є старбакс.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

ви дійсно вважаєте, що вони "забули" це в кадрі?
звичайна реклама, продакт плейсмент.  Дані п"є старбакс.

хитрозроблені які виробники серіалу вкупі з концерном. у фанатів при перегляді цієї сцени не виник когнітивний дисонанс? хоча про шо я.
   
Re: гра престолів, 8 сезон

він законний спадкоємець таргарієнів: його права на престол більші, ніж у дейєнеріс
і не тому, що він чоловік - а тому, що він йде по прямій лінії

а вона, значить, по непрямій? чи просто так хоче влізти на трон? з-за жадоби до влади?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія