Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

С десяток ракет на электромагистрали. И вся Украина без электричества

А потом наступление

Мы даже собраться не успеем. А теробороне даже не успеют оружие раздать.

Не говоря уже про раздать оружие населению.
   
Забаньте панічєского уєбана!!!
   
А потом наступление

Мы даже собраться не успеем. А теробороне даже не успеют оружие раздать.

Не говоря уже про раздать оружие населению.

Що заважає тобі тікати зараз?
   
Що заважає тобі тікати зараз?

А я никуда не хочу убегать. Я просто хочу успеть получить оружие. Но я далеко не уверен что это произойдет с нашей "подготовкой" к вторжению.
   
москву тоже можно обесточить взрывом нескольких мачт ЛЭП 
   
А я никуда не хочу убегать. Я просто хочу успеть получить оружие. Но я далеко не уверен что это произойдет с нашей "подготовкой" к вторжению.
а нахера панікьору оружіє? Шоб ти поиім почав чинить самосуд своїм сусідам, з якими колись пляшку не поділив? Тебе до оружія допускать нізя.
   
а нахера панікьору оружіє? Шоб ти поиім почав чинить самосуд своїм сусідам, з якими колись пляшку не поділив? Тебе до оружія допускать нізя.

это лично Ваше мнение.
   
А я никуда не хочу убегать. Я просто хочу успеть получить оружие. Но я далеко не уверен что это произойдет с нашей "подготовкой" к вторжению.

Фуп допоможе получіть ?
   
А я никуда не хочу убегать. Я просто хочу успеть получить оружие. Но я далеко не уверен что это произойдет с нашей "подготовкой" к вторжению.
ну, взагалі то зброю в військкоматі підвезли, але, звичайно, всім телепням підряд давати не будуть
   
Рашинська пропаганда і блеф. А Хермита агент
   
А потом наступление

Мы даже собраться не успеем. А теробороне даже не успеют оружие раздать.

Не говоря уже про раздать оружие населению.
и шо? времянку на месте обрывов сделают в течение суток.
и какое отношение имеет наличие электроэнергии к скорости раздачи оружия?
   
Не сци .... Встигнеш отримати..

 :-)o
Навіть окопатися..
   
и шо? времянку на месте обрывов сделают в течение суток.
и какое отношение имеет наличие электроэнергии к скорости раздачи оружия?

В течении суток могут еще обстрелы идти. И вывод из строя энергообъектов.
Сутки без электричества это уже большая потеря времени.


   
и шо? времянку на месте обрывов сделают в течение суток.
и какое отношение имеет наличие электроэнергии к скорости раздачи оружия?

если в подстанции попадут , то за сутки не починить
   
Украина может и ответку дать, 15ти миллионную москву оставить без электричества
   
В течении суток могут еще обстрелы идти. И вывод из строя энергообъектов.
Сутки без электричества это уже большая потеря времени.
а накуй тобі електрика під обстрілами?
   
а накуй тобі електрика під обстрілами?

Вся проблема с нашей подготовкой НАСЕЛЕНИЯ. Подготовки населения просто нет. 
   
забаньте уєбана
   
 :facepalm: всякий добежавший до ишгля или шамони срать хотел на российские тополя  :weep:
   
Re: С десяток ракет на электромагистрали. И вся Украина без электричества Нове
hermita [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 08:10
IP/Host: ---.blitz.kiev.ua
KindratK, cьогодні в 08:07
Розгорнути попередні цитати...
а накуй тобі електрика під обстрілами?

Вся проблема с нашей подготовкой НАСЕЛЕНИЯ. Подготовки населения просто нет.

пан чекає що йому додому ружбайку принесуть  :)
   
это лично Ваше мнение.
ета твой діагназ.
   
пан чекає що йому додому ружбайку принесуть  :)
а він, як побачить працівників військкомату, не відкриє
   
Військовим це паралельно вони мають свої канали звязку і свою генератори. Те саме стосується станцій звязку... :lol:

Ти живеш у вигаданому світі, тут багато речей є зроблені для надзвичайних ситуацій, вони придатні і для військового часу.  :weep:
   
тс совершенно прав.

Одно лишь замечание насчет "Подготовки населения просто нет".

в этом есть свой положительный момент: любая организованная подготовка = противник имеет всю информацию об организуемых и в ряде случаев (м.б. даже в большинстве их) имеет возможность ими манипулировать.

повторяю в сотый раз: единственное, чего может на самом деле бояться хуйло - это совершенно спонтанное, никем сверху не организуемое, массовое воооруженное сопротивление агрессору.
   
Бред сивой кобылы.
В Обленерго существует аварийный резерв и военно-аварийный резерв. Их поддержание включено в тариф.
Все достаточно быстро восстанавливается.
Не говоря уже о резервировании линий.
   
+1

+2
   
Вся проблема с нашей подготовкой НАСЕЛЕНИЯ. Подготовки населения просто нет. 
Як ти собі уявляєш "підготовку" населення?
Сказали тримати доки та необхідне під рукою. Все. Від населення більше нічого не треба.
Військовозобов'язані, військові, комунальники, медики, рятівники, електрики, органи влади і так знають що робити.
   
Щось від ТС останнім часом лише панічні пости.

Не можна так усиратися, бій ще не почався.
   
С десяток ракет на электромагистрали. И вся Украина без электричества
"тоді ми будемо битися в тіні" (c)  :-)o
   
я перша!  :beee:

зайвим не буде :D
   
Попасти російською "високоточною" зброєю в точковий об'єкт типу "Опора ЛЕП" - то хвантастика.
Зробити це 10 разів - то гіперхвантастика.
   
Щось від ТС останнім часом лише панічні пости.
Не можна так усиратися, бій ще не почався.

Нет. Я просто не вижу никакой подготовки. Вы уверены что наши сделают все правильно?
Не будет потом куча речей а надо было делать то а надо было делать се. Вам же говорили. Вас предупреждали.

Я жду военное положение и хоть частичную мобилизацию. Я так хоть вижу что идет подготовка.
А так как бы вообще ничего не происходит.

   
Попасти російською "високоточною" зброєю в точковий об'єкт типу "Опора ЛЕП" - то хвантастика.
Зробити це 10 разів - то гіперхвантастика.
він мабуть має на увазі високовольтну підстанцію, а там площа десь 50х50 метрів.
   
Нет. Я просто не вижу никакой подготовки. Вы уверены что наши сделают все правильно?
Не будет потом куча речей а надо было делать то а надо было делать се. Вам же говорили. Вас предупреждали.

Я жду военное положение и хоть частичную мобилизацию. Я так хоть вижу что идет подготовка.
А так как бы вообще ничего не происходит.

Буде тобі часткова мобілізація, а поки що можеш записатися в тероборону, там зараз приймаюсь охочих.
   
Нет. Я просто не вижу никакой подготовки. Вы уверены что наши сделают все правильно?
Не будет потом куча речей а надо было делать то а надо было делать се. Вам же говорили. Вас предупреждали.

Я жду военное положение и хоть частичную мобилизацию. Я так хоть вижу что идет подготовка.
А так как бы вообще ничего не происходит.
у кацапів там такий ахуєнний двіж! Біжи до них - надивишся до всирачьки.
   
Мені вчора брат двоюрідний із Росії (живе в прикордонному містечку, бачить на власні очі підготовку з того боку) телефонував телеграмом, питав, чи буду я по ньому стріляти, якщо вже так станеться. Дуже дивувався, що його тут квітами ніхто зустрічати не збирається  :weep:
   
Забаньте панічєского уєбана!!!

карміческаго
   
Нет. Я просто не вижу никакой подготовки. Вы уверены что наши сделают все правильно?
Не будет потом куча речей а надо было делать то а надо было делать се. Вам же говорили. Вас предупреждали.

Я жду военное положение и хоть частичную мобилизацию. Я так хоть вижу что идет подготовка.
А так как бы вообще ничего не происходит.

ну сделают сначала неправильно потом исправятся и сделают правильно, не нервничай
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія