Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

сіськи vs попки :-T

Re: сіськи vs попки  :-T

щя.

Це не пропозиція, мені якщо чесно, то навіть ее цікаво. Знаєш, скільки цих срак-цицьок на світі є? Десь біля 4 міль'ярдів :)
   
Re: сіськи vs попки  :-T


сіськи...попка....н ожки.... протюнінгований фейс... в загальному фігура....


А чи є в цьому ряду місце для інтелекту?



Ми обираємо собі коханку на один раз.... на роки.... дружину... на що ми перш за все звертаємо увагу? І за якими критеріями вже потім робимо остаточний вибір?


Чи ніякого вибору і немає?

Давно вже не працює таким чином, щоб рейтинг  "запчастин" тіла жінки існував.
Це інтеграційний процес: тут або заводить жінка і є хімія, або її мало, або нема зовсім. На поточний момент, бо можливо, що у майбутньому ситуація зміниться.
   
Re: сіськи vs попки  :-T

Давно вже не працює таким чином, щоб рейтинг  "запчастин" тіла жінки існував.
Це інтеграційний процес: тут або заводить жінка і є хімія, або її мало, або нема зовсім. На поточний момент, бо можливо, що у майбутньому ситуація зміниться.
Воно ніколи прямо так не працює, хіба що в ранньому підлітковому віці. Більше того сексуальна на фотографії і сексуальна в житті то досить відмінні від себе поняття.

Насправді питання - чому ти вважаєш цю жінку гарною\сексуальною трохи дурнувате бо на нього не можна дати відповідь, це ж не якесь там логічне оцінювання.
   
Re: сіськи vs попки  :-T

Воно ніколи прямо так не працює, хіба що в ранньому підлітковому віці. Більше того сексуальна на фотографії і сексуальна в житті то досить відмінні від себе поняття.

Насправді питання - чому ти вважаєш цю жінку гарною\сексуальною трохи дурнувате бо на нього не можна дати відповідь, це ж не якесь там логічне оцінювання.
ППКС. В детстве у меня была любимая везде - во дворе, на этаже, в классе, на тренировке. Мозгу на это блядство было начхать, а уж что именно делало женщину лучше всех в этом помещении - мозг в принципе не замечал.
   
Re: сіськи vs попки  :-T

слід думати, що питання привабливості знаходиться не в абсолютних розмірах окремих компонентів жінки, а в пропорціях, себто у відносних вимірах. це якщо вибір робиться виключно візуально, а так буває тільки в підлітковому віці. дорослі додають інші фактори: інтелектуальний, фінансовий і т.д. вопщєм, все складно.
   
Re: сіськи vs попки  :-T

Для случайного секса - жопастые и сисястые
Для жизни - умные и интеллигентные
Очень часто ум и интеллигентнось женщины завораживает умного мужчину на всю оставшуюся жизнь
Вы хотите детей умных или сисястых  с попенцией?
   
Re: сіськи vs попки  :-T

Для случайного секса - жопастые и сисястые
Для жизни - умные и интеллигентные
Очень часто ум и интеллигентнось женщины завораживает умного мужчину на всю оставшуюся жизнь
Вы хотите детей умных или сисястых  с попенцией?

Для чого розумні? Щоб мозок виносили?  :facepalm1:
   
Re: сіськи vs попки  :-T

сіськи...попка....н ожки.... протюнінгований фейс... в загальному фігура....

Ну... Пропорции. 90-60-90 меня бы устроило. И ноги чтоб подкачанные. Как-то так. У меня не слишком завышенные требования?

ПС. К личику особых требований нет. Только чтобы симметричным было и зубы на месте.


Останнє редагування: 28 березня 2020 07:37:52 від KM_Nemo
   
Re: сіськи vs попки  :-T
TC

Приклад:

Ось ця картинка:


Показати зображення...
На що перш за все ви звертаєте увагу?

Я просто хочу спробувати подивитися на жінок ВАШИМИ очима, а потім запропонувати вам подивитися на чоловіків НАШИМИ очима.

На плетений стілець.
   
Re: сіськи vs попки  :-T
LSD

Ну... Пропорции. 90-60-90 меня бы устроило. И ноги чтоб подкачанные. Как-то так. У меня не слишком завышенные требования?

ПС. К личику особых требований нет. Только чтобы симметричным было и зубы на месте.
:lol:
   
Re: сіськи vs попки  :-T

Для случайного секса - жопастые и сисястые
Для жизни - умные и интеллигентные
Очень часто ум и интеллигентнось женщины завораживает умного мужчину на всю оставшуюся жизнь
Вы хотите детей умных или сисястых  с попенцией?

Правильно, але не тому.
Сракаті продавлюють сидіння в авто, й відповідно авто фіг потім продадеш за нормальну ціну  :(
   
Re: сіськи vs попки  :-T

 СТ - завуальована пропаганда ожиріння. B-)
   
Re: сіськи vs попки  :-T

Зараз, я би вибирав жінку по цицьках.
Коли був юний то шукав інтелектуалок.

Коли у жінки гарні цицьки ій усе можна простити.
   
Re: сіськи vs попки  :-T

Для случайного секса - жопастые и сисястые
Для жизни - умные и интеллигентные
Очень часто ум и интеллигентнось женщины завораживает умного мужчину на всю оставшуюся жизнь
Вы хотите детей умных или сисястых  с попенцией?

Мого розуму хватить шоб передати дітям.
Хай жінка передасть гарне тіло.
   
Re: сіськи vs попки  :-T

Мого розуму хватить шоб передати дітям.
Хай жінка передасть гарне тіло.
Розум передається по жінці,
   
Re: сіськи vs попки  :-T

Розум передається по жінці,

Та ну ладно. Я од батька вспадкував
   
Re: сіськи vs попки  :-T

Зараз, я би вибирав жінку по цицьках.
Коли був юний то шукав інтелектуалок.

Коли у жінки гарні цицьки ій усе можна простити.
хіба цицьки бувають НЕ гарні?
   
Re: сіськи vs попки  :-T

хіба цицьки бувають НЕ гарні?

Да 25 років цицьки гарні всі.
Ну а потім у мене є улюблена форма і розмір.
Вони зустрічаються рідко
   
Re: сіськи vs попки  :-T

Та ну ладно. Я од батька вспадкував

https://www.independent.co.uk/news/science/children-intelligence-iq-mother-inherit-inheritance-genetics-genes-a7345596.html
   
Re: сіськи vs попки  :-T

Ви не повірити яка зараз пррбоема з цицьками.
Зараз зустріти розмір 2-3 рідкість уде.
Всі інтелектуалтки без цицьок.
Це я про вік до 30.
   
Re: сіськи vs попки  :-T

https://www.independent.co.uk/news/science/children-intelligence-iq-mother-inherit-inheritance-genetics-genes-a7345596.html

Фігня

Крім того мій досвід каже шо розум то на головне шою влаштувати своє щастя
   
Re: сіськи vs попки  :-T

очі і погляд вирішальне !
очі- дзеркало душі.
а чоловіки люблять душу.
все решту - додається.
   
Re: сіськи vs попки  :-T

очі і погляд вирішальне !
очі- дзеркало душі.
а чоловіки люблять душу.
все решту - додається.

Очі то важно, але ж цицьки))

Ті у кого вони є транслюють аромат сексу в простір.
На очі можна не зивитися

   
Re: сіськи vs попки  :-T

пс. На Чернівецькому Форумі( там контингент помолодше буде) декілька разів піднімав цю тему——
Прийшли до висновку ——
Чим старше——тим Жопа привабливіше))
Интересно. Я встречал исследования на тему "кто из мужиков на что в первую очередь". Обычно это сиськи/жопа/ноги, остальное намного реже - лицо/шея/руки в процентном отношении. Но именно корреляции с возрастом мне как то не попадалось.

Мне если че - жопа. В более молодом возрасте возможно еще - ноги, хотя... не, все равно больше жопа. На сиськи как-то никогда не заморачивался - какие есть - все классные, в руку взять можно (целиком или не очень - похуй), мягкие, попипать (блг.) можно - и нормально.
   
Re: сіськи vs попки  :-T

Очі то важно, але ж цицьки))

Ті у кого вони є транслюють аромат сексу в простір.
На очі можна не зивитися

я про любов.
ти про інстинкт.
   
Re: сіськи vs попки  :-T

збоченці!
   
Re: сіськи vs попки  :-T

я про любов.
ти про інстинкт.

А шо воно таке та любов? Чому не можна любити те куда тягне інстинкт?

Я теж колисьлббов шукав. А коли знайшов,зозумів шо у мене була любо до кожноі жінки.
   
Re: сіськи vs попки  :-T

Интересно. Я встречал исследования на тему "кто из мужиков на что в первую очередь". Обычно это сиськи/жопа/ноги, остальное намного реже - лицо/шея/руки в процентном отношении. Но именно корреляции с возрастом мне как то не попадалось.

Мне если че - жопа. В более молодом возрасте возможно еще - ноги, хотя... не, все равно больше жопа. На сиськи как-то никогда не заморачивался - какие есть - все классные, в руку взять можно (целиком или не очень - (x)), мягкие, попипать (блг.) можно - и нормально.
Я с детства к сиськам тоже равнодушен. Ко мне как-то в 21 год дама с 6м размером подкатила и очень удивлялась, что я отказался. Я тогда еще решил, что большие сиськи будут нравиться в зрелом возрасте, но в 40 обнаружил, что по-прежнему пох на размер.
   
Re: сіськи vs попки  :-T

Re: сіськи vs попки  :-T

ПРо що гілка ?  8-:
   
Re: сіськи vs попки  :-T

ПРо що гілка ?  8-:
Определение процента мужиков, которым понравятся твои сиськи. И другого процента, которым больше понравится твоя попка.
А шо?
   
Re: сіськи vs попки  :-T

Определение процента мужиков, которым понравятся твои сиськи. И другого процента, которым больше понравится твоя попка.
А шо?

А их надо предъявить ? Ну а как иначе ?
А ТС уже показала ? или все чужие подсовывает ? :))))
   
Re: сіськи vs попки  :-T

А их надо предъявить ? Ну а как иначе ?
А ТС уже показала ? или все чужие подсовывает ? :))))
А хорошая идея ! Слайды ! Слайды !
   
Re: сіськи vs попки  :-T

Нет ничего красивее женской попы и широких бедер с талией. Сиськи - nice to have
   
Re: сіськи vs попки  :-T

После похода в АТБ расстроился, хочу сиськи, упругие.
   
Re: сіськи vs попки  :-T

   
Re: сіськи vs попки  :-T

Свинки

   
Re: сіськи vs попки  :-T

У кожного свій прєдєл, але починаючи з якогось розміру сісіпопи перетворюються на цицькосраки.
І після нього секас відбувається тільки під примусом чи під великою дозою бухла.
Хоча і у в останньому випадку не у всіх виходить.
   
Re: сіськи vs попки  :-T

сіськи...попка....н ожки
натяк зрозумілий
але інтелектом ти не виділяєшся, напр. голосувала за прихильники певної політсили
   
Re: сіськи vs попки  :-T

Mnogo slov v vetke, malo popok B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія