Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Яким буде наступний тариф на е/е населення з квітня 2021?

Значить ціна для населення зрівняється з ціною для виробництва.
В умовах, коли виробники й великі споживачі ті ж самі (бо монополія) все одно за все сплатить манюпас. Тому ціни й надалі будуть підвищуватися без позитивного ефекту. Власне, ефект буде, але перерозподілятися гроші будуть в певні визначені кишені.
   
В умовах, коли виробники й великі споживачі ті ж самі (бо монополія) все одно за все сплатить манюпас. Тому ціни й надалі будуть підвищуватися без позитивного ефекту. Власне, ефект буде, але перерозподілятися гроші будуть в певні визначені кишені.

Бо монополія.
   
Себестоимость производства солнечной энергии 1,8 грн

Уже дешевле, чем предполагаемый тариф

Стоимость оборудования за последний год упала еще на 20%

Переходите на сторону света X(
   
Переходите на сторону света
Я б перший, поки збереження інфляція з карантинами не з'їли. Тільки залишилося вирішити проблему як влітку ту енергію законсервувати, бо зараз з цим проблема.
   
Так одних цін замало. Треба норгів сюди завести на всі керівні посади й ключові напрямки. Може тоді щось вийде...

P.S. Тьху, мабуть й на мене вже пропаганда Аеліта діяти почала ))

Аелит найжирніший троль фупу.
якби була така номінація, то мій голос був би відданий за нього.
   
Я б перший, поки збереження інфляція з карантинами не з'їли. Тільки залишилося вирішити проблему як влітку ту енергію законсервувати, бо зараз з цим проблема.

Повесить проблему на шею украинского манюпаса
   
Я б перший, поки збереження інфляція з карантинами не з'їли. Тільки залишилося вирішити проблему як влітку ту енергію законсервувати, бо зараз з цим проблема.

Пропонують робити водень.
   
Себестоимость производства солнечной энергии 1,8 грн

Уже дешевле, чем предполагаемый тариф

Стоимость оборудования за последний год упала еще на 20%

Переходите на сторону света X(

слабовериццо без цифирей реальных.
   
слабовериццо без цифирей реальных.

Всеравно ваш троллинг не прекратится даже если я ссылки на каждый шаг создания СЭС выложу
Т.ч. можете не верить
Цифра 1,8 при старой цене,  которая сейчас снизилась на 20% невзирая на то, что НДС вернули
   
у квітні майдан будет по свержению Шута олигархов, а не повышение тарифов
пусть эта зеленая бестолочь только попробует начать повышать  :butcher:


а Витренко кста тогда может полный крест на своих амбициях и дальнейшей карьере ставить
   
Всеравно ваш троллинг не прекратится даже если я ссылки на каждый шаг создания СЭС выложу
Т.ч. можете не верить
Цифра 1,8 при старой цене,  которая сейчас снизилась на 20% невзирая на то, что НДС вернули
ну и что?

мне вот  интересно как такую цену получать зимой, 8 ч. 10 мин световой день  лучший  угол на солнце 17.

https://planetcalc.ru/4270/
т.е. нужны двухпозиционные подвесы панелей иначе никаких надежд нед.
   
у квітні майдан будет по свержению Шута олигархов, а не повышение тарифов
пусть эта зеленая бестолочь только попробует начать повышать  :butcher:

а Витренко кста тогда может полный крест на своих амбициях и дальнейшей карьере ставить

Не буде
По перше 300 кВт год - чимало і 80% впишуться в цю цифру
По друге - субсидії
   
ну и что?

мне вот  интересно как такую цену получать зимой, 8 ч. 10 мин световой день  лучший  угол на солнце 17.

https://planetcalc.ru/4270/
т.е. нужны двухпозиционные подвесы панелей иначе никаких надежд нед.

Цена не рассчитывается на сезон
Ночью цена вообще стремится к бесконечности
   
Не буде
По перше 300 кВт год - чимало і 80% впишуться в цю цифру
По друге - субсидії
завжди бажав викинути к фуям цю індукційну панель, бо їжа якась бездуховна готується.

зараз, дякуючи новій владі,  вже є і причина чому це треба зробити (tu)

привезу з дачі пропанового балона, встановлю на балконі і металопластом заведу до кухні.
і поставлю нормальну, людську поверхню, де горить полум'я і потужність регулюється гарними аналоговими верньєрами. 
   
В одних джерелах 2,5грн.,
в інших 3,3грн.

по моим рассчетам 2.5 уже делает электроэнергию менее выгодной, чем газ (по нынешнему тарифу).
   
По перше 300 кВт год - чимало і 80% впишуться в цю цифр
Я вже багатьох знаю, що в місті (вірніше в багатоповерхівках) майже не живуть, тим більше зараз в умовах карантину. Але так - половині на всі подорожчання начхати - як були бідні, так бідними й залишаться.
   
20 фублів
   
завжди бажав викинути к фуям цю індукційну панель, бо їжа якась бездуховна готується.
Індукційна плита навіть з газом по 5 а електрикою по 3 буде краще, зручніше і вигідніше
   
Індукційна плита навіть з газом по 5 а електрикою по 3 буде краще, зручніше і вигідніше
Я колись вираховував, спираючись на покази газового лічільника й лічільника е/е, що при теперішніх цінах електрика майже вдвічі дешевша, принаймні для приготування того ж самого об'єму їжі. Тому дійсно, якщо ціна на газ залишиться такою ж самою - краще перейти на нього (а ще вигідніше на безкоштовні дрова). Інша справа, що газ у хаті, де проводиш не більше  50-70 відсотків часу, трохи небезпечна іграшка... Але це у моєму конкретному випадку.

Останнє редагування: 4 січня 2021 20:37:28 від WMax
   
Індукційна плита навіть з газом по 5 а електрикою по 3 буде краще, зручніше і вигідніше

Так.
Там ККД значно вищим виходить.
   
Я колись вираховував, спираючись на покази газового лічільника й лічільника е/е, що при теперішніх цінах електрика майже вдвічі дешевша, принаймні для приготування того ж самого об'єму їжі. Тому дійсно, якщо ціна на газ залишиться такою ж самою - краще перейти на нього (а ще вигідніше на безкоштовні дрова). Інша справа, що газ у хаті, де проводиш не більше  50-70 відсотків часу, трохи небезпечна іграшка... Але це у моєму конкретному випадку.

Газ може в теорії бути дешевше
Але
Плита електрична має багато суттєвих переваг
Безпека - одна з них
   
Безпека - одна з них
Власне тому я поки що з газом справу мати не хочу, навіть після цього здорожчання. Та й з дровами вже якось звик "працювати". Поки що вони у мене як допоміжний засіб - швидко розігріти хату, або ввечері додати температури, але можна й розширити їх застосування ))

Останнє редагування: 4 січня 2021 20:50:06 від WMax
   
по моим рассчетам 2.5 уже делает электроэнергию менее выгодной, чем газ (по нынешнему тарифу).
Чтоб ээ была выгодней газа, нужно цену куба делить на 10 (именно столько в кубе Квтч (точнее больше но спишем на КПД)). Это для отопления. Плиты индуктивные/микроволновки/элетроплиты - считайте с учетом КПД

Останнє редагування: 4 січня 2021 20:50:24 від kurt
   

ціла стаття під яким приводом будуть грабувати населення за допомогою тарифів :S




Навіщо підвищувати?

По-перше, тариф не підвищувався з 2017 року.

По-друге, підвищення тарифу потрібне для відновлення балансу на енергетичному ринку та ліквідації перехресного субсидіювання.

Україна занадто довго вела політику, коли різницю між собівартістю енергії та низьким тарифом для домогосподарств фактично покривали державні та приватні компанії. Заборгованість на енергоринку на кінець року може перевищити 65 млрд грн.

Якщо не збалансувати ринок у 2021 році, ми отримаємо стрімке зростання боргів ключових державних енергетичних компаній та, відповідно, їх банкрутство.

NG__=%7B%22loggedout_browser_id%22%3A%22e07bae4d4e1daed387f5fb8d4645e9495c99a2c3%22%7D&fbclid=IwAR2DEJybTG5AKWEr2_M13gk6yIWzonSpwXdRGrL_C2uvmyucX30h4SY8O7g" rel="nofollow" class="bbc_link" target="_blank">https://www.epravda.com.ua/columns/2020/12/16/669232/?__FB_PRIVATE_TRACKI NG__=%7B%22loggedout_browser_id%22%3A%22e07bae4d4e1daed387f5fb8d4645e9495c99a2c3%22%7D&fbclid=IwAR2DEJybTG5AKWEr2_M13gk6yIWzonSpwXdRGrL_C2uvmyucX30h4SY8O7g

Про те, що ці борги з'явилися і ростуть через безумовну виплату Рінату енд Ко зеленого тарифу - вони скромно замовчують?
   
Про те, що ці борги з'явилися і ростуть через безумовну виплату Рінату енд Ко зеленого тарифу - вони скромно замовчують?

по-моєму ТУПО БРЕШУТЬ

цинічно оббираючи знедолених на користь олігархів

відробляють господарям свої посади
   
2007 - 0,27 грн або 0,054$
2014 - 0,42 грн або 0,052 $
2019 - 1,69 грн або 0,062 $
2021 - 3,3 грн або 0,116 $
ну так і зарплати при петрі $150 були для манюпаса

а при кучмі взагалі 0,001$ мабуть
   
ну так і зарплати при петрі $150 були для манюпаса

а при кучмі взагалі 0,001$ мабуть

 :S

Так, що ЗЕ обдурив, що знизить тарифи?  Нагадаю як Герус розповідав, що як тільки вони скасують Роттердам, так відразу тарифи будуть знижені.  Тільки не уточнив, що це стосується насамперед Коломойського :peremoga:
   
Чтоб ээ была выгодней газа, нужно цену куба делить на 10 (именно столько в кубе Квтч (точнее больше но спишем на КПД)). Это для отопления. Плиты индуктивные/микроволновки/элетроплиты - считайте с учетом КПД

да я просто на днях замерил кол-во газа и электроэн. для кипячения 1 л воды. Получилось, что стОит эта процедура 28 и 19 коп. соответственно.
   
До речі, на мою думку населення має платити більш високу ціну за е/е ніж промислові споживачі.  Це логічно з точки зору витрат на доставку і об'ємів.  Але, що ж робити з людасом :S
   
по моим рассчетам 2.5 уже делает электроэнергию менее выгодной, чем газ (по нынешнему тарифу).

на газ теж піднімуть, не переживай. світові ціни на енергоносії останні місяці лише зростають
   
До речі, на мою думку населення має платити більш високу ціну за е/е ніж промислові споживачі.  Це логічно з точки зору витрат на доставку і об'ємів.  Але, що ж робити з людасом :S

ціна має бути РИНКОВОЮ

але калькуляція витрат на виробництво та доставку Е/Е має бути у відкритому доступі

крім того на ЕНЕРГОРИНОК потрапляє електроенергія з різних джерел
вартість 1 кВт від АЕС = 0,56 грн
ТЕС....
ГЕС
ГАЕС...

А сонячні електростанції продають Енергоринку 1 кВт = 4,4.грн ;o


ТОМУ викидати з загальної генерації атомну енергію на користь зелених халявщиків ПОМИЛКА

і населення за ті помилки не має платити у жодному разі
   
«За приблизними підрахунками за 28 років нашої державності український народ обкрадено за рахунок експорту електроенергії на суму понад 5 трильйонів Євро. ;o
Якщо Уряд порахував скільки зовнішнього боргу припадає на кожного з нас, так ми Вам нагадуємо, порахуйте суму коштів вкрадених у кожного з нас тільки за рахунок експорту електроенергії.»

https://petition.president.gov.ua/petition/108588

   
да я просто на днях замерил кол-во газа и электроэн. для кипячения 1 л воды. Получилось, что стОит эта процедура 28 и 19 коп. соответственно.
Ну так газплита КПД имеет 40-45%, а электрочайник - 90-95%. Но это не отменяет того факта, что в 1 кубе газа помещается приблизительно 10 КВтч
   
3+- для початку
П с. Залежить від ьаксу ще

От по нашу простий приклад
Рік тому бакс 23.5
Щас 28.5
Або на 20% дорожче

Аіоквньте 20% від ціни НАК на пісень (7 грн) і отримаєте 5.50 за куб
І це дуже суттєва різниця

Але на ФУП був хор тоді що бакс треба по 30 а краще по 35
Та й сам президент волав про "курс 29 в бюджеті "


От маємо майже по 30
Добре, чому коли бакс при поросьонкє Петрі був майже 29 ніхто не згадував що ахметка та інші «зелені інвестори» вимагають бабла в районі 3-5 грн за кіловатт?
Це притому що в краіні реально нікуди дівати клектроенергію, он атомні станціі зупиняють через те.
   
До речі, на мою думку населення має платити більш високу ціну за е/е ніж промислові споживачі.
Ціни для населення за електрику в Україні повинні стимулювати енергетичну незалежність країни й конкурентоздатність виробників. Маючи таку кількість генеруючих потужностей ціна за електрику повинна бути відповідною. Суто ринковий підхід, звичайно, інший. З точки зору чистого нерегульованого ринку треба скорочувати виробництво, збільшувати експорт й підіймати ціни, отримуючи надприбутки, що йде в розріз з інтересами суспільства. Отакий парадокс  :)
   
Харе стонать, зубожилые. Посчитал свои платежи за год. Разница с "если все по 1.68" - тыщща гривен в год. Разница с "выше 300 по 3.5" - еще +500 грн в год. По сравнению с газом - фигня, не стоящая внимания.
   
Харе стонать, зубожилые.
У мене лише на опалення йде 30кВт+ на день при температурі -7...0 за добу. Й це ще я трохи дровами допомагаю. Але якщо ті, що в мурашниках постійно живуть, думають, що їх це не стосується - помиляються, бо на опалення ціни зростуть відповідно - високі ціни на електрику будуть стимулювати високі ціни на інші енергоносії.
   
Харе стонать, зубожилые. Посчитал свои платежи за год. Разница с "если все по 1.68" - тыщща гривен в год. Разница с "выше 300 по 3.5" - еще +500 грн в год. По сравнению с газом - фигня, не стоящая внимания.
1.68 це тільки Киів щоб зразу майданити не пішли. Область вже давно 2-2.5 грн за квт. Ахметкі тільки розганяють своі «апетити». Ім дуже хочеться по 5 грн за квт. Саме стільки вони заклали з іншими «зеленими інвесторами» для масштабного грабунку населення. Ринок? Який ринок?
   
Маючи таку кількість генеруючих потужностей ціна за електрику повинна бути відповідною.
Абсолютно верно - вот ее и сделали соответственной - 3 грн. Если ты думаешь, что если на АЭС себестоимость 0,56, то цена должна быть не 3 грн, я тебя расстрою - мы не можем отрубить всех и оставить только АЭС, это невозможно технически. Отпускная цена ээ известна (тоесть ренатбельно ее производить в среднем) - 3 с хвостиком. Почему нужно продолжать совковый идиотизм с перекрестным субсидированием физиков юриками - неясно. Давайте субсидировать еще что-нибудь, мерседесы или золото или молоко с хлебом, бо у нас все зубожилые через одного. Зубожилые пистуют за субсидией - проблема исчерпана.
(прихильники певної політсили, конечно, идиоты, поверившие в "тарифный геноцид" при Порохе, но тарифы должны стать нормальными. А не "население бедное - давайте им нахаляву что-то давать" - вон Венесуэла давала бенз за доллар 40 литров - и чем дело кончилось ?)
   
Область вже давно 2-2.5 грн за квт.
Та не звізді, друже
Це десь дачники так нелегально платять
А звичайні колгоспники типу мене донедавна вночі купляли по 45 коп
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія