Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

До сраці вакцини :super: В ізраєлі знову всплеск

Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

 :D

Ха, а як вам таке?

Прискорювачі COVID-19: Деякі в США отримують додаткові щеплення без дозволу FDA.

ДЕНВЕР (АП) - Коли дельта -варіант почав поширюватися, Джина Уелч вирішила не ризикувати: вона отримала третю, посилювальну дозу вакцини від COVID -19, звернувшись до клініки і повідомивши їм, що це її перший укол.

Уряд США не схвалив третього уколу проти вірусу, заявивши, що вони ще не бачать доказів їх необхідності. Але Уелчу та незліченній кількості інших американців вдалося їх отримати, скориставшись надлишками вакцини в країні та неточним відстеженням тих, хто був повністю вакцинований.

Уелч, аспірантка з штату Мен, яка вивчає хімічну інженерію, розповіла, що відстежує наукові дослідження про COVID-19 і стежить за кількома вірусологами та епідеміологами у соціальних мережах, які виступали за прискорювачі (третій укол)

"Я піду вірю цим експертам і  буду захищати себе",-сказала 26-річна Уелч з астмою та захворюванням печінки. "Я не збираюся чекати ще півроку -рік, щоб вони порекомендували третю дозу".

Хоча компанія Pfizer заявила, що планує вимагати схвалення Адміністрації харчових продуктів і медикаментів США щодо прискорювальних щеплень (третьої дози), органи охорони здоров'я стверджують, що поки що повністю вакциновані, здається, добре захищені.

Проте медичні працівники США повідомили про понад 900 випадків, коли люди отримували третю дозу вакцин проти COVID-19 у базі даних Центрів контролю та профілактики захворювань. Оскільки звітність є добровільною, то повна кількість людей, які отримали треті дози, невідома. Також невідомо, чи всі ці люди активно намагалися отримати третю дозу як бустер.

https://www.fox5ny.com/news/covid-19-boosters-some-in-us-getting-extra-shot-without-fda-approval
   
У тебе немає варіантів
ні в кого немає варіантів, чуділо ти на букву ме.
Вакцина не діє
   
По Израилю где вакцинация сделана плотно количество летальных случаев походу упало в 4 раза на 1000 кейсов.


Дальше будет видно,

Но вообще это означает примерно 15000 спасённых жизней на миллион заболевших.

   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

:D

Ха, а як вам таке?

Прискорювачі COVID-19: Деякі в США отримують додаткові щеплення без дозволу FDA.
ДЕНВЕР (АП) - Коли дельта -варіант почав поширюватися, Джина Уелч вирішила не ризикувати: вона отримала третю, посилювальну дозу вакцини від COVID -19, звернувшись до клініки і повідомивши їм, що це її перший укол.

Уряд США не схвалив третього уколу проти вірусу, заявивши, що вони ще не бачать доказів їх необхідності. Але Уелчу та незліченній кількості інших американців вдалося їх отримати, скориставшись надлишками вакцини в країні та неточним відстеженням тих, хто був повністю вакцинований.

Уелч, аспірантка з штату Мен, яка вивчає хімічну інженерію, розповіла, що відстежує наукові дослідження про COVID-19 і стежить за кількома вірусологами та епідеміологами у соціальних мережах, які виступали за прискорювачі (третій укол)

"Я піду вірю цим експертам і  буду захищати себе",-сказала 26-річна Уелч з астмою та захворюванням печінки. "Я не збираюся чекати ще півроку -рік, щоб вони порекомендували третю дозу".

Хоча компанія Pfizer заявила, що планує вимагати схвалення Адміністрації харчових продуктів і медикаментів США щодо прискорювальних щеплень (третьої дози), органи охорони здоров'я стверджують, що поки що повністю вакциновані, здається, добре захищені.

Проте медичні працівники США повідомили про понад 900 випадків, коли люди отримували третю дозу вакцин проти COVID-19 у базі даних Центрів контролю та профілактики захворювань. Оскільки звітність є добровільною, то повна кількість людей, які отримали треті дози, невідома. Також невідомо, чи всі ці люди активно намагалися отримати третю дозу як бустер.

https://www.fox5ny.com/news/covid-19-boosters-some-in-us-getting-extra-shot-without-fda-approval

мені чомусь згадався американський рекламний ролик про безпечність DDT... B-)
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Тут мене звинуватили в малодушиї так можливо я не Джордано Бруно а скоріш Галілео Галілей який визнав свої"грехі"перед Інквізицією .І ще Косташу мені друг але істина дорожче...Ви Пiдари пішли найлегшим шляхом посадивши на сраку всю планету.Скільки людей не отримали вчасно належного діагностування того ж канцеру і інших небезпечних хвороб? Скільки не отримали вчасно належного лікування,?Ви  закрили гіперактивних людей яки звикли так жити в нашому бурхливому мінливому світі це як спортсмену раптом припинити інтенсивні тренування скільки болячек на цьому фоні вилізло?і ще багато чого.... якщо співставити жертв вашого"лікування"і потенційних жертв ковіду без цього то вийде цифра на порядок вище і за цей злочин сукi вам доведеться відповідати ! :X
   
мені чомусь згадався американський рекламний ролик про безпечність DDT... B-)

И тогда наверное истерили, что мол стоите на пути прогресса. Азбестовый костюмчик для детей, что может быть безопаснее при игре со спичками.




   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

По Израилю где вакцинация сделана плотно количество летальных случаев походу упало в 4 раза на 1000 кейсов.


Дальше будет видно,

Но вообще это означает примерно 15000 спасённых жизней на миллион заболевших.

хворіє більше ніж показує статистика, це важка хвороба навіть в "легкій формі", і буде хвиля за хвилею... То може кращє робити як в Австралії щоб люди зовсім не хворіли?
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Скоро ці гірі шури балагановабустери полетять комусь в голову :laugh:
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск
den

Ну да, только порядка 90% инфицированных переносят ковид практически бессимптомно или не требуют госпитализации и т.д.

Лох это судьба, с чем вас и поздравляю.

Там трохи інша калькуляція

В невакцинованих
З 1000 людей що контактували з хворим довго +15+ хвилин без маски )
Защворіє 15%
З них
Без симптомів перенесе 50%
Легко 35%
Важко 15%
Помре  1-1.5%

З вакцинованих
Захворіє 3-4%
З них
Без симптомів 50%
Легко 45-47%
Важко 3-5%
Помре 0.1%

Цифри плавають звісно залежно від вікової групи


   
Но вообще это означает примерно 15000 спасённых жизней на миллион заболевших.
це означає шо вмерли всі, у кого була слаба імунка
   
Там трохи інша калькуляція

В невакцинованих
З 1000 людей що контактували з хворим довго +15+ хвилин без маски )
Защворіє 15%
З них
Без симптомів перенесе 50%
Легко 35%
Важко 15%
Помре  1-1.5%

З вакцинованих
Захворіє 3-4%
З них
Без симптомів 50%
Легко 45-47%
Важко 3-5%
Помре 0.1%

Цифри плавають звісно залежно від вікової групи

эта калькуляция похожа на увещеания жулика который впаривает очередному лоху лекарство от рака
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

хворіє більше ніж показує статистика, це важка хвороба навіть в "легкій формі", і буде хвиля за хвилею... То може кращє робити як в Австралії щоб люди зовсім не хворіли?
угу важка хвороба при температурі не вище  37,2 в перший день і три тижня нудьгування в чотирьох стінах на ізоляції :laugh:
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Скоро ці гірі шури балагановабустери полетять комусь в голову :laugh:

передбачення - це рідка здібність.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск
den

угу важка хвороба при температурі не вище  37,2 в перший день і три тижня нудьгування в чотирьох стінах на ізоляції :laugh:

Це ж ваш особистий досвід
Не варто переносити його на всіх хворих

Є ж узагальнена статистика

Про надмірну смертність як мінімум
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

угу важка хвороба при температурі не вище  37,2 в перший день і три тижня нудьгування в чотирьох стінах на ізоляції :laugh:

ну це коли є свідомість, а якщо нема то шастають щоб повбивать пенсів. :(
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Там трохи інша калькуляція

В невакцинованих
З 1000 людей що контактували з хворим довго +15+ хвилин без маски )
Защворіє 15%
З них
Без симптомів перенесе 50%
Легко 35%
Важко 15%
Помре  1-1.5%

З вакцинованих
Захворіє 3-4%
З них
Без симптомів 50%
Легко 45-47%
Важко 3-5%
Помре 0.1%

Цифри плавають звісно залежно від вікової групи

Цікаво і хто значит зараз хворіє і скільки.
3-4%*50% = ..N= D*2/4*100
Де D кількість зараз хворих
Там май же всі у бритов хворіють.. :-)o
І у євреїв. Вакціоновані.

Останнє редагування: 10 серпня 2021 23:39:07 від Аeternitas
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

передбачення - це рідка здібність.
в мене добра чуйка наприклад в 2012 я чітко передбачив напад хуйла тоді ж перейшов на українську з російської(бо не бажав спілкуватися на мові агресора) юзери з фДД це підтвердять тому що були здивовані таким переходом бо звичайно це мене дуже обмежило напочатку (як змалечку російськомовного) в висловлюванню своїх думок
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск
den

Цікаво і хто значит зараз хворіє і скільки.
3-4%*50% = ..
Там май же всі у бритов хворіють.. :-)o
І у євреїв.

При умові
З 1000 людей що контактували з хворим довго +15+ хвилин без маски )

   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Показати зображення...
до сраці пфайзери, до сраці новічьки-спутніки, все до сраці.

Ще на початку літа у якійсь темі місцеві ковідіоти непритомніли, доказуючи мені шо вакциона, це о! Ще тоді я їм казав шо спад в ізраїлі системний, а не через вакциоанцію, і говорив шо в кінці літа або на початку осені буде всплеск, і ось він і почався.
Фуй вам наріло, ковіпанашки-вакциноїди.  :fuck:
Ви іпануті і кончені.
А никто и не обещал, что вакцина это "непробиваемый щит". Вакцина всего лишь защита от тяжелого течения болезни, то-есть вакцинированные тоже болеют, но степень тяжести заболевания не страшнее насморка.
   
. Вакцина всего лишь защита от тяжелого течения болезни
сам придумав?  :-)o
   
Щось Вело та Лукстенебріс, як бачать, що проти вакцинації виступають їхні зелені однодумці-дегенерати, одразу унило зливаються із бажанням дати проміж очей та побажаннями горіти в пеклі за зрив вакцинації :lol:

Зелені == ссикливі лицемірні чмошники.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

в мене добра чуйка наприклад в 2012 я чітко передбачив напад хуйла тоді ж перейшов на українську з російської(бо не бажав спілкуватися на мові агресора) юзери з фДД це підтвердять тому що були здивовані таким переходом бо звичайно це мене дуже обмежило напочатку (як змалечку російськомовного) в висловлюванню своїх думок

скоро почуємо відгуки тих хто вакцинувався і захворів... буде великє розчарування що чуда не сталося.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Щось Вело та Лукстенебріс, як бачать, що проти вакцинації виступають їхні зелені однодумці-дегенерати, одразу унило зливаються із бажанням дати проміж очей та побажаннями горіти в пеклі за зрив вакцинації :lol:

Зелені == ссикливі лицемірні чмошники.
а в Бубочки(так само як в Шокогетьмана чи там Юлі на його місці)нема іншого вибору як пливти тут за течію навіщо йти на конфлікт коли перед нами стоять більш нагальні проблеми та загрози?
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

А никто и не обещал, что вакцина это "непробиваемый щит". Вакцина всего лишь защита от тяжелого течения болезни, то-есть вакцинированные тоже болеют, но степень тяжести заболевания не страшнее насморка.

Так ни кто и не обещает, что все заразятся, будут тяжело болеть или не дай боже помрут.
   
а в Бубочки
Це Вело чи Лукстенебріс?
   
Скоро ці гірі шури балагановабустери полетять комусь в голову :laugh:

Та хорошо если просто полетят но уровень выборки в этом эксперименте колоссален, такого количества разнообразных подопытных  никогда не было.
Поэтому думаю будет чудо если в результате этого эксперимента "два несчастья не найдут друг друга".
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Показати зображення...
до сраці пфайзери, до сраці новічьки-спутніки, все до сраці.

Ще на початку літа у якійсь темі місцеві ковідіоти непритомніли, доказуючи мені шо вакциона, це о! Ще тоді я їм казав шо спад в ізраїлі системний, а не через вакциоанцію, і говорив шо в кінці літа або на початку осені буде всплеск, і ось він і почався.
Фуй вам наріло, ковіпанашки-вакциноїди.  :fuck:
Ви іпануті і кончені.

а есть ли график по госпитализациям  на тельавившине ?
   
А никто и не обещал, что вакцина это "непробиваемый щит". Вакцина всего лишь защита от тяжелого течения болезни, то-есть вакцинированные тоже болеют, но степень тяжести заболевания не страшнее насморка.

Ну да, из 14 заболевших давеча в израиле все получили по ТРЕТЬЕЙ дозе файзера из них ДВУМ потребовалась госпитализация.

Насморк наверное сильно сопливый был, не?
   
Осінь покаже хто де срав.
---
Та вчора ж було повідомлення,що 14 вакцинованих,яким вкололи третю" бустерну "дозу не дивлячись на це,захворіли на ковід.
Чи,може,таки вони і захворіли з-за того,що їм зробили те щеплення?? :shuffle:

Останнє редагування: 11 серпня 2021 00:04:18 від Blokh
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Ну да, из 14 заболевших давеча в израиле все получили по ТРЕТЬЕЙ дозе файзера из них ДВУМ потребовалась госпитализация.

Насморк наверное сильно сопливый был, не?
заєбісь :facepalm: може модерна краще? :weep:
   
Ну да, из 14 заболевших давеча в израиле все получили по ТРЕТЬЕЙ дозе файзера из них ДВУМ потребовалась госпитализация.

Насморк наверное сильно сопливый был, не?
---
Вакцинатори:А хіба госпіталізація то тяжкий перебіг хвороби? :shuffle:  :D
   
заєбісь :facepalm: може модерна краще? :weep:
---
Ти подумай краще про таке: Тобі роблять щеплення проти Ковіду і через неділю ти ним захворієш.
Ніяких думок немає про зв'язок,ні?
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Фуйня в тому, що вакциновані продовжують хворіти, а це значить що не за горами віраж вірусу, якому всі сьогоднішні вакцини будуть до сраки, і він стане смертельнішим особливо для не вакцинованих.

Якщо з’явиться такий штам, то він буле значно небезпечніший власне для вакцинованих, тому що існує ефект ADE.
   
скоро почуємо відгуки тих хто вакцинувався і захворів...
уже чуємо. Давно.
Навіть на форумі теми були від безпосередніх свідків
   
По Израилю где вакцинация сделана плотно количество летальных случаев походу упало в 4 раза на 1000 кейсов.
підздішшшшшш.......
на тому ж графіку
https://www.google.com/search?q=israel+covid+stats&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b
обери "смерті" і побачиш, шо збільшилося, у порівнянні з торічними показниками.
Так шо - не пі3дииииииии.....
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

---
Та вчора ж було повідомлення,що 14 вакцинованих,яким вкололи третю" бустерну "дозу не дивлячись на це,захворіли на ковід.
Чи,може,таки вони і захворіли з-за того,що їм зробили те щеплення?? :shuffle:

ну якщо в черзі стояли то це недивно...
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Перестаньте спорить. Ну бесполезно. Неужели не понятно, чтобы вы не писали, и не приводили, вам ответят только одно, болеют и умирают теперь невакцинированные. Вакцинированые в кокане, они теперь недоторкани. Только пля.. Скажите. Вакинированно 60%, переболели 20%, это средние данные по развитым странам. Дети не болеют и практически не сдают тесты, кто ж бл... заражается?
   
Перестаньте спорить. Ну бесполезно.
чо це безполєзно.
Ондо графік. Там і випадки і смерті.
Все як на долоні.
Вакцина до сраці.
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

---
Ти подумай краще про таке: Тобі роблять щеплення проти Ковіду і через неділю ти ним захворієш.
Ніяких думок немає про зв'язок,ні?
через тиждень напишу :weep:
   
Re: До сраці вакцини  :super:  В ізраєлі знову всплеск

Перестаньте спорить. Ну бесполезно. Неужели не понятно, чтобы вы не писали, и не приводили, вам ответят только одно, болеют и умирают теперь невакцинированные. Вакцинированые в кокане, они теперь недоторкани. Только пля.. Скажите. Вакинированно 60%, переболели 20%, это средние данные по развитым странам. Дети не болеют и практически не сдают тесты, кто ж бл... заражается?
хасіди вмирають :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія