Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Кстати, не

Тот кто на митинге с дебильным ПМ посидел хоть раз - тот за Зе не голосует, а то и над 95кв не смеется...
   
Главное чтоб это было не на ершики по 8000 гривен вокзальному ворюге.
   
А ви оце кажете про Київ та Львів чи про Україну ?

Бо Київ - то вже давно не Україна, він живе своїм життям, що ми й бачимо у цій гілці. Україна якось виживає без оцих ваших ойтішніків. Ну а Київ бач жирує. Нічого страшного, як оті ойті контори розгонять..
вы не были в Днепре... 
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

пистеть ты конечно гаразд 52,771​  это в 2 раза меньше чем 107,510


у нас в 10 раз меньше
проблема не а налогах
а в зп
   
Айтишники фопы это как мастера в салоне,которые якобы арендуют в нем место.Тоже мутка чтобы не ставить кассовый аппарат и не платить налоги за наемных и прочее.Опять же в деньгах айтишник платит налогов 5% с 3-5к у.е. ,а кто то платит 20% с 500.В деньгах айтишник вроде бы платит больше ,но и остается у него тоже гораздо больше чем у пересичного

мляяя, ну от серйозно.... Салони - то окрема тема. От кого треба торбить так це салони. Бо: якраз більшість салонів - це ФОПи, які взагалі (!!!) не оформлюють своїх майстрі (від слова зовсім!!!). Підписують договір без дати і все. Оплата - виключно відсоток від заробленого. У майстрів ніякого соцзахисту, стажу - нічого. Кожна друга донька/коханка/дружина бізнесмена стає бізнесвумен - власницею салону. Бо це так просто: "оформити" приміщення і дати оголошення про набір майстрів. Все. І таких салонів вже як грибів після дощу. Ясна річ коли майстер дорослішає, стає справжнім майстром то задається питанням, а нафіга йому такий салон. І починають працювати на себе. Часто оформлюючи собі ФОП.
І постає картина, що салонів зараз ледь не більше ніж майстрів. Стоять інколи безприбуткові. От і здають крісла в оренду самодостатнім майстрам, щоби хоч якусь копійчину підзаробляти ще.
   

P.S. Но какой же этот скот наглый. 
І не кажіть!  :super:
   
Я не з Харкова. Я Полтавський ніщіброд, соромно таке не знати.
Я не знал что триолан не только харьков окучивает
   
ойтишник в Украине на верхней ступене
а в штатах чуть выше  сборщика на конвеере форда, а то и меньше

не п***а о том о чем не знаешь. ты живёшь в мире где средний класс отсутствует как таковой, а в сша это основная прослойка
   
у нас в 10 раз меньше
проблема не а налогах
а в зп
У нас есть фабрики форда  ;o  ?
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Ну так Харков десь так як і Львів - це не дуже вже й Україна.
   
Ну так Харков десь так як і Львів - це не дуже вже й Україна.
Не пойняв 8-:
   
так и за моряков хотели взяться.Тоже хорошие суммы сюда заходят от них,а налогов вроде как 0,потому что они уплачены в рейсе

Все вірно - моряки не заробляють в Україні і платять податки в інших країнах. Отут нехай дійсно дякують, що моряки везуть валюту в Україну. Як і заробітчани.

А айтішніки НІ.

З таким же успіхом можуть вимагати обнуління оподаткуання всі, хто хоч щось З УКРАЇНИ продає за кордон. Бо вони, віттєлі, приносять валюту в Україну.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами
TC

Приехал поговорил с друзьями
Все очкастые из IT
Я сам из этих.
Мое мнение по ситуации: заставляйте этих упырей очкастых платить.
Эти пиявки настолько зажрались.
Они пользуются бедностью населения, налоги платить не хотят, но ссут кипятком как в украине все плохо.
Они должны платить минимум 20-20%
Никуда они не сбегут.
Они знают что в Голландии или Америке они будут никем.
Это чисто упыри и вымогатели.
Хотят цивилизованной страны - пусть будут тем локомотивом который заплатит за инфраструктуру.

5% ФОП
18% НДФЛ
Сделать 13% для всех и не будет необходимости искать злоупотреблений.
   
Смешаные ощущения. С одной стороны большинство IT сущий шлак и дебилы. С другой - да, у них высокая мобильность. Перенести магазин в Чехию это не перевезти лаптоп. Брать с них в налогах наверное надо не больше чем ближайшие конкуренты.

P.S. Но какой же этот скот наглый. 

Так зачем дебилам столько платят,если любой дурак может стать айтишником?  :facepalm1:
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

не п***а о том о чем не знаешь. ты живёшь в мире где средний класс отсутствует как таковой, а в сша это основная прослойка

верно
ойтигник в штатах это задрот с среднем уроанем жизни

у нас это на верхнем уровне
как сказано по три раза отпуск по европам и морям
и тд

потому и зависть

   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами



5% и отъебитесь от меня.

Вибрали? Жеріть!
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Я не з Харкова. Я Полтавський ніщіброд, соромно таке не знати.
та у вас в Полтаве все с прибабахом. Доказано ФУПом
   
Так зачем дебилам столько платят,если любой дурак может стать айтишником?  :facepalm1:

Вот это их и мучит.
Зависть - страшное дело
   
верно
ойтигник в штатах это задрот с среднем уроанем жизни

у нас это на верхнем уровне
как сказано по три раза отпуск по европам и морям
и тд

потому и зависть


Какой верхний уровень???
Верхний уровень - это кто живет в своих хоромах и на лексусах рассекает, работая госслужащим с ЗП в 20к грн =)
И при этом еще на хватает содержать не только семью, но и любовницу на мерсе.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Какой верхний уровень???
Верхний уровень - это кто живет в своих хоромах и на лексусах рассекает, работая госслужащим с ЗП в 20к грн =)
И при этом еще на хватает содержать не только семью, но и любовницу на мерсе.

я про наемных работников
   
верно
ойтигник в штатах это задрот с среднем уроанем жизни

у нас это на верхнем уровне
как сказано по три раза отпуск по европам и морям
и тд

потому и зависть

средний уровень жизни в сша - это есть ХОРОШО. тут основная масса - это средний уровень жизни, дом, 2-3 машины, счёт пол ляма лям, отпуск - два, дети...
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Не пойняв 8-:
Того що життя в Україні дуже сильно відрізняється од життя міст- мільйонників
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

средний уровень жизни в сша - это есть ХОРОШО. тут основная масса - это средний уровень жизни, дом, 2-3 машины, счёт пол ляма лям, отпуск - два, дети...

ты ничего не понял
автор завилует что уровень жизни ойтишника в Украине , часто даже выше чем в штатах :laugh:
   
тут основная масса - это средний уровень жизни, дом, 2-3 машины, счёт пол ляма лям
:lol:
The most recent report released in September 2020 (using data collected in 2019) shows the median U.S. household net worth is $121,700 — but it's more than double that for people ages 65 to 74
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

:lol:
The most recent report released in September 2020 (using data collected in 2019) shows the median U.S. household net worth is $121,700 — but it's more than double that for people ages 65 to 74

это все хорошо
только недвижимость у вас по чем?
а унас ойтишник купит без кредита

и так далее
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

та у вас в Полтаве все с прибабахом. Доказано ФУПом
Звичайно. Зате ви в Києві дуже вумні. Ото й нема жалю як вас розкуркулять. Хваліться тоді вашими грошима й квартирами.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

вы не были в Днепре... 
І Дніпро десь такий самий
   
средний уровень жизни в сша - это есть ХОРОШО. тут основная масса - это средний уровень жизни, дом, 2-3 машины, счёт пол ляма лям, отпуск - два, дети...

Та ну…

Є різний «середній».

Самий низ «середнього» це майже бідність. Середина «середнього» це боль-мєнь. Те що ти написав це ближче до верху «середнього».

Я б не сказав що айтішніки тут в топах.
   
это все хорошо
только недвижимость у вас по чем?
а унас ойтишник купит без кредита

и так далее

что купит?? хрущ в скворечнике?
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

что купит?? хрущ в скворечнике?

ну если в центре Киева то да
а ты купи квартиру в Центре лондона или парида подобного размера

ты окуеешь наскольер ты нищий


а отличный дом в пригороде ойтишник купит на раз
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

В країні де більшість людей бідні - нема жалю як тих ойтішніків розкуркулять.
   
95% тех кого знал в 2006 уехали . География от Новой зеландии до Штатов.
И едут , зная что прийдется начать с нуля, налогов прийдется платить больше. Это не останавливает. Потому как за заплаченные налоги они получают соответствующий сервис.
Поднимут налоги , свалит тогда неимоверное количество народу.
А восстановить не получится.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

это все не важно на сейча
главное отбиться от кацапов
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

А ви оце кажете про Київ та Львів чи про Україну ?

Бо Київ - то вже давно не Україна, він живе своїм життям, що ми й бачимо у цій гілці. Україна якось виживає без оцих ваших ойтішніків. Ну а Київ бач жирує. Нічого страшного, як оті ойті контори розгонять..

Ты когда в Киеве был?
Или у тебя московские методички?
   
ну если в центре Киева то да
а ты купи квартиру в Центре лондона или парида подобного размера

ты окуеешь наскольер ты нищий


а отличный дом в пригороде ойтишник купит на раз

Та ну… Прям «на раз».

А можна хоч з елементарними викладками?

Середній айтішніг має скільки в місяць? 2-3 тищі? Поправте. А скільки коштує будинок в субурбані Києва? 200 тисяч? 300 тисяч? Поправте.

А ще за щось треба жити.

І скільки років мусить ховатись від податків той айтішнєг щоб НА РАЗ купити той будинок? Тим більше за кеш, як ви стверджуєте. За все життя наскирдує? Тим більше що ціна також не стоять на місці.

За розбитий хрущ згоден - може.
   
100%!!! Я не айтішник, але маю друзів айтішників. Саме так: вони платять 5% з експорту своїх інфопослуг на Захід. Тобто, вони фактично нічого не вивозячи з країни (як Ахметов - металу, добутого з наших надр та виплавленого за допомогою дорогого газу/вугілля/мазуту) заводять сюди валюту. Тут її міняють на гривні, сплачують одразу 5%, а потім ще акцизи, купляючи бензин чи вино, ПДВ чупуючи все інше. І дають заробити іншим, оплачуючи їх послуги та товари.
І слава богу!
А кого жаба давить, вимагайте собі менші податки і контроль за витратами того, що ви сплачуєте до бюджету, шоби кончені бубачки не ганяли на державних гелікоптерах бухати на держдачах. І не скирдували награбоване в закордонних офшорах. 
Фигню ты пишиш. Таких которые работают на запад минимум и им никто не мешает получать деньги там и завозить сюда. В основном работают по такой схеме ,месная контора заказывает софт конторе которая зарегестрированная за границей которая нанимает месных ИТ и выплачивает деньги им как ФОпам ,а разницу за границу.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

У всех леваков есть одна характерная черта - они не способны предвидеть результаты своих действий аюв перспективе. Воображают какое-то светлое будущее, которое никогда не наступает. И все из решения всегда так или иначе приводят к той же яме несчастных с гноем кровью и дерьмом. Они это даже читали, но все равно не верят.
Лучше бы ты подумал как всем остальным снизить налоги, чтобы все платили наконец. Так хоть будущее есть.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

Та ну… Прям «на раз».

А можна хоч з елементарними викладками?

Середній айтішніг має скільки в місяць? 2-3 тищі? Поправте. А скільки коштує будинок в субурбані Києва? 200 тисяч? 300 тисяч? Поправте.

А ще за щось треба жити.

І скільки років мусить ховатись від податків той айтішнєг щоб НА РАЗ купити той будинок? Тим більше за кеш, як ви стверджуєте. За все життя наскирдує? Тим більше що ціна також не стоять на місці.

За розбитий хрущ згоден - може.

первый вопрос
ты живешь в пригороде Парижа?
или в зажопенске канадском?
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами

95% тех кого знал в 2006 уехали . География от Новой зеландии до Штатов.
И едут , зная что прийдется начать с нуля, налогов прийдется платить больше. Это не останавливает. Потому как за заплаченные налоги они получают соответствующий сервис.
Поднимут налоги , свалит тогда неимоверное количество народу.
А восстановить не получится.
Ніхто нікуди не побіжить.
Я вам це гарантую.
   
Re: Мое мнение по ситуации с айтишными фопами
Via

В країні де більшість людей бідні - нема жалю як тих ойтішніків розкуркулять.
Неможливо розкуркулити того, у кого в кишені флешка.
Це вам не худобу в селян відбирати.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія