Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Як сумую за помпезними дорогими ресторанами Круїзів

Нідє не почуваєшь себе так гарно як в ціх ресторанах
вишколена обслуга
неймовірний сервіс
і вишукавана їжа
і з 10 неймовірних ресторанів світу в одному місті
цє просто божевільно
пані та панове у вас є улюблєні ресторани які вам подобаються
   
сумующий пацан  :weep:
   
сумующий пацан  :weep:
Так буває пан Сметана інколи ми всі врадаемо в спогади
і якщо вони прекрасні то чогож їми не поділитися
   
Ви обоє гарно одягнені після вани з гарно укладеним волосям в гарній одежі
приходете в ресторан берете стіл на двох
і до вас підходить офіянт якій сіє як нова копійка  а на обличі радість начебто він вас чекав все своє життя
та ні він вас впізнав ви зірка ви знаменитість. ви гарні про свідчять очі вашого офіціанту

   
То ди дарма їх акції прикупив. Там зараз спад страшенний.
   
Ви обоє гарно одягнені після вани з гарно укладеним волосям в гарній одежі
приходете в ресторан берете стіл на двох
і до вас підходить офіянт якій сіє як нова копійка  а на обличі радість начебто він вас чекав все своє життя
та ні він вас впізнав ви зірка ви знаменитість. ви гарні про свідчять очі вашого офіціанту

Эта блузка с ананасами это гарно одягнени?Ну такое...Как и официант азиатка в типа шикарном ресторане.Может я что то себе неправильно представляю,но как-то не совсем
   
обережно берете меню передаєте меню своій дружині і милуїтесь як вона вибирає страви
 які страви які  там блюда які вже вже неволодієтє собою і водете язиком по губах і ньобу  в думках смаючі цю страву
   
Эта блузка с ананасами это гарно одягнени?Ну такое...Как и официант азиатка в типа шикарном ресторане.Может я что то себе неправильно представляю,но как-то не совсем

ану пішов звідсіля афіціянте гоніть цього прощелигу якій в моді не розбирається  :lol:
   
Ви обоє гарно одягнені після вани з гарно укладеним волосям в гарній одежі
приходете в ресторан берете стіл на двох
і до вас підходить офіянт якій сіє як нова копійка  а на обличі радість начебто він вас чекав все своє життя
та ні він вас впізнав ви зірка ви знаменитість. ви гарні про свідчять очі вашого офіціанту



Пончик в ананасах :)))
   
Ой радість
ой яка краса
ой як все гармонійно
і неперевершенно

   
суміш з риби
щоб ви могли уявити як цє готується

   
обережно берете меню передаєте меню своій дружині і милуїтесь як вона вибирає страви
 які страви які  там блюда які вже вже неволодієтє собою і водете язиком по губах і ньобу  в думках смаючі цю страву
 

Цены как в Одессе ,а то и дешевле
   
суміш з риби
щоб ви могли уявити як цє готується


Это называется тар-тар из тунца  :weep:
   
суміш з риби
щоб ви могли уявити як цє готується



Шо там уявлять....Авокадо, тунец, селера, морва, соєвий соус :)
   
Красиво жить таки запретили? Но не всем - лещенко, говорят, катался за 8 штук баксов.
   
Цены как в Одессе ,а то и дешевле

я вас не впізнаю
   
Не сумуй, ще все попереду
   
Я так розумію заздрити  ви не будєдє
   
спалився  мерзотник
   
суміш з риби
щоб ви могли уявити як цє готується


і що  багато  є  придурків,  які  за звичайне,  але спеціяльно розкручене, їдло  викладають шалені  гроші?
   
і що  багато  є  придурків,  які  за звичайне,  але спеціяльно розкручене, їдло  викладають шалені  гроші?


Та какие там гроши?У нас такое в более менее приличной забегаловке гривен за 250-350.Что там такого авокадо и тунец просто нарезаные ножом и политые какой то жижей?
   
Я б подумав що вудяра гепнувся,як  держсекретар-синок у  тому фільму " не дивиться наверх " призвав помолитись за речі.,гроші і всяку куйню,коли насувався п%\здець.Але згадав,що у вуда ковід..то він так б'є у мозок,тому пробачимо..
   
Я б подумав що вудяра гепнувся,як  держсекретар-синок у  тому фільму " не дивиться наверх " призвав помолитись за речі.,гроші і всяку куйню,коли насувався п%\здець.Але згадав,що у вуда ковід..то він так б'є у мозок,тому пробачимо..
Війни не будє бо хуйло вбьють його підлеглі
   
Та какие там гроши?У нас такое в более менее приличной забегаловке гривен за 250-350.Что там такого авокадо и тунец просто нарезаные ножом и политые какой то жижей?
хочу бачіти фото і цену
   
хочу бачіти фото і цену


Первое в гугле из Одессы

https://glushko.s4e.com.ua/tar_tar_iz_tuntsa


   
Первое в гугле из Одессы

https://glushko.s4e.com.ua/tar_tar_iz_tuntsa

навскидку 10 долярів  в Україні
гарний бізнес
   
ну хто вгадає хто цей пан

   
навскидку 10 долярів  в Україні
гарний бізнес


Ну это какая-то скоторыгаловка.В местах поприличнее будет стоить долларов на 5 больше,но там будет и атмосфера и обслуживание
   
Ну это какая-то скоторыгаловка.В местах поприличнее будет стоить долларов на 5 больше,но там будет и атмосфера и обслуживание

по приличней как в Украине просто интересно
   
по приличней как в Украине просто интересно

https://dimare.od.ua/?gclid=EAIaIQobChMI46uZidvG9QIVmqZ3Ch16JgSrEAAYASAAEgLjc_D_BwE


Ну вот более менее.


   
Ну ні 100 дол платити за 300 грамовий стейк
цє мені не покарману
   
Ну ні 100 дол платити за 300 грамовий стейк
цє мені не покарману


Ну вот…а говорил любишь дорогие рестораны  :laugh:


   
Ну вот…а говорил любишь дорогие рестораны  :laugh:
700 гр  стоит 30 дол
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія