Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Крадемо?

Крадемо?

Швець каже шо крадуть допомогу
 20-та хвилина
https://www.youtube.com/watch?v=KpBBhl-y1TM
   
Re: Крадемо?

бля ти вже пятий

купа зради насипав цей редиска кацапський

   
Re: Крадемо?

де Людас з картинкою  :X

 
   
Re: Крадемо?

Де ви сучіни вилазите? Вже три гілки з Швецьом відкрили. Паляться підарчуки:
lawyer2
hector


   
Re: Крадемо?

Де ви сучіни вилазите? Вже три гілки з Швецьом відкрили. Паляться підарчуки:
lawyer2
hector

ще в основній темі кримчанин
   
Re: Крадемо?
tyv

бля ти вже пятий

купа зради насипав цей редиска кацапський
Чому кацапський? Він українець
   
Re: Крадемо?

бля ти вже пятий

купа зради насипав цей редиска кацапський

Ну то шо - він бреше ?
   
Re: Крадемо?

Ну то шо - він бреше ?


крадуть завжди цей така природа людей
питання чи боряться з цим так боряться

але тут йде пропаганда явно
   
Re: Крадемо?

ИПСО ФСБ и куча полезных идиотов с нашей стороны
   
Re: Крадемо?

ИПСО ФСБ и куча полезных идиотов с нашей стороны

так там по мільйону переглядів по півтора
   
Re: Крадемо?

швец несет абсолютную дичь
   
Re: Крадемо?

в коментах куча кацапських ботів
   
Re: Крадемо?
tyv

ИПСО ФСБ и куча полезных идиотов с нашей стороны
Іпсо ФСБ із Америки?  :laugh:
   
Re: Крадемо?

Шотакое ИПСО....все этой абревиатурой сыплют ....что это ?
   
Re: Крадемо?
tyv

Шотакое ИПСО....все этой абревиатурой сыплют ....что это ?
Інформаційно-психологічні операції
У нас теж такі є)
   
Re: Крадемо?

в коментах куча кацапських ботів
Всі злодіі на фронт пішли? Да, СБУ не до них. Але перевірити і показово .... треба.
   
Re: Крадемо?

Інформаційно-психологічні операції


А....ну нас таким не проймеш ) Мені здалося , що Швець був щирим...
І дійсно: чому не може буде один куратор над надзвичайно важливими вантажами?
   
Re: Крадемо?

злодій завжди злодій
   
Re: Крадемо?

А....ну нас таким не проймеш ) Мені здалося , що Швець був щирим...
І дійсно: чому не може буде один куратор над надзвичайно важливими вантажами?

та ладно ведетесь капець .

кожен ведеться в першу звилину інтуїтивно якщо мозок є поченає розбиратись якщо ні то падає в зраду
   
Re: Крадемо?

Іпсо ФСБ із Америки?
;o  Илларионов тоже в америке вот чудеса  :lol:
   
Re: Крадемо?
h2o

Вот оригинальный сюжет СНН.

Главная претензия, что все копится на складах во Львове и не попадает вовремя на фронт.
Особого криминала и тем более о том что что-то крадут в сюжете нет. Полковник даже назвал такие инсинуации "shit show". Он, кстати, находится в Киеве, в отличии от Швеца.
   
Re: Крадемо?

Де ви сучіни вилазите? Вже три гілки з Швецьом відкрили. Паляться підарчуки:
lawyer2
hector

Не пи зди багато, їблан...
   
Re: Крадемо?

Вот оригинальный сюжет СНН.
https://www.youtube.com/watch?v=MaC8l16AHxM
Главная претензия, что все копится на складах во Львове и не попадает вовремя на фронт.
Особого криминала и тем более о том что что-то крадут в сюжете нет. Полковник даже назвал такие инсинуации "shit show". Он, кстати, находится в Киеве, в отличии от Швеца.

ну швець сука



доречі багато допомоги притримують бояться що перестануть давати

   
Re: Крадемо?
tyv

;o  Илларионов тоже в америке вот чудеса  :lol:
Ужас
   
Re: Крадемо?

і з обладнанням і всім решту ситуація стає нормальною
ситуація стає більш менш нормально
звичайно всього у всіх не буде так не буває

але все значно краще ніж місяць назад



   
Re: Крадемо?

Швєц — xуй.

Я не знаю як взагалі можна сприймати серйозно цього фуфлижника-пенсіонера. Сидить ніхєра реально не знає, видумує різну хуєту цілими днями, а лохи сидять вуха розвісили. Чи ви реально вірите що цей дід кудись вхожий і щось знає ?
   
Re: Крадемо?

Чи ви реально вірите що цей дід кудись вхожий і щось знає
Швєц старпер версия спорта (но спорт хоть сплетни от сотрудниц цирюльни получает)
   
Re: Крадемо?

таких старпьорів - половина населення україни, вот і швєц їздить їм всім по ушам
типічний виборець зеленского
   
Re: Крадемо?
tyv

Я думаю що Швєц шпіоніт в США особисто за дорученням Хуйла, і полковник на відео теж! :laugh:
   
Re: Крадемо?
h2o

ну швець сука
Швец привлек внимание к проблеме. Правильно сделал, если подтвердится.
Пересмотрел второй раз, выше я неправильно понял, "shit show" американский полковник назвал все же логистику, то, что происходит с американскими с поставками. Швец тут прав.
Так же, он заверил, что беспокоится о том, что что-то там попадет в чужие руки - это последнее, что сейчас стоит делать американскому правительству. Проблема сейчас в том, что помощь  накапливается на складах во Львове и оперативно не распределяется.
Но про "посредников", о которых рассказывал Швец, я так ничего не услышал. Возможно, был еще какой-то сюжет.
   
Re: Крадемо?

Сцуко, як ви заєбали з тим Швєцом
То тупо піздьож галімий
   
Re: Крадемо?

Швец привлек внимание к проблеме. Правильно сделал, если подтвердится.
Пересмотрел второй раз, выше я неправильно понял, "shit show" американский полковник назвал все же логистику, то, что происходит с американскими с поставками. Швец тут прав.
Так же, он заверил, что беспокоится о том, что что-то там попадет в чужие руки - это последнее, что сейчас стоит делать американскому правительству. Проблема сейчас в том, что помощь  накапливается на складах во Львове и оперативно не распределяется.
Но про "посредников", о которых рассказывал Швец, я так ничего не услышал. Возможно, был еще какой-то сюжет.

++++

Швець - рупор, адвокат, ревізор України!  201 випуск був дещо застережливий  (на відміну від інших від 170 мінімум, де риторика = 2-3 одиниці арестовича). Про оренду квартир у Львові на 5 тис. доларів за місяць теж реальна інформація, впевнений, що й бариг стільки, скільки таких орендарів було, а їх - 2%.Б-г їм суддя. Зради немає, заспокойтесь, Тварин (орендарів, бариг) за законами воєнного часу знешкодять.
   
Re: Крадемо?

++++

Швець - рупор, адвокат, ревізор України!  201 випуск був дещо застережливий  (на відміну від інших від 170 мінімум, де риторика = 2-3 одиниці арестовича). Про оренду квартир у Львові на 5 тис. доларів за місяць теж реальна інформація, впевнений, що й бариг стільки, скільки таких орендарів було, а їх - 2%.Б-г їм суддя. Зради немає, заспокойтесь, Тварин (орендарів, бариг) за законами воєнного часу знешкодять.

є елітні квартири люди за них готові платити хто має гроші
і безкоштовні
хтось спить на вокзалі?
   
Re: Крадемо?

є елітні квартири люди за них готові платити хто має гроші
і безкоштовні
хтось спить на вокзалі?

Справа, що вистачило негідності заробити, піднявши ціни в 3-4 рази. Але то не є темою гілки, що такі власники повинні бути названі мародерами з усіма наслідками для них. Криваві гроші...
   
Re: Крадемо?

++++

Швець - рупор, адвокат, ревізор України!  201 випуск був дещо застережливий  (на відміну від інших від 170 мінімум, де риторика = 2-3 одиниці арестовича). Про оренду квартир у Львові на 5 тис. доларів за місяць теж реальна інформація, впевнений, що й бариг стільки, скільки таких орендарів було, а їх - 2%.Б-г їм суддя. Зради немає, заспокойтесь, Тварин (орендарів, бариг) за законами воєнного часу знешкодять.

Який же ти довбойоб
А з роками ще прогресуєш
   
Re: Крадемо?

Завтра цим лайном буде весь фб засраний. Пєнси отримають гіпертонічний криз, бо знову зрада
   
Re: Крадемо?

Який же ти довбойоб
А з роками ще прогресуєш

Довбойоб це той, що не має нічого заперечити по суті сказаного, а відразу переходить на особистості! Так буде зрозуміло, не-довбойобе?
   
Re: Крадемо?

Довбойоб це той, що не має нічого заперечити по суті сказаного, а відразу переходить на особистості! Так буде зрозуміло, не-довбойобе?

По суті  сказаного ким?
Отим чувирлом, яке втирає якусь х.й.ю довбойобам типу тебе?
Він ж казав, що хуйло не нападе
І тут знову несе аби щось заради переглядів
Ну, трать свій час, пенс дурний))

   
Re: Крадемо?

Завтра цим лайном буде весь фб засраний. Пєнси отримають гіпертонічний криз, бо знову зрада

Думаю, що ні. Це як орендозрада... була кілька днів, а потім хто треба і кому треба все пояснили  :)  так і з зі складами. Мабуть, за цим слідкують все ж таки силовики.
   
Re: Крадемо?

Це не той Швець , який торочив весь час напередодні 24 лютого , що війни не буде ?
Достовірне джерело і блискучий аналітик.

В останньому слові,  правда , схоже чотири останніх літери зайві.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія