Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Прошу допомоги форумних розумників у розробці теоріі кінця світу

Як ви вже знаєте, пан андрюха песимістично дивиться на майбутнє людства і пророчить йому смерть від становлення ші.

Зараз, сидячи у своій зимовій резиденціі у тропіку рака почав міркувати над концептом.

І питання до більш освічених людей ніж я сам.

Скажіть, чи була і взагалі теоретична можливість розвитку космічних досліджень і конкрктно запуску супутників без розвитку обчислювальноі техніки?

Чи можливий був альтернативний варіант, ари якому в космос таки полетіли а евм не придумали?

Відкрию далі хід своіх думок.

Бо якшо в космос без евм ми таки б не полетіли, а дослідження космосу можливе тільки при розвитку компів, то можливо, саме ц розвитку компів до ші, і лежить причина чому ми не зустріли і можливо ніколи не зустрінемо розвинутих цивілізацій, бо розвиваючи компи, вони всі, рано чи пізднл, створюють ші котрий іх губить.

І саме ші, а не ядерна зброя, як писали фантасти є причина загибелі цивіліщацій.

Які ваші думки, товариство?
   
Як ви вже знаєте, пан андрюха песимістично дивиться на майбутнє людства і пророчить йому смерть від становлення ші.

Зараз, сидячи у своій зимовій резиденціі у тропіку рака почав міркувати над концептом.

І питання до більш освічених людей ніж я сам.

Скажіть, чи була і взагалі теоретична можливість розвитку космічних досліджень і конкрктно запуску супутників без розвитку обчислювальноі техніки?

Чи можливий був альтернативний варіант, ари якому в космос таки полетіли а евм не придумали?

Відкрию далі хід своіх думок.

Бо якшо в космос без евм ми таки б не полетіли, а дослідження космосу можливе тільки при розвитку компів, то можливо, саме ц розвитку компів до ші, і лежить причина чому ми не зустріли і можливо ніколи не зустрінемо розвинутих цивілізацій, бо розвиваючи компи, вони всі, рано чи пізднл, створюють ші котрий іх губить.

І саме ші, а не ядерна зброя, як писали фантасти є причина загибелі цивіліщацій.

Які ваші думки, товариство?

важлдивість людства перебільшена . антропоцентризм - інфантильність свідомості
   
Та то понятно.

Питання чи можна в принципі покинути матінку землю і далі без розвитку обчислювальноі техніки.

Тут багато інженерів технарів. Прошу висловити вашу думку.
   
Возможно что само изобретение математики было ошибкой. Была бы сейчас естественная телепортация без всяких ракет
   
На пасху замісіть 50 тон жмиха кілщевіни і пад церкві как падаяніє развізті.
   
Та то понятно.

Питання чи можна в принципі покинути матінку землю і далі без розвитку обчислювальноі техніки.

Тут багато інженерів технарів. Прошу висловити вашу думку.

замало вихідних даних. ми ще дуже мало знаємо. практично ми лиш вчимось пізнавати . але 95 відсотків населення все ще вірить в богів . але процес пішов
   
Возможно что само изобретение математики было ошибкой. Была бы сейчас естественная телепортация без всяких ракет

ти натякаєш що треба було не розпилюватись і валити ізотеричними шляхами?

але математика поянсює все і все що ми творимо це завдяки математиці. досягнень ізотериків я ж поки що не виджу
   
Для чого взагалі щось покидати,кудись літати,чи  щось досліджувати?  Аби було?
   
Та при чому тут боги.

Я так розумію ше перші супутникові аналргові можна було пуляти, а вот далі розрахунки траєкторій, виготовлення сплавів в принципі без компа не можливе.

Вірно чи ні?
   
поки ви сподіваєтесь на кінець світу я чекаю на кінець темряви
   
ти натякаєш що треба було не розпилюватись і валити ізотеричними шляхами?

але математика поянсює все і все що ми творимо це завдяки математиці. досягнень ізотериків я ж поки що не виджу

Не исключаю

P.S. Не обьясняет а описывает. Причём часто очень неуклюже.
   
Возможно что само изобретение математики было ошибкой. Была бы сейчас естественная телепортация без всяких ракет

Згоден. Саме математики створюють ші, від якого самі неприємності.
   
Та при чому тут боги.

Я так розумію ше перші супутникові аналргові можна було пуляти, а вот далі розрахунки траєкторій, виготовлення сплавів в принципі без компа не можливе.

Вірно чи ні?

ні. по моєму профілю - авіа та ракетобудування - нас вчили розраховувати орбіти олівцем на папері спочатку ( як і по кресленню - перш ніж опанувати сапр нас вчили малювати олівцеем) то вирахувати орбіту олівцем на папері не є складно . клопітно марудно так - але не складно
   
Пан Аеліт, ви не входите в список інтелектуальноі еліти фупу. Прошу не засмічувати гілки.

Заплатіть за світло якшо вам темно.
   
шо за ши
чувак от волнения букву "в" не дописал
   
Не исключаю

P.S. Не обьясняет а описывает. Причём часто очень неуклюже.

так. але змирись з тим що досконалість недосяжна. або йди на компроміс або не йди . життя і творчість - доступні нам - це суцільні компроміси
   
ні. по моєму профілю - авіа та ракетобудування - нас вчили розраховувати орбіти олівцем на папері спочатку ( як і по кресленню - перш ніж опанувати сапр нас вчили малювати олівцеем) то вирахувати орбіту олівцем на папері не є складно . клопітно марудно так - але не складно

О це вже шось.

Ну а якшо ми візьмемо далі. Створити і запустити ровера на марс? Можливо без компа?
   
ні. по моєму профілю - авіа та ракетобудування - нас вчили розраховувати орбіти олівцем на папері спочатку ( як і по кресленню - перш ніж опанувати сапр нас вчили малювати олівцеем) то вирахувати орбіту олівцем на папері не є складно . клопітно марудно так - але не складно

Да ладно вам. Если я правильно помню курс физики уже задача трёх тел в общем случае не решается до конца.
   
Пан Аеліт, ви не входите в список інтелектуальноі еліти фупу. Прошу не засмічувати гілки.

Заплатіть за світло якшо вам темно.

на фупі немає інтелектуальної еліти))))) окрім вас))
   
Да ладно вам. Если я правильно помню курс физики уже задача трёх тел в общем случае не решается до конца.

я ж кажу про компроміси - приходиться миритись.
   
З комп'ютерами нам сильно "підгадили" ретилоїди після того як засікли перший супутник на орбіті

....Командующий покосился в дальний угол рубки, где мерцало радужное сияние – наблюдательный модуль Кванов. Древняя сверхцивилизация и впрямь не даст уничтожить эту примитивную расу… Но…

- Мы не будем ничего замедлять, - командующий позволил себе улыбнуться. – Как можно… Напротив, мы им поможем. Футуролог, откройте красный сейф в хранилище артефактов погибших цивилизаций. Вот ключи… - он бросил футурологу несколько причудливо изогнутых стержней. – В сейфе найдите описание персональных компьютеров и электронных сетей. И передайте – дозировано, постепенно, информацию по компьютерам и сетям людям. Пусть развивают!

Футуролог вздрогнул и в ужасе осел на громоздкий шкаф арифметического вычислителя. На его шее вздулся дыхательный мешок.

- Тогда… тогда я не буду отдавать приказа о сворачивании заводов… - прошептал футуролог.

- Конечно же, - командующий кивнул. – И не надо так на меня смотреть! Да, я понимаю, что это жестоко. Но иного выхода у нас нет.

А первый спутник плыл над планетой Земля и своим бодрым «бип-бип» возвещал зарю короткой космической эры человечества… (с)

   
Я думаю без компа може і можна було гахнути болванкою на паливі на орбіту але не далі.

Бо далі це складні механізми самих ракет і систем іх управління.

Єдиний спосіб без компа управляти це руками людини.

Чи млже хтось спростувати?

   
З комп'ютерами нам сильно "підгадили" ретилоїди після того як засікли перший супутник на орбіті

....Командующий покосился в дальний угол рубки, где мерцало радужное сияние – наблюдательный модуль Кванов. Древняя сверхцивилизация и впрямь не даст уничтожить эту примитивную расу… Но…

- Мы не будем ничего замедлять, - командующий позволил себе улыбнуться. – Как можно… Напротив, мы им поможем. Футуролог, откройте красный сейф в хранилище артефактов погибших цивилизаций. Вот ключи… - он бросил футурологу несколько причудливо изогнутых стержней. – В сейфе найдите описание персональных компьютеров и электронных сетей. И передайте – дозировано, постепенно, информацию по компьютерам и сетям людям. Пусть развивают!
Футуролог вздрогнул и в ужасе осел на громоздкий шкаф арифметического вычислителя. На его шее вздулся дыхательный мешок.

- Тогда… тогда я не буду отдавать приказа о сворачивании заводов… - прошептал футуролог.

- Конечно же, - командующий кивнул. – И не надо так на меня смотреть! Да, я понимаю, что это жестоко. Но иного выхода у нас нет.

А первый спутник плыл над планетой Земля и своим бодрым «бип-бип» возвещал зарю короткой космической эры человечества… (с)

Супер!!
   
я ж кажу про компроміси - приходиться миритись.

Я же и говорю. Математика это крайне неуклюжий механизм не способный даже правильно описать такую простую вещь как взаимодействие трёх тел в вакууме. Просто описать, не говоря уже о том что бы обьяснить.
   
О це вже шось.

Ну а якшо ми візьмемо далі. Створити і запустити ровера на марс? Можливо без компа?

можливо. але це шашечки а не їхати. якщо сенс не результат а процес .
але в прицнипі - життя це є процес а результат смерть.))
не бачу нічого злого для нас від цифрових технологій.  вважай компи еволюцією палки - якою - за легендою - наші пращури збивали кокоси і відбивались від саблезубих тигрів .
   
Я же и говорю. Математика это крайне неуклюжий механизм не способный даже правильно описать такую простую вещь как взаимодействие трёх тел в вакууме. Просто описать, не говоря уже о том что бы обьяснить.

все компроміс. ми або йдемо на компроміси або не йдемо залишаємось на місці  - і йдучи вдосконалєюмо наші механізми , палки якими збиваємо кокоси.і так від компромісів до компромісів -
еволюція-с
   
Я думаю без компа може і можна було гахнути болванкою на паливі на орбіту але не далі.

Бо далі це складні механізми самих ракет і систем іх управління.

Єдиний спосіб без компа управляти це руками людини.

Чи млже хтось спростувати?

якщо ти розумієш компютер як бінарну логіку - звісно без аналогових систем зі зворотнім звязком нічого жбурнути на марс не вийде .чи ти пропонуєш відмовитись від систем зі зворотнім звязком взагалі? тоді ровера не запустиш на марс - максимум - болванку з землі на марс як гепнеться на  марс і все )))) і то якщо пощастить - вірогідність невелика без коригувань - автоматичних чи з землі - що знову таки потребую системи зі зворотнім звязком
   
О це вже шось.

Ну а якшо ми візьмемо далі. Створити і запустити ровера на марс? Можливо без компа?

Є така штука, можливо вам допоможе.
https://uk.m.wikipedia.org/wiki/Аналогова_обчислюва льна_машина

Для космосу підходить з запасом.
   
Як ви вже знаєте, пан андрюха песимістично дивиться на майбутнє людства і пророчить йому смерть від становлення ші.

Зараз, сидячи у своій зимовій резиденціі у тропіку рака почав міркувати над концептом.

І питання до більш освічених людей ніж я сам.

Скажіть, чи була і взагалі теоретична можливість розвитку космічних досліджень і конкрктно запуску супутників без розвитку обчислювальноі техніки?

Чи можливий був альтернативний варіант, ари якому в космос таки полетіли а евм не придумали?

Відкрию далі хід своіх думок.

Бо якшо в космос без евм ми таки б не полетіли, а дослідження космосу можливе тільки при розвитку компів, то можливо, саме ц розвитку компів до ші, і лежить причина чому ми не зустріли і можливо ніколи не зустрінемо розвинутих цивілізацій, бо розвиваючи компи, вони всі, рано чи пізднл, створюють ші котрий іх губить.

І саме ші, а не ядерна зброя, як писали фантасти є причина загибелі цивіліщацій.

Які ваші думки, товариство?
Депресія? Чи мало хильнув антидепресивного?
Компи - то з боку бантик.
Насправді все пристойно і оптимістично моделюється Гіпотезою.
Провітрись і вчитайся...
 :-B
   
Тю, а від того, що ЕОМ буде не цифровою, а аналоговою, хіба вона не перестане бути обчислювальною машиною?
   
Тю, а від того, що ЕОМ буде не цифровою, а аналоговою, хіба вона не перестане бути обчислювальною машиною?

Це вже питання що вважати о.м.

Чи тут тема про те як чимось закинутись і полетіти в килим гіперпростір без корабля?
   
Без корабля ніяк, наші слабкі тільця заточені жити на дні атмосфери
   
Тю, а від того, що ЕОМ буде не цифровою, а аналоговою, хіба вона не перестане бути обчислювальною машиною?

я ж теж про це. без систем зіз воротнім звязком ні про яке керування не може бути й мови .  а на марс можна буде запустити хіба що ядро і то якщо пощастить
   
Ми довгий час топтались на місці, тому що така абстракція як 0 важко давалась, потім диференціальне числення...

Взагалі технічно люди здатні розвиватись без електронно-обчислювальної техніки, тіж операції можуть робити живі істоти, але це просто будуть інші прилади.
   
Моя версія майбутнього людства (найкращий з можливих варіант) описана в опусі
"Золотий вік людства. Сценарій Апокаліпсису"

Можна подивитись тут


   
я ж теж про це. без систем зіз воротнім звязком ні про яке керування не може бути й мови .  а на марс можна буде запустити хіба що ядро і то якщо пощастить

Як телепартація не порушує причинність?
   
"губит людей не пиво, губит людей вода"

людей губит жадность и гордыня
ИИ тут не при чем
   
Як телепартація не порушує причинність?

толепортація ще далеко не факт
   
Скажіть, чи була і взагалі теоретична можливість розвитку космічних досліджень і конкрктно запуску супутників без розвитку обчислювальноі техніки?
несколько недель назад прочитал вот эту книгу:

The Calculating Stars by Mary Robinette Kowal
научная фантастика
сюжет: в землю в начале 50-ых врезается астероид, изменяет климат и подстегивает человечество на освоение космоса - луны, марса
практически без вычислительной техники
главная героиня - "компьютер"
так называли раньше женщин, занимающихся вычислениями
книга немного скучновата, но в ней как-раз и развита эта идея  B-)

Останнє редагування: 6 грудня 2018 19:45:00 від h2o
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія