Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

А хто такі ЗЕлень насправді з політичної точки зору?

Ну не "важді" з 95 кварталу,а манюпас-виборець?

 Ну ті міфічні 73%-це не ЗЕлень. Це десь 15%-17% риги,усілякі бойки та вікули, десь 10% відкриті сепари, відсотків 8% юльков-капітулянтів, трохи "абіжених" гриценок та шевченок,ну і певні беспартійні дезертири та їх матусі... А прихильники певної політсили ті ж 30%. Ну як і було у 1 турі. Взагалі то ще меньше,бо 40% не голосувало,точніше 42%. Тому прихильники певної політсили десь 18% від усього числа виборців.

То хто вони? Вони різні,але головне,що їх обїєднує-це те,що вони ліваки та усвідомнені,або навіть ні-комуняки. Скільки з ними сперечався- всі ліваки та шарікови. Ну і є там певна кількіть дуже наївної молоді,які думають,що  "fucking digital" їх нагодує і усе будуть робити роботи,а вони тільки рота відкривати. B-)
   
То есть ,то что ты поддерживаешь казнокрада,руку кремля,мародера -это нормально?Просто 75 процентов ,в отличие от тебя,это нормальным не считают отсюда эта цифра и взялась.
   
Ніякої б зелені не зявилось,якби пєтя був людиною. Цей паскудний регіонал, розтоптав усі надії людей на краще життя,на побудову Європейської України.Зеля - це протест в першу чергу. І я щасливий що українці то справжні Люди. Бо контролюючи ЗМІ,влаштовуючи грандіозні піар-шоу власної персони,за народні кошти,мародеру так і невдалось перетворити народ на "стадо свиней",позбавивити їх можливості аналізувати та мислити.Українці молодці (tu)
   
То есть ,то что ты поддерживаешь казнокрада,руку кремля,мародера -это нормально?Просто 75 процентов ,в отличие от тебя,это нормальным не считают отсюда эта цифра и взялась.
----------------------------------------------
 Так ти РИГІВ та кернесів з трухановими,усілякіми мудачуками вважаєш чесними, а ЗЕля у тебе з офшорками те ж "чесний"-дурбецало!!!  Доречі,а що Пеця вкрав? Чи змародерів? Несеш херню...кацапський пропагандон!
   
Re: А хто такі ЗЕлень насправді з політичної точки зору?

Ніякої б зелені не зявилось,якби пєтя був людиною. Цей паскудний регіонал, розтоптав усі надії людей на краще життя,на побудову Європейської України.Зеля - це протест в першу чергу. І я щасливий що українці то справжні Люди. Бо контролюючи ЗМІ,влаштовуючи грандіозні піар-шоу власної персони,за народні кошти,мародеру так і невдалось перетворити народ на "стадо свиней",позбавивити їх можливості аналізувати та мислити.Українці молодці (tu)
Сам себе не похвалиш - ніхто й не похвалить.
Давай допоможу.
Це було кручє, ніж усі задрипані майдани разом узяті !!!
   
9 ранку, понеділок, а воно вже в сраку нажране...
   
Ніякої б зелені не зявилось,якби пєтя був людиною. Цей паскудний регіонал, розтоптав усі надії людей на краще життя,на побудову Європейської України.Зеля - це протест в першу чергу. І я щасливий що українці то справжні Люди. Бо контролюючи ЗМІ,влаштовуючи грандіозні піар-шоу власної персони,за народні кошти,мародеру так і невдалось перетворити народ на "стадо свиней",позбавивити їх можливості аналізувати та мислити.Українці молодці (tu)
В тебе жодного доказу нема, що Порох вкрав хоч копійку, та навіть підозр обгрунтованих нема, натомість з імовірністю 100% відомо, що кацапський блазень, за якого проголосували олігфрени - це кацапський блазень, який з імовірністю 100% крастиме і знищуватиме все українське, аби не Порох? Мені гидко від того, що десь поруч в Тернополі живе така як ти рагульня, яка маючи за приклад для наслідування Бандеру і Чорновола, вибрала реванш хуйла.
   
В тебе жодного доказу нема, що Порох вкрав хоч копійку, та навіть підозр обгрунтованих нема, натомість з імовірністю 100% відомо, що кацапський блазень, за якого проголосували олігфрени - це кацапський блазень, який з імовірністю 100% крастиме і знищуватиме все українське, аби не Порох? Мені гидко від того, що десь поруч в Тернополі живе така як ти рагульня, яка маючи за приклад для наслідування Бандеру і Чорновола, вибрала реванш хуйла.

Мільярд грн з держбюджету в фонд пороршенка ти крадіжкою не вважаєш?

ЗІ Порівнювати пороха з Бандерою це вже щось потойбічне.
   
Re: А хто такі ЗЕлень насправді з політичної точки зору?

Ніякої б зелені не зявилось,якби пєтя був людиною. Цей паскудний регіонал, розтоптав усі надії людей на краще життя,на побудову Європейської України.Зеля - це протест в першу чергу.
Ну зараз зеля розтопче всі сподівання і що далі?
   
9 ранку, понеділок, а воно вже в сраку нажране...

:(
   
А прихильники певної політсили ті ж 30%. Ну як і було у 1 турі.
я в першому турі голосував за ЗЕ.
А в 2010 році у другому турі за Ю. А Педро і його пeдроти або утримались, або за януковича. То скажи, сука, хто з нас риг?
   
Ніякої б зелені не зявилось,якби пєтя був людиною. Цей паскудний регіонал, розтоптав усі надії людей на краще життя,на побудову Європейської України.Зеля - це протест в першу чергу.
це надто очевидно кожній притомній людині
але серам напевно найважче визнати саме таку, надто неприємну для них Істину
Порошенко породив Зеленського, Порошенко зробив все, щоб Зеленський-президент став сьогодні реальністю України.
   
А хто такі ЗЕлень насправді з політичної точки зору?

Троє пасажирів у купе потягу , об'єднані трьохлітровою банкою чемеру та закуссю .

Четверте , до кумпанії , не приєднуєцця , з горішньої полиці спостерігає та очікує коли уп'юцця та попадають спати , бо ще сподіваєцця , що буянити не почнуть ...
   
В тебе жодного доказу нема, що Порох вкрав хоч копійку, та навіть підозр обгрунтованих нема, натомість з імовірністю 100% відомо, що кацапський блазень, за якого проголосували олігфрени - це кацапський блазень, який з імовірністю 100% крастиме і знищуватиме все українське, аби не Порох? Мені гидко від того, що десь поруч в Тернополі живе така як ти рагульня, яка маючи за приклад для наслідування Бандеру і Чорновола, вибрала реванш хуйла.
Ти впевнений що у 1991 році Педро голосував за Чорновола?
   
Мільярд грн з держбюджету в фонд пороршенка ти крадіжкою не вважаєш?

ЗІ Порівнювати пороха з Бандерою це вже щось потойбічне.
генератор випадкових слів
   
я в першому турі голосував за ЗЕ.
А в 2010 році у другому турі за Ю. А Педро і його пeдроти або утримались, або за януковича. То скажи, сука, хто з нас риг?
Львів за Януковича голосував? Ви хоч просихаєте?
   
І щодо дебілоїдів. Рєбята, у вашій команді такі інтелектуальні нічтожєства, що лищається тільки дивуватись, що вам не подобається інтелектуальний рівень опонентів. Підскажіть, хто за 5 років залишився з інтеленктуалів у вашій команді.
   
Львів за Януковича голосував? Ви хоч просихаєте?
Напиши: Я, Ольгерд, голосував за Тимошенко.
Чи може Педро за неї голосував :pooh_lol:
   
Re: А хто такі ЗЕлень насправді з політичної точки зору?

Мільярд грн з держбюджету в фонд пороршенка ти крадіжкою не вважаєш?

Ой як я зараз тебе, розумного, ну дуже розумного, засмучу, ти навіть не уявляєш! Цей фонд, які такі розумні як ти називають фондом Порошенко, насправді називається  "Фонд Президента України з підтримки освітніх та наукових програм для молоді" і зараз він, о Боже, за твоєю логікою є нічим іншим ніж "фондом Зеленського" і "крадіжку з держбюджету" тепер вже Зеленський здійснює! Указ за заснування фонду не скасований, гроші на нього мають за законом виділятись щорічно... коротше, за твоєю "логікою" Зеленський ще той злодій, краде з бюджету наче скажений! Ну що, розумнику, як зможеш виправдатись?

 :lol:
   
Ти впевнений що у 1991 році Педро голосував за Чорновола?
і яке у Педри ймовірне ставлення до Бандери?
   
я в першому турі голосував за ЗЕ.
А в 2010 році у другому турі за Ю. А Педро і його пeдроти або утримались, або за януковича. То скажи, сука, хто з нас риг?
-------------------------------------
Я в 2010 -му теж голосував за Ю.... але то було за царя Панька. А зараз ти проголосував за лівацькіх блазнів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія