Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

А шо Бізон це Морчиба? ;o
Бізон це бізон.
Мурчіба про тебе теж не найкращої думки.
   
Бізон це бізон.
Мурчіба про тебе теж не найкращої думки.

Бізон - це Мурчіба. Пише під час бану під цим ніком. Два військові медики на одному форумі - дивне співпадіння.
   
На фотці я так пойняв монєтізатори постов та лайків
 :weep:
   
До речі. Ось як виглядають реальні жінки на нулях.

   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Угу. Ей то ж привет передают



:laugh:


Оце так дєвачька!
Порохоботи незашкварену не могли найнять?
   
Бізон це бізон.
Мурчіба про тебе теж не найкращої думки.
Як прикро. :(
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

а тебе уши заложило и прилеты не слышно?
Или рога весь мозг высасали?

Відкрию тобі таємницю - мене вистачило лише на першу хвилину і ту не повну - чи я надворі темноти не бачила? Ти б хоч із перших секунд своїми словами пояснював, що ти знімаєш і з якою метою. А то якась біла пляма унизу справа і накаладений звукоряд якийсь. І да, чому я повинна знати де плюси, а де мінуси? Чи ти думаєш, я повинна цілодобово вишукувати в інтернеті  відеоролики про плюси і мінуси і вже на слух розуміти, що ти там хотів де зняти? А може то ти просто в туалеті сидів, а музику потім підставив? Карочь, нізачот твоєму відосу.

Он про Саблю відеоролик - ото  (tu)  і я розумію. А у тебе шось таке жалке подобіє. А все тому, що ти полінувався прокоментувати із самого початку, що то саме є.
   
свинарчуки ну такие свинарчуки
   
Бізон - це Мурчіба. Пише під час бану під цим ніком. Два військові медики на одному форумі - дивне співпадіння.
Тю плять...накуя цей цирк?
   
Як прикро. :(
Насправді Фенікс Ви себе закопуєте, продаючись кримінальщикам...  (((
   
Однако!!!

 :laugh:

ну зайшли б подивилися на их Харків  :laugh: . Цей підхулятник  запостив акаунт підхуйлятиників і їх спалив  :weep:

https://twitter.com/maidankharkiv
   
Як прикро. :(
Дійсно прикро, коли здорові бичари хороводять в тилу прикриваючись дітьми по флангах.
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Угу. Ей то ж привет передают



:laugh:




Ух ти! Як все передбачувано. То та яна точно зараз на передку? А на чійому? Не підкажете? Ну, шоб знать, звідки пише.
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Доки гавноїди смакують, хуйло повзе.
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Тю плять...накуя цей цирк?

Фінікс ви померли, коли проти ЗСУ виступили.. Ви нікчемні пси, на повідку.. Для вас України не має. Є тільки інтереси ваших спонсорів.

Трудись , не заляпайся.
   
Чюдь самі себе не підірвали? Та да, є чим гордицця.
Видео специально для тебя
   

вчітся як хуйло работягі накидують і змішують
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Бізон це бізон.
Мурчіба про тебе теж не найкращої думки.

 :gigi: відзвітував ну зовсім не мурчіба.
   
Відкрию тобі таємницю - мене вистачило лише на першу хвилину і ту не повну - чи я надворі темноти не бачила? Ти б хоч із перших секунд своїми словами пояснював, що ти знімаєш і з якою метою. А то якась біла пляма унизу справа і накаладений звукоряд якийсь. І да, чому я повинна знати де плюси, а де мінуси? Чи ти думаєш, я повинна цілодобово вишукувати в інтернеті  відеоролики про плюси і мінуси і вже на слух розуміти, що ти там хотів де зняти? А може то ти просто в туалеті сидів, а музику потім підставив? Карочь, нізачот твоєму відосу.

Он про Саблю відеоролик - ото  (tu)  і я розумію. А у тебе шось таке жалке подобіє. А все тому, що ти полінувався прокоментувати із самого початку, що то саме є.
А ты думаешь было до комментариев, когда успел до укрытия добежать?
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

:laugh:

ну зайшли б подивилися на их Харків  :laugh: . Цей підхулятник  запостив акаунт підхуйлятиників і їх спалив  :weep:

https://twitter.com/maidankharkiv


Клас!!

   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Дійсно прикро, коли здорові бичари хороводять в тилу прикриваючись дітьми по флангах.

Ну, так не прикривайтеся отими сцикухами, які не чисті на руку. Хто вас заставляє?
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Фінікс ви померли, коли проти ЗСУ виступили.. Ви нікчемні пси, на повідку.. Для вас України не має. Є тільки інтереси ваших спонсорів.

Трудись , не заляпайся.


Да-да, ми пам*ятаємо: "Якщо не Петро, то хуйло нападе!". Чули.


Щось нове буде під кінець п*ятого року каденції? Чи отак і в другу каденцію надієтеся на цій самій брехні в*їхати?

Мабуть вже не вийде. Не той народ вам попався...
   
Клас!!

https://twitter.com/view/status/1104766264701001728

рада за калєгу з муйлоферми?  :lol:
   
Ну, так не прикривайтеся отими сцикухами
Сцикуха нечиста наруку це ось

   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

А ты думаешь было до комментариев, когда успел до укрытия добежать?

Та ти не пригай так межи очі. Для того, щоб зробити якесь відео, треба його продумати, ну або робити іншого разу, якщо не було часу на підготовку. Чи ти на передову лише на один день з*їздив?
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

рада за калєгу з муйлоферми?  :lol:

Та тобі і набздиш - не вгодиш. Ти сказав, пройди на Харківський твітер. Я і пройшла і шо саме перше попалося на очі і притягла. Шо не так? Якщо там не все так гладко, то нахера рекламуєш?
   
Дівчата передають привіт з фронту нацжонам
Автор Morcheeba http:// https://forum.pravda.com.ua/index.php?board=2.0/index.php?topic=50539.0
Ага. Действительно. И єто Морчиба еще трьіндит шо с моего ника пишет целая редакция...а сам такой херней занимается.
Кулі передавать привет, если там Азов рядом с ними? Хай зайдет в гости.
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Сцикуха нечиста наруку це ось

Показати зображення...

Нє, це твоя Януська, таг шта, мимо, панове сектанти брехливого воровайки.
   
Ага. Действительно. И єто Морчиба еще трьіндит шо с моего ника пишет целая редакция...а сам такой херней занимается.
Кулі передавать привет, если там Азов рядом с ними? Хай зайдет в гости.
Уже зайшли. Тримай.

   
Сцикуха нечиста наруку це ось

Показати зображення...
Чи є тема на ФУПі, яку свинятка не переведуть на Юлю?
   
Уже зайшли. Тримай.

Показати зображення...
Я передам
   
Я передам
Обов'язково.
Без тебе там не обійдеться  :laugh:
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

вот тебя бы на передовую, посмотрел как запел бы.
Даю справку, в 79_й бригаде есть целая рота чисто из девушек.
И все уже прошли через зону АТО.
А наши связистки могут даже дать фору мужикам под огнем противника.

 [ua]
   
Та тобі і набздиш - не вгодиш. Ти сказав, пройди на Харківський твітер. Я і пройшла і шо саме перше попалося на очі і притягла. Шо не так? Якщо там не все так гладко, то нахера рекламуєш?

;o шо? ліпше б ти молоко здавала, а не писала на форумі.  Або шифруйтесь якось ліпше ілі щчьто  :laugh:

   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Оце так дєвачька!
Порохоботи незашкварену не могли найнять?
Хехе
   
Насправді Фенікс Ви себе закопуєте, продаючись кримінальщикам...  (((
От якби він пішов до Нарика служити то був би шанованим свинятами... Чи 59 трупів, на совісті Наріка, зі слів Юри Луценка то не кримінал?

Останнє редагування: 10 березня 2019 20:20:41 від Крам
   
Та ти не пригай так межи очі. Для того, щоб зробити якесь відео, треба його продумати, ну або робити іншого разу, якщо не було часу на підготовку. Чи ти на передову лише на один день з*їздив?
Вот специально для тебя подготовленное видео, на скорую руку  :smile3:
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

;o шо? ліпше б ти молоко здавала, а не писала на форумі.  Або шифруйтесь якось ліпше ілі щчьто  :laugh:


Ти чи дурний, чи прикидаєшся? Ти шо, сам не перевіряєш, шо сюди притягуєш? Я твоє ж сюди заново притягла. Ти думаєш, шо мені цікаво щось замість тебе додатково шукати? Та я лінива як ваш Пецік нащот виконання своїх передвиборчих обіцянок, так шо, нєхер на мене набирацця. І своє малако засунь собі в сраку, або злижи, якщо дотягнешся.
   
А то не її часом Діана Макарова фуєсосила - ліньки гілку на форумі гортати. Там була і торгівля амуніцією, і непонятки з пожертвами, і п'янство, і непристойна поведінка.
Теж якась волонтерка була...

Справедливості заради  - Діана присала про іншу волонтерку.
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Вот специально для тебя подготовленное видео, на скорую руку  :smile3:
https://www.youtube.com/watch?v=-2LH_l3d3F0

 :gigi: А ти думаєш, шо якшо ти разів 4 повісиш одне й те саме, то хоч на п*ятий раз я його може подивлюся? Нідаждьосся. Я вже одне твого сочінєнія побачила - мені того достатньо. Я двічі на одні граблі не наступаю.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія