Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Щось з американськими школами не склалось. Відкладаємо питання до осені.
Поки відволікаючий маневр. Що варто відвідати в Ванкувері і околицях. Надіюсь на кінець липня вони не покриваються знов
   
Поки з того що бачив в інтернетах, оце в списку
Dropped pin
https://maps.app.goo.gl/Ui2D4XWgj6Gwptww8
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

В Канаді - Вікторія, в США - Сіетл - і те і те цікавіше за власне Ванкувер...  :-B
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Виктория на пароме как один день или два дня если хотите увидеть сады ( мы были в двух -красота конечно)
Гас таун - прогулка
Консерватория с бабочками
Аквариум если интересует
Китайский сад доктора сун сан тзы
Японский сад памяти суоми (часть ботанического сада но в другом месте)
Возле него интересный этнографический музей с масками индейцев и тд
Можно съездить в Ричмонд. Туда далеко поэтому либо рентованая машина если возьмёте либо автобус. Там поле где запускают больших воздушных змеев
Там же можно посетить фабрику рыбных консервов
Lynn парк с подвесным мостом и дорожками в лесу (бесплатно)
Подвесной мост (платно)
Обе эти вещи в северном Ванкувере куда можно на водном трамвайчике проехать
Pajo забегаловки продают жаренную рыбу с картошкой
В Стенли парке можно пойти на утёс который тут привели на карте чтобы смотреть вдаль на уходящие в океан корабли, но так это обычный огромный парк
В восточном Ванкувере есть форт, музей авиации (небольшой) и рядом с фортом старая жд станция (это тоже на целый день кататься в транспорте- расстояния)
Вообще в Ванкувере очень хорошие (даже супер) галереи и музеи современного искусства. Много интерактивных вещей, которые детям тоже могут быть интересны.
Но что из этого всего работает я даже не представляю.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Дякую German.
Тепер буду це все гуглити і дивитись чи можна віддавати на розтерзання моїм дітям.  Бо якщо японський чи китайський сад - те що я думаю, то я потім назад ті каміння не поставлю) це був гумор, якщо що.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

немає там нічого цікавого  гівно а не місто
   
немає там нічого цікавого  гівно а не місто

В кожному місті є щось особливе,  якщо захотіти  знайти..    вище вже все  перерахували))     але коли я запитую себе, що мені найбільше закарбувалось в пам'яті, то це не місто Ванкувер, а острів...  на поромі туди, потім місто Вікторія звичайно,  а потім обов'язково впродовж острова проїхатись,  відомий  лонг біч ( 14 км?)  в кількох місцях зупинитись, пройти через типовий "тропічний ліс" до самого узбережжя...    романтично зупинитися в кемпінгу в бунгало на березі океану, в кінці острову, на ніч хоч би, ввечері погрилити, світанок побачити...   ну і поїздка катером, щоб побачити китів...   найкраще в Канаді- це її самобутня природа
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.
Пшениця

Щось з американськими школами не склалось. Відкладаємо питання до осені.
Поки відволікаючий маневр. Що варто відвідати в Ванкувері і околицях. Надіюсь на кінець липня вони не покриваються знов

Та ти хуч поясни, що хотів?
Переколошматив весь форум і так і не сказав для чого  :D
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Та ти хуч поясни, що хотів?
Переколошматив весь форум і так і не сказав для чого  :D
Не хочу сидіти в золотій клітці, півтора року вистачило. Осінню знов почнеться якась 4та хвиля, чи знов десь в світі хтось когось не того з'їсть. От і шукаю варіанти, там де мене поки нема.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

В кожному місті є щось особливе,  якщо захотіти  знайти..    вище вже все  перерахували))     але коли я запитую себе, що мені найбільше закарбувалось в пам'яті, то це не місто Ванкувер, а острів...  на поромі туди, потім місто Вікторія звичайно,  а потім обов'язково впродовж острова проїхатись,  відомий  лонг біч ( 14 км?)  в кількох місцях зупинитись, пройти через типовий "тропічний ліс" до самого узбережжя...    романтично зупинитися в кемпінгу в бунгало на березі океану, в кінці острову, на ніч хоч би, ввечері погрилити, світанок побачити...   ну і поїздка катером, щоб побачити китів...   найкраще в Канаді- це її самобутня природа
То кажете готель букати на острові, а не в Ванкувері? Я думав навпаки в сторону гір кататись.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.
Пшениця

Не хочу сидіти в золотій клітці, півтора року вистачило. Осінню знов почнеться якась 4та хвиля, чи знов десь в світі хтось когось не того з'їсть. От і шукаю варіанти, там де мене поки нема.

ну і пояснив  :D
Хвилі, золотій клітці, з"їсть...

Переїжджати хочеш, чи що?


   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

В кожному місті є щось особливе,  якщо захотіти  знайти..    вище вже все  перерахували))     але коли я запитую себе, що мені найбільше закарбувалось в пам'яті, то це не місто Ванкувер, а острів...  на поромі туди, потім місто Вікторія звичайно,  а потім обов'язково впродовж острова проїхатись,  відомий  лонг біч ( 14 км?)  в кількох місцях зупинитись, пройти через типовий "тропічний ліс" до самого узбережжя...    романтично зупинитися в кемпінгу в бунгало на березі океану, в кінці острову, на ніч хоч би, ввечері погрилити, світанок побачити...   ну і поїздка катером, щоб побачити китів...   найкраще в Канаді- це її самобутня природа

Так і завжди дощь цє романтично
   
То кажете готель букати на острові, а не в Ванкувері? Я думав навпаки в сторону гір кататись.

Ні , не готель на острові букати, а саме бунгало в кемпінгу на березі океану,  якщо  звичайною машиною будете їхати...   а якщо моторхомом, то в моторхомі  ніч на кемпінгу на березі океану провести, всього одну ніч і спогади на все життя будуть забезпечені.... 
А в сторону гір також потрібно обов'язково...  краса Канади в її природі
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.
Пшениця

Так і завжди дощь цє романтично

Вуде, не у всіх романтика означає "нажертися"  :buba:

   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Ні , не готель на острові букати, а саме бунгало в кемпінгу на березі океану,  якщо  звичайною машиною будете їхати...   а якщо моторхомом, то в моторхомі  ніч на кемпінгу на березі океану провести, всього одну ніч і спогади на все життя будуть забезпечені.... 
А в сторону гір також потрібно обов'язково...  краса Канади в її природі
Я хотів один готель взяти на 4 ночі і робити роз'їзди з нього в різні сторони. Щоб не розпаковуватись-запаковуватись кожен раз. Але дякую за ідею. Маєте якийсь лінк на ті бунгало про які пишете?
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Вище все написано вірно. Повторю лише - САДИ. Як в самому Ванкувері, так і на острові. Дружині має дуже сподобатись.

В Стенлі Паркові сходити в дельфінарій. Крім всього там непогане шоу із морськими звірами. Дітям має сподобатись. От не знаю чи працює зараз в звязку з цими крвідними дурками.

Провести захід сонця в бухті Ванкувера на ретро пароплавчику в ресторані під винчик чи і щось міцніше. Фактично це кінець світу, в розумінні, що майже кінець офіційної доби на землі. Також яскраві картинки і спогади.

А можна просто ввечері прогулятись по набережних. У Ванкувері по обох - в зовнішній і внутрішній бухтах, обидві по своєму чудові. А у Вікторії взагалі чарівно - як стара добра Британія. І дуже компактно.

Крім того на острові можна з‘їздити лежбища касаток, катери відходять з централної бухти Вікторії. Але питання з дітьми - не знаю якого віку.

А ще мені сподобався на осторві секвоєвий ліс. Там є секвої ровесниці Русі, тобто віком під тисячу років. Верхівки яких ховаються в хмарах в хмарну погоду. Особисто мене вразило.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

ну і пояснив  :D
Хвилі, золотій клітці, з"їсть...

Переїжджати хочеш, чи що?
Знав би що хочу, то вже би робив. Знаю, що точно не хочу провести ще рік в чотирьох стінах сидячи за компом і займаючись хомескулінгом.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Да, якщо автівка, а без автівки там ніяк, то на острів регулярно ходять пороми. Сама подорож на поромі через океанську протоку також варта уваги і сама по собі є видовищною - там маса дуже живописних островів.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.
Пшениця

Ні , не готель на острові букати, а саме бунгало в кемпінгу на березі океану,  якщо  звичайною машиною будете їхати...   а якщо моторхомом, то в моторхомі  ніч на кемпінгу на березі океану провести, всього одну ніч і спогади на все життя будуть забезпечені.... 
А в сторону гір також потрібно обов'язково...  краса Канади в її природі

У вас в Германії краси не менше
Їдьте в Австрію в гори і насолоджуйтеся, чудово там відпочили, пам"ятаю
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Вище все написано вірно. Повторю лише - САДИ. Як в самому Ванкувері, так і на острові. Дружині має дуже сподобатись.

В Стенлі Паркові сходити в дельфінарій. Крім всього там непогане шоу із морськими звірами. Дітям має сподобатись. От не знаю чи працює зараз в звязку з цими крвідними дурками.

Провести захід сонця в бухті Ванкувера на ретро пароплавчику в ресторані під винчик чи і щось міцніше. Фактично це кінець світу, в розумінні, що майже кінець офіційної доби на землі. Також яскраві картинки і спогади.

А можна просто ввечері прогулятись по набережних. У Ванкувері по обох - в зовнішній і внутрішній бухтах, обидві по своєму чудові. А у Вікторії взагалі чарівно - як стара добра Британія. І дуже компактно.

Крім того на острові можна з‘їздити лежбища касаток, катери відходять з централної бухти Вікторії. Але питання з дітьми - не знаю якого віку.

А ще мені сподобався на осторві секвоєвий ліс. Там є секвої ровесниці Русі, тобто віком під тисячу років. Верхівки яких ховаються в хмарах в хмарну погоду. Особисто мене вразило.
Дякую. Діти ще малі. Так що певно будем без водних подорожей за касатками.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

А де ті секвої?
   
У вас в Германії краси не менше
Їдьте в Австрію в гори і насолоджуйтеся, чудово там відпочили, пам"ятаю

І там, і там є гарні місця...     але  лонг біч  на остріві Ванкувер мене таки вразив   :)
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

В Північному Ванкувері є канатка на гору яка нависає над Ванкувером і бухтою. Рекомендую також. Види незабутні. Плюс там на горі ще маса різних розваг. Наприклад соколине шоу з прирученими соколами-орлами.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Long Beach
https://maps.app.goo.gl/9ux41dKmpYEwRGDX9 - оце той лонг біч?
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

А де ті секвої?

На острові Ванкувер. Але там без автівки ніяк. Кілометрів 100 на північ від Вікторії.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.
Пшениця

Знав би що хочу, то вже би робив. Знаю, що точно не хочу провести ще рік в чотирьох стінах сидячи за компом і займаючись хомескулінгом.

Поки вирішиш - то і літо закінчиться
Тому плануй початок пригод з зими

А якщо так - то або Каліфорнія, або Флорида
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

На острові Ванкувер. Але там без автівки ніяк. Кілометрів 100 на північ від Вікторії.
Ми берем авто.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Long Beach
https://maps.app.goo.gl/9ux41dKmpYEwRGDX9 - оце той лонг біч?

Не знаю який лонг біч ти маєш на увазі. Але вся обжита інфраструктура острова на півдні і сході. А той лонг біч який ти показав на заході острова. Туди ще попробу добратись.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.
Пшениця

Ми берем авто.

А яке авто, до речі?
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Поки вирішиш - то і літо закінчиться
Тому плануй початок пригод з зими

А якщо так - то або Каліфорнія, або Флорида
Я так не вмію, я загоряюсь і полетів. Купити білети в ніч перед відльотом, то звична річ для мене. Тому оце все що уряд робить, то лютий треш для мене. Тому і дивився на штати в них зимою принаймі можна в Флориду змитись.
   
Long Beach
https://maps.app.goo.gl/9ux41dKmpYEwRGDX9 - оце той лонг біч?

Так, це він...  просто їдеш по дорозі вздовж острову  блище до океану, зупиняється в кількох місцях по дорозі і через секвойовий ліс  йдеш навпррстець до лонг біч..
А  на ніч ми зупинялися в кемпінгу недалеко від Тофіно..   з самого Тофіно йдуть екскурсії на катерах у відкритий океан дивитись на касаток, китів...
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Ми берем авто.

Правильно. Без автівки ніяк. Хіба що потупцюватись по даунтауну Ванкувера. Ну, може ще Стенлі Парк. І то, будете більшу частину часу витрачати на переходи.

Між іншим - в даунтаунах Ванкувера і Вікторії важко (було) з паркуванням. І дорого. Враховуй цей момент.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

А яке авто, до речі?
Та от думаю чи вистачить седану чи crv брати, там різниця в 3 рази в ціні.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.
Пшениця

Я так не вмію, я загоряюсь і полетів. Купити білети в ніч перед відльотом, то звична річ для мене. Тому оце все що уряд робить, то лютий треш для мене. Тому і дивився на штати в них зимою принаймі можна в Флориду змитись.

Чого з Торонто їхати влітку?
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.
Пшениця

Та от думаю чи вистачить седану чи crv брати, там різниця в 3 рази в ціні.

бeри мінівен, та і різниця вже не така велика, як між седаном та CRV
Каравана можна за 30 з таксами взяти

https://www.dodge.ca/en/grandcaravan?gclid=EAIaIQobChMI-OWo8Zmu8QIVeSCtBh2esQy-EAAYASAAEgIpxfD_BwE&gclsrc=aw.ds
   
Ми берем авто.
Якщо берете авто, то потрібно наперед в одному з кемпінгів недалеко від Тофіно, але в любому випадку щоб на самому узбережжі кемпінг був, забукати  бунгало в першому ряду біля океану, там є такі варіанти...   я не пам'ятаю вже назв кемпінгів,  але десь між Тофіно і лонг біч це було..   на самому лонг біч кемпінгів, здається, нема, бо це заповідна зона.  Обов'язково наперед зарезервуйте бунгало, бо все буде забите, якщо впритик

В самому місті Вікторія готель на одну ніч достатньо;  всього на острів Ванкувер 2÷3 дні достатньо

Останнє редагування: 23 червня 2021 19:49:42 від ценительница алей
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Та от думаю чи вистачить седану чи crv брати, там різниця в 3 рази в ціні.

Ну ти даєш… Ніхто ж не знає складу твоєї сім‘ї. Одна справа з одною дитиною, інша - з трьома, тещою і собачкою. Хто тобі що порадить.   :)

Але як на мою думку, велика автівка потрібна лише для переїзду між готелями. А там скинув манатки і далі їздиш «по легкому».

Так що середнього розміру седану повинно вистачити. Якось переїздитимите між готелями. Потіснитесь.
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

бeри мінівен, та і різниця вже не така велика, як між седаном та CRV
Каравана можна за 30 з таксами взяти

https://www.dodge.ca/en/grandcaravan?gclid=EAIaIQobChMI-OWo8Zmu8QIVeSCtBh2esQy-EAAYASAAEgIpxfD_BwE&gclsrc=aw.ds

Він про рент. А не купуватиме.

 :gigi:
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.
Пшениця

Він про рент. А не купуватиме.

 :gigi:

А...
Так все одно Караван дешевший CRV буде, бо ціна на новий караван($25,000) на 5 тис менша, ніж CRV ($29,970)
   
Re: Що подивитись з дітьми в Ванкувері.

Чого з Торонто їхати влітку?
Якщо ти про штати, то не на літо, до довгострокова перспектива. А якщо про Ванкувер, то через вихідні з хвостиком, треба змінити обстановку. Літак був найдешевший з того куди можна без купи карантинів і тд. Так що в Торонто на асвальті літом робити? Щоб було більше зрозуміло, в даний момент відкрито всього 10 басейнів на все Торонто. Аквапарк на Ніагарі закритий і невідомо коли відкриють і тд.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія