Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Мдя...

Глубина человеческой мерзости не перестаёт меня удивлять... :(
   
Те що я бачив попереду, тобі не сподобається, бо в тебе є дитина... Якщо буде Зе... Буде як з підручника історії з минулого, всі речі відбуваєються по шаблону і такий шаблон як Зе уже був... Нічого доброго. Дуже шкода буде що Коломойський втратить контроль над і дуже Скоро і ті що поряд теж Скоро отримають по заслузі. Юлі немає поряд з Зе.

Навіщо ти мені приписуєш Зе? Зе - це Зе. А Ю - це Ю. Я до Зе ніякого відношення не маю. І не треба вішати на мене усіх дохлих собак.
   
А можеш конкретно яку халатність?

Щоб не здаватись балаболкою.

Давай ти не будеш мене брати на слабО.


Я згодна ось із цією думкою і вважаю саме це причиною трагедії:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1032642.msg22462068#msg22462068
   
б***ь
не выдержал
Karoffka, ИДИ (x)!
срать на тех, кто защищает тебя - это дно без дна.
получается, шо все, кто сейчас тут, в прифронтовой зоне, на передке, волонтеры, ангелы с красным крестом - все они "полізли прикривати собою кнурячу жопу шикаладну"?

нажму доповидь. пусть пани Притула решает.
но вы для меня больше не человек.
все

Жми. Якби вона не викладала оті свої фотки на захист Петра - можливо була б наразі ЖИВА.

і тобі теж думку по халатному вчинку:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1032642.msg22462068#msg22462068


Краще б позатикалися, панове порохоботи, та не танцювали на її костях.

Нє, вони дрищуть і дрищуть, та ще й в такій гілці.

Дна немає. І совісті також.
   
Ты уже следствие провела, факты установила и причину?
Не много на себя берешь, ТП?

Це ти до своєї мами так звертаєшся?


Ті фотки із реальних позицій. Вона весь час перебувала на фронті і заради тих фоток відрядження у Київ не брала, бо вони з*явилися ще в день, коли в Черкасах Нацдружини прогнали Петра, тому вона б нікуди з*їздити не встигла просто, отже, фоткалася саме на своїх позиціях. Так що, своє оте ТП забери собі - воно тобі більше личить.

Шо за народ, ці порохоботи. Як тільки їх спіймаєш на брехні, так одразу з них рога і копита вилазять.

Останнє редагування: 3 квітня 2019 18:51:53 від Karoffka
   
Жми. Якби вона не викладала оті свої фотки на захист Петра - можливо була б наразі ЖИВА.

і тобі теж думку по халатному вчинку:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1032642.msg22462068#msg22462068


Краще б позатикалися, панове порохоботи, та не танцювали на її костях.

Нє, вони дрищуть і дрищуть, та ще й в такій гілці.

Дна немає. І совісті також.



Там розбили бліндаж, а на фото окоп. Різницю розумієш?

Доречі той нік це Ганс, Авіатор. Він - це не скривав...

Тиж знаєш хто така Ганя ????
   
Це ти до своєї мами так звертаєшся?


Ті фотки із реальних позицій. Вона весь час перебувала на фронті і заради тих фоток відрядження у Київ не брала, бо вони з*явилися ще в день, коли в Черкасах Нацдружини прогнали Петра, тому вона б нікуди з*їздити не встигла просто, отже, фоткалася саме на своїх позиціях. Так що, своє оте ТП забери собі - воно тобі більше личить.

Шо за народ, ці порохоботи. Як тільки їх спіймаєш на брехні, так одразу з них рога і копита вилазять.


Отже на твою думку відважні сепари які вбили нашого воїна з допомогою гавбіци в бліндажу?

Хоча не здивований, надружини хто був я знаю, це були діти 14 років там в Черкасах, бо декого знаю особисто...

Але це зовсім не піар, діти на президента своєї країни.
   
Там розбили бліндаж, а на фото окоп. Різницю розумієш?

Доречі той нік це Ганс, Авіатор. Він - це не скривав...

Тиж знаєш хто така Ганя ????

Той псевдо"окоп" далеко від бліндажа не вирили. Саме тому і влетіло. Ще раз кажу. Не було б тієї фотки - може і не було б того прильоту.


   
Отже на твою думку відважні сепари які вбили нашого воїна з допомогою гавбіци в бліндажу?

Хоча не здивований, надружини хто був я знаю, це були діти 14 років там в Черкасах, бо декого знаю особисто...

Але це зовсім не піар, діти на президента своєї країни.

ДЕ я таке написала? Давай ти не будеш мені усяку свою воспальонну херню приписувати. ОК?
   
Я? То це я до чогось тягну? Я голосувала за Юльку. Крапка. І не треба мені приписувати своє блювотиння і соплі. Я сказала те, що сказала.


Дівчина поплатилася своїм життям за власну безпечність. Вона могла цього і не робити, з огляду на те, якою була мета того всього. Але що зробила, те зробила.
ви таки незрозуміли. Не дівчина поплатилася, а жінка та Воїн оплатила наш сукупний борг. Ви жинка, мати. Я не можу вкласти в голову, як ви можете бути такой, як ви є. То ваша справа. Жаль моя, що поряд з тим, що сталося, до Яни і до вас зовсімь різна. Живить довго, скуштуйте все те,  до чого ви, Кароффка, прагнули. Колись закінчаться Яни, яких ви з гівном мішаете, і ви залишитеся сам-на-сам з ворогом. Їжте, не обляпайтеся.

Останнє редагування: 3 квітня 2019 19:10:56 від beggy
   
ДЕ я таке написала? Давай ти не будеш мені усяку свою воспальонну херню приписувати. ОК?
А от реально чим зараз ти відрізняєшся від тих хто любить розказувати що жінки самі себе гвалтують тим що провокують чоловіків? ЧИМ?
   
ви таки незрозуміли. Не дівчина поплатилася, а жінка та Воїн оплатила наш сукупний борг. Ви жинка, мати. Я не можу вкласти в голову, як ви можете бути такой, як ви є. То ваша справа. Жаль моя, що поряд з тим, що сталося, до Яни і до вас зовсімь різна. Живить довго, скоштуйте все те,  до чого ви, Кароффка, прагнули. Колись закінчиться Яни, яких ви з гівном мішаете, і ви залишитеся сам-на-сам з ворогом. Їжте, не обляпайтеся.

Проклинатель знайшовся. СВОЇХ дітей проклинай, а не ти до мене сунеш свої брудні клешні.
Ти так і не зщрозумів, що трапилося.

Без питань. ВАШ ВОЇН допустив халатність, бо вліз в політику, безпечно виклавши в інтернет фотки реальних позицій, за що і поплатився своїм життям. Для мене це Жінка, Дівчина... називайте як хочете, яка замість ростити своїх дітей, не тільки пішла на форнт, а ще й так бздарно поплатилася своїм життям за свій необдуманий вчинок. Наслідок піару. Вона думала про свою політичну кар*єру, адже вже раз балотувалася в депутати.

Так, може і Воїн, але з огляду на те, з якої бездумної причини вона загинула, я б наразі не розкидалася цим високим іменем. Це моя думка.

А ви думайте що хочете.


Наразі вам, порохоботам, треба посипати голову попелом, а не мені.
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

А от реально чим зараз ти відрізняєшся від тих хто любить розказувати що жінки самі себе гвалтують тим що провокують чоловіків? ЧИМ?
Тіммі, ти здурів?
Чим винувата Кароффка в тому, що загинула на фронті жінка?
Ви у своїй ненависті й прокльонах тут , на ФУПі, переходите всі межі!
   
А от реально чим зараз ти відрізняєшся від тих хто любить розказувати що жінки самі себе гвалтують тим що провокують чоловіків? ЧИМ?


А от реально, чим ти зараз відрізняєшся від:

http://demotivation.me/images/20130104/e4skt5qpk7uh.jpg
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Чому це я маю зізнаватись в тому чого не відчуваю ? В мене є своя думка стосовно цієї дами, я було діло хотіла ще тему про неї і ще одну таку відкрити, але там багатенько інфи, довго його в купу збирати, руки не дійшли.
Тепер вже цього робити не буду, все що думаю, коротко написала вище.

Стосовно Гєращєнки, так, фотка має значення, тупа курка вибори робить, гидота гидотна у всій красі


Ой ой ой..

Як все запущено..

Ну тоді -гаразд..



Останнє редагування: 3 квітня 2019 19:22:40 від Аeternitas
   
Для некоторых, кому Ганс (бывалый, нанюхавшийся портянок) аффторитет.

По той фотке невозможно осуществить привязку к местности.

Там нет никаких ориентиров, кроме голой посадки на линии горизонта...  Этот окоп может находится в любом месте из 400+ км фронта, ибо каждое поле окружено посадками...

Ну, а нюанс про то, что погибла в блиндаже (не засвеченом) от прямого попадания, обговаривать не буду, бесполезно.

   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Для некоторых, кому Ганс (бывалый, нанюхавшийся портянок) аффторитет.

По той фотке невозможно осуществить привязку к местности.

Там нет никаких ориентиров, кроме голой посадки на линии горизонта...  Этот окоп может находится в любом месте из 400+ км фронта, ибо каждое поле окружено посадками...

Ну, а нюанс про то, что погибла в блиндаже (не засвеченом) от прямого попадания, обговаривать не буду, бесполезно.
есть косвенные подозрения, что то точка для флангового огня. Там точно к местности  по фото не привязаться. Она не должна была погибнуть. Блиндаж. Мина. Все бывает.
   
Почему же убивают лучших ??  :cray:
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам

Проклинатель знайшовся. СВОЇХ дітей проклинай, а не ти до мене сунеш свої брудні клешні.
Ти так і не зщрозумів, що трапилося.

Без питань. ВАШ ВОЇН допустив халатність, бо вліз в політику, безпечно виклавши в інтернет фотки реальних позицій, за що і поплатився своїм життям. Для мене це Жінка, Дівчина... називайте як хочете, яка замість ростити своїх дітей, не тільки пішла на форнт, а ще й так бздарно поплатилася своїм життям за свій необдуманий вчинок. Наслідок піару. Вона думала про свою політичну кар*єру, адже вже раз балотувалася в депутати.

Так, може і Воїн, але з огляду на те, з якої бездумної причини вона загинула, я б наразі не розкидалася цим високим іменем. Це моя думка.

А ви думайте що хочете.


Наразі вам, порохоботам, треба посипати голову попелом, а не мені.
не було прокльонів. Перечітайте. То ваши маріння. Навіщо прокльони, як ви самі все із собою зробите. Ви гідота та мразь. Це я можу сказати вам впевнено. Все. Нічого більше вам не кажу. Бажаю довгих років.
   
Дєфачька, нє пізді, да нєпіздіма будєш.


Правда в очі коле? Це ТВІЙ Кнуряка її вбив, що втягнув її у свою політичну агітацію. Тому вам, кнурята, від її смерті не відмазатися НІКОЛИ! Скільки б ви не переводили стрілок.

Якби вона не полізла в політику на захист Кнуряки - зараз би була б жива.

 :facepalm:
та вона ж іпанута, ця корова....
Яна Україну захищала....
   
Мдя...

Глубина человеческой мерзости не перестаёт меня удивлять... :(

Сама в шоке...дна нет. Ну вот просто нет его !
   
Для некоторых, кому Ганс (бывалый, нанюхавшийся портянок) аффторитет.

По той фотке невозможно осуществить привязку к местности.

Там нет никаких ориентиров, кроме голой посадки на линии горизонта...  Этот окоп может находится в любом месте из 400+ км фронта, ибо каждое поле окружено посадками...

Ну, а нюанс про то, что погибла в блиндаже (не засвеченом) от прямого попадания, обговаривать не буду, бесполезно.


Як дізнатись подробиці того як вона загинула????

Якщо це був не одноразово обсотріл могли за нею полювати як символом. Але вирахували, значить зрадник. По фото якщо там не було геолокаційних даних ніяк не вирахуєш... А от що могли шукати і вираховувати, щоб знищити символ спротиву окупантам, бо саме так діють руські, могло мати місце, це залежить від обставин які призвели до загибелі, по них можна зрозуміти чи це вбивство чи дійсно випадковість.

   
Сама в шоке...дна нет. Ну вот просто нет его !
Бяка, об этом нам нужно было знать раньше. А мы считали это простым идиотизмом. Вот, все не так, уже отстрелявшись, юльки все равно по инерции п***а. Фиг с ними. Те, что помогаю пилить сук, на котором сами сидят очень интересны. Бяка, вам остаётся только получать эстетическое удовольствие.
   
Бяка, об этом нам нужно было знать раньше. А мы считали это простым идиотизмом. Вот, все не так, уже отстрелявшись, юльки все равно по инерции п***а. Фиг с ними. Те, что помогаю пилить сук, на котором сами сидят очень интересны. Бяка, вам остаётся только получать эстетическое удовольствие.

Я слишком напряжена для удовольствия :))
Вот Вы сказали в точку: когда закончатся Яны....А они таки закончатся...А новые не появятся - ибо ради кого ??
   
Re: Дівчата передають привіт з фронту нацжонам
KLV

Ну чому б не заткнутися хоча б після смерті людини. Чи є якась межа підлості? Так легко когось звинуватити.  Але ви є, а її вже нема. І ніколи не буде. І залишились діти.
Надіюсь, що їм ніколи не доведеться прочитати, що тут писали про їх маму.
Не розумію таких людей. За котиком жалкують, за собачкою.  А тут загинула жінка, мабуть краща за нас, які сидять в теплі, а не в окопі чи бліндажі..
   
А от реально, чим ти зараз відрізняєшся від:

http://demotivation.me/images/20130104/e4skt5qpk7uh.jpg
Тобі Десантник вище пояснив в чому прикол, тим більше що або з бліндаж здав хтось або випадковість після розвідки боєм.
   
Для некоторых, кому Ганс (бывалый, нанюхавшийся портянок) аффторитет.

По той фотке невозможно осуществить привязку к местности.

Там нет никаких ориентиров, кроме голой посадки на линии горизонта...  Этот окоп может находится в любом месте из 400+ км фронта, ибо каждое поле окружено посадками...

Ну, а нюанс про то, что погибла в блиндаже (не засвеченом) от прямого попадания, обговаривать не буду, бесполезно.

Для нєкаторих із розпальцовкою (тіпа я аффтарітєт), навчися спочатку читати властивості фоток, а вже потім "нєкаторай". Атошник може ти і заслужений, а от в технічній справі ти не кебаєш ні грама. Тому краще помовч. Щоб я про ТВОЇХ аффтарітєтов, хрюкающіх біля державного корита, не розказувала. Крім того, дуже мала різниця у часі від виставляння фотки і події, реакцією на яку була та фотка. Тому там без варіантів - вона була зроблена саме на бойових позиціях, а не у "Броварах", як сама загибла ПОТІМ виправдовувалася. Ну, "броварнули" їй. Кому від цього легше стало?
   
не було прокльонів. Перечітайте. То ваши маріння. Навіщо прокльони, як ви самі все із собою зробите. Ви гідота та мразь. Це я можу сказати вам впевнено. Все. Нічого більше вам не кажу. Бажаю довгих років.

Ну, ти й брехло!

А це що по твоєму?

"Живить довго, скоштуйте все те,  до чого ви, Кароффка, прагнули. "

Це ж треба бути такою поганню!!! А ще чужих дітей воно вчить. Я б свою дитину до тебе вчитися не пустила до такого чудака на букву Ме. :bueee:
   
:facepalm:
та вона ж іпанута, ця корова....
Яна Україну захищала....

Дєфачька, завали свого хлєбальніка, а краще посипай свою дурнючу голову попелом, бо і твоя вина в її загибелі є.

Це ж треба які ссикуни кнурята. Як тіке їм отвєтка за їхнє гівнотиння прилетіла у вигляді неоправданої загибелі людини, так вони, падлючі душонки, почали стрілки на юльків переводити.

Яким боком до її загибелі юльки, якщо все ВЖЕ трапилося, і не юльки її просили прикривати чиюсь жирну Же, не юльки її просили викладати ті свої картинки.

Ще твоя чорнюща ротяка відкривається мене "іпанутою" називати?
   
Як дізнатись подробиці того як вона загинула????

Якщо це був не одноразово обсотріл могли за нею полювати як символом. Але вирахували, значить зрадник. По фото якщо там не було геолокаційних даних ніяк не вирахуєш... А от що могли шукати і вираховувати, щоб знищити символ спротиву окупантам, бо саме так діють руські, могло мати місце, це залежить від обставин які призвели до загибелі, по них можна зрозуміти чи це вбивство чи дійсно випадковість.

А якщо БУЛИ геолокаційні дані? Якщо отак безпечно поставилася до попередження не викладати фотки реальних бойових позицій?

Який символ спротиву? Кому? Госпидя.... Ви вже в Боги її записали...

В голову їдять. А ви нею чомусь какаєте, шановні панове порохоботи....


Просто тупо заткніться і влаштуйте собі хоча б добу скорботи (мовчання) - це найкраще, що ви наразі можете для неї зробити.
   
Вибачте, ви мене хоч ріжте, але я не розумію, що мати двох діточок робила в тому бліндажі, і ким вона взагалі була, волонтером чи кулеметницею.
   
Тобі Десантник вище пояснив в чому прикол, тим більше що або з бліндаж здав хтось або випадковість після розвідки боєм.

Мені ніхто нічого не пояснював. Бо Десантник не профі в технічному читанні фотографій. Так що, не треба з ним носитися як дурень з писаною торбою. Він лише колишній воїн - честь йому в цьому і хвала. Теперішніх заслуг і переваг у нього немає. Тому його думка проти моєї - не більше.
   
Вибачте, ви мене хоч ріжте, але я не розумію, що мати двох діточок робила в тому бліндажі, і ким вона взагалі була, волонтером чи кулеметницею.

Цить, бо щя тебе так обляпають ці серуни, що не відмиєшся. Там питань дуже багато.

Скоро ще можемо почути і те, ким був той другий загиблий, і що він там у бліндажі робив. Адже наскільки я розумію, бліндаж для керівництва?


Вона, маючи двох діточок, мала право нікуди не ходити. Тим більше, що не було сьомої хвилі мобілізації - жінок з медичною освітою не призивали.

Не хочеться мені думати про істинні причини її втікання від реалу (в тому числі і дітей) на війну, бо це дуже сумні думки....
   
Для некоторых, кому Ганс (бывалый, нанюхавшийся портянок) аффторитет.

По той фотке невозможно осуществить привязку к местности.

Там нет никаких ориентиров, кроме голой посадки на линии горизонта...  Этот окоп может находится в любом месте из 400+ км фронта, ибо каждое поле окружено посадками...

Ну, а нюанс про то, что погибла в блиндаже (не засвеченом) от прямого попадания, обговаривать не буду, бесполезно.

А хто тебе сказал, шо идентификация была именно по этой фотке? Я подозреваю, фотачьки фонтанировали оттуда по фейсбучикам-инстаграмчикам стабильным потоком не один месяц. Или только украинские шерлок-холмсы умеют отследить всю траекторию "Бука" от места дислокации в Мордоре до Снежного и назад?

Кроме того, самые первые сообщения, которые стали быстренько стирать, говорили о прямом попадании ПТУР-а в блиндаж, что несколько меняет картину, не правда ли?

   
Так, може і Воїн, але з огляду на те, з якої бездумної причини вона загинула, я б наразі не розкидалася цим високим іменем. Це моя думка.
Cлушай сюда, животное...
Даже не так, "животное", это слишком комплиментарно для тебя...
Ты просто организм...
Если ты способна это осознать, то живи с этим...
Хотя, у меня, в этом большое сомнение...
Поэтому, что бы не загружать твою систему, типа "моск", я не буду тебе говорить, почему погибла девчонка...
Потому что ты не способна различить причины и следствия...
   
Cлушай сюда, животное...
Даже не так, "животное", это слишком комплиментарно для тебя...
Ты просто организм...
Если ты способна это осознать, то живи с этим...
Хотя, у меня, в этом большое сомнение...
Поэтому, что бы не загружать твою систему, типа "моск", я не буду тебе говорить, почему погибла девчонка...
Потому что ты не способна различить причины и следствия...


Читай і перечитуй, НЄжівотнає.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1032642.msg22470551#msg22470551


По суті є що сказати? Немає? А чого тоді пір*я піднімаєш?



Скільки б ти мене не ображалО, твій чорнющий рот говорить перш за все про ТЕБЕ, а не про мене.
   
Для нєкаторих із розпальцовкою (тіпа я аффтарітєт), навчися спочатку читати властивості фоток, а вже потім "нєкаторай". Атошник може ти і заслужений, а от в технічній справі ти не кебаєш ні грама. Тому краще помовч. Щоб я про ТВОЇХ аффтарітєтов, хрюкающіх біля державного корита, не розказувала. Крім того, дуже мала різниця у часі від виставляння фотки і події, реакцією на яку була та фотка. Тому там без варіантів - вона була зроблена саме на бойових позиціях, а не у "Броварах", як сама загибла ПОТІМ виправдовувалася. Ну, "броварнули" їй. Кому від цього легше стало?

Вот как я люблю читать  людей которые рассказывают всем какие они все говно и неумехи, а аффтырь знает всё и вся...

Можно конечно пройтись по личности насовать всякого потерявшему берега млекопитающему...

Но смысл?
   
А хто тебе сказал, шо идентификация была именно по этой фотке? Я подозреваю, фотачьки фонтанировали оттуда по фейсбучикам-инстаграмчикам стабильным потоком не один месяц. Или только украинские шерлок-холмсы умеют отследить всю траекторию "Бука" от места дислокации в Мордоре до Снежного и назад?

Кроме того, самые первые сообщения, которые стали быстренько стирать, говорили о прямом попадании ПТУР-а в блиндаж, что несколько меняет картину, не правда ли?

Об этом орёт на всю ветку эксперт во всём и на все времена Karoffka

Насчёт ПТУР - стирают, потому что это дебилизм. Из ПТРК блиндаж не уничтожишь

Останнє редагування: 3 квітня 2019 21:42:13 від Десантник
   
Ну, ти й брехло!

А це що по твоєму?

"Живить довго, скоштуйте все те,  до чого ви, Кароффка, прагнули. "

Це ж треба бути такою поганню!!! А ще чужих дітей воно вчить. Я б свою дитину до тебе вчитися не пустила до такого чудака на букву Ме. :bueee:
попереше. Брудершафта з вами не пив. По друге. Ви потвора. Самі того не розуміючи, сіете навколо зло. То ваше право. До того ж, ви весь час перекручуете, погана ви чі добра, то ваши справи. Радий дуже,  що до вас не маю відношення.
   
Мені ніхто нічого не пояснював. Бо Десантник не профі в технічному читанні фотографій. Так що, не треба з ним носитися як дурень з писаною торбою. Він лише колишній воїн - честь йому в цьому і хвала. Теперішніх заслуг і переваг у нього немає. Тому його думка проти моєї - не більше.

Всё то вы знаете, всюду то вы побывали... Нимб над головой солнце не затмевает?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія