Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Толерантність шкідлива для здорового організму.


Вашпа суперукерансство вредно стране. Кстати упомянутые мной супер евреи в Израиле , тоже как вы против своего государства , с чем полностью совпадают они с арабами , вы с москалями.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Шо ще ніясна???
 У моєму підписі все сказано.
Нема у світі квітнучих "русскаязичних" держав та територій.
Тому мусимо вибирати - або "рускій язик" та занепад, або розквіт.
Хорошая подпись, но есть один ньюанс (с)
В мире нет НИ ОДНОГО "цветущего" украиноязычного государства и территории. Так что аргумент - не в дугу, отнюдь не обязательно какое-либо "расцветание" даже при поголовном отказе от русского и переходе на украинский.
   
Так что аргумент - не в дугу, отнюдь не обязательно какое-либо "расцветание" даже при поголовном отказе от русского и переходе на украинский.

Фактом является то, что наоборот. Это их суперукраинсство от любимого совками "заборонити". Это левацкое стремление всю страну заставить ходить строем. Леваки остаются леваками в любом прикиде . И в прикиде большевиков  и в прикиде национал-социалистов. Но нет ни одного успешного левацкого государства.
   
Процитуйте, хто там про диктатуру.
 Бо Южанін волав про ворогів, а потім здувся.

Навіщо мені щось вишукувати, коли Ви ж самі (!) наступним (!) реченням підтверджуєте мої слова:
Цитувати

Толерантність шкідлива для здорового організму.
І смертельно небезпечна при захворюванні.

Цитувати
Втім, це не відміняє необхідності цмвілізованих стосунків.

Взагалі, увесь цей "кіпєш" навколо того питання - кого вважають українці(етнічні) своїм-несвоїм незрозумілий.
Це питання СУТО етнічне, чого сюди встромляють писок москалі або "рускоязичниє гражданє Украіни" - незрозуміло.

Тут все нібито вірно. Але є ма-а-аленька дрібничка:
як Ви висловились, "встромляють писок" в це питання російськомовні українці. Я в тому числі.
Й якось дивно звучить Ваше "необхідність цивілізованих стосунків" в комплекті зі "встромляють писок".

   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Навіщо мені щось вишукувати, коли Ви ж самі (!) наступним (!) реченням підтверджуєте мої слова
Оно тупое. Тупое потому что не видит, что сама-себе противоречит в соседних фразах/понятиях. Поэтому о дискуссиях с этой особой речи не идет, это все равно, что дискутировать с табуреткой.
- Я не буду спорить с тобой, старый софист
- Ты  и не можешь со мной  спорить, по той причине, о  которой  я уже упомянул, - ты глуп (с)
ЗЫ Зачем нужен ум? Главное внутренняя убежденность - враги кругом ;)
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

:lol:  Тобто ватани(остання стадія зросійщення), що кричали "пуків ввєді" - українці???
 Скільки ще тре наголошувати, що громадянин України і етнічний українець - не одне і теж???
 
 Україну рускім язиком збудувати неможливо.
 Ні за яких обставин.
 Ні татарським, ні німецьким.
 Бо вийде або Татарія, або Німеччина.
 Можна виключно українським.

 Шо ще ніясна???
 У моєму підписі все сказано.

Деяки з цих ватанів були українцями за паспортом, деякі з них (як Мозговий) володіли українською змалечку та були етнічними українцями. Тільки один нюанс: вони були громадянами України, але ворогами України як незалежної від Росії держави. Цілком припускаю, що вони не проти проросійської чи "радянської" України з певним національним колоритом і мовою, і вишиванками, але вони точно проти незалежної поведінки України окремо від Росії.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Ігнатику, кортить тобі в соте пересмикувати?
 Навіщо?

Ну так на хуя ти тоді про кацапів пишеш? Тут їх немає. У цій гілці кацапи не відписувалися. Чи для тебе двомовні українці, що вживають російську в побуті, - це кацапи?
   
Хоч що зі мною робіть, але ніяк не втямлю ходи Ваших, Aleksandr_1, міркувань! Ось поясніть мені, наївному, що означають ці слова:
В мире нет НИ ОДНОГО "цветущего" украиноязычного государства и территории. Так что аргумент - не в дугу, отнюдь не обязательно какое-либо "расцветание" даже при поголовном отказе от русского и переходе на украинский.

Навмисно не казатиму, який підтекст я в тому вичитав. Поясніть, благаю Вас, щоб потім не дорікали мені в пересмикуваннях Ваших логічних думок.
   
Поясніть, благаю Вас, щоб потім не дорікали мені в пересмикуваннях Ваших логічних думок.


Ты манипулятор прикидывающийся тут наивным опубликовал только ответ на дурь суперукраинца.  Ты выдернул из контекста и дурака здесь включаешь- любимая технология москальни и зрадоёбов. Теперь уже суперукраинцев - той же москальни. 
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Це ж Неандерталець! В них взагалі мова не була розвиненою. Не розумію, де ви у сусідньому лісі його знайшли? А натурщик нічогенький собі! Наче розумний погляд має! Я навіть закрив типовий жест мислителя і лишив одні очі: таки розумний погляд. Це він, мабуть, наслухався нашої балаканини в цій темі та й подумав собі: "Мені б їх здібності говорити, то знайшов би їм застосування!".

P.S. Судячи з того, що цю картинку взято з російського джерела, то стає зрозумілим за яким лісом мешкають ці персонажі.

Когда давным давно, люди делились по языковому принципу.
Потом когда появились лодки и колесо по цветовому принципу.
Потом когда появились веруны по вере.
Потом по когда все это стало до жопы, по мыслям.
Вот мовные/языковые в самом конце умственной и социальной цепочки и остались.




   
Когда давным давно, люди делились по языковому принципу.
Потом когда появились лодки и колесо по цветовому принципу.
Потом когда появились веруны по вере.
Потом по когда все это стало до жопы, по мыслям.
Вот мовные/языковые в самом конце умственной и социальной цепочки и остались.

Мені б Ваші, pastor68, здібності говорити, то знайшов би їм застосування!
   
Ты манипулятор прикидывающийся тут наивным опубликовал только ответ на дурь суперукраинца.  Ты выдернул из контекста и дурака здесь включаешь- любимая технология москальни и зрадоёбов. Теперь уже суперукраинцев - той же москальни.

Де Ви бачили такого дурня, щоб умів підтекс прочитувати?

В мене цитата правильно оформлена. До того ж джерело цитати знаходиться на цій же сторінці кількома дописами раніш. Кожен може без зайвого клопоту ознайомитись і з даним мікроконтекстом діалогу між користувачами Aleksandr_1 й Топа, й загальним контекстом всієї теми, було б бажання. Щодо характеру будь-якого цитування, то воно в тому-то й полягає, що вибираєш з сказаного найголовніше. Окрім цього, я узяв повну смислову фразу Aleksandr_1 та виділив (жирним й підкресленням) у ній ту частину, щодо якої в мене великі сумніви.

Якщо хочете, то дана цитата
отнюдь не обязательно какое-либо "расцветание" даже при поголовном отказе от русского и переходе на украинский.
є цілком завершеною самостійною думкою і лише щодо неї я таки прочитую підтекст.

Тож, Южанин, не пишіть пости за мене! Я й сам справлюся й можу самостійно відстояти свою думку.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Хоч що зі мною робіть, але ніяк не втямлю ходи Ваших, Aleksandr_1, міркувань! Ось поясніть мені, наївному, що означають ці слова:
Навмисно не казатиму, який підтекст я в тому вичитав. Поясніть, благаю Вас, щоб потім не дорікали мені в пересмикуваннях Ваших логічних думок.
ИМХО я все написал достаточно ясно. Глупо писать об "отсутствии квитнучих русскоязычных стран и территорий", как о примере того, что надо "выкорчевывать" русский язык в Украине, не имея для примера аналогично НИ ОДНОЙ "квитнучей" украиноязычной страны и территории. Потому что, отсюда сразу следует вопрос - а вдруг в "украиноязычной стране и территории" все станет еще хуже, примеров то обратного нет, в отличие от русскоязычных.
Скажу более, я на 100% уверен, что при поголовной навязанной украинизации в Украине уровень жизни однозначно упадет, как минимум на несколько лет. Почему - лень объяснять.
ЗЫ В данном случае я лишь приводил пример логической неувязки в подписи одной особы, но можно эту тему и развить более подробно, хотя... в принципе в этой ветка это все уже обсуждалось.

Останнє редагування: 26 лютого 2018 21:58:57 від Aleksandr_1
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

без московської мови буде Україна?
без української мови буде Україна?
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

без московської мови буде Україна?
без української мови буде Україна?

А що значить "без мови"? Як ви собі то уявляєте?
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

так,як сталося на Сході України
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

так,як сталося на Сході України

Та ти йобнувся: там усі села та маленькі містечка досі суржиком розмовляють. Ти там хоч раз був?
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Та ти йобнувся: там усі села та маленькі містечка досі суржиком розмовляють. Ти там хоч раз був?
:gigi:  [KA]
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

:gigi:  [KA]

Що, обісрався, збиральник мандаринок? Схоже, ти від Львова тільки на Захід і їздив, а на Сході і не був. Цікава картина світу в мовностурбованих: Львів - це Україна, а на Схід - то вже москалі, які розмовляють лише російською.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Що, обісрався, збиральник мандаринок? Схоже, ти від Львова тільки на Захід і їздив, а на Сході і не був. Цікава картина світу в мовностурбованих: Львів - це Україна, а на Схід - то вже москалі, які розмовляють лише російською.
таки ти кацап  :D
   
При наявності по сусідстві з Україною такої агресивної і реваншистьскої держави як Московія, яка використовує московітського язика для просування свого узкого міра, питання існування в Україні язика це не питання наявності чи відсутності чиїхось прав, це питання національної безпеки України
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

таки ти кацап  :D

Та мені якось по херу, ким вважає мене дистанційний патріот-збиральник мандаринок з Іспанії, який упиздив із Батьківщини, бо не знайшов, як заробити тут. Утримуєш податками іншу країну - будь ласка, не лізь до України зі своїм п***а моводрочерством і поділом українців на правильних і неправильних.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

При наявності по сусідстві з Україною такої агресивної і реваншистьскої держави як Московія, яка використовує московітського язика для просування свого узкого міра, питання існування в Україні язика це не питання наявності чи відсутності чиїхось прав, це питання національної безпеки України

Тільки не кажіть, що українська мова та шаровари з вишиванками - це найкращий захист від Хуйла  :gigi:
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Та мені якось по херу, ким вважає мене дистанційний патріот-збиральник мандаринок з Іспанії, який упиздив із Батьківщини, бо не знайшов, як заробити тут. Утримуєш податками іншу країну - будь ласка, не лізь до України зі своїм п***а моводрочерством і поділом українців на правильних і неправильних.
кобіта не дає?
не злися,все буде добре ;)
Львів перемолов не одного каца,всякі були,і борзі і мурчащі і шипящі
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

кобіта не дає?
не злися,все буде добре ;)
Львів перемолов не одного каца,всякі були,і борзі і мурчащі і шипящі

Відпочивай після мандаринок, завтра тобі з новими силами гондурасити треба. А в цей час Львів обживають ті, яких ти вважаш кацапами. Програма заміщення каліброваних невдах із "мєсних"...  :weep:
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Відпочивай після мандаринок, завтра тобі з новими силами гондурасити треба. А в цей час Львів обживають ті, яких ти вважаш кацапами. Програма заміщення каліброваних невдах із "мєсних"...  :weep:
Личаків великий,обживайте на здоровя  :D
з тобою шось не то,вчора ти не хамив так
чого б це?
може тобі допомога потрібна?
   
Підкажіть будь ласка, відпочивали в жовтні 2017 в Славськом, Одноглазники,
 в Контакті, все працювало, курорт, мабуть, і де ви хочете з себе це витравити?
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Личаків великий,обживайте на здоровя  :D
з тобою шось не то,вчора ти не хамив так
чого б це?
може тобі допомога потрібна?

Я дотримуюсь принципу черговості, бо з мовностурбованими треба іноді лагідно, іноді слати на хер. Головне волі особливо не давати та постійно тицяти писком у лайно, яке вони самі продукують. Я до таких, як ти, ставлюся з розумінням, бо що дистанційному патріоту ще залишається, як демонструвати свій патріотизм, бо по факту Батьківщину він полишив, хіба батьки тут залишилися, єдине, що тримає. А так твоя нова Батьківщина - сонячна Іспанія.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Я дотримуюсь принципу черговості, бо з мовностурбованими треба іноді лагідно, іноді слати на хер. Головне волі особливо не давати та постійно тицяти писком у лайно, яке вони самі продукують. Я до таких, як ти, ставлюся з розумінням, бо що дистанційному патріоту ще залишається, як демонструвати свій патріотизм, бо по факту Батьківщину він полишив, хіба батьки тут залишилися, єдине, що тримає. А так твоя нова Батьківщина - сонячна Іспанія.
якшо шось пиши в приват
допоможу
до речі-там твої автономера міняють
поїдеш?
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

якшо шось пиши в приват
допоможу
до речі-там твої автономера міняють
поїдеш?

Я ж кажу, що мовностурбовані патріоти йобнуті за визначенням, бо свій обмежений містечковий світ намагаються натягнути на всю Україну. І дуже ображаються, що ця Україна у відповідь відправляє їх на хер, причому особливо не соромлячись виразів.
   
Тільки не кажіть, що українська мова та шаровари з вишиванками - це найкращий захист від Хуйла  :gigi:

ватани між іншим дуже часто полюбляють про шаровари і осоледця позубоскалити, так шо залишу цe на твоїй ватній ;)  совісті

А щодо мови, то для будь-якої мислячої людини очевидним є те, що одне Українське слово варте більше сотні куль випущених у бік москалів, тому що кожне Українське слово це цвях у домовину Узкого міра в Україні
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

Я ж кажу, що мовностурбовані патріоти йобнуті за визначенням, бо свій обмежений містечковий світ намагаються натягнути на всю Україну. І дуже ображаються, що ця Україна у відповідь відправляє їх на хер, причому особливо не соромлячись виразів.
а чому вони,такі патріоти погані?
чому ти добрий а вони погані такі?
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

ватани між іншим дуже часто полюбляють про шаровари і осоледця позубоскалити, так шо залишу цe на твоїй ватній ;)  совісті

А щодо мови, то для будь-якої мислячої людини очевидним є те, що одне Українське слово варте більше сотні куль випущених у бік москалів, тому що кожне Українське слово це цвях у домовину Узкого міра в Україні

п***а, тобі варто поїхати принаймні до Курдюмівки, щоб ти послухав, як там кулі літають. Може, тоді б ліпше зрозумів, що якби не українська армія, хер би диванні патріоти зараз патякали про москалів і неправильних українців, а сиділи б з язиками в дупі під режимом російського паханату.
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

що ця Україна у відповідь відправляє їх на хер

Відповідай за себе, а не за "цю Україну".
   
Українська мова - це чиник внутрішньої єдності України.

В той час як московітська - це передумова внутрішньої слабкості і нестабільності.


Це помітно навіть по межі окупації, яка пролягла лише там де більшіcть вважала московітську мову рідною
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

а чому вони,такі патріоти погані?
чому ти добрий а вони погані такі?

Я тобі про мовностурбованих патріотів пишу, а не про патріотів взагалі. Хера ти пересмикуєш?
   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

   
Re: Мовний маркер "свій - чужий". Вичави з себе [KA]

   
кожне Українське слово це цвях у домовину Узкого міра в Україні


А они знают об этом? Кстати напомнил, к чему уже привел ваш бред мовоозабоченный. Идет война и не только на передовой. А тут из-за вот таких как вы шараварников Украина начала сокращать свой информационный ореол, потому что такие как вы посчитали , что на вражеской территории все просто обязаны знать украинский язык. А по факту для них украинская мова - иностранный , зато наши все понимают москальский пропагандон. И теперь мовоозабоченные наслаждаются , тем , в чем их убеждают наши СМИ стреляющие мимо противника.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія